>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

IO Rio 2016: Koszykówka mężczyzn [6-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Obie ekipy niedawno sie spotkały w meczu kontrolnym zakończonym +22 na korzyść Argentyny. Z Francja Nigeria
Zerknij w składy jak statystycznie podajesz ;)
Jeśli ktoś gra w 1xbet to kilka fajnych betów jest :
Klay Thompson over 75.5pts - zostało im zapewne 7 spotkań x śr.którą dają 11-12 wychodzi więcej + 2pts które już ma.
Milos Teodosic under 99.5 -
9z87 + 6as, 8z83 + 6as, 16z96 + 6as, 8z108 + 4as na turnieju kwalifikacyjnym i 11z105 + 7as, 12z74 + 2. On tam nie jest od rzucania, nie będzie raczej nawet najlepszy z Serbów.
1.mecz dali 14.5, dziś już 12.5. Tu 5-7 spotkań i dalej podtrzymuję to, że nie będzie liderem (5pkt juz ma)
Batum over 57.5 - przyjmując średnią 10, 5-7 występów i 5pkt na koncie, to linia pesymistycznie ustawiona.
Durant under 175.5 - 150/7 = 21.4, a linie 18-20 i taka była sugerowana średnia przed 1.meczem. 1.mecz sporo rzutów, więcej raczej się nie spodziewam...
Saric over 55.5 - awans z grupy się przybliżył, nawet przy 4spotkaniach 50 może zrobić, bo Bojan a potem zazwyczaj jest on. Linie bym dawał 13.5, a już 5 ma i awans bliżej niż dalej.
 
kamyqq 7

kamyqq

Użytkownik
Co myślicie na temat dzisiejszej Australii z Serbią? 2.60 kusi, ewentualnie handi po 1.80/90. W pierwszym spotkaniu przeciwko Francji zagrali ciekawy drużynowy basket, gdzie każdy dołożył coś od siebie, druga sprawa że Francuzi na to pozwalali, grając oprócz Parkera turbo padline. Bardzo możliwa jest tutaj końcówka podobna do tej w meczu Hiszpanów z Chorwatami, gdzie o zwycięstwie zadecyduje jedna akcja

Australia handi. +4.5 ✅
bet-at-home

✅ Bez mydła 95:80 - zagrałem live czysty win (2.40) w ako z +3.5 sety USA - Holandia :siata: (1.84) = ako 4.42✅
 
sagusek12 65

sagusek12

Użytkownik
???? Klay Thompson (USA) -&gt; Powyżej 13.5 pkt @2.00 ⛔ Bet365
Zdecydowanie to nie jest jego turniej.



Każda osoba która interesuję się koszykówką zna pana powyżej bardzo dobrze. Zawodnik Golden State Warriors w sezonie 2015/16 w regularnym sezonie zdobył 1771 punktów , co daje mu średnio 22.1 pkt / mecz. W samych playoffach był zawodnikiem , który zdobył największą ilość punktów dla GSW : uzyskał 582 punkty , 24.3 pkt / mecz. Jest to gracz niezwykle uzdolniony rzutowo i nie tylko , niestety pierwszy mecz na Igrzyskach w Rio 2016 , przeciwko drużynie z Chin nie był jego najlepszym meczem , zdobył on zaledwie dwa punkty. Ale wierze w umiejętności tego chłopaka , że z Wenezuelą zanotuje wysoką zdobycz punktową. Trener ekipy amerykańskiej bardzo ceni sobie tego zawodnika , i w ostatnim meczu mimo słabszej gry dawał mu szanse na boisku. Jak dla mnie jest on jednym z faworytów do najlepszego strzelca Igrzysk , mimo słabszego pierwszego meczu.

USA - Wenezuela
Godzina: 00:00
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Bogdan Bogdanovic over 14 pkt @ 1,83 -&gt; BETANO ⛔⛔⛔ 12 pkt(2 pkt do HT)

Ta linia to promocja. Pierwszy punktujący Serbii i 1 opcja w ataku. W meczu z Wenezuelą oddał 12 rzutów, zdobywając 19 pkt. Na parkiecie przebywał zaledwie 25min( najdłużej z całego rosteru Serbii) ponieważ Serbia gładko pokonała Wenezuelę 86-62. Dzisiaj Bogdan powinien wystrzelić i zrobić spokojnie ponad 20 pkt, a powodów do tego jest kilka. Australia to nie jest przeciwnik pokroju Wenezueli i już w meczu z Francją pokazali że nie wolno ich skreślać, a dobry pressing może uśpić nawet doświadczonych rywali. Close game może być. Raduljica to ważna postac w ofensywie zespołu z Bałkanów. Dzisiaj będzie musiał się zmierzyć z dobrym frontcourtem Australii czyli parą Bogut/Baynes. A wiemy jak świetnie potrafi chronić kosza Bogut, mimo że stary i obolały to jednak zawsze ceniony w defensywie. Spodziewam się większych ilości rzutów po SG Serbii oraz większej ilości minut spędzonych na parkiecie. Jak ktoś chce może przedział zrobić, bo są linie nawet po 18 pkt, jednak ja innej opcji niż over na dziś nie widzę. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP




Yi Jianlian over 16,5 pkt @ 1,78 -&gt; Expekt 6,5j✅ 19 pkt​
Yi Jianlian over 27,5 pkt + zbiórki + asysty @ 1,85 -&gt; Unibet 3,5j ⛔ 25 pkt + zbiórek​


Najbardziej utytułowany i najlepszy gracz reprezentacji Chin. Kilka lat w NBA, obecnie reprezentuje ekipę z rodzimej ligi. Pierwszy punktujący i pierwsza opcja w ataku. Z USA trafił 8/19 rzutów, zdobył 25 pkt i zanotował 6 zbiórek. Dziś Francja, rywal także poza zasięgiem Chin, jednak dziś taki łomot jak z USA raczej niemożliwy. Fajna linia w Expekt na same pkt, wszędzie jest po 19,5 a nawet 21,5 w betssonie. Można przedział robić, można walić samego overa, jak kto woli. Bogdanovic dał dupy, ale próbuję jeszcze chińczyka. 17 pkt powinien dziś zrobić, może dziś nie będzie tak osamotniony jak w meczu z USA ale te 15 rzutów dostanie.


DeMarcus Cousins double double @ 4,35 -&gt; Unibet⛔ problem z faulami
Rudy Gobert double double @ 5,00 -&gt; Unibet⛔ 10 pkt i 8 zbiórek

Oba po 0,5j. Wg mnie na obu value, na Kuzyna mniejsze bo to bestia w ataku a i zbierać potrafi, tutaj zależy jak się mecz potoczy i ile minut dostanie. Gobert to typowy center, który zbiera ofensywne zbiórki i ponawia akcje czy kończyć łatwym layupem. Fajny kurs dlatego lekko warto spróbować. Chińczyk to mój główny typ na nockę. Pozdrawiam
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Po tym, co wyprawia USA w obronie, należy tylko grubo atakować overy ich przeciwników w następnych meczach. Totalna komedia, lepiej spisałyby się pachołki ustawione na ich połowie. Takie &quot;asy&quot; jak DeRozan w ogóle nie powinny się znaleźć w kadrze. Chłopcy pojechali sobie na wczasy i rekreacyjnie pykają sobie w kosza co kilka dni dla ruchu. Absolutnie każdy over przeciwników do gry w ciemno. Australia, Serbia i Francja mają graczy, aby spokojnie gnoić tych obronnych amatorów. Ja wiem, że nie muszą się wysilać, ale tracić w 10-minutowej kwarcie 25 pkt z Venezuelą, to już jest gruba przesada.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
10/08/2016 19:15
Serbia - France
2.00 (Totolotek) ⛔
5/10

Dla mnie Serbowie są faworytami tego spotkania. Francja gra straszną padlinę na tym turnieju i nawet z Chinami nie wyglądało to różowo. Na turniejach międzynarodowych Francja od lat polega na duecie Parker i Diaw, ale oni są z rocznika 1982, najlepsze lata mają ze sobą i nie widać, aby byli w dobrej formie. Reszta również nie wygląda za dobrze.

Serbia to poukładana ekipa, gdzie każdy zna swoje miejsce i na dla mnie na tym turnieju są ekipą mocniejszą od Francji.

To głupie porównywanie na podstawie tego samego przeciwnika, ale jednak się skuszę na to, bo obie ekipy grały z Australią, ale Serbia była bardzo bliska wygranej, a Francja została zdemolowana. Mecz dopiero jutro i myślę, że kursy na Serbów polecą, a Francja to papierowy tygrys.

11/08/2016 00:00
Australia (+32.5) - USA
1.85 (Totototek) ✅
5/10

Po dotychczasowych spotkaniach wygląda na to, że obok Hiszpanii to Australia jest największym zagrożeniem dla USA. Kangury są czarnym koniem tego turnieju i na razie na rozpisie mają już dwie mocne ekipy Serbów oraz Francuzów.

W Australii widać rękę trenera i dobre zrozumienie graczy na parkiecie. Cała pierwsza piątka składa się z graczy NBA i USA w końcu po spacerkach z Chinami i Wenezuelą trafia na mocniejszego przeciwnika. W USA dla odmiany ręki trenera nie widać, a USA bazuje na talencie i głównie grają izolacje tzw. solówki na własną rękę bez partnerów i nie ma żadnej wielkiej taktyki. Męczyli się jednak fragmentami z Wenezuelą, to z Australią powinni w końcu natrafić na mały mur.

Myślę, że Australia się postawi na tym meczu i USA wygra dwudziestoma paroma oczkami, bo jednak w czterdzieści minut trudno jest nakopać tak wysokie handi dosyć dobrej ekipie w fibowskiej koszykówce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
)W nocy Argentyna - Chorwacja i idę w stronę Chorwacji.
Argentyńczycy mieli zakończyć działalość tej generacji w 2008 r. Mamy 2016 a Scola, Ginobili, Nocioni i Delfino nadal klepią. Co prawda poradzili sobie gładko w pierwszym meczu z Nigerią, ale Chorwaci na mega dobrej psychice po końcówce z Hiszpanią to już kilka półek wyżej. Szerszy, młodszy skład po stronie Chorwatów powinien dać przewagę w tym meczu. @ 2.00 na Chorwatów biorę i czekamy. - minus, Chorwaci chyba myślami jeszcze przy końcówce meczu z Hiszpanią.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Olimpiada mężczyzn
Godzina: 00:00
Spotkanie: USA - Australia
Typ: Powyżej 185,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ja idę odwrotnie niż kolega wyżej, stawiam na overowe spotkanie. Mega ofensywni Amerykanie dla których obrona nie istnieje najchętniej to Oni by atakowali non stop i rzucali raz za 3 punkty a drugi raz piękne wsady które nie raz już oglądaliśmy. Amerykanie rozegrali już 2 spotkania na olimpiadzie i oczywiście w 2 spotkaniach oglądaliśmy dużo punktów z Chinami 119:62 co daje nam łącznie 181 punktów i z Wenezuelą 113:69 co daje nam 182 punkty.
Z drugiej strony mimo wszystko również ofensywna Australia który niespodziewanie wygrała 2 pierwsze spotkania na olimpiadzie z faworytami do medalu Francuzami 87:66 i z Serbią 95:80. Widać, że Australijczycy potrafią grać w koszykówkę i potrafią narzucać tych punktów też całkiem sporo.
Obie ekipy spotkały się ze sobą 2-krotnie dotychczas, oba spotkania wygrali oczywiście Amerykanie w stosunku 113:73 i 119:86.
To, że Amerykanie rzucą ponad 100 punktów to jest u nich &quot;codzienność&quot; a Australia powinno dorzucić również swoje czyli jakieś 80+ punktów.
Obie ekipy są pewne awansu już. Australijczycy będą chcieli dotrzymać kroków Amerykanom a tylko i wyłącznie mogą dotrzymać kroków ofensywą bo nie wierze, że zatrzymają Amerykanów swoją obroną słabą i być może im się to uda ale tylko do pewnego czasu. Potem odskoczy USA jak to bywa w każdym spotkaniu.
Liczę na bardzo dużo punktów w tym meczu co nie będzie żadną niespodzianką. Powodzenia.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Nie rozumiem dlaczego niektórzy tutaj piszą że USA gra źle w obronie itd. Wiadomo przecież, że nie będą bronić agresywnie przez 40 min z takimi przeciwnikami jak Wenezuela czy Chiny bo takie mecz można wygrać atakiem. Kiedy przycisnęli w obronie to ww rywale byli bezradni. USA nie będzie ryzykować mocnym difensem energii ani kontuzji niespodziewanej kiedy przed nimi dopiero przyjdą najważniejsze mecze.
Na dzisiaj gram trochę ryzykownie ale wg mnie w tych betach jest jakaś logika.

Draymond Green under 4,5 zbiórek @ 1,85 -&gt; Unibet✅ 2 zbiórki
Andrew Bogut over 14,5 pkt + zbiórek @ 1,85 -&gt; Unibet✅ 16
Kevin Durant under 0,5 ofensywnych zbiórek @ 2,20 -&gt; Unibet( bardzo lekko)⛔ 1 ofensywna

Podkoszowy GSW w rotacji Mike Krzyżewskiego jest bardzo nisko. Dopiero wchodzi jako 3 zmiennik po Cousinsie i Jordanie na parkiet. Jest potężnie zlimitowany w minutach na parkiecie. Dostał z Chinami 14 min i z Wenezuelą 9 min. W obu grach zanotował po 4 rebsy w tym po 1 offensive robound. Jakieś tam value widzę w tym typie, zwłaszcza że Australia to najmocniejszy rywal do tej pory z USA. Bogut jako Kangur spisuje się bardzo dobrze, kompletnie nie widać w nim doświadczonego gracza, aż kipi w nim energia W meczu z Francją trafił 9/10 i zebrał 4 piłki, w meczu z Serbią 9 pkt i aż 12 rebsów w tym 2 na atakowanej desce. Po prostu statystyki wskazują na over więc gram, a Cousins w obronie nigdy dobry nie był. Kolejny typ to under 0,5 ofensywnych zbiórek Durant, też czysto statystycznie. Tutaj nie ma marginesu błędu więc gram to bardzo lekko. W dotychczasowych 2 meczach 0 na atakowanej desce, kurs 2,20 więc bardzo dobry. Lekko można zagrać. Pozdrawiam i polecam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
thejet 2K

thejet

Użytkownik
11/08/2016 03:30 CET
China (+7) - Venezuela
1.84 (Pinnacle) ✅ 68:72
5/10

Chiny wyzywane są od najgorszej ekipy turnieju. Z Francją zagrali przyzwoicie i duży odjazd zrobił się w ostatnich fragmentach, bo tak nie byłoby nawet dwudziestoma (skończyło się 88:60). Wenezuela lepiej zagrała z USA, ale i tak dostała lanie, a z Serbią przegrali podobnym rezultatem do Chińczyków z Francją.

Wenezuela ma lepszych graczy obwodowych, ale Chiny mogą ich zdominować na deskach, a przy okazji mają więcej graczy w rotacji, będą pressować na całym boisku i myślę, że Wenezuela mając bardziej wiekowych graczy może gorzej znieść trudy tego turnieju. Zanim nie znałem kursów, to spodziewałem się czegoś w rodzaju 3,5/4,5, a tak biorę Chińczyków i liczę na dobry występ Yi i spółki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
thejet 2K

thejet

Użytkownik
12/08/2016 19:15
China - Australia (-23)
1.92 (Pinnacle) ✅
5/10

Jak widać we wcześniejszym becie w meczu Francja - Chiny linia była na poziomie 23,5, a Francja jest gorszą ekipą od Australii. Kangury grają świetny turniej i bardzo mocno przeciwstawili się USA - mają bilans handicapowy trzy do zera na swoją korzyść i dalej są mega niedoceniani przez bukmacherów, bo ja się spodziewałem o wiele wyższej linii koło 25 i wyżej. Australia demoluje Francuzów, gra na równi z USA, a potem dostaje handicap niższy od Francuzów w meczu z Chinami. Logiki tutaj nie ma.

Chiny najmocniejszy zestaw mają pod koszem, a tutaj jest Bogut i Baynes, którzy powinni wygrać albo zremisować match-up. Na pozycjach obwodowych jest przepaść, bo Chiny fatalnie rzucają za trzy, łatwo dają się wrabiać i grają u siebie w kraju, bo są za słabi na dalsze wojaże, a tutaj są kieszonkowi i mega sprytni gracze NBA - Dellavedova i Patty Mills, który robił sajgon USA, a Chińczyków powinien ośmieszać. Przepaść na PG i SG.

O ile trener nie będzie eksperymentował mocno z rotacją, to dla mnie Australia zamknie to w przedziale +30/35 i bukmacherzy wystawili wg mnie bardzo fajną promocję na wakacje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
thejet 2K

thejet

Użytkownik
12/08/2016 03:30
Argentina - Lithuania over 163
1.91 (Pinnacle) ⛔
5/10

Linia trochę zeszła, a wg mnie tutaj będzie ogień. Obie ekipy w dotychczasowych spotkaniach pokazywały, że lubią odpalać szybkie rzuty i preferują proste rozwiązania bez większej filozofii. Obie ekipy mierzyły się na IO 2012 i padł wynik 102:79 dla Argentyny, a trzon ekipy jest dalej ten sam Ginobili, Scola, Delfino, Nocioni - chociaż o wiele starsi to dalej ogniują do przodu i nie grają wolno. Dobrze, że jest młody Campazzo na rozegraniu, bo on chce biegać i szybko rzucać, a nie stary Prigioni, który zamulałby.

Kursy na mecz są dosyć bliskie sobie i może dojść do wyrównanej końcówki, gdzie może dojść do fauli i nabicia punktów na rzutach wolnych albo przy dobrych wiatrach dogrywką i bonusowymi pięcioma minutami do robienia punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
leniwylen 122

leniwylen

Użytkownik
Demarcus Cousins over 8,5 pkt @1.60 unibet
Boogie ma na tym turnieju duuuży problem z faulami. W ostatnim meczu z Kangurami spędził na parkiecie ledwie 9 minut(6pkt), z Wenezuela 8 (6pkt), zdążył się lekko spocić w pojedynku z chińczykami 15 min - 17 pkt. Myśle, że się ogarnie i będzie bardziej zwracał uwagę na swoje przewinienia, bo przyjechał na ten turniej żeby sobie pograć w kosza, a nie siedzieć na ławce i machać ręcznikiem po udanych akcjach kolegów ;)
 
jacek1992 13

jacek1992

Użytkownik
Co myślicie o USA handicap -25,5 @1.90?

Jak widzę co się dzieje na tych igrzyskach to raczej bym grał handicap + 25,5 na Serbie. Myśle że,zawodnicy z Bałkanów powalczą.To jest naród który raczej nie odpuszcza a nawet bym powiedział że walczaki z nich.Wie ktoś czy mecz jest w TV ? Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom