>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
 • Polecamy się zapoznać
  Regulamin czatu

 • Nowy Projekt na Forum
  WASZE BETY - MOJE KUPONY!

 • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
  BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
  forBET EURO 2024 Expert
  W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

  Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

  Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

  Betters TUTAJ!
  forBET TUTAJ!
  Betfan TUTAJ!
  Betclic TUTAJ!
  Fortuna TUTAJ!
  Betcris TUTAJ!
  Fuksiarz TUTAJ!

IO Rio 2016: Koszykówka mężczyzn [6-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Hiszpania - Australia over 162,5 1,61 bełt365
89:88 ✅ szkoda Australii... to już 4. raz 4. miejsce :-(

Mecz o medal, więc teoretycznie będzie solidna defensywa, a zamiast grać szybko, będą patrzeć na zegar i wynik. Myślę jednak, że coś takiego, co przytrafiło się Kangurom w I poł. meczu z Serbią, nie zdarzy im się już przez najbliższych 20 lat. Oni tam mieli 15% z gry, w tym mnóstwo pudeł z czystych pozycji. A potencjał ofensywny w tej drużynie jest. Nie wierzę, że psychicznie się już poddali. Raczej będą dziś gryźć parkiet, żeby zmyć tamtą hańbę. Kto wie, może nawet dotrzymają kroku Hiszpanom i zdobędą ten medal.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Serbowie już na starcie mieli pełno w gaciach. Chyba naprawdę uwierzyli w złoto i się zestresowali. Ich dzisiejsza ofensywa to mniej więcej taki poziom, jak Australii w meczu z nimi. Szkoda, że nie podjęli walki, bo już w 2 kwarcie było wiadomo, że ten mecz to kwestia tego, jaką różnicą wygra USA.
 
bartsimpson 0

bartsimpson

Użytkownik
Serbia dziś to poziom podwórka,jak koleś z czystej pozycji na 5 sekund na rzut za 3 i się wystrzelić ie może i tak cała Serbia.
Mega idiotyzm
Uwierzyli w wygranie Fianlu ? Raczej w nic nie wierzyli razem w z tym sancho pancho Teodosicem co gada głupoty o grze w nba , chyba d league
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Hiszpanie to samo, nie trafiali z czystych pozycji. jak widać waga spotkania sprawiła, że mieli sztywne ręce. Dla porównania w meczu grupowym Serbia rzuciła ponad 90 pkt, bo grali na luzie. Dziś tragedia, Amerykanie trochę przycisnęli w obronie i wyszło, na jakim poziomie jest Serbia.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Presja, panowie, presja. Ile mieliśmy wielkich medalowych szans na tych IO, które znikały nie wskutek słabości sportowej, tylko psychiki? &quot;Nie wiem co się stało...&quot; słyszeliśmy co drugi dzień. Na parkiecie podobnie, praktycznie każdy team trafił jakiś dzień, kiedy zagrali totalnie poniżej swojego poziomu. Serbia zdecydowanie nie jest ekipą na 40-pkt różnicy w meczu z USA, tak samo jak AUS nie jest o dwie klasy słabsza od tej Serbii. Taki urok sportu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom