>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy na temat III rundy PGE Ekstraligi.

22.04
Motor Lublin - GKM Grudziądz, godz. 18:00
Sparta Wrocław - Unia Leszno, godz. 20:30

24.04
Ostrovia Ostrów - Włókniarz Częstochowa, godz. 16:30
Stal Gorzów - Apator Toruń, godz. 19:15
 
Otrzymane punkty reputacji: +237
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Wrocław - Leszno
Typ - 10,5 Wrocław
Kurs 2.38
STS Nie da się nic zrobić jeśli idzie tylko pole 1 i 3. Dawno takiej dominacji pół startowych nie widzalem. Szacunek dla Leszna

oraz symbolicznie Wrocław -12,5 3,78

Do rzeczy. Jak pokazały dwie kolejki Sparta doskonale wykorzystuję z/z u siebie jednak problem ma z wyjazdami. Do tego dochodzi zgoła odmienna dyspozycja na wyjazdach Gleba i trochę Dana. Jednak jak pokazał mecz z Toruniem ta dwójka staję na wysokości zadania. W Lesznie widzę jednak dwie wyjazdowe dziury. Bellego i Jaimon. Bez nich trzon Pawlicki Doyle Kolodziej i brak dużego wsparcia juniorów (patrz meczw Grudziądzu) nie widzę kim ma Leszno zrobić 40 pkt. Myślę, że mecz będzie wyglądał jak z Toruniem, czyli w każdej serii punktowanie zawodnika.
 
Ostatnia edycja:
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Hampel - Kasprzak 1 @1.66 bet365 z kazdym kolejnym biegiem coraz wolniejszy

Tydzien temu Hampel slaby mecz z Wlokniarzem ale na pewno wyciagnal wnioski i dopasowal sie bardziej pod dzisiejszy mecz. W Kasprzaka juz dawno nie wierze i mimo pojedynczych wyskokow nie zmieniam zdania o nim.

Dopisze analize obszerniejsza jesli znajde chwilke czasu.
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Nicki under 9.5 kurs 1.8 Fortuna bet podstawowy...
Tor w Lublinie specyficzny do tego idę pod ten upadek w Danii i ryzykuje under...
Typy luźne
Jabłoński under 2.5 kurs 2.01 Sts
Janowski under 12.5 kurs 1.75 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +729
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
Wrocław - Leszno Leszno +12,5 1.55 forbet ✅

Unia zawsze dobrze czuła się na Olimpijskim. Ostatnie lata to minimalne porażki. Dziś zapewne Janowski będzie poza zasięgiem. 3 strzelby w postaci Pawlickiego, Kołodzieja, Doyla powinny trzymać wynik. Myślę że Bellego równiez dołoży cenne oczka. Czogunow na początku sezonu trochę pod formą. Uważam że Unia ugra dziś 39 punktów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +519
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
GKM +14,5 handi @2.02 ewinner
dodatkowo też +12,5 @2.70

Ostatni mecz Lublina z Częstochową mimo że wygrany, bardzo ciężki dla Koziołków. Słabe starty, słaby (niedopasowany na swój tor?) Hampel, Michelsen z dwiema śliwkami... No mimo wszystko wydaje mi się takie handi za wysokie na GKM gdzie pierwsza linia może być konkurencyjna dla lubelskiej, do tego dobry Krakowiak i dobry ostatnio Pludra (tak, wiem, że na swoim torze). KK też chyba się ogarnia, będzie mocna rywalizacja z Hampelem 🤡 :D
Lublin pewnie i tak wygra, ale imo nie więcej niż 51-39 (co i tak jest wysoką wygraną).
 
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Unia Leszno ilość podwójnych zwycięstw, czyli wygranych biegów 5:1 - mniej niż 0.5 3.34 (sts)

Ja na dziś próbuję takiego ryzykownego na pierwszy rzut oka typu. Wrocław w pierwszym meczu z Toruniem pokazał, że potrafi dopasowac się do Olimpijskiego i wygrał wysoko. W całym meczu Sparta przegrała zaledwie...1 bieg drużynowo! Patrząc na Unię Leszno - w dwóch pierwwszych kolejkach tylko 3 razy wygrywała 5:1.

We Wrocławiu trudne biegi 6 i 8 z juniorem pojedzie Maciej Janowski. Przy ZZ-tce oznacza to, że niemal we wszystkich biegach (poza 4) pojedzie ktoś z dwójki: Woffinden i Janowski. Liczę, że obaj u siebie nie dadzą się przywieźć na 1:5.
Kurs warty ryzyka i gry!

Do tego proponuje:

Motor Lublin -18.5 2.80 (sts)

GKM trafił w 1 kolejce na słabeusza z Ostrowa, a w meczu z Wrocławiem do maksimum wykorzystał atut wlasnego toru. Spodziewam się, że w tym meczu z niemal kompletną drużyna z Lublina wróci stary dobry wyjazdowy GKM. Do tego Nicki Pedersen mial powazny upadek 2 dni temu w Danii. Jakoś nie widzę jego 7 biegów, by miał jechać pod komplet. Do tego dochodzą słabi na tle rywala juniorzy, szukający sprzętu Kasprzak, czy debiutujacy w E-lidze Jakobsen. Moim zdaniem GKM w tym meczu nie przekroczy 35 oczek

Te dwa typy daja bardzo fajne AKO.

Jak ktoś zdąży to może dorzucić (mecz o 17) juniora Dula z Łodzi, że nie zrobi 5 punktów w meczu. (kurs 1.70)

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
power30 18K

power30

Forum VIP
GKM +14,5 handi @2.02 ewinner
dodatkowo też +12,5 @2.70

Ostatni mecz Lublina z Częstochową mimo że wygrany, bardzo ciężki dla Koziołków. Słabe starty, słaby (niedopasowany na swój tor?) Hampel, Michelsen z dwiema śliwkami... No mimo wszystko wydaje mi się takie handi za wysokie na GKM gdzie pierwsza linia może być konkurencyjna dla lubelskiej, do tego dobry Krakowiak i dobry ostatnio Pludra (tak, wiem, że na swoim torze). KK też chyba się ogarnia, będzie mocna rywalizacja z Hampelem 🤡 :D
Lublin pewnie i tak wygra, ale imo nie więcej niż 51-39 (co i tak jest wysoką wygraną).
Spotkanie miało status zagrożonego i Lublinianie nie mogli przygotować toru "pod siebie". Tor zancząco się różnił na treningach, o czym wspomniał m.in Drabik (jemu jakoś nie przeszkadzło) oraz Michelsen. Zresztą nikogo nie dziwi, iż Częstochowianie lepiej spisują się na wyjazdach, czego nie można powiedzieć o Grudziądzanach :) Tezę, iż Kasprzak się "ogarnia" to wziąłbym z lekką rezerwą. Trzy z siedmiu punktów zdobył ostatnio na juniorach oraz jeden na Pawlickim, gdzie przegrali bieg 1-5. Spotkania z Ostrowem nie ma co brać pod uwagę. Pedersen dość mono się poobijał. Do tego warto nadmienić, iż jego występy w Lublinie w ostatnich latach szału nie robiły - 6 i 4 pkt. Ostatnich wyników h2h między tymi zespołami nie ma co przytaczać,a w mojej ocenie to Lublinianie bardziej wzmocnili się przed sezonem.

Edit:

Pedersen under 10,5 @ 1,6 Bestbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +347
F 356

Franky1981

Użytkownik
Norbert Krakowiak over 4,5 @1,6 eWinner.

Norbert od początku sezonu w bardzo dobrej formie. Z roku na rok robi duże postępy w rozwoju. Startuje na silnikach od Artioma Łaguty. W Lublinie z rezerwy, tak jak w każdym meczu, wystartuje od początku jako z/z. Poobijany Pedersen, więc liczę że Pawlicki z Norbertem będą liderami GKM
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Tak na szybko.

Wrocław -12.5 @3.15 STS

Spora okazja jeśli chodzi o kurs, a szanse według mnie są dość spore. Dla porównania: Ewinner 2.1 / Etoto 1.95 / Forbet 2.30
Więc róznica w kursie ogromna ;)
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Szybka pomyłka buka do dubla w sam raz...jeśli dojadą do mety oczywiście wszyscy😉
Gorzów(-0.5) -Torun 2 kurs 1.46 sts
Bieg juniorów....Ralcewicz nie ma żadnych szans na punkt ,już pomijam fakt że Lewandowski może wygrać a przy 3;3 to wchodzi
 
Ostatnia edycja:
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Denis Zieliński więcej niż 1.5 punktu 2 2.46 (sts) 9/10

Denis Zielinski zdobyłdo tej pory 2 punkty w lidze. 1 pkt przywiózł na Lewandowskim (swoim koledze z pary we Wrocławiu) i 1 pkt z Ostrowem u siebie.

Teraz w tym meczu poprzeczka postawiona jest bardzo nisko. JEdzie przeciwko słabej parze Gorzowa. Chce tylko dodać, że Mateusz Bartkowiak od kilku dni zmaga się z gorączką ok 39 stopni, wczoraj i przedwczoraj w ogóle nie trenował. JEgo występ stoi pod znakiem zapytania, ale mimo wszystko powinien pojechać osłabiony. Do tego dochodzi nie potrafiący jechać Ralcewicz, na któym Zielinski ma punkt z urzędu. Czyli Zielinski będzie miał kilka szans na ten dodatkowy drugi punkt. Albo w biegu juniorskim zrobi punkt na koledze z pary, albo na chorym Bartkowiaku. Druga opcja to wygrana z Bartkowiakiem w 12 biegu.

Ten kurs powyzej 1.5 pkt przy tych okolicznosciach powinien wynosić gdzies 1.10-1.15

PS Stal Gorzów wypożyczyła dziś Jakuba Stojanowskiego z Rzeszowa. Ciekawe czy to oznacza, że Bartkowiak nie jest w stanie jechać. Nawet jakby Stojanowski jechał za Ralcewicza to i tak to nic nie zmienia tewgo typu, bo Zielinskiego jest od niego dużo lepszy.

Pozddrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +185
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Typ na Zielińskiego dobry 😉ale już 2.5 ,oczywiście pod warunkiem że nie jest to info z gatunku Trzesniewskiego który miał nie jechać...a pojechał i machnął 3 oczka😉😉
Ciekawy typ to Czewa wygra bieg juniorski kurs 1.5 Fortuna
Krawczyk idzie do góry ze startu,Grzelak no coz za miękki i słabe starty ma...Swidnicki i Miskowiak mnóstwo imprez w Ostrowie do tego ma padać więc myślę śmiało można to grać😉
 
Ostatnia edycja:
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Typ na Zielińskiego dobry 😉ale już 2.5 ,oczywiście pod warunkiem że nie jest to info z gatunku Trzesniewskiego który miał nie jechać...a pojechał i machnął 3 oczka😉😉
Wtedy wyraźnie podawałem źrodło jako medium podajże przeglad sportowy, gdzie Mrozek mówił, że nie jedzie Trześniewski.

Teraz mam info bezpośrednio od zawodnika, także jest spora różnica. Ja bym po zmianie linii na Zielinskiego próbował coś w kierunku undera Bartkowiaka 3.5 (sts ma to po kursie 2.22)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Jakub Krawczyk under 2,5
1,6 | Fortuna

Grzelak więcej punktów od Krawczyka Niestety zwrot przez głupi regulamin STSu
2,89 | STS

Podstawowy bet - na kim Krawczyk ma zrobić te 3 punkty? W juniorskim na 99% 0-1 pkt, potem już też raczej mało prawdopodobne. Myślę że linia ustawiona o 1 pkt za wysoko.

Drugi bet próbuję za drobniej. Grzelak super zaprezentował się w zawodach bodajże Zaplecza Kadry Juniorów. Dla niego to wielka szansa. Wskakuje w miejsce Szostaka i jeżeli się dobrze zaprezentuje to niewykluczone że wywalczy sobie miejsce w składzie. Krawczyk ma problem ze startami więc istnieje szansa że Grzelak zrobi punkt w juniorskim na Krawczyku, potem już pewnie zera ale może to wystarczy bo jeżeli Krawczyk nie wygra z Grzelakiem to z kim?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +242
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie, które linie są wystawione prawidłowo?
Stal Gorzów -10,5 -12,5 -14,5 (Fortuna) czy -4,5 -6,5 -8,5 (forBet)
Częstochowa -12,5 -14,5 -16,5 (Fortuna) czy -10,5 -12,5 -14,5 (forBet) tutaj już bardziej przybliżone

Z góry dzięki
 
K 137

Karion22

Użytkownik
Ja uważam, że kursy na Toruń w tym meczu u kilku bukmacherów, w tym we Fortunie są po prostu przesadzone.

+10.5 @2.26, 12.5 @1.84 to biorę

Za drobne tez pograłem win @6.83,bo mam wrażenie, że nie są doceniani. Z każdym kolejnym meczem coraz więcej jazdy i powinno to juz dużo lepiej wyglądać. Siła rażenia na papierze niesamowita, a Lewandowski też punkty powinien przywozic
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Toruń 14.5 śmiało do gry po kursie 1.6 Fortuna...przy ZZ i taktycznej i braku przewagi na juniorce uważam że powinien się Toruń jakoś wybronic
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom