>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Tokio 2020: Siatkówka (25.07 - 8.08.2021)

R 628K

rjastrzab

Użytkownik
Polska - Włochy
Typ Polska - 1,5 seta
Kurs 1,54
Betclick

Po niepowodzeniu w pierwszym meczu Polska musi się zrehabilitować i wygrać i do tego wygrać za 3 punkty. Włosi w pierwszym meczu też nie błysnęli, bo wygrali tylko 3:2 z Kanadą. Wydaje mi się, że jednak nasi będą bardziej zmotywowani by poprawić swoje statystyki i ruszą na przeciwników nie pozostawiając im wiele miejsca do gry. Sądzę, że będzie szybkie prowadzenie naszych 2:0, co spowoduje rozprężenie i porażkę w trzecim secie, ale na szczęście zakończy się 3:1. W ramach Ligi narodów odprawiliśmy Włochów gładko 3:0. Mam nadzieję, że nie będzie niespodzianki i wygramy jutro przewaga minimum 2 setów.
 
Ostatnia edycja:
E 1K

Eryk933

Użytkownik
Mnie mocno świeżbi ręka żeby zagrać grubiej na Włochów. Coś tam chyba lekko w głowie pękło po tym lomocie od Brazylii
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Kursy na Rosję i Kanade to jest jakiś żart.Rosja To nie Francja żeby dostawać becki na igrzyskach . Tutaj szanse są 50/50 A nawet moim zdaniem delikatnie w kierunku Rosji. Kurs 2.60 pobrać po prostu trzeba. Co do Kanady to jest to zespół ktory od lat przebija się w szerokiej czołówce i potrafi mieć przeblyski. 1.80 to jest jakiś żart, dla mnie siatkarsko są półkę wyżej. Liczyłem na niższe handicapy w kierunku Francji bo to zespół ktory lubi tryhardowac na byle jarmarkach ale po głębszym zastanowieniu odpuszczam . Za wysokie te handi
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Polska - Włochy ( Handicap setowy -1.5) typ Polska kurs 1.54 Betclic

Na jutro wybrałem spotkanie pomiędzy Polską, a Włochami. Reprezentacja Włoch mecze przed Igrzyskami tzn. na Lidze Narodów nie grali w optymalnym składzie. Wiadoma sprawa, że grają już w podobnych składach przez kilka lat, ale w tym aktualnym okresie czasu nie grali za dużo ze sobą. Widać to było już w meczu z Kanada, gdzie wygrali dopiero po tie-breaku, a Kanadyjczycy prowadzili już dwoma setami. Polacy przegrali pierwsze spotkanie na Igrzyskach z Iranem co było lekka niespodzianką. Ogólnie bylo to bardzo wyrównane spotkanie i wcale w tym meczu Polacy słabo nie zagrali bardziej bym zwrócił uwagę na skuteczność Iranu, która była na całkiem wysokim poziomie. Widać było już w meczu z Iranem, że Polacy są bardzo zmotywowani, chociażby było to widać po naszym atakującym Bartoszu Kurku. Mimo, że wiem że Włosi są naprawdę mocną Reprezentacja i mogą wygrać praktycznie z każdym, ale ja tutaj widzę patrząc na całokształt i na ten moment czasu typuje handicap setowy -1.5 w stronę Polski, chodź czuję że Polacy jutro to spotkanie moga wygrać nawet w trzech setach. Pozdrawiam.
 
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Polska-Wlochy Typ 4 set tak/nie. tak
Kurs 1.54
Betclic
Polacy po pierwszym meczu zostali sprowadzeni na ziemię.Wydawało się że do finału już awansowali przed pierwszym meczem ,atu się zaczęły schody.Polacy i Włosi w pierwszych meczach zagrali po 5 setów, wydaję się że minimum 4 sety będą w tym meczu.Włosi dla Polaków stanowią podobną zagadkę jak Irańczycy. Polacy w Lidze Narodów pewnie wygrali z Włochami 3:0, ale podstawowy skład Włochów nie wzioł udziału w turnieju przygotowując się do do olimpiady w zamkniętym ośrodku treningowym w Val di Fieme. Będzie to prawdopodobnie jeszcze trudniejszy mecz ,od tego z Iranem.Patrząc na wysoki kurs można zaryzykować wygraną Włochów
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
1 kolejka niezbyt udana między innymi właśnie przez Polaków ale lecimy dalej...

USA - Rosyjski Komitet Olimpijski 1:3

Amerykanie rozegrali świetne spotkanie z Francuzami i na pewno dali sygnał rywalom "walczymy o Złoto", wygrali to spotkanie 3:0 - zbyt łatwo niż mogło by się wydawać. Dobrze zagrał cały zespół.
Rosja wygrała ciężki mecz z Argentyną ale taki można było się spodziewać, że będzie. Wygrali 3:1 ale Argentyna nie jest chłopcem do bicia więc jest to cenna wygrana przed prawdziwą walką z topowymi drużynami w tej grupie. Całkiem przyzwoicie zagrali dwaj przyjmujący ale od atakującego Mikhailova można oczekiwać jeszcze więcej.
Kurs na Amerykanów jest strasznie niski nie do przyjęcia bo nawet jeśli są faworytem to nie aż takim by dawać na nich zaledwie 1,40...
Anderson vs Mikhailov mecz atakujących i oby ten mecz był na miarę IO.
Ja liczę na świetne widowisko, długie i jeśli mam wybrać mały kurs na zwycięstwo USA a przynajmniej 2 sety Rosjan po dużo wyższym kursie to pobieram tę drugą opcję.

powyżej 3,5 seta 1,45
Rosja +1,5 seta 1,79

Polska - Włochy 3:0 Brawo dla Naszych a Włosi daremni jednak

Polacy mocno rozczarowali porażką z Iranem 2:3 przede wszystkim nie kibiców a ich samych i można nawet brać pod uwagę to, że po 2óch meczach możemy mieć 2 porażki na koncie a raczej przed turniejem mało kto o takim scenariuszu myślał...
Leon i Kurek zagrali na dobrym poziomie ale widać było brak Kubiaka - Śliwka to jednak nie ten poziom i daleko mu do Naszego kapitana. Liczę mocno, że już jutro zagra jednak zobaczymy jak będzie i czy lekarze postawią Go na nogi.
Myślę, że P. Nowakowski jutro powinien wyjść w pierwszej 6 - jest najlepszym naszym blokującym a jutro będzie to bardzo ważne.
Jeśli chodzi o Włochów to co prawda wygrali mecz ale tylko 3:2 z Kanadą, jednak przegrywali już 0:2 więc można ich ganić ale również i chwalić, że wyciągnęli przegrany mecz i wygrali go.
Kurs na Naszych jest strasznie niski i nieopłacalny już lepiej dać 1 set Włochów po większym kursie. Ja jednak wierzę w Naszych ale uważam, że to będzie kolejny trudny i długi mecz.
Ogólnie Polacy z Włochami na wielkich imprezach przeważnie rozgrywają długie spotkania.

powyżej 179,5 1,73

Francja - Tunezja 3:0

Francuzi muszą być bardzo duże rozczarowanie porażką 0:3 z USA ale tak naprawdę to początek turnieju i ta porażka niewiele może znaczyć - ten mecz po prostu trzeba wygrać jak najszybciej i jak najłatwiej.
Tunezja przegrała co prawda z Brazylią 0:3 ale 2 sety walczył a 3 to już był spektakl 1 drużyny.
Ja liczę w tym meczu na dużo lepszy spotkanie w wykonaniu Francuzów na linii blok-obrona i wykorzystywanie kontr. To będzie klucz do mojego typu. Myślę, że Francuzi będą chcieli sami sobie pokazać, że przyjechali tutaj walczyć o najwyższe cele.

Francja -130,5 1,76
Francja -23,5 2,32 zabrakło 2 małych punkcików

Japonia - Kanada 3:1

Mecz gdzie over wystawiony jest tak duży, że nawet 4 sety mogą nie wystarczyć ale co prawda jest to bardzo wyrównane spotkanie i każda drużyna może wygrać. Ja jednak liczę, że Japonia u siebie pokaże to coś... Mają naprawdę bardzo dobrą drużynę ale z kolei Kanada pokazuje już od jakiegoś czasu, że potrafią grać. Nie zapominajmy, że ostatnio obie drużyny grały ze sobą w Lidze Narodów i tam Kanada wygrała 3:0. Z Włochami Kanada przegrała tylko 2:3. Ciężki mecz do typowania...

powyżej 3,5 seta 1,40

Brazylia - Argentyna 3:2

Ostatnie spotkanie w dniu jutrzejszym to spotkanie 2óch ekip z Ameryki. Brazylia - faworyt całych IO. W pierwszym meczu wygrali 3:0 natomiast Argentyna przegrała po walce 1:3 z Rosją. Faworyt jest oczywiście tylko jeden ale czy to będzie aż tak gładkie zwycięstwo jak pokazują to kursy? Ja trzymam kciuki aby tak nie było i są na to duże szanse, bo Argentyna potrafi grać w siatkówkę i mają naprawdę bardzo dobrych siatkarzy, F. Conte, L. De Cecco, S. Sole, B. Lima. Mecze miedzy obiema drużynami często nie kończą się w 3 setach.

Argentyna +15,5 1,85
powyżej 181,5 2,70
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +171
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Moim zdaniem to jutro Polska wygra 3-0 są na pewno poddenerwowani, chyba ze wyjdzie Śliwka to będzie ciężki pojedynek..
chciałem pójść w stronę Japończyków, a tu widzę odmienne zdania. Kanada wygra ?hmmmm
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
PolskaWłochy over 3,5 seta @1,60 forbet

Bardzo ważne spotkanie dla obu reprezentacji w kontekście wysokiego miejsca w grupie. Polacy niespodziewanie na inaugurację IO przegrali 3:2 z Iranem. Nasza drużyna zaprezentowała się słabo. Widoczny był brak Michała Kubiaka, który zmaga się z urazem pleców. Aleksander Śliwka, który go zastępował niestety wypadł kiepsko. Liderami naszej reprezentacji byli Leon i Kurek, którzy razem zdobyli 43 punkty i pokazali, że są w wysokiej formie. Spotkanie z Iranem było bardzo emocjonujące, ale nie stało na zbyt wysokim poziomie. Obie drużyny popełniły aż … 76 niewymuszonych błędów. W spotkaniu z Italią nasza kadra będzie musiała zagrać zdecydowanie lepiej, bo to nasz najgroźniejszy rywal w grupie.

Włosi w pierwszym meczu też nie zachwycili. Wygrali 3:2 z Kanadą, mimo, że przegrywali w tym meczu 2:0 i nic nie wskazywało na to, że mogą odwrócić losy meczu. Fatalne zawody zagrał kapitan Ivan Zaytsev, który zdobył tylko 4 punkty i szybko został zastąpiony przez Vettoriego. Kapitalnie w pierwszym meczu zagrał 18-letni przyjmujący Michieletto, który zdobył 24 punkty i był liderem zespołu. Pokazał on, że presja nie jest mu obca i potrafi grać na znakomitym poziomie. Prócz tego nie zawiódł Osmany Juantorena.

Obie drużyny ostatnio grały ze sobą w Lidze Narodów i wtedy Polacy wygrali 3:0. Jednak wówczas Italia występowała w rezerwowym zestawieniu. Teraz powinno być inaczej. Włosi także dysponują mocnym składem, a kursy na naszych siatkarzy są zdecydowanie zbyt przesadzone. To powinno być wyrównane spotkanie i nie sądzę, że skończy się w 3 setach.
 
sunrise82 78,6K

sunrise82

Użytkownik
Chiny K - USA K
Chiny @2,65 Betclic ❌

Jedne z głównych kandydatek do złota niespodziewanie przegrały swój pierwszy mecz na IO z reprezentacją Turcji dość gładko 3-0. Szczególnie szokujące jest to, że w dwa ostatnie sety do 14. Co tam się wydarzyło? Czyżby presja pierwszego meczu na IO była tak dużą, że zapomniały jak się gra w siatkówkę, a może to jeden z tzw. czynników kobiecych? Trudno jest to odgadnąć. Generalnie zagrały bardzo słabo, ale czy to przekreśla ich szanse na zwycięstwo w meczu z USA. Na pewno jest w tej drużynie dużo jakości i potencjału, aby powalczyć z Amerykankami o zwycięstwo. Przy porażce Chinki mocno skomplikują sobie sytuację w grupie, więc aż ciężko sobie wyobrazić drugą porażkę faworyta zawodów.
Widzę małe value w tym kursie i myślę że warto spróbować .
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Chiny K - USA K
Chiny @2,65 Betclic

Jedne z głównych kandydatek do złota niespodziewanie przegrały swój pierwszy mecz na IO z reprezentacją Turcji dość gładko 3-0. Szczególnie szokujące jest to, że w dwa ostatnie sety do 14. Co tam się wydarzyło? Czyżby presja pierwszego meczu na IO była tak dużą, że zapomniały jak się gra w siatkówkę, a może to jeden z tzw. czynników kobiecych? Trudno jest to odgadnąć. Generalnie zagrały bardzo słabo, ale czy to przekreśla ich szanse na zwycięstwo w meczu z USA. Na pewno jest w tej drużynie dużo jakości i potencjału, aby powalczyć z Amerykankami o zwycięstwo. Przy porażce Chinki mocno skomplikują sobie sytuację w grupie, więc aż ciężko sobie wyobrazić drugą porażkę faworyta zawodów.
Widzę małe value w tym kursie i myślę że warto spróbować .
Jeżeli ktoś zagrozić USA to tylko Chinki, jakoś innej opcji nie widzę ..
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Spotkał się ktoś jeszcze u któregoś buka z zakładami na miejsce w grupach mężczyzn? Chciałbym skontrować zwycięstwo Polaków bo jak Iran nic nie wtopi do końca to będzie czerwono.
 
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Czy Brazylia zagrała rzeczywiście tak tragicznie w meczu z Argentyną? Kto widział cały mecz i może się wypowiedzieć na ten temat bo chcę zagrać win Rosji i over w meczu Iran-Kanada. Taki dubelek chodzi mi od rana po głowie. Nie oglądałem meczu bo myślałem że będzie rozjazd totalny. A tu taki niespodziewany wynik.
 
R 628K

rjastrzab

Użytkownik
Polska - Wenezuela
Typ powyżej 126, 5 pkt
Kurs 1,86

W meczu otwarcia z Iranem grałem under i jak się skończyło wszyscy wiemy.
Taka linia to Wenezuela może zdobyć tylko 51 punktów czyli 17 pkt w secie. Czy naszym będzie az tak zalezało, żeby zmasakrowac rywali i ograc ich do 15 czy 16 w każdym secie? Forma wzrosła bo musiała. Brak wygranej naszyc w meczu z Włocgami byłby nie lada kłopotem. Wydaje mi się , że na Wenezuelę Heynej wystawi jednak drugi skład, bo jeszcze sporo meczy do rozegrania.
I dlatego licze, że linia 126 punktów zostanie przekroczona.Z japonią mieli 56 z Iranem 55 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom