>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

III Runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Przecież kompletnie nigdzie nie było informacji że Bartkowiak nie jedzie, jedyną informacją było to że Stojanowski dołączył do zespołu i raczej każdy wiedział że to za Ralcewicza
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
JEgo występ stoi pod znakiem zapytania, ale mimo wszystko powinien pojechać osłabiony - Tak napisał M mazinho87
Więc może rzeczywiście będzie osłabiony, ale czy mu to przeszkodzi, zobaczymy
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Ok sts sobie spi

Denis Zieliński over 2.5 pkt
kurs 2.22
sts

krótka piłka nie jedzie Bartkowiak więc jedzie słaby bez sprzętu stojanowski na jeszcze słabszego ralcewicza. Więc mamy prostą drogę dla Denisa albo załatwia sprawę w 2 biegu albo czekamy do 12 gdzie musi pokonać Stojanowskiego przy założeniu 2 w juniorskim.

Denis to nie ogor by sobie nie poradzić z takimi tuzami sportu
No jak to można inaczej interpretować :) ?
 
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Juniorski do przodu mimo startu Bartkowiaka😎 kurs 2.20 więc nie tak źle...o Zielińskiego już raczej zbyt trudno...
 
Otrzymane punkty reputacji: +193
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Ja myślę że mają szansę😉ale handi przed meczem 14.5 czy nawet 12.5 było sensowniejsze...teraz duże ryzyko bo mecz na styk i będą decydować detale...
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Totalbet robi zwroty za handicapy punktowe w przypadku zaliczenia meczu wcześniej niż po 15 biegach? Na chacie (nie)miły pan nie potrafił mi wskazać punktu regulaminu na podstawie, którego zrobili zwrot.
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Dla mnie nie normalne jest, że mecz w Ostrowie zagrożony i czekają łaskawie, aż zakończy się spotkanie w Gdańsku, bo transmisja w tv musi być. Nóż w kieszeni się otwiera, to jest zabijanie sportu przez telewizję i pieniądze. Powinien być zapis, że w przypadku gdy mecz ma status zagrożonego, to jedziemy z koksem, a na antenę się wejdzie jak tylko będzie taka możliwość, albo pyknąć coś na zasadzie multiligi.
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Powinni olać transmisje z I ligi przy i tak rozstrzygniętym meczu, tyle że tutaj się wyrobili i w zasadzie mecz ruszył zgodnie z planem.
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Dla mnie nie normalne jest, że mecz w Ostrowie zagrożony i czekają łaskawie, aż zakończy się spotkanie w Gdańsku, bo transmisja w tv musi być. Nóż w kieszeni się otwiera, to jest zabijanie sportu przez telewizję i pieniądze. Powinien być zapis, że w przypadku gdy mecz ma status zagrożonego, to jedziemy z koksem, a na antenę się wejdzie jak tylko będzie taka możliwość, albo pyknąć coś na zasadzie multiligi.
Nie wiem, może się myle ale nie bylo zadnej obsuwy z tego tytulu. Mecz w Gdansku zakończył się chwile przed startem tego w Ostrowie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom