>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

III Runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
W meczu z Wrocławiem po skladach tez twierdziłem , że +12,5 na miekko powinno sie udać , a jak było każdy dobrze widział, więc moim zdaniem nie sa te kursy jakos przesadzone buka fortuny. Moim zdaniem Torun około 40 pkt ujedzie,gdyż jak pisał kolega wyżej prawdopobnie bez Bartkowiaka.
 
K 137

Karion22

Użytkownik
Nie to żebym się czepiał, ale.. pierwsze kolejki to jest mimo wszystko i tak loteria. Słaba postawa Jacka, a do tego juniorzy przegrali tam 9:1.

To jednak spora różnica. Dziś uważam, że juniorzy po stronie Torunia. Patrząc na nazwiska seniorów nie powinniśmy się nad niczym zastanawiać przy formie w kratkę choćby Thomsena. Przesadzili z tymi kursami trochę, po prostu. Gorzów nie powinien być aż tak wyraźnym faworytem
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Berntzon - Jeppesen 1 @2.10 bet365

Berntzon w tym sezonie sie nie najezdzil. Wystapil w jednym meczu przegranym sromotnie z Grudziadzem gdzie odniosl kontuzje i zdobyl tylko 2 punkty.
Wraca po krotkiej przerwie do skladu kosztem Klindta wiec musi byc z nim wszystko ok i mimo braku jazdy musi prezentowac sie lepiej od dunczyka skoro pojawia sie w skladzie.
Przeciwnik do H2H Jeppesen, no gosc sie prezentuje slabiutko juz kolejny sezon. Sam bylem zdziwiony ze wladze go zostawily w skladzie na ten sezon. Jesli naglego olsnienia nie dostanie to znow zaliczy 2 moze 3 starty w meczu i do bazy.
Uwazam , ze Berntzon ma tutaj zdecydowanie wieksz szanse do zdobycia wiekszej ilosci punktow .

Walasek over 6 @1.57 bet365

Grzesiu w pierwszy meczu kolejki tylko 3 punkty w 3 startach ale tam wracal od razu po kontuzji . Kolejny mecz to juz wynik bardzo dobry bo 11 punktow w Toruniu .
Stac go w tym meczu na dobra zdobycz punktowa . Jesli chodzi o uklad biegow , to po pierwszym zdecydowanie najtrudniejszym dla niego kolejne juz beda latwiejsze z teoretycznie slabszymi seniorami od niego lub juniorami.
Minimum 7 punktow jak najbardziej do zrobienia
 
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Lambert over 7,5 pkt @1.57 <4 biegi wystarczyly by pokryc linie>

Upatruje, ze Lambert zrobi ta linie. Wydaje mi sie, ze Dudek i Lambert to sa najwiecej zrobic na gorzowskim torze. Anglik ma umiejetnosci, by zrobic cos na trasie. Dwa razy jedzie na Zmarzlika wiec tu bedzie trudniej, raz bedzie ZZ, wiec tu sadze, ze cos nazbiera, a ostatni bieg przed biegami nominowanymi z dwom juniorami i tu jest szansa by dokrecic wynik. Na 5 biegów sadze, ze ma to szanse powodzenia, wiec taka przymiarka na wieczorowy mecz, tak mowi mi przeczucie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +242
A 333,4K

adams235

Znawca - Żużel
Jeśli w Ostrowie pojadą to szczerze mówiąc patrząc na linię to chyba tylko Holder i Gapa mają szansę na over reszta to undery tak sądzę....
Walasek under 8.5 kurs 1.7 miałem Fortuna....tu 1 bieg kluczowy ale uważam że zacznie od śliwki a to może Grzesia zagotować...
Nielsen under 5.5 kurs 1.7 Ewinner

I typ gdzie pełne ryzyko ale wszedłem w niego grubo
Bertnzon kompletnie niewierze w tego zawodnika ale chciałbym się mylić i stracić kasę powiem szczerze...
Widzę to tak że jedynie na swoich może nabić punkty niestety i może nie wejsc...ale kurs jest zacny
Under 5.5 sts kurs 2.01 dla przykładu Ewinner 1.75 i tam liczą wszystkie starty
Woryna over 8.5 kurs 1.7 Ewinner
Wydaje mi się że tor idealny pod niego skrojony...
ZWROTY
 
Ostatnia edycja:
power30 18K

power30

Forum VIP
Patrząc na prognozy oraz możliwe opóźnienie transmisji (upadek za upadkiem w Gdańsku) to może się okazać, że nie odjadą 8 biegów...
 
B 31,5K

bosky

Użytkownik
Przedpelski bardzo lubi jeździć na torze w Gorzowie, punktowo wyglądało to nie zawsze aż tak dobrze, ale można choćby wspomnieć jego 3,3,3 w przerwanym meczu w 2020 roku. Biorąc to oraz lepsza formę pod uwagę linie typu 7 czy nawet 8 punktów z ZZ i potencjalnym taktykiem wydaja się jak najbardziej do grania
 
Ostatnia edycja:
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
Ostrovia - Włókniarz Ostrovia +14,5 1,65 forbet zwrot


Szkoda bo wchodziło...

Ostrovia miała falstart w meczu z GKM. U siebie i w Toruniu łącznie uzbierała 35 punktów. Uważam, że dziś u siebie postawi się Włókniarzowi i dołoży do wcześniejszych wyników 3 pkt bądź nawet więcej. Dziś będzie dzień Walaska oraz młodego Nielsena😉. Po stronie Częstochowy byz może po raz kolejny rozczaruje Lindgren no i Smektała będzie odpuszczać przy bliższym kontakcie. Gospodarze dziś będą naprawdę zdeterminowani aby wygrać.

Stal - Apator Apator +8,5 forbet 1,65 ✅

Jak pisał kolega wcześniej tak słaby mecz jak we Wrocławiu Torunianom już się nie zdarzy. Jack trochę pod formą ostatnio ale bardzo lubi gorzowski owal. Słabość gorzowskich juniorów oraz niestabilny Vaculik. Tutaj widzę dziury po stronie gorzowskiej. Apator będzie trzymać wynik.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +242
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Holder najlepiej punktujący w meczu @13 fuksiarz nie tym razem

Prawdopodobnie 7 startów, czyli dwa więcej od Zmarzlika. Dudek mnie nie przekonuje na początku aż tak bardzo, Holder swoje w Gorzowie pojeździł, w zeszłym sezonie 12 punktów w 6. Spore value moim zdaniem, kurs powinien kręcić się koło @6.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +185
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Gorzów odbędzie się mecz? Czy raczej nikłe szanse?
Mecz w Gorzowie nie jest w ogóle zagrożony
Post automatycznie złączony:

Szkoda że nie ma regulacji tylko sędzia robi samowolkę kiedy sobie kończy a kiedy nie. A najgłupsze jest zaliczenie wyniku po 8 biegach. Najlepsza liga świata wiaodmo:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Szkoda że nie ma regulacji tylko sędzia robi samowolkę kiedy sobie kończy a kiedy nie. A najgłupsze jest zaliczenie wyniku po 8 biegach. Najlepsza liga świata wiaodmo:)
Sa takie regulacje , ze sedzia podejmuje decyzje o tym. :)
Wiadomo ze najlepiej rozstrzygnac mecz po 15 biegach ale po to taki zapis zrobili zeby rozgrywki szly sprawnie bez przekladanych meczow , na ktore nie ma za duzo terminow no i nie generowac dodatkowych duzych kosztow dla klubow.
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Ok sts sobie spi

Denis Zieliński over 2.5 pkt
kurs 2.22
sts Za błędy się płaci

krótka piłka nie jedzie Bartkowiak więc jedzie słaby bez sprzętu stojanowski na jeszcze słabszego ralcewicza. Więc mamy prostą drogę dla Denisa albo załatwia sprawę w 2 biegu albo czekamy do 12 gdzie musi pokonać Stojanowskiego przy założeniu 2 w juniorskim.

Denis to nie ogor by sobie nie poradzić z takimi tuzami sportu


Post automatycznie złączony:

Sa takie regulacje , ze sedzia podejmuje decyzje o tym. :)
Wiadomo ze najlepiej rozstrzygnac mecz po 15 biegach ale po to taki zapis zrobili zeby rozgrywki szly sprawnie bez przekladanych meczow , na ktore nie ma za duzo terminow no i nie generowac dodatkowych duzych kosztow dla klubow.
Nie rozumiesz mnie:) ja znam te regulacje i wiem co piszesz ale mi chodzi o to że skoro według regulacji miało być 8 biegów do zaliczenia to bez sensu było puszczanie 9 i to w chwili gdy goście ewidentnie mieli problemy. Po 9 biegu można jeszcze jechać kolejne co mówił zarówno Marek jak i Walasek. I do odpowiedzi Walaska Cię odysylam.
Nie mniej jednak za 15 min zaczęło lać więc 15 biegów by nie odjechali ale skoro sędzia puszcza po 8 biegu kolejny w takich samych warunkach a nie puszcza 10 to jest to dla mnie dość samowolne decyzję.

I twierdzę że 8 biegów to bardzo mało Termin zawsze się znajdzie a koszty klubu pełno w regulaminach które generuje dla klubów a są bezsensu. Dyskusja nie na teraz ale reasumując brakuje konsekwencji skoro 9 było ok to 10 jedziemy dalej skoro nie przerwał po 8:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Panowie, czemu są porobione zwroty za Ostrów v Częstochowa, zakłady na zawodników skoro mecz zaliczony, zawodnicy pojawili się na torze 2 razy (under Woryny i Berntzona). W przypadku overów pewnie byłby zakład przegrany. Standardowa polityka juroszków ?
 
A 333,4K

adams235

Znawca - Żużel
Bieg juniorski Toruń win kurs 2.20 Fortuna...szybki bet


Jeśli dojadą to nie ma siły śmiało ładować można...
I typ kolegi podbijam Zieliński over 2.5 2.22 Sts
Te kratki przypadkowo jakoś😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +442
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Ok sts sobie spi

Denis Zieliński over 2.5 pkt
kurs 2.22
sts

krótka piłka nie jedzie Bartkowiak więc jedzie słaby bez sprzętu stojanowski na jeszcze słabszego ralcewicza. Więc mamy prostą drogę dla Denisa albo załatwia sprawę w 2 biegu albo czekamy do 12 gdzie musi pokonać Stojanowskiego przy założeniu 2 w juniorskim.

Denis to nie ogor by sobie nie poradzić z takimi tuzami sportu


Post automatycznie złączony:


Nie rozumiesz mnie:) ja znam te regulacje i wiem co piszesz ale mi chodzi o to że skoro miało być 8 biegów do zaliczenia bez sensu było puszczanie 9 i to w chwili gdy goście ewidentnie mieli problemy. Po 9 biegu można jeszcze jechać kolejne co mówił zarówno Marek jak i Walasek. I do odpowiedzi Walaska Cię odysylam.
Nie mniej jednak o 15 min zaczęło lać więc 15 by nie odjechali ale skoro sędzia puszcza po 8 biegu kolejny w takich samych warunkach a nie puszcza 10 to jest to dla mnie dość samowolne decyzję.

I twierdzę że 8 biegów to bardzo mało Termin zawsze się znajdzie a koszty klubu pełno w regulaminach które generuje dla klubów a są bezsensu. Dyskusja nie na teraz ale reasumując brakuje konsekwencji skoro 9 było ok to 10 jedziemy dalej skoro nie przerwał po 8:)
Ciężko znaleźć złoty środek. W naszej lidze zawsze z zawodnikami jak z jajami się obchodzą. Ogólnie w 10 biegu widziałbym 5:1 i później możliwy mega kwas jednych i drugich w razie jazdy lub braku jazdy dalej.
Najlepiej jakby juz skończył ten mecz po 8
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
power30 18K

power30

Forum VIP
Wystarczy zajrzeć do regulaminu:

"Zakłady z handicapem oraz na wynik klasyfikacji są rozstrzygane zgodnie z oficjalnymi zasadami zawodów. Co najmniej 12 wyścigów musi zostać zakończonych aby zakłady Handicap oraz Poniżej/Powyżej (granicy) były ważne. Jeśli zawody są przerwane zanim 12 wyścigów zostanie ukończonych, wtedy wszystkie zakłady z handicapem oraz
zakłady Poniżej/Powyżej są nieważne".
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom