>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Intragame bonus 50% do 222zł

Status
Zamknięty.
G 13

gris

Użytkownik
Założyłem konto i od razu mam limity od kilku do kilkudziesięciu złotych. Skorzystanie z bonusu i wykonanie obrotu przez to nie jest proste.
 
P 187

promil80

Użytkownik
Ja miałem od razu po kilkanaście złotych limity. Zwróciłem się z pytaniem do supporu ossso chodzi? Oni stwierdzili że ich dostawca - Everymatrix mnie zlimitował od razu bo jak stwierdził gość z supportu i tu cytat:&quot;Chyba jesteś zbyt dobrym graczem &quot; koniec cytatu-że niby w innych serwisach które obsługuje Everymatrix wyciągnąłem zbyt dużo kasy- (a to jest nie prawda! od nich nigdy nic nie wypłaciłem!)- i oni nic na to nie poradzą. Depozyt przegrałem Konto u nich zamknąłem-tyle w temacie.
 
B 39

bagadyr

Użytkownik
Działa Wam strona tego buka? bo mi się wyświetla błąd &quot;Not Found HTTP Error 404. The requested resource is not found.&quot; Coś ktoś wie o której będzie możliwość wejścia na stronę?
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Ja też ugrałem pare złotych bez limitów żadnych do tego super live czat pomocny (Adam z nim zawsze załatwiałem co chciałem) niezłe kursy i do tego AH na wszystko praktycznie i można to łączyć w kuponach. Gra się tam bardzo fajnie. Wypłata zlecona wczoraj w nocy dziś meila dostałem o dokumentach wysłałem je i czekam dam znać też czy dojdzie i kiedy ????
 
B 39

bagadyr

Użytkownik
Napisałem do nich, a tutaj odpowiedz:
Witaj!
Dziękujemy za kontakt z nami.
Nasi technicy pracują nad rozwiązaniem problemu.
Przepraszamy za kłopot.
Pozdrawiam serdecznie,
------
Maciek
 
intragamepl 63

intragamepl

Użytkownik
Witajcie!
Mieliśmy dzisiaj problemy z serwerami DNS naszego serwisu i część z Was nie mogła się przez to dostać na stronę. Od kilku już godzin IntraGame znóów działa na pełnych obrotach i możecie być pewni, że robimy co możemy by ta sytuacja więcej nie miała miejsca.
Otrzymaliśmy niedawno raport od dwóch użytkowników, że nie mogą się dostać na stronę, ale wyczyszczenie cache i usunięcie plików cookies w komputerze załatwiło sprawę. Jeśli ktoś z Was wciąż ma kłopoty ze stroną, prosimy o kontakt: [email protected]
Dzięki!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom