>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Indywidualne traktowanie zdarzenia

incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Przez system bukmacherski możemy uważać pewien stały schemat gry, który w dłuższym okresie czasu przyniesie miarodajne zyski. Znamy popularne systemy jak surebets, progresja, łamanie serii, czy nawet używanie stałego zagrania bez względu na profil meczu, składów drużyn i H2H, np. granie na underdoga. Przetestowaliśmy chyba wszystko, ktoś był bliski szczęścia w progresji, ale ostatecznie musiał stwierdzić druzgocące bankructwo, graliśmy underdoga i balansowaliśmy miedzy zyskami a stratami, bo nie potrafiliśmy odpowiedzieć na pytanie, jaki underdog to ten, który wejdzie, itd itp z innymi systemami. System nie istnieje, ale szukamy zawsze czegoś co będzie chociaż kluczem do zysków. Dopóki sport nie jest zaprogramowany komputerowo, dopóty nie możemy mówić o matematyce.
Dlatego lepiej jest chyba przyglądać się każdemu spotkaniu indywidualnie! System bukmacherski to przeczucie. Powiedzcie mi, ile to już razy macie uczucie &quot;a zagram to, bo mi się podoba i wiem, że wejdzie&quot;, po czym nachodzi myśl &quot;no ale przecież ostatnio mają słabą formę, kluczowy zawodnik kontuzjowany, za trzy dni mają ważny mecz więc odpuszczą, historia gier jest dla nich niekorzystna - nie, nie można tego zagrać!&quot;. Po czym sprawdzamy wyniki &quot;o cholera, trzeba było to puścić, zamiast grać tego &quot;pewniaka&quot;&quot;. Ten mecz: http://www.livesports.pl/mecz/SGJN4iJh/#h2h;overall ostatecznie sprowokował mnie do napisania postu.
Bo moja pierwsza myśl &quot;Mineros radzi sobie zwykle świetnie z Deportivo Tachicha, i mimo, że bukmacher ściąga w tym meczu sporą prowizję, to typ X2 1,80 po prostu musi wejść - nie ma innej opcji&quot;, ale potem pojawiła sie myślówka &quot;dziś bedzie podwójne przełamianie serii, Tachira tej konforntacji w końcu nie przegra, ale pewnie nawet i nie zremisuje, bo to złamie serię remisów gości, poza tym liga, no faktycznie Tachira rozpoczeła dobrze sezon...&quot; i tak nie wygrałem 1,80 i w podobny sposób koło nosa przeszło już wiele meczów (owszem przeczucie to tez nie jest pełna gwarancja wygranej). Ale sport to póki co emocje, żywe mięśnie, smopoczucie ogólne, jeden lub wielu biegajacych ludzi, wiec o niespodziankę nie trudno. I czy warto usystematyzować przeczucie... Absolutnie nie wolno... Gorzej tylko jak sie ma złe przeczucie, jednak jak wiemy każdy system bukmacherski też jest ostatecznie zły... Zaufajmy sobie ????
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
podejmę zatem przeczucie:
bet365
Coleraine - Shamrock 1X 2,00
uwazam, że skoro gospodarze są zgrani i w końcówce sezonu, wygrywając pierwszą potyczkę na wyjeździe, będą kontynuowac dobrą grę, zaś Shamrock dalej bedzie probował się zgrać
Glentoran - St. Patricks dnb1 2,62
podobnie
MU - Reading 2(ah+2,5) 1,45 lub 2(ah+4 rożne) 1,90
To jest puchar, faworyci się nie forsują. Obydwa zdarzenia traktuję równie prawdopodobnie, więc drugie zdarzenie jest ciekawsze kursem.
Dijon - Monaco 1X 1,60
W pojedynku musztardy z kasynem, skłaniam się dziś ku pierwszemu, po prostu.
GA Eagels - Oss over3 1,65
Szczególnie te ekipy kojarzą mi sie z overem. Powinno się udać...
Rio Ave - Braga under3 1,57
mam wrażenie, że się troche ostatnio przeoverowało tym ekipom...
Resovia - SKRA 1 1,50
Myślę, że Resovia udowodniła dwa dni temu, kto był lepszy. Scenariusz może być podobny. Sądże, że mistrz polski nie bedzie sobie robił problemów przed meczem/ami rewanżu w Bełchatowie. Takie przeczucie...
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
To nic innego jak gra na value ale oczywiście jak najbardziej słuszne podejście.
Powodzenia życzę, a w powyższych typach będziesz miał 2 ⛔ i 5 ✅ ???? (zwroty liczę jak ✅ )
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
To nic innego jak gra na value ale oczywiście jak najbardziej słuszne podejście.
Powodzenia życzę, a w powyższych typach będziesz miał 2 ⛔ i 5 ✅ ???? (zwroty liczę jak ✅ )
to tak przypuszczasz, że tyle trafię, czy już wiesz, które wejdą?
Jeśli wiesz, to pewnie Ty bedziesz miał 100%✅ ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Nie, nie wiem. Po prostu tak podejrzewam.
Dobre to co piszesz, ale pozostaje tu jeszcze sprawa stawkowania.
Najlepiej jest regulować ją wg. własnych przemyśleń. Im bardziej pewne zdarzenie Twoim zdaniem tym wieksza stawka na zakład. Mógłbyś dopisać stawkowanie w skali od 1 do 10 (1/10) do w/w typów ?
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
ok, kolejno...
7/10, 7/10, 6/10, 8/10, 5/10, 7/10, 6/10
a co powiesz o Slavia - Kladno 2(ah+1,5) 1,80 5/10
słabiaszczo się znam, ale to chyba liga taka i pozycja w tabeli taka, że zabezpiecznie się handi na gosci jest solidne?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Sugerując się statystykami Kladno słabo grają mecze wyjazdowe i obawiam się, ze +1.5 może nie starczyć.
Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie.
Od siebie mógłbym dać coś takiego:
Robson, Laura - Putintseva, Yulia 17:30 Handicap Betting Games: Robson, Laura (-4) @ 1.80 ⛔ pfffff
 
cock 756

cock

Użytkownik
7/10, 8/10?
Jeżeli 1j ma coś wspólnego z % bankrollu, to poszło ponad 50% konta na 8 meczów! Czysty hazard.
If I were U, jak mawiają na Wyspach to:
1. Yehuda - Maccabi +2,5 2,05 1j
2. St. Pauli - 1FC Koeln(-1) 4,50 1j
3. Siena - Lazio(-1) 4,00 1j
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Value widze też w spotkaniu Lukasa Rosola z naszym Jurkiem Janowiczem.
Jurek jaki jest, każdy widzi ???? . . .
Kurs 2.75,rusza za chwile.
 
P 2

pro177

Użytkownik
7/10, 8/10?

Jeżeli 1j ma coś wspólnego z % bankrollu, to poszło ponad 50% konta na 8 meczów! Czysty hazard.

If I were U, jak mawiają na Wyspach to:
1. Yehuda - Maccabi +2,5 2,05 1j
2. St. Pauli - 1FC Koeln(-1) 4,50 1j
3. Siena - Lazio(-1) 4,00 1j
Naprawdę? Ja widzę, że postawił 46 jednostek. Nawet zakładając, że 10j to 5% bankrolla, to widzę tu 23%. A i tak zaleca się, żeby było to raczej 2-3%.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
a kto powiedział, że 5/10 to ileś tam budżetu? moze dla mnie 0,02% budżetu...
nabijacie się, a słabiaszczy hokej mi wszedł...
 
cock 756

cock

Użytkownik
a kto powiedział, że 5/10 to ileś tam budżetu? moze dla mnie 0,02% budżetu...
Może i tak, ale wątpię. ;) To 10/10 to 0,04%??? Mógłbyś to określić.
nabijacie się, a słabiaszczy hokej mi wszedł...
Nie hokej słabiaszczy, tylko Twoje pojęcie na jego temat. ;)
Nie ma co, pierwszy dzień - ale po linii obrony hokeja mam pierwszy wniosek: im mniej wiem, tym lepiej. Skuteczność 100% przy tym założeniu. (Póki co) - i oby bez końca. ????
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Tak, te 10/10 to siła typu wg naszej oceny.
Cock, ładne typy podał.
Ja się wahałem między Janowiczem, a Robson i podałem akurat nie tą co trzeba :/
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Tak, te 10/10 to siła typu wg naszej oceny.
Cock, ładne typy podał.
Ja się wahałem między Janowiczem, a Robson i podałem akurat nie tą co trzeba :/
Tak, Cock też na skromnym plusie, bo trafił Izrael, zwrot na Koln i porażka Lazio.
Arsenal - Bayern 1X 1,90 lub 1X 2,00 (rożne)
Wiem, że faworyt to Bayern, ale to przecież LM i play-off więc Londyn się postara... Poza tym będę im kibicował, więc po co mam siebie oszukiwać, jak czasami dotąd...
Porto - Malaga 1 1,80
Liczyłem, ze kibice zaufają Maladze, kursy na gospodarzy spadają... Wygra doświadczenie, ale sprawa awansu jest dla mnie otwarta, bo Malaga zagrała wspaniale grupę...
Aranas - Lugi 2 1,22
W końcu Lugi dokona czegoś lepszego, bo stracili trochę przewagę w lidze... Dla odważnych polecam 2(ah+4,5) 1,90
Yunost II - Brest 2(ah+3,5) 2,00
Chyba trochę przesady w tym handi...
Herning - Harlev 1 1,28
Herning goni pierwsze miejce...
Barnsley - Wolves dnb2 2,20
Czuję, że w końcu wilki zrobią dla siebie coś dobrego...
Millwall - Peterborough 1 1,95
tu podobnie, czas powetować straty, a przeciwnik, którego lubią pokonywać...
Tranmere - Swindon 1X 1,70
W d... z formą. W lidze są wyżej, wiec chyba to nie taka podaka by nie obronić podpórki...
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Heh, nie wiem jak ja to odczytałem ale typ na Lazio jako -1 dla Sieny więc by weszło ????
Pozwól, iż znowu spróbuję swoich sił:
12:30 M.Llodra vs D.Goffin / Handicap Betting Games - Llodra, Michael (-4) @ 1.98 ✅
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
hmmm, chociaż tenisa nie znoszę obstawiać to jednak nasza słaba Ula moze przegrać:
Radwańska - Zheng 2 2,25
Oj może, może.
Typ dobry ale wczorajsza gra Chinki też nie była za specjalna.
Może to dopiero 4 mecz z rzędu ale się wczoraj namęczyła. Może zabraknąć dziś sił.
Ja bym tu typował 3 sety, a jak do tego dojdzie to Polka wygra ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
4. Derby - Bolton(-1) 4,40 1j
5. Porto - Malaga(+0,25) 4,25 1j
6. Hull - Blackburn 2 4,03 1j

To i spróbuję znowu.
 
Do góry Bottom