>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Indywidualne traktowanie zdarzenia

voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Typek dnia:
14:15 Tennis / Open 13. Marseille / Men / Singles / Final / T.Berdych vs J.Tsonga / To Win Match - Tsonga, Jo-Wilfried @ 2.44 ✅
 
H 1

heineken1986

Użytkownik
Incubus7 to co napisałeś o traktowaniu meczy jako indywidualne zgodzę się w pełni 100%. Ale dlaczego tylko poszedłeś z tezą w jednym kierunku ?
Mówisz że masz pewnego rodzaju przeczucie że dana drużyna wygra, robisz analizę obydwu rywali. Drużyna na którą byś postawił sprawdzasz że rzeczywiście za 3 dni ma mecz Pucharowy lub Derbowy lub jakiś inny ważny. Więc kurcze boisz się stawiać. Okazuje się że wygrywają i plujesz sobie w twarz że nie postawiłeś na nich. Ale odwróćmy sytuację. Po takich samych analizach i warunkach Twój rzekomy lider na którego nie postawiłeś jednak odnosi porażkę. I wtedy cieszysz się że nie postawiłeś i przewidziałeś to.
Podsumowując w każdym meczu, jakiekolwiek dyscyplinie sportu, po analizie znajdziemy potencjalnego faworyta (nawet jak grają wyrównane ekipy), ale znajdziemy też coś co może spowodować strach lub niepokój o faktyczny wynik.
Dlatego tak naprawdę najwięcej zależy od szczęścia faworyta naszego i pecha przeciwnika.
Każdy z nas wieczorem np. po niedzielnych dzisiejszych spotkania, kiedy zerka na końcowe rezultaty może stwierdzić że było tyle pewnych meczy, tyle wspaniałych wyników padło które można było łatwo przewidzieć. A jednak nie postawiliśmy na to.
Jeżeli chodzi o mnie i o mojego granie, to ja bardziej wyszukuję błędów bukmacherskich typu : wysokie kursy, minimalna granica rzucenia ptk w kosza, zawyżony kurs na under/over 1,5 / 2,5 / 3,5 piłki nożnej, błędne handicapy w kosza. I powiem szczerze że jest to bardzo realistyczne do trafiania bo jak na razie jestem zadowolony z efektów.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Bełchatów - Rzeszów 1 1,55 ✅
Chociaż lubię Rzeszów, to korci mnie już od kilku dnia zagrać Bełchatów, który musi dzis wygrać! To wg mnie typ dnia.
Jesli chodzi selektory dnia to na razie idzie dobrze, kursy tylko nie za duże, ale ważne ze wchodzi.
Rubin - Atletico 1 awans 1,16 ✅
Dijon - Epinal 1 1,55 ✅
Śląsk - Widzew 2 (ah+1,5) 1,35 ✅
Bełchatów - Rzeszów 1 1,55 ✅
Heineken, masz racje, niemniej boli jak sie nie zagra i by się wygrało, a tak zbyt często bywało... Twoje dobory meczów są słuszne, ale ja już też na tych zaniżonych/zawyżonych liniach też się przejechałem, buk wiedział wiecej ode mnie... a zwykle wie, albo opłaca niektóre spotkania...
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Odnośnie tego przeczucia, mam pewne przemyślenia.
Nie wiem, czy &quot;przeczucie&quot; to do końca dobre określenie, ale na pewno ma to z tym jakiś związek. To niezdefiniowany obraz w danych rozgrywek, drużyny, zawodnika, w naszej świadomości, pamięci, decyduje o tym, że to &quot;przeczucie&quot; się pojawia. Piszę w cudzysłowiu, bo to nie jest w 100% przeczucie, gdyż przecież jego przyczyną jest coś realnego, racjonalnego.
Czym jest ten niezdefiniowany obraz? No właśnie, jest to coś niezdefiniowanego, coś czego nie określamy na zasadzie &quot;liga francuska jest underowa&quot;. Jest to zbyt ogólne stwierdzenie. Gdyby chcieć to ubrać w słowa, byłoby to np. &quot;liga ta jest overowa, ale faworyt na wyjeździe &quot;lubi&quot; stracić bramkę, a u siebie wygrać wysoko, o ile rywal jest z dołu tabeli&quot;. Inne spostrzeżenia to np. &quot;różnica klas między dobrymi a słabymi drużynami jest duża, więc zespoły ze środka tabeli grają w kratkę, ale u siebie często odnoszą zwycięstwa w przypadku kursów ~1,8, z kolei kurs ~1,4 na drużynę z czuba tabeli to nie jest dobra opcja jeśli grają z underdogiem na wyjeździe, chyba że grają bardzo ofensywnie; jeśli różnica w tabeli wynosi 5-10 pkt. to typ na faworyta u siebie po kursie 1,5 nie jest dobrym rozwiązaniem, bo często jest to wymęczone 1-0&quot; itp.
Teraz to już jest coś zdefiniowanego (skoro podałem opis), ale my wybierając typy nie mamy tego zdefiniowanego, nie zastanawiamy się kilka minut, nie przypominamy sobie różnych sytuacji w danej lidze, tylko w ciągu ułamka sekundy wiemy, czy coś się opłaca grać, czy nie i czy w ogóle ma to szanse powodzenia i to jest właśnie to &quot;przeczucie&quot;, coś co &quot;siedzi w głowie&quot;.
Nie należy tego mylić z wyobrażaniem sobie radosnego scenariusza, że dany typ wchodzi i oto stajemy się bogatsi o daną kwotę i twierdzimy, że mamy przeczucie.
To nabywa się z czasem. Jedyna droga to obserwacja, obserwacja i jeszcze raz obserwacja. I żeby nie szufladkować &quot;liga overowa/underowa&quot; itp. To po prostu się zakoduje samo, a takie szufladkowanie jest nieraz złudne.
Podsumowując:
- trzeba wiedzieć, że owo &quot;przeczucie&quot; nie ma niczego wspólnego z myśleniem życzeniowym
- nie nazywać, nie określać, nie szufladkować. Obserwować, a samo przyjdzie
- nie grać wbrew temu &quot;przeczuciu&quot;, bo to cudzysłowiowe przeczucie o którym piszę, ma racjonalne podstawy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
zasadniczo zgadzam się z Kosą, ten ułamek sekundy &quot;oooo, to mnie interesuje&quot;. Nie koniecznie musi zainteresować Kosę, Voic&#39;a, ale interesuje mnie, bo tak podpowiada przeczucie prowokowane zapewne bazą danych w głowie której nie zawsze jesteśmy pełni świadomi. I tego nie można bagatelizować. Tak jak wiemy, jak sie czasami zachowywać:
-Karolinko, babcia będzie ćwiczyła razem z Tobą?!
-Ależ panie incubus, to moja córka!!! - ripostuje &quot;babcia&quot;.
Na przyszłość lepiej mówić mama, albo siostra, jesli nie mamy pewnosci kim jest druga osoba, wyglad może mylić, a kobietę zawsze warto odmłodzić, nawet jesli to by była babcia, miło jej bedzie słyszeć, że jest mamą.
I taka nauczka gdzieś zostaje w głowie, a w ułamku sekundy potrafimy ocenić sytuację. Każdy typ bukmacherski ma swoje oczywiste podstawy, na które niekoniecznie musimy znać odpowiedź.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Coś co na zakończenie napisałem.
value
Właśnie w taki sposób to łapiemy ale najlepiej zacząć od doboru zdarzenie bez patrzenia na kurs.
Często ten kurs własnie generuje w nas obawę przez co zaczynamy wątpić w nasz typ, który w pierwszej chwili pewnie wytypowaliśmy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Coś co na zakończenie napisałem.

value

Właśnie w taki sposób to łapiemy ale najlepiej zacząć od doboru zdarzenie bez patrzenia na kurs.
Masz rację ????
Ja zawsze po przyjrzeniu się danemu spotkaniu myślę sobie np. &quot;jak kurs będzie ok. 1,20 to no bet, ale jak będzie kurs w granicach 1,35 to warto zagrać z handicapem -1,25 po ok. 1,9&quot; (piłka nożna) albo &quot;jak będzie co najmniej 1,7 to biorę&quot;. Czasem wchodząc na stronę bukmachera coś samo rzuci się w oczy, ale najczęściej najpierw wchodzę na stronę ze statystykami (bez kursów), a później na oddsportal ????
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Coś co na zakończenie napisałem.
value
Właśnie w taki sposób to łapiemy ale najlepiej zacząć od doboru zdarzenie bez patrzenia na kurs.
Często ten kurs własnie generuje w nas obawę przez co zaczynamy wątpić w nasz typ, który w pierwszej chwili pewnie wytypowaliśmy.
Masz rację :grin:
też czesto zrezygnowałem, bo kurs taki i owaki!
Ale też nie można ukrywać, że gramy realne pieniądze i ryzyko się kalkuluje, skoro jestem pewny konkretnego typu i chce go zagrać po czym patrze że kurs 1,15 to słusznie myslę, czy mi się to opłaca? Kiedys odrzucałem taką opcję, ale teraz nawet 1,15 mogę brać pod uwagę, bo skoro ma wejsc... ale mimo wszystko trzeba skalkulować, czy to się opłaca...
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Czasem wchodząc na stronę bukmachera coś samo rzuci się w oczy, ale najczęściej najpierw wchodzę na stronę ze statystykami (bez kursów), a później na oddsportal ????
A znasz jakąś dobrą, bo na livesports kurs czasami się rzuci w oczy i psuje &quot;całą zabawę&quot;.
Głównie interesuje mnie tenis.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
17:40 Tennis / Dubai Duty Free Championships / Men / Singles / Round of 32 / J.Tsonga vs M.Llodra / To Win Match - Llodra, Michael @ 5.10 ✅
Szkoda, że tylko za 0,50 poszło :/
Na 27-02-2013
Dodig I. (Cro) - Donskoy E. (Rus) - 1.60 płacą, ale nie ma nigdzie jeszcze linii handicapowej. ✅
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Barcelona - Real over2,5 1,44 ✅
Marki które grają ze sobą najczęściej overowo, w pierwszej konfrontacji półfinalowej tez mogło być wyzej niz tylko 1:1...
Everton - Oldham 2 (ah+2,5) 1,77 ✅
wiem, że dzieli ich przepaść, ale to FA Cup...

Novosibirs - Omsk
1 (ah+1,5) 1,52 ⛔
jako typ dnia
Tym razem wybrałem zły typ dnia, bo znów isę przerzuciłem z Barcelony, jak w przedwczorajszym błędzie... ahhhhh
AEL - AEK under2,5 1,67
nie potrafie uzasadnić tego przeczucia...
Epinal - Dijon 2 2,20
to ten moment, gdzie goście musza wyrównać stan rywalizacji
Esbjerg - Randers under52 1,61
nie mam wiary by się przebiły nawet przez tak niską linię
Haugaland - Bodo 2 1,25
Tan kto z dolnej części tabeli przegrywa z augaland może szykować się do spadku... wygrana gosci jest wysoce realna.
Notteroy - Stavanger 1(ah-3) 1,44
Po słabej serii czas na outsiderów, trzeba to wygrać...
Muszyna - Fenerbahce over3,5 1,40
Fenerbahce w dwumeczu chyba faworytki, mam nadzieję, że nasze Pani coś dzis ugraja!
Ufa - Bydgoszcz 2 (ah+2,5) 1,55
Bydgoszcz przystepuje pełna relaksu po 1/4 mistrzost Polski, ale można coś miłego dla siebie załatwić na arenie międzynarodowej, urwanie jednago seta przecietnej drużynie ligi rosyjskiej jest w zasięgu
Piła - Dąbrowa Górnicza over3,5 1,53
Mma nadzieję, że nikt nie odpuści i sobie trochę dziewczyny pograją...
Dzis nie wiem, co traktować jak typ dnia... może Muszynianki!
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
AEL - AEK under2,5 1,67 ⛔
nie potrafie uzasadnić tego przeczucia...
Epinal - Dijon 2 2,20 ✅
to ten moment, gdzie goście musza wyrównać stan rywalizacji
Esbjerg - Randers under52 1,61 ⛔
nie mam wiary by się przebiły nawet przez tak niską linię
Haugaland - Bodo 2 1,25 ✅
Tan kto z dolnej części tabeli przegrywa z augaland może szykować się do spadku... wygrana gosci jest wysoce realna.
Notteroy - Stavanger 1(ah-3) 1,44 ✅
Po słabej serii czas na outsiderów, trzeba to wygrać...
Muszyna - Fenerbahce over3,5 1,40 ✅
Fenerbahce w dwumeczu chyba faworytki, mam nadzieję, że nasze Pani coś dzis ugraja!
Ufa - Bydgoszcz 2 (ah+2,5) 1,55 ✅
Bydgoszcz przystepuje pełna relaksu po 1/4 mistrzost Polski, ale można coś miłego dla siebie załatwić na arenie międzynarodowej, urwanie jednago seta przecietnej drużynie ligi rosyjskiej jest w zasięgu
Piła - Dąbrowa Górnicza over3,5 1,53 ⛔
Mam nadzieję, że nikt nie odpuści i sobie trochę dziewczyny pograją...
Dzis nie wiem, co traktować jak typ dnia... może Muszynianki!
Szału nie ma, ale typ dnia wszedł. Ja go zagrać nie mogłem, bo nie gram na Pinnacle, więc za typ dnia potraktowałem Haugaland - Bodo.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Rogle - Skelafftea 2 1,57
Mimo swietnie wypracowanej pozycji w lidze, goście nie odpuszczają... Róznica klas jest większa niz proponowany kurs.
Renon - Cortina 1 1,42
Sezon zasadniczy zakonczony z najlepszym wynikiem dla dzisiejszych gospodarzy. Dwie kolejne wpadki z Cortiną to spore zaskoczenie...
Cercle - Club 2 1,53
W derbach Brugii wyjaśnią się dwie kwestie, Cerle przypieczętuje spadkowe play-off, zaś goście niemal na pewno przypieczętują swój udział o miastrzostwo kraju z lepszą pozycja wyjściową.
Siena - Zenit 2 1,91
Meczów towarzyskich nie powinno się ruszać, niemniej Siena jest w trakcie sezonu i to mecz tylko do korekty formacji i dla zmienników, zaś Zenit w trakcie przygotować - owszem też testują formę i ustawienie - ale w mocniejszym składzie.
Typ dnia? Przekonał mnie hokej w Szwecji.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Rogle - Skelafftea 2 1,57 ✅
Mimo swietnie wypracowanej pozycji w lidze, goście nie odpuszczają... Róznica klas jest większa niz proponowany kurs.
Renon - Cortina 1 1,42 ✅
Sezon zasadniczy zakonczony z najlepszym wynikiem dla dzisiejszych gospodarzy. Dwie kolejne wpadki z Cortiną to spore zaskoczenie...
Cercle - Club 2 1,53 ✅
W derbach Brugii wyjaśnią się dwie kwestie, Cerle przypieczętuje spadkowe play-off, zaś goście niemal na pewno przypieczętują swój udział o miastrzostwo kraju z lepszą pozycja wyjściową.
Siena - Zenit 2 1,91 ✅
Meczów towarzyskich nie powinno się ruszać, niemniej Siena jest w trakcie sezonu i to mecz tylko do korekty formacji i dla zmienników, zaś Zenit w trakcie przygotować - owszem też testują formę i ustawienie - ale w mocniejszym składzie.
Typ dnia? Przekonał mnie hokej w Szwecji.
Rewelacja ???? Zbliża się weekend, wiec będzie cieżko z selekcją, mogą pojawić się błędy...
 
Do góry Bottom