>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IO Rio 2016: Koszykówka mężczyzn [6-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN







Strona poświęcona rozgrywkom koszykówki panów na IO -&gt; http://www.fiba.com/olympics/2016/news


Przed turniejem olimpijskim koszykarzy jest jedno podstawowe pytanie: Czy ktokolwiek zatrzyma Amerykanów? Amerykanów, którzy do Rio przylecą bez LeBrona Jamesa oraz Stephena Curry&#39;ego. Z udziału zrezygnowali również między innymi Chris Paul, Russell Westbrook, Blake Griffin, James Harden czy Anthony Davis. Jednak Amerykanie i tak zdaje się, że maja odpowiednich ludzi by wygrać, będzie przecież Carmelo Anthony, Kevin Durant czy Kyrie Irving.
Kto może zagrozić Amerykanom? Może Hiszpanie? Może Francuzi? Zawsze groźna Litwa, albo nieobliczalna Serbia?
Ciężko wskazać, wszak Amerykanie dominują w każdym aspekcie nad rywalami.
Zachęcamy do dyskusji i analizowania zbliżającego się wielkimi krokami turnieju ;)
 
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
Witam mam pytanie, ma ktoś z was drabinkę? Bo jestem ciekaw na kogo mogą trafić, Hiszpanie grając dalej ; )
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Venezuela-Serbia 7/08/2016 g.3:30
TYP VENEZUELA UNDER 67,5pts @ 1,85 WH
Venezuela bazuje na jednej gwiazdzie Greivis Vasquez,który.....nie zagra z powodu kontuzji.O ile jeszcze jakimś ogórkom z ich kontynentu potrafią coś nawrzucać(Boliwii czy Ekwadorowi po 97pts) tak z europejskimi drużynami kwiczą i piszczą .Np z Holandia 53pts,Hiszpania rezerwy 65 i55....Serbia wiadomo,topka europejska myślę ze z 55pkt max na co im pozwoli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
mgkoks 266

mgkoks

Użytkownik
co sądzicie o takim typie?

Kevin Durant Top Scorer @ 2,50
Jest dość prawdopodobne, jednak w teamie jest Klay Thompson - ja bym go typował na top scorera. Pisze teraz z pamięci ale na poprzednich dwóch olimpiadach Melo narzucał najwięcej mimo iż nie był typowany jako najlepszy scorer.

Kurs 2.5 zachęca jednak dość niepewny typ, każdy może się odpalić w tym turnieju.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Jest dość prawdopodobne, jednak w teamie jest Klay Thompson - ja bym go typował na top scorera. Pisze teraz z pamięci ale na poprzednich dwóch olimpiadach Melo narzucał najwięcej mimo iż nie był typowany jako najlepszy scorer.
Kurs 2.5 zachęca jednak dość niepewny typ, każdy może się odpalić w tym turnieju.
Zwróć uwagę na to że w reprezentacji USA najlepsi zawodnicy nie spędzają tyle czasu na parkiecie co w NBA i dlatego najlepszym strzelcem może być również ten który będzie grał rolę drugoplanową.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
co sądzicie o takim typie?
Kevin Durant Top Scorer @ 2,50
wiadomo, że Durantula to jeden z najlepszych koszykarzy świata ale z tego co pamiętam, w drużynach Krzyżewskiego nie gra się na jednego dwóch liderów jak w NBA, tylko cały skład a przynajmniej 8-9 graczy gra w rotacji mniej więcej tyle samo minut, więc wielu zawodników może zostać królem strzelców, choć w tym roku maja bardzo słabą kadre to jednak Melo, Irving czy Klay mogą przebić Duranta, który jest graczem zespołowym i nie gra tylko pod siebie. Ten bet dotyczy USA czy całej imprezy?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ten bet dotyczy USA czy całej imprezy?
calej imprezy i jest nieoplacalny, jest kilka reprezentacji gdzie liderzy musza +-20 rzucac, w USA nikt nie musi...
e; Parker @ 51 Unibecik ???? Gdyby tylko się dało, to mocne 5/10, bo to jest bardzo duże value...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Dokładnie, Gasol będzie ciągnął Hiszpanów, Parker Francuzów, więc jak to jest na turniej to bez sensu po takim kursie. To już zdecydowanie ten Parker nawet za drobne ma sens, choć koleś już jest emerytem i nie dominuje tak jak kiedyś....
 
mgkoks 266

mgkoks

Użytkownik
Tylko się dopytam: chodzi tu o gracza z największą sumą punktów czy z najwyższą swoją zdobytych oczek?
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Pau Gasol top scorer ▶7@ -&gt; Bet365( daję mu największe szanse, także największa stawka)

Tony Parker top scorer ▶ 51@ -&gt; Unibet ( świetny typ Obserwatora, lekko można spróbować, choć Parker to nigdy wybitnym strzelcem nie był, ale value ogromne zwłaszcza że całoroczny ma tylko 12@ np. ;-)

Milos Teodosić top scorer ▶ 51@ -&gt; Unibet ( każdy wie jakim kocurem potrafi być Teo, jeśli Serbia daleko zajdzie to kto wie kto wie, value jest)



Pau Gasol na dużych imprezach w narodowych barwach spisuje się świetnie. Dużo punktuje, jest najlepszym punktującym i pierwsza opcją w ataku. Typuję że Hiszpanie wyjdą z grupy z 1 miejsca, wtedy ominą Amerykanów i mogą spotkać ich dopiero w finale. Uważam, że tylko USA jest poza ich zasięgiem, aczkolwiek wiadomo mogą odpaść np. z Francją ale wtedy to będzie mecz wyrównany. USA jest chyba poza zasięgiem, nie wiem co musiałoby się stać żeby nie zostali Mistrzami Olimpijskimi. Skład nie jest najsilniejszy, ale i tak mają kim straszyć. Ale o nich później. Parkerowi daję jakieś 20- 25%szans że zostanie najlepszym strzelcem, jak dojdą daleko to kto wie, Teodosic ma spory &#39;&#39;carte blanche&#39;&#39; i jeśli Serbia sprawi niespodziankę i zajdzie daleko to też może sporo punktować. Teraz trochę o Amerykanach. Oglądałem ich mecze przygotowawcze bardzo dokładnie. Coach K, rotował, zmieniał piątki na parkiecie ale najlepiej wyglądała piątka Durant, Melo, Cousins, Thompson, Irving i takim line&#39;upem USA prawdopodobnie będzie rozpoczynać mecze. Krzyzewski w meczach kontrolnych starał się odpowiednio dawać średnio po tyle samo min podstawowym graczom. Piątka z Jordanem, Lowrym i DeRozanem słabo funkcjonowała zwłaszcza w ataku. W defensywie DeAndre radzi sobie świetnie, notował bardzo dużo czap ale w ataku Cousins bije go o głowę i jest poziom wyżej. DeAndre dzięki FIBA-(owskim) przepisom i braku np. zasady o błędzie 3 sekund w obronie może sobie stać pod koszem ile wlezie i przeciwnikom USA będzie bardzo ciężko atakować obręcz. Paul George bardzo fajnie funkcjonuje z ławki.


Zrobiłem sobie małe podsumowanie 5 ostatnich kontrolnych gier USA pod względem ilości oddawanych rzutów oraz zdobywanych punktów:


Kevin Durant 43 FGA 78 pkt zdobytych 15,6 P/G
Melo Anthony 53 FGA 68 pkt zdobytych 13,6 P/G
Klay Thompson 55 FGA 71 pkt zdobytych 14/2 P/G


Jak widać, Durant nie był tu liderem ani nie był specjalnie faworyzowany. Mimo wszystko, myślę że to on będzie najlepszym strzelcem USA, ale stawiać na niego po 2,20 jest kompletnie nieopłacalne z wielu powodów. USA grupę ma łatwą, mogą to rozstrzygać bardzo szybko, a co za tym idzie małe min dla najlepszych graczy. Mają kim straszyć, Irving lubi sobie porzucać, Thompson jak trafi 2-3 trójki to potem może trafiać seryjnie i nie patrzeć ile rzutów oddaje. Hiszpania czy Francja raczej nie będzie wygrywać tak przekonująco wobec czego starterzy powinni grac więcej minut a to się wiążę z większa ilością rzutów i punktów. Kurs na Duranta żenująco nisko a wg mnie wcale nie jest to pewne że to on zostanie top scorerem IO. Tyle ode mnie. Pozdrawiam


Jeszcze na koniec BONUS ;-)


https://www.youtube.com/watch?v=5S5MZ58pa1I
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
9z87 + 6as, 8z83 + 6as, 16z96 + 6as, 8z108 + 4as na turnieju kwalifikacyjnym i 11z105 + 7as, 12z74 + 2. On tam nie jest od rzucania, nie będzie raczej nawet najlepszy z Serbów.
Co do sparingów to Gasol też ani razu nie był najlepszy, więc trzeba na to szerzej patrzeć, bo wiadomo, że USA to będzie i 8 dwucyfrówki robić, a np. taki Bojan B. będzie po 20 rzutów oddawać (26pkt z 23rzuty + 9 wolne, 25 z 10 + 12, 20 z 17 + 8, 26 z 19 + 13 ) w turnieju kwal. ale Chorwaci to wcale nie muszą z grupy wyjść...
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
???? Chiny v USA -&gt; USA -47.5 pkt @1.90 ✅
???? Chiny v USA -&gt; Carmelo Anthony powyżej 14.5 pkt @1.83 ⛔
AKO -&gt; @3.50

O ekipie Stanów pisać nie trzeba dużo. To murowani faworyci do olimpijskiego złota. Każdy zdziwiłby się, gdyby było inaczej i gwiazdy NBA nie sięgnęłyby po tytuł. Nie ma innej opcji, to wiemy wszyscy. Gram w ich stronę. Handi wydaje się wysokie, ale co tu się dziwić, skoro dwukrotnie przed Olimpiadą pojechali z Chińczykami różnicą 50 i 49 pkt. Myślę, że dziś będzie podobnie i pomimo tego, że to są Igrzyska.
Typ na over Melo wydaje się rozsądny, bo to zawodnik, który lubi kręcić cyfry także w kadrze. Tutaj będzie spora rotacja, żeby żaden z gwiazdorów się nie obraził, jak dostanie za mało minut, ale myślę, że Melo z tych wszystkich zawodników wydaje się najpewniejszy. Byle przesadnie nie ceglił, bo w sparingu zdarzały mu się także takie mecze, w których miał zaledwie np. 2-9 z gry. Jako, że można zagrać w całorocznym te zdarzenia w AKO, tak też robię.
Ogólnie to nie ma co liczyć na taką niespodziankę, jaką mieliśmy w starciu Francuzów z Kangurami. Niech nikt w razie czego się nie łudzi. Stay tuned.
 
sagusek12 65

sagusek12

Użytkownik
Brazylia - Litwa &gt; Litwa @2.10 ✅
Brazylia - Litwa &gt; Poniżej 145.5 @1.90 ⛔
Bet365

Jak dla mnie kurs przesadzony , jest to mecz 50%-50%. Obie drużyny sparowały się ze sobą przed Igrzyskami i wynik zakończył się na korzyść drużyny Brazylii (64-62) z małą ilością punktową. Na papierze drużyna Litewska wygląda lepiej , na dzień dzisiejszy zajmuje ona 3 miejsce w rankingu FIBA , a gospodarze Igrzysk 9. Litwini przed Rio również sparowali się z drużynami takimi jak : Australia , Argentyna , Hiszpania. Z Australią wygrali gładko , z Argentyną przegrali 1 punktem po dogrywce i z Hiszpanią wygrali 2 razy. Natomiast Brazylia grała z Chinami 2 razy (2x win) , z Australią (wygrana) i Rumunią (również wygrana). Wydaje mi się że będzie to mecz w którym bardziej będzie brany nacisk na defensywę , więc typ &quot;Poniżej 145.5&quot; jest bardzo prawdopodobny. Litwa grała w sparingach z innymi drużynami bardzo dobrze , ale w sparingu z Brazylią popełniali dużą ilość błędów , myślę że już teraz te błędy zostały wyeliminowane i typ &quot;Litwa&quot; wejdzie gładko.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Nigeria - Argentyna

Typ: 2(-9.5) Kurs: 1.70 Sportingbet

Typ tylko i wyłącznie na podstawie statystyk.
Obie ekipy niedawno sie spotkały w meczu kontrolnym zakończonym +22 na korzyść Argentyny. Z Francja Nigeria dostała -9 a o meczu z USA lepiej nie wspominać.
Mając to na względzie mysle,że na luzie powinni to ogarnąć o ile nie pojawi sie rozluźnienie w razie wysokiego prowadzenia. Wiadomo jeśli Argentyna będzie miała dużą przewage to w 4Q moga zagrać luźniej ale licze,że handi zostanie pokryte

Wynik: 66:94 ✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom