>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IO Tokio 2020: Siatkówka (25.07 - 8.08.2021)

I 24,7K

iti

Użytkownik
Forma Amerykanów to duża niewiadoma. Na przyjęciu wygląda to słabo. Russella brak tj. podstawowego przyjmującego. Sander miał słaby sezon w Skrze z powodu wcześniejszej ciężkiej kontuzji . Jaeschke przeplatał cały sezon lepszymi i gorszymi występami. Matt Anderson był bez formy i zmienników na jego pozycji brak. Jedynie na środku są weterani potrafiący coś więcej, ale środkiem wygrać spotkanie ciężko. USA to największa niewiadoma tego turnieju. Jedynie taktyką gry mogą nadrobić pewne braki.
Samego typu nie oceniam, ale wiem jedno o Amerykanach. Dla nich Igrzyska Olimpijskie to najważniejsza impreza w życiu i zawsze są w dobrej formie na nich. MS to tylko MS, ale Igrzyska to dla nich to coś więcej.
 
M 4,8K

mario-1988

Użytkownik
Popieram kolegę wyżej. To są igrzyska olimpijskie najważniejsza impreza siatkarska rozgrywana co 4 lata i nie położą się na boisku. Będą mega przygotowani na ten mecz. Tutaj szykuje się 5 setów jak nic. Będzie punkt za punkt . Przewiduję 3:2 dla jednej lub drugiej strony. Będą walczyć do ostatniej piłki. Transmisja w TVP SPORT. Szykuje się uczta siatkarska. Bo reszta meczy 3:0 będzie jak nic. Bez historii i szybki zjazd do bazy.
 
M 4,8K

mario-1988

Użytkownik
Forma Amerykanów to duża niewiadoma. Na przyjęciu wygląda to słabo. Russella brak tj. podstawowego przyjmującego. Sander miał słaby sezon w Skrze z powodu wcześniejszej ciężkiej kontuzji . Jaeschke przeplatał cały sezon lepszymi i gorszymi występami. Matt Anderson był bez formy i zmienników na jego pozycji brak. Jedynie na środku są weterani potrafiący coś więcej, ale środkiem wygrać spotkanie ciężko. USA to największa niewiadoma tego turnieju. Jedynie taktyką gry mogą nadrobić pewne braki.
Czy ty widziałeś jak gra Sanders w lidze narodów? Co z tego że w Skrze słabo grał. Ty chyba nie widziałeś jak grał w lidze narodów. Mają jeszcze w składzie de Falco oraz Anderson którzy bardzo dobrze punktują. Tutaj będzie zażarta walka o każdy punkt. Nie będzie szybkiego 3:0 jak się niektórym tu widzi na forum że tak się stanie. Nic z tych rzeczy.
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Mecz Amerykanów z Francuzami może mieć kilka dziwnych faz. Amerykanie będą grali bardziej siłowo z naciskiem na pierwszą akcję i mocny serwis. Francuzi technicznie, częsta gra blok aut. Nie jestem przekonany, że to cały czas będzie gra punkt za punkt. Patrząc personalnie i dyspozycyjnie to Amerykanie mają słabsze przyjęcie niż na poprzednich igrzyskach. Środek niby uznane nazwiska, ale pewniakiem, który się wywiąże jest Smith, co do Holta też są znaki zapytania. Większość to będzie lewe, prawe Andersonem i Sanderem. Zgodzę się co do ułomności Francji na wielkich imprezach. Drużyna o takim potencjale powinna osiągać więcej. Problemem tej kadry jest relacja trenera z zawodnikami, drużyna mocnych indywidualności lecz nie zawsze funkcjonuje to jako zespół. Gdy im idzie i są w transie mogą grać wszystko i ograć każdego. Doświadczenie olimpijskie będzie po stronie Amerykanów. Obie reprezentacje mają genialnych rozgrywających, którzy będą potrafili reagować w trakcie meczu i szukać sobie liderów.
Dla Francuzów terminarz tego turnieju jest bardzo obiecujący - kolejno : USA, Tunezja,Argentyna, Rosja, Brazylia. Pierwszymi trzema meczami mogą się napędzić.
Amerykański terminarz to : Francja, Rosja, Tunezja, Brazylia, Argentyna .
Wiadomo, że nikt tutaj nie odpuści, ale patrząc na rozkład gier większy must win po stronie USA. Potencjalne 2 porażki na wejściu mocno obniżyłyby morale zespołu.
Francuzi mają całą 12-tkę do gry i w trakcie meczu Tillie będzie mógł reagować jak nie będzie szło. W USA nie spodziewam się myków z Andersonem i zmianą pozycji w trakcie meczu bo Ensing w ataku to za duże ryzyko. Mogą pokombinować na przyjęciu. Na sypie Shoji będzie wchodził na krótkie zmiany np. na końcówkę. Nie widzę go na zmianie 1 do 1 .
A wracając historycznie przypomnę, że w 2016 roku Amerykanie na otwarcie dostali w grupie od Kanady 0:3. Same mecze grupowe to była droga przez mękę, ciężkie boje,czyli to czego wszyscy oczekują po grupie B tego turnieju. USA zdobyło wtedy brąz i ten przykład pokazuje iż różne są drogi osiągnięcia sukcesu. Niektóre drużyny rozkręcają się powoli, inne zaś wchodzą od razu mocno w turniej i kontynuują to.
Dodać bańke Riminii, długie oczekiwania na pierwszy mecz. Nawet jeśli mamy tu do czynienia z doświadczonymi zawodnikami to ten pierwszy mecz zawsze jest pewną niewiadomą względem emocji, czucia boiska i przełożenia tego w pole serwisowe.
Dla mnie to jest typowe no bet i odradzałbym pakować się w cokolwiek w tym meczu.
Mecz z pewnościa do obejrzenia dla każdego kibica siatkówki.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Co by tu ktokokolwiek i czegokolwiek nie napisał, na końcu wygrywa Bazylia i kurs na to chodzi po 3,45. Pozdrawiam.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Iran 2:3

Przed nami wielkie emocje, Polacy zainaugurują turniej meczem z Iranem. Iran nie jest już zespołem z przed 2-4 lat gdzie byli piekielnie mocni i należało się z nimi liczyć na turniejach. Ich najmocniejsi gracze już są w sile wieku a młodzieży aż tak zdolnej nie widać.
Co prawda w drużynie są Ebadipour, Maruf czy Ghafour ale tutaj nie wiadomo czy atakującym podstawowym nie będzie Kazemi. Są też w miarę na przyzwoitym poziomie środkowi Seyed i Gholami.
Teraz czas na Polaków na każdej pozycji mają naprawdę bardzo solidnych zmienników co jest bardzo ważne na takich turniejach. Miejmy nadzieję, że Kurek podtrzyma tę formę z MŚ a Leon i Kurek przepracowali dobrze okres przygotowawczy. O środkowych nie mamy się co martwić bo mamy 3 środkowych na wyższym poziomie niż środkowi Iranu.
Liczę tutaj mimo wszystko na 3 sety, być może nie będzie to jakieś wysokie zwycięstwo w każdym secie jednak poniżej 140,5 pkt powinno być przy 3:0.

poniżej 140,5 pkt 1,84

bez analizy AKO:
USA - Francja powyżej 3,5 seta 1,40
Rosyjski Komitet Olimpijski - Argentyna Argentyna +17,5 1,50

Kursy z STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Ja na szybko, bo o 2 pobudka.
Dziś myślę, że będzie dużo gładkich meczów :

Włochy 3.0 @1.95
Włosi przygotowywali się po cichu, zagrali 2sparingi tylko w pełnym składzie. Nie będą kombinować z Kanada i wyjdą ostro na początek, żeby sobie zagwarantować awans. Kanada to wzloty i upadki, dziś myślę za wiele nie pograją. Mecz z Japonia będzie ich meczem o wszystko.

Polska 3.0 @1.6
Dwa pierwsze mecze trzeba wygrać i będzie skład podstawowy. Zaczynają się igrzyska cel złoto, nie ma co trącić siły.

Japonia 3.0 @1.3
Japonia u siebie zawsze niewygodna. Grają szybko, Nishida może złapal już formę po kontuzji, a jak nie to jest Shimizu na vnl dobrze grał. Pierwsze mecze zawsze Japończycy fajnie grają. Wenezuela to kelnerzy.

Brazylia 3.0 @1.2
To co na górze, nie ma co kombinować Tunezja ogórki, muszą kończyć szybko takie mecze.

Francja win 1.8
Francja na igrzyskach cienko, ale mają fajny skład i to ostatni dzwonek na jakiś medal. USA jakieś wypalone, nie wiem jaka forma Sandera, ale na tym przyjęciu chłopaki z plusa jakoś nie błyszczą. Ogólnie na żadnej pozycji USA nie ma większej przewagi, a na kilku wyżej cenie Francuzów.


Rosji nie gram, ale pewnie wygra. Jakoś nie wierzę w tą Argentynę, samymi warunkami fizycznymi Rosja tutaj powinna na spokojnie wygrać.
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Kanada - Włochy

Kanada handicap +15,5 pkt @1,50
Bukmacher: fortuna

Dla mnie Włochy w tym meczu są zdecydowanie zbyt mocno faworyzowani. Włosi odpuścili Ligę Narodów by przygotować się do IO. Jednak ich skład zbytnio nie zachwyca. Liderami powinni być Juantorena i Zaytsev. W meczach towarzyskich przed IO Włosów męczyli się z Argentyną.

Kanada natomiast będzie tutaj walczyć o wyjście z grupy. Ich skład jest bardzo fajnie zbudowany. Z takimi nazwiskami jak Vernon Evans, Hoag, Perrin czy Szwarc to drużyna niewygodna dla każdego. Jeśli Włosi tutaj wygrają niewysoko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Polska - Iran
Typ: powyżej 134,5 pkt.
Kurs: 1,76
Bukmacher: Betclic

Wszystko chyba zostało już powiedziane o turnieju siatkówki, naszych oczekiwaniach i apetycie na złoto, dlatego uważam, że bańka została nadmuchana do granic możliwości - zarówno przez samych zawodników, jak też i media i fanów siatkówki.

Czy to dobrze? Z jednej strony tak, ponieważ warto od samego początku zacząć oswajać się z presją i przyjąć na klatę ciężar gatunkowy igrzysk - z drugiej zaś w podświadomości zawodników wciąż może tkwić niepewność, co do tego, jak to wszystko się potoczy.

I cała ta właśnie niezdrowa presja widoczna jest doskonale w kursach, jakie oferują nam buki na pierwszy mecz Polaków z, pamiętajmy to, zawsze groźnymi Persami. Przyznam się szczerze, że na początku chciałem tutaj pograć handi setowe (-1,5) na Polskę, ale jak zobaczyłem kurs, to oniemiałem ze zdziwienia i poszedłem inną ścieżką.

Bo czyż błędem jest myśleć, że mecz nie zakończy się łatwym 3:0 Polaków i Iran w każdej z partii ugra minimum 20 oczek? Jakiego byśmy nie mieli silnego składu, jak byśmy nie byli pewni siebie, jaki by nie był ostatni mecz w trakcie Ligi Narodów, to zawsze należy pokornie pamiętać, że Iran prezentuje pewną niezaprzeczalną klasę siatkarską, również potrafi mobilizować się na szczególne mecze (a zwłaszcza na mecze z Polską z udziałem Michała Kubiaka) i na pewno na inaugurację olimpiady tanio skóry nie sprzeda.

Nie twierdzę, że zmusi Polskę do maksymalnego wysiłku (choć takie rozwiązanie też trzeba wziąć pod uwagę), ale na pewno będziemy mieli w tym spotkaniu trudne momenty i możemy stracić partię. Idąc takim tokiem rozumowania typ na ponad 134,5 pkt. powinien wejść gładko i bezproblemowo. A jeśli nie i Polska zgniecie niewygodnego rywala, to i tak i wilk będzie syty i owca cała, bo moje serce jako kibica będzie się radowało :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +185
Volleyball_Expert 361,5K

Volleyball_Expert

Typer Miesiaca
Rosyjski Komitet Olimpijski- Argentyna typ (Dokładny wynik meczu 3:0 dla Rosyjski Komitet Olimpijski) kurs 2.10 Betclic

Rosyjski Komitet Olimpijski z takimi gwiazdami jak Mikhailov, Volvich, Kliuka, Volkov i wielu innych zawodników powinni wygrać z Argentyną, ale czy faktycznie po trzech setach? Argentynczycy naprawdę sumiennie zagrali w Lidze Narodów jak na swój poziom gry. W tych meczach z mocniejszym Reprezentacjami tzn. przegrana z Polska, Francją w towarzyskim meczu ostatnio z Włochami wszystkie te wyniki rozstrzygały się w trzech setach. Rosyjski Komitet Olimpijski na pewno z nie tak dawno przyszłym szkoleniowcem będzie chciał mierzyć się o najwyższe cele. Kurs wydaje się, że warty zagrania. Rosjanie na pierwszy mecz powinni wyjść zdeterminowani, aby wygrać i czuję, że jeśli stracą seta czy sety z Argentyną to na pewno nie zrobi to większej mentalności na kolejne spotkania. Argentynczycy mieli swoje dobre spotkania chociażby zwycięstwo w trzech setach na Lidze Narodów z dobrze grajaca Reprezentacja Serbii. Mimo to uważam, że Rosyjski Komitet Olimpijski wyjdzie na ten mecz z tzw. "przytupem" i wygrają pewnie w trzech setach. Sklad mają według mnie bardziej doświadczony. Maja można powiedzieć jest tego z najlepszej atakujących zawodników na całym świecie. Za chwilę mecz miłego oglądania. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
USA-Francja Typ 1
Kurs 2.02
Betclic
Moim zdaniem bardzo wyrownani rywale, może zadecydować forma dnia jednej z ekip.Ogromnym atutem reprezentacji USA jest rozegranie. Przez wielu uważany za najlepszego rozgrywającego na świecie, Micah Christenson poprowadził już swoją drużynę do niejednego sukcesu. Mocnym punktem USA jest także atak, a konkretnie Matt Anderson, który w dobrej formie może być nie do zatrzymania. Stany Zjednoczone są jednym z faworytów imprezy. Nie zmieniła tego słaba dyspozycja w Lidze Narodów, która przez większość trenerów była uznawana treningowo.
Francja też należy do światowej czołówki.. Za Francuzami może przemawiać również fakt, że od sześciu lat przynajmniej z jednej imprezy przywożą jakikolwiek medal, ale warto też zwrócić uwagę na to, że Francja swoje sukcesy zazwyczaj tylko w turniejach Ligi Światowej. Tylko raz w 2015 roku stanęli na najwyższym podium mistrzostw Europy. Poza tym z żadnej większej imprezy nie wrócili z krążkiem. Niemniej jednak, warto obserwować tę drużynę, bowiem przecież w szeregach reprezentacji powołanej do Tokio znalazł się obecnie jeden z najlepszych rozgrywających, Benjamin Toniutti czy świetny libero Jenia Grebennikov.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Polska - Iran
(zawodnik musi wyjść w pierwszym składzie):
W. Leon poniżej 16.5 punktów @ 1.93 20 pkt na 5 długich setów to i tak niezbyt dużo, na początku świetna skuteczność, potem gorsza, Drzyzga też czasem nie pomagał dzisiaj, generalnie Leon jeszcze szuka formy..
Betfan

Całkiem wysoka linia na punkty naszego Leona. Polski Kubańczyk na razie jest pod formą, było to widać w końcówce Ligi Narodów, było widać w Memoriale Wagnera. Ma dołek fizyczny a wiadomo że na tym w dużej mierze opiera swoją grę. Dobrym objawem formy jest zagrywka. Na początku LN bił rekordy w prędkości zagrywki i ilości asów, a pod koniec te prędkości spadły ze 130km/h to ledwie 100-110km/h czyli na średnim poziomie nawet naszej ligi, a i ilość błędów serwisowych też mocno się zwiększyła, bo flota Leon nadal nie ma na przyzwoitym poziomie. Co gorsza przenosiło się to również na dużo mniej skuteczny atak, za to poprawiło się przyjęcie. No ale przyjęciem punktów się nie zrobi. Dlatego myślę, że linia na punkty Leona ustawiona na normalnym poziomie wygląda dobrze dla underu, wiadomo Heynen nie lubi zmieniać, ale może nie będzie musiał bo mecz zapowiada się na szybki i bezproblemowy. A sam Leon może dojdzie do swojej formy na ćwierćfinał i walkę o medale, tak jak zrobili to (w dużej mierze) Kubiak z Kurkiem w trakcie Ligi Narodów.
 
Ostatnia edycja:
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Czy ty widziałeś jak gra Sanders w lidze narodów? Co z tego że w Skrze słabo grał. Ty chyba nie widziałeś jak grał w lidze narodów. Mają jeszcze w składzie de Falco oraz Anderson którzy bardzo dobrze punktują. Tutaj będzie zażarta walka o każdy punkt. Nie będzie szybkiego 3:0 jak się niektórym tu widzi na forum że tak się stanie. Nic z tych rzeczy.
Czy ja pisałem, że tutaj będzie szybkie 3:0 dla Francji? Po prostu na chłodno oceniam personalnie Amerykanów. Są tutaj duże braki. Jedynie mogą Amerykanie nadrobić taktyką i czytaniem gry. Poza tym mają braki, które mogą uniemożliwić im walkę o medale.
Dla mnie forma USA to wielka niewiadoma, bo personalnie na ataku i przyjęciu wygląda to słabo. Jeżeli Anderson będzie zawodził ,to USA nie ma dla niego zmiennika. Właściwie to się wszystko opiera na 1-2 siatkarzach, jak im nie pójdzie, to całe USA leży.
 
Z 582K
Polska- Włochy handicap punktowy
Włochy +11,5 pkt
kurs 1,76
Betclick
W tym pojedynku faworytami do odniesienia zwycięstwa są siatkarze Polski,ale moim zdaniem ich ewentualne zwycięstwo w tym pojedynku nie będzie wcale takie wysokie.Nasza drużyna to jeden z głównych kandydatów do złotego medalu.Jednakw pierwszym po0jedynku zaprezentowali się słabo przegrywając w 5 setach z Iranem.W naszym zespole praktycznie nikogo nie można wyróżnić.Słabo wyglądała nasza gra w obronie ,a i nasze armaty Kurek czy Leon też nie mieli swojego dnia.Na pewno dużym osłabieniem było brak Kubiaka w tym pojedynku.Włosi w pierwszym pojedynku po bardzo zaciętym pojedynku 3-2 Kanade.
 
Ostatnia edycja:
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Polska - Włochy
Typ: Włochy wygrają seta
Kurs:
1,51
Bukmacher: forBET

Pisząc w moim poście przed spotkaniem z Iranem o tym, żeby nie lekceważyć przeciwnika i że kursy są bardzo mocno zaniżone, nawet przez myśl mi nie przeszło, że ten mecz przegramy.

No, ale jednak stało się i z perspektywy czasu (nie będę ukrywał, że zaraz po meczu czułem rozczarowanie) myślę, że niczego to tak naprawdę nie zmienia w rozrachunku całego turnieju, bo z grupy i tak wyjdziemy i i tak trafimy na wymagającego rywala w ćwierćfinale.

Mecz z Włochami traktuję jako próbę dwóch rozczarowanych zespołów, bo na pewno ani Polacy ani reprezentanci Italii nie są i nie mogą być zadowoleni z debiutu na igrzyskach. Nie ukrywajmy jednak, że my jesteśmy (i powinniśmy być) bardziej rozczarowani, ponieważ Włosi z trudem, bo z trudem, ale jednak swoje spotkanie wygrali, i będziemy się starali za wszelką cenę zmazać plamę.

Czy jednak przyjdzie nam to znów z tak ogromną łatwością, jak sugerują bukmacherzy? Moje przypuszczenie jest takie, że na pewno nie. Kurs na poziomie 1,25 na Polskę to jawna kpina, natomiast już delikatne pogranie w kierunku Italii, które sugeruję, wygląda o wiele lepiej. Jeśli spojrzeć na statystyki spotkań Polski i Włoch, widać jasno, że z 20 ostatnio rozegranych 2 (słownie: DWA) zakończyły się wygraną Polski 3:0. I były to dwie ostatnie potyczki, z których jedna z głębokimi rezerwami włoskimi w ostatnim turnieju Ligi Narodów kompletnie nie ma tu dla mnie znaczenia.

Jeśli do tego dodamy, że Włosi też będą chcieli wypaść lepiej w kolejnym meczu i na pewno pokazać się korzystnie na tle jednego z faworytów, jak również fakt, że Polacy mogą potrzebować kilku dobrych akcji i skończonych piłek zanim wejdą po falstarcie na swoje tory, to gra na jednego wygranego przez Włochy seta ma jak najbardziej sens.

Myślę, że jutro Polacy będą górą, ale po bardzo zaciętym meczu, w którym większość setów kończyć się będzie na przewagi i który skończy się wynikiem 3:1 albo 3:2 dla nas.
 
Ostatnia edycja:
V 804

vesu

Użytkownik
USA wygra @1.57 + Tunezja +24,5 pkt @1.40 = 2.20 fortuna

USA zagrali perfekcyjny mecz z Francją, tam wszystko funkcjonowało. Zresztą to ekipa która cały cykl przgotowuje pod Igrzyska. Drużyna która najlepiej zagrała się pierwszej serii spotkań. Duży znak zapytania był na przyjęciu, ale Sander pokazał, że nie ma rdzy po tych ostatnich kontuzjach, a De Falco już we Włoszech udowodnił, że grać potrafi, zresztą świetny wynik z Vibo Valentią, doszli do ćwierćfinału Serie A, gdzie mało kto by na to przed sezonem postawił. Rosjanie mają maszynę na ataku Michajłowa. Przyjmujący stosunkowo młodzi, dosyć elektryczni, lubią się zaciąć w ataku. No i największa różnica na rozegraniu Christenson to czołówka światowa, a Kobzarowi do niego naprawdę daleko. Liczę, że Amerykanie podtrzymają poziom z 1 meczu i wygrają.

Tunezja nieźle zagrała w pierwszym meczu z Brazylią. W 1 i 2 secie prowadzili nawet jakoś 4 punktami, ale potem Brazylia dochodziła do głosu. Francuzi po fatalnym meczu ze Stanami, głowy spuszczone, poobrażani na siebie. Oni nigdy na igrzyskach nie błyszczeli. Te reprezentacje grały ze sobą nie tak dawno, bo w 2019 roku w eliminacjach do Tokio , gdzie Tunezja urwała nawet seta Francji, a gdy już przegrywali to do 21, 19, 22, także wielkiego pogromu nie było i stawiam, że nie będzie. Francja wygra, pewnie nawet 3-0, ale Tunezyjczycy będą walczyć.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Polacy grają jakby byli w jakimś koszmarze. Czuć to, jakby byli na wojnie czy coś. Z tego nie ulepisz drużyny. Albo zmienią to nastawienie rodem z horroru albo po ptakach. Z Włochami prognozuję porażkę i wtedy będzie ostatnia szansa na poprawę.

Cholera pomyliłem działy chodziło mi o SIATKÓWKĘ. Sorry.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Siatkówka mężczyzn - IO
Godzina: 4:05
Spotkanie: USA - Rosja (ROC)
Typ: Rosja (ROC)
Kurs: 2,75
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Bukmacherzy mocno faworyzują Amerykanów. Jest tak za sprawą genialnego spotkania USA z Francją. Trzeba oddać Amerykanom, że zagrali kapitalne spotkanie i bez problemu ograli Francuzów, ale to tylko jeden mecz i jeszcze nie można przesądzać, że ta reprezentacja jest w jakiejś rewelacyjnej formie. Czasem tak jest, że danego dnia drużynie wszystko wychodzi, a innego dnia może być odwrotnie. Gdyby nie ten mecz z Francją, to kursy na ich spotkanie z Rosją byłyby wyrównane. Przed igrzyskami bukmacherzy nawet minimalnie większe szanse na złoto dawali Rosji. Rosjanie też zrobili to co do nich należało, dość pewnie pokonali Argentynę 3:1. Mieli oni problemy na początku spotkania, ale im dłużej ten mecz trwał tym większa była przewaga Rosjan. Potencjał Amerykanów i Rosjan jest mniej więcej zbliżony, stąd według mnie kurs na Rosję jest za wysoki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom