>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Indywidualne traktowanie zdarzenia

incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Lechia - Pogoń 1X 1,30
Czuję generalnie wygraną Lechitów, bo uważam ich za mocnych mentalnie mimo dość młodego składu, ale to polska liga, więc biorę poprawkę...
Napoli - Juventus o2 1,50
Nie ma innej opcji, tu musi się wiele dziać. Napoli nie wygrywając nie ma szans na mistrza...
Ajaccio - Monaco 1 (ah+1,5) 1,32
Owszem, kurs nie zachęca, ale to ten moment, gdzie nie widzę by Monaco pokazało siłę, dziś zdominuje psychologia tabeli, zatem podpórka powinna wystarczyć.
Le Havre - Cheteauroux 2 (ah+1,5) 1,30
Goście chyba niedocenieni...
Szachtar - Vołyn 2 (ah+2,5) 1,61
W Doniecku pełna para koncentracji nie skupia się wcale na dzisiejszym przeciwniku...
Homel - Yunost II 1 1,80
Trudno mi sobie wyobrazić, by hokeiści z Miśka nagle zagrozili dzisiejszym gospodarzom... Faza play-off to nie przelewki...
Zhlobin - Novopotols 1 1,17
Kto jak kto, ale żeby Zhlobin przegrał... Dla odważnych 1 (ah+2,5) 1,65
Olomouc - Hradec 1 1,40
Byłoby dziwnie gdyby dziś Olomouc odpadł...
Herning - Rodovre 1 1,27
Byłaby heca, jakby Rodovre zaczał od mocnego pierdolnięcia...
Omsk - Novosibirsk 1 1,40
Potwierdzą klasę!
Wybrałem również typ dnia.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Lechia - Pogoń 1X 1,30 ✅
Czuję generalnie wygraną Lechitów, bo uważam ich za mocnych mentalnie mimo dość młodego składu, ale to polska liga, więc biorę poprawkę...
Napoli - Juventus o2 1,50 zwrot
Nie ma innej opcji, tu musi się wiele dziać. Napoli nie wygrywając nie ma szans na mistrza...
Ajaccio - Monaco 1 (ah+1,5) 1,32 ✅
Owszem, kurs nie zachęca, ale to ten moment, gdzie nie widzę by Monaco pokazało siłę, dziś zdominuje psychologia tabeli, zatem podpórka powinna wystarczyć.
Le Havre - Cheteauroux 2 (ah+1,5) 1,30 ✅
Goście chyba niedocenieni...
Szachtar - Vołyn 2 (ah+2,5) 1,61 ⛔
W Doniecku pełna para koncentracji nie skupia się wcale na dzisiejszym przeciwniku...
Homel - Yunost II 1 1,80 ⛔
Trudno mi sobie wyobrazić, by hokeiści z Miśka nagle zagrozili dzisiejszym gospodarzom... Faza play-off to nie przelewki...
Zhlobin - Novopotols 1 1,17
Kto jak kto, ale żeby Zhlobin przegrał... Dla odważnych 1 (ah+2,5) 1,65 ✅
Olomouc - Hradec 1 1,40 ✅
Byłoby dziwnie gdyby dziś Olomouc odpadł...
Herning - Rodovre 1 1,27 ✅
Byłaby heca, jakby Rodovre zaczał od mocnego pierdolnięcia...
Omsk - Novosibirsk 1 1,40 ⛔
Potwierdzą klasę!
Wczorajszy typ dnia nalezy uznac za błąd. Przecież nigdy Homel nie dostał tak dobrego kursu przeci Yunost II, zwykle to było max. 1,10! Coz było na rzeczy, a nie żadne value!
Co powiecie o jutrzejszym Jastrzębski - Effector. Czuję że Kielczanie na pewno odbiorą seta... 2 (ah+2,5) 1,75?
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
zaniedbałem temat bo mam mało czasu na pisanie, ale dziś mogę zaprezentować kilka pozycji:
Briancon - Strasburg 1 1,45
Briancon by się wstydził wczorajszej porażki ze Strasburgiem, pewnie ta przerwa wpłynęła na nich niekorzystnie... Dziś losy rywalizacji się wyrównają.
Chaika - Oktan 1 1,30
Wczoraj weszło, dziś kurs nieco mniejszy. Aby gonić pozycję play-off Chaice trafiło się idealnie by te punkty zdobywać...
Zvolen - Bańska 1 1,40
Bańska to najsłabsza ekipa w stawce ośmiu najlepszych, Zvolen powinien kontrolować mecz...
Vejen - Midtjyland 2 1,50
Wydaje się, że przyjazdne są poza zasiegiem ligi, dziś będą kontynuować serię bez porażki...
hotVolleys - Tirol u180,5 lub 2 1,40
to powinno się skończyć w max 4 szybkich setach. Kurs na Tirol wg mnie dziwnie wysoki, więc może zaplanowane jest zwyciestwo gospodarzy, oby w 4 setach i under wejdzie...
PSG - Valencia 1 1,11
Co tu tłumaczyć, warto podbić jakiś kupon o ten kurs...
Juventus - Celtic 1 1,36
Spekuluje się że wyjdzie skład rezerwowy Juve, bo awans pewny, szczerze w to wątpię, bo trzeba być frajerem aby w LM coś kombinować... Pozytywny luz będzie, powinno być gładkie zwycięstwo.
Za typ dnia chyba można wziąć mecz Briancon - Strasburg
 
Do góry Bottom