>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Intragame bonus 50% do 222zł

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak rzuciłem okiem na IP osób, które maja problemy i to faktycznie może być tak, że jeszcze DNSy się nie zaktualizował - sieci lokalne i radiowe.
Ja mam internet adsl i wczoraj i rano bez problemu mi wchodziła strona. Myślę, że innym osobom (netia, orange etc) także.
Spróbujcie na innej przeglądarce, a jak nie pomoże to musicie cierpliwie czekać na aktualizację.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Zadna sciema popieram admina ja mam swoja lokalna siec internetowa co mam staly dostep i nie dzialalo wcale....Przelaczylem na t-mobile i dzialalo wiec cos jest nie halo....
Chcialem wogole tego buka pochwalic dzis otrzymalem wyplate ponad 1000zl.....I zero papierow wyplata w pol godziny na koncie skrill ???? )
 
intragamepl 63

intragamepl

Użytkownik
Cześć!
DNS-y powinny już być zaktualizowane, dzięki za wskazówki Panie Adminie. Piszcie do nas koniecznie forumowicze, jeśli strona Intragame.com nie wyświetla się poprawnie.
Dzięki!
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Gra ktoś? Nie ma problemów przy wypłacie? Polecacie?
Pisalem ze nie ma obrot troche duzy co prawda...Ale ogolnie szybkie wyplaty i bukmacher na plus kursy te same co w mayplay zauwazylem...I nawet dokumentow nie wolali co jest troche dziwne no ale ????
No widze strona juz smiga na kazdym IP... ????
 
M 0

megadriano

Użytkownik
Czy przy zarejestrowaniu konta w walucie EUR, bonus też jest przeliczany? Mam środki w tej walucie i wolałbym założyć konto właśnie w EUR, żeby uniknąć przewalutowań
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Co do weryfikacji to dowiedziałem się na chacie, że jeśli nie otrzymujesz żadnego maila od nich po wysłaniu dokumentów to jest ok. Powiedzieli, że nawet lepiej jest gdy nie odpisują. Natomiast gdy czegoś będzie brakować to się od razu upomną.
 
E 0

emkajeden

Użytkownik
Jesli chodzi o mobilna obsluge bukmachera to porazka loguje sie, wybieram zaklad wpisuje stawke i komunikat zebym sie zalogowal, choc zalogowany jestem, bo na moje konto moge wejsc itd. No to logout i ponowna proba i znow to samo. Strona strasznie slabo chodzi w porownaniu z kazdym innym bukiem. Zaluje,ze wplacilem i sie musze tu meczyc.
 
intragamepl 63

intragamepl

Użytkownik
Jesli chodzi o mobilna obsluge bukmachera to porazka loguje sie, wybieram zaklad wpisuje stawke i komunikat zebym sie zalogowal, choc zalogowany jestem, bo na moje konto moge wejsc itd. No to logout i ponowna proba i znow to samo. Strona strasznie slabo chodzi w porownaniu z kazdym innym bukiem. Zaluje,ze wplacilem i sie musze tu meczyc.
Cześć emkajeden,

Nasi programiści pracują właśnie nad naprawieniem tego błędu, czasami wersja mobilna po prostu człowieka wylogowuje, ale nie ma to wpływu na samą rozgrywkę. Mobilna wersja działa dopiero od tygodnia i ciągle ją usprawniamy, nie zniechęcaj się! ????

Pozdrawiam
 
E 0

emkajeden

Użytkownik
Strona mobilna mnie nie wylogowywała, bo wszystko mogłem robić na komórce, a jeśli tylko klikałem zatwierdzenie zakładu prosiło o zalogowanie. Jak się można nie zniechęcać jak wybierasz kupon, który za półtorej godziny okazuje się trafny, a bukmacher go nie zatwierdza.
 
intragamepl 63

intragamepl

Użytkownik
Strona mobilna mnie nie wylogowywała, bo wszystko mogłem robić na komórce, a jeśli tylko klikałem zatwierdzenie zakładu prosiło o zalogowanie. Jak się można nie zniechęcać jak wybierasz kupon, który za półtorej godziny okazuje się trafny, a bukmacher go nie zatwierdza.
Racja, poprawimy to najszybciej jak tylko się da, dzięki za wskazówki.
 
G 34

george300

Użytkownik
napisze tylko tyle,bo szkoda wlasciwie nawet tracic czasu na tego &quot;BUKMACHERA&quot;
zalozylem konto,zagralem 2x all in na live Halkbank potem Piacenze w siatkowke LM
a ze wygralem to odrazu dostalem limit na KAZDY MECZ maksymalnie 45 PLN
takze podsumowanie jest proste JEZELI NIE JESTES GRAJACYM ZA 2 PLN
nie zakladaj konta u tych cyrkowcow,bo jak wygrasz 20 pln to odrazu Cie zlimituja i rob sobie obrot 2.5k
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Także, potwierdzam śmieszne zagrywki buka udało mi się wypłacić ale by się męczyć puszczaniem kilkaset kuponów po 3 zł to dajcie spokój szukanie frajerów...
Jeśli tak, to trzeba było dać bonus do maksymalnej kwoty 10zł to by kilku gimnazjalistów może skorzystało..
Nie polecam!.
 
D 152

damian0012

Użytkownik
z mojego pkt widzenia to ktos predzej przegra u nich kase zagrajac 3-4 kupony po 100-150zl niz klilkaset po 5zl.... przy tylu kuponach napewno minus bedzie mniejszy ale widocznie tam jełopy pracuja...
taka mala rozkminka ????
 
E 0

emkajeden

Użytkownik
Kolejna parodia... wysłałem jeden kupon z meczem bayernu z handi, chcę wysłać drugi na over w meczu to już nie mogę bo dot. to jednego zdarzenia i blokuje kupon... nie polecam bukmachera!
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Kolejna parodia... wysłałem jeden kupon z meczem bayernu z handi, chcę wysłać drugi na over w meczu to już nie mogę bo dot. to jednego zdarzenia i blokuje kupon... nie polecam bukmachera!
Tak się dzieje bo grasz za kasę z bonusu. Po wyrobieniu bonusu będziesz mógł dowolnie grać
 
intragamepl 63

intragamepl

Użytkownik

Postaw dowolny zakład na zwycięzcę meczu Liverpool - Arsenal, a jeśli Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto, Intragame zrefunduje wszystkie przegrane zakłady w postaci darmowego zakładu do 50 PLN!
www.intragame.com
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom