>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Indywidualne traktowanie zdarzenia

incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Selekcja jednago typu dziennie
Spróbiję jeszcze raz cos zaproponować:
Arkasspor - Ziraat under45,5 I set 1,85
Smutek po odpadnięciu z LM powinien już zejść z tej drużyny, porażka ligowa była niewątpliwie dziełem rozgoryczenia, czas znów gromić...
Chambery - Aix 1(ah-4) 2,22
Odpuszczony mecz w lidze, aby &quot;ratować&quot; LM w konfrontacji w Kielcami, długo się to udawało, ale nasi pokazali ostatecznie wyzszość. LM przepadła, czas wrócić o walkę o jak najwyższe miejsce w rodzimej lidze, zsiadają z byka, wiec na własnych nogach powinno być łatwiej...
Ystad - Lund 1(ah+5,5) 1,65
Lund to nieprzegrany lider ligi, ale to Ystad musi zagrać na 100% by nadal myśleć o awansie do Elity. O zwycięstwo powalczą do ostatniej minuty.
Tychy - Unia 1(ah-1,5) 1,75
Gdyby Tychy to przegrały mogą się powoli zegnać z awansem. Pretendent tak szybko poza bandą??? Raczej nie!
Kvitova - Ivanovic 2 2,75
Obydwie poniżej swoich umiejętności, ale bardziej przekonuje mnie Serbka...
Milan - Barcelona 1score 1,57
Wygrana Milanu mało prawdopodobna, w remis też trudno uwierzyć. Ale trudno mi uwierzyć by Milan czegoś ni strzelił, nawet jeśli ma dostał łomot!
Galatasaray - Schalke 1 2,20
Jeśli Turcy tego nie wykorzystają, to będzie ich największa zaprzepaszczona szansa w historii. Schalke uważam w chwili obecnej za najsłabszą ekipę w zestawieniu 1/8 finału LM.
Gdybym miał jednak wybrać tylko jedno zdarzenie, to chyba zagrałbym 1X2 na mecz Tychy - Unia 1,40. Kurs niski, ale prawdopodobieństwo trafienia oceniam najwyżej.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Pozwolę sobie skomentować ten typ:
Kvitova - Ivanovic 2 2,75
Obydwie poniżej swoich umiejętności, ale bardziej przekonuje mnie Serbka...
Przekonanie to jedno, a umiejętności to drugie.
Jeżeli Czeszka zagra tak jak grała ostatnio z Łiljamsową to Serbka polegnie w 2 setach.
Edit.
Oj, ten mecz był o 13:00 :/ ale widzę ,że moja opinia się sprawdziła.
W ramach rekompensaty Berlocq C. (Arg) - Nalbandian D. (Arg) (-2) @ 1.94
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Pozwolę sobie skomentować ten typ:
Przekonanie to jedno, a umiejętności to drugie.
Jeżeli Czeszka zagra tak jak grała ostatnio z Łiljamsową to Serbka polegnie w 2 setach.
Kobiecy tenis mnie zdumiewa! Można prowadzić swój serwis 40:0 a i tak przegrać gema, można mieć dziesiątki piłek setowych a i tak je się przegra, można stracić swój serwis do zera i przegrywać 5:0 by po chwili przełamać wszystko, gonić wynik i ostatecznie przegrać 7:5... to nie jest idealny scenariusz tego meczu, niemniej Ana miała rewelacyjną szansę by przełamać w pierwszym secie wszystko na swoja korzyść, mimo iż goniła wynik... padaka straszna z tymi kobietami, brak koncentracji, czy co?
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Gdybym miał jednak wybrać tylko jedno zdarzenie, to chyba zagrałbym 1X2 na mecz Tychy - Unia 1,40. Kurs niski, ale prawdopodobieństwo trafienia oceniam najwyżej.
✅ 9:1
I TO SIĘ NAZYWA PRZEKONANIE NA SELEKTOR DNIA! :p
Cock ma rację, im mniej wiem, tym lepiej, bo na hokeju się nie znam, wiem, że każdy ma kij, a krążek na trafić do bramki!
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Dziś:
Postawiłem grosze na Jerzego, jednak obawiam się, że on tego nie wygra więc typ na forum przeciwny do tego co serce podpowiada.
20:00 Tennis / Open 13. Marseille / Men / Singles / Round of 16 / J.Janowicz vs J.Benneteau / To Win Match - J.Benneteau @ 1.80 ⛔ ale kupon wszedł ????
Agnieszka łatwo nie będzie, miała więc tutaj over 21 (3 sety?):
17:30 Tennis / Dubai Duty Free Championships / Women / Singles / Quarter Finals / A.Radwanska vs P.Kvitova / Total Games - Over 21 @ 1.97 ⛔ pfffff
Flavia ostatnio sobie coś w nóżkę zrobiła więc może tutaj nie poszaleć ale liczę na to, ze wygra - kurs trochę słaby, nie polecam tego grać
16:30 Tennis / Copa Claro. Bogota / Women / Singles / Round of 16 / F.Pennetta vs L.Arruabarrena-Vecino / To Win Match - Pennetta, Flavia @ 1.65 ⛔
Del Potro, Juan Martin - Llodra, Michael over 22.5 @ 1.94 ✅
Jak Roberta poradziła sobie z kerber, to babochłop też powinien ulec ????
Stosur, Samantha Vinci, Roberta - typ: Vinci, Roberta @ 2.42 ✅
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
a ja uważam kurs za wysoki. 2:0 prowadzić do przerwy na takim poziome... Owszem, statystyki Atletico w poprzednim meczu miażdżące, bo oddali 21 strzałów, gdy Ruskie tylko 6, ale nalezy pamiętać, że całą II połowę Rubin w osłabienu grał... Mimo wszystko uważam, że Atletico to nie Barca, żeby odrobić dwie braki i grają na wyjeździe... (Za awans Milanu płacą aż 1,75, a kurs zapewne wzrośnie... Zwłaszcza jak Szpakowski i ci z Nki wjadą za pół miliona eurosów :p )
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Polonia - Lechia 2 2,67
Typ niewątpliwie spóźniony, bo chyba jeszcze wczoraj kursy były lekko powyzej 3,00. W Polsce nie ma większego znaczenia, czy gra sie u siebie, czy na wyjeździe, osobiście wierzę, że Lechia jest lepiej przygotowana so wiosny, za dużo szumu było w polonii. Okazja na dogonienie Polonii w lidze.
Dijon - Epinal 1 1,55
Brakowało niewiele by być spokojny o 1/4 finału play-off o mistrzostwo Francji. Teraz trzeba dopełnić formalności w konfrontacją z Epinal, drużyną tuż nad strefą spadkową. Kurs atrakcyjny jak na galaktykę pozycji ligowych.
Mlada Boleslav - Brod 1 1,22
Faworyci nie będą na własnej hali robić sobie problemów na rewanze, spokojny win, moze nawet bardziej okazały od poprzedniego, dla odważnych 1(ah-2,5) 2,00!
Skanela - Hammarby 2 1,60
Gospodarze w katastrofalnej formie...
Typ dnia... Hmmm... Korci mnie Mlada Boleslav jak i Dijon... Postawie na Francję...
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Potrzebujesz jednego dobrego?
Ja go widzę tutaj:
Rybarikova M. (Svk) - Lisicki S. (Ger) 1.36 ✅
Poza tym:
16:00 Tennis / Dubai Duty Free Championships / Women / Singles / Semi Finals / P.Kvitova vs C.Wozniacki / Handicap Betting Games - Kvitova, Petra (-3) @ 1.97 ✅
22:30 Tennis / US National Indoor Championships. Memphis / Men / Singles / Quarter Finals / A.Dolgopolov vs M.Matosevic / To Win Match - Matosevic, Marinko @ 3.20 ✅
17:00 Tennis / US National Indoor Championships. Memphis / Women / Singles / Semi Finals / M.Erakovic vs S.Voegele / To Win Match - Voegele, Stefanie @ 1.91 ⛔
No i na Jerzyka! ⛔ ale ładny value był. Temek ledwo co wygrał
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
No, w meczu Polonia-Lechia (kilka dni temu) kurs na Lechię nawet 3.40 był... Chyba przez osłabienia w Polonii tak poleciał.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
na typ dnia wybieram:
Śląsk - Widzew 2 (ah+1,5) 1,35
Śląsk w osłabionej obronie, a Widzew to dla nich niewygodny przeciwnik, który rozegrał bardzo dobry turniej Copa del Sol w Hiszpanii osiągając finał, a w nim przegrywając z uczestnikiem LM Szachtarem Donieck 2:1. Generalnie mam przeczucie, że Widzew nie przegra, ale jak grac za kaskę, to lepiej zabezpieczyć ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Trochę późno ale ja na dziś (na noc) mam:
Lisicki, S v Erakovic, M Match Prices Lisicki, S @ 1.44
Dlaczego taki typ?
Bo jest ładniejsza ????
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
na typ dnia wybieram:
Śląsk - Widzew 2 (ah+1,5) 1,35 ✅
Śląsk w osłabionej obronie, a Widzew to dla nich niewygodny przeciwnik, który rozegrał bardzo dobry turniej Copa del Sol w Hiszpanii osiągając finał, a w nim przegrywając z uczestnikiem LM Szachtarem Donieck 2:1. Generalnie mam przeczucie, że Widzew nie przegra, ale jak grac za kaskę, to lepiej zabezpieczyć ????
Voic3d, też grywałem na ładniejsze, ale średnio to wychodziło... :p
 
Do góry Bottom