>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

III runda eliminacji Ligi Europejskiej

Status
Zamknięty.
M 12

mejor

Użytkownik
Uważam ze Brøndby IF miało tak dużą przewagę w pierwszym meczu, ponieważ Legia pojechała do Danii po remis. Wynik dla wicemistrza Polski był korzystny cały czas, więc inicjatywa należała do Duńczyków i nie potrafili jej wykorzystać. Analizując ostanie wyniki Brøndby nie sposób zauważyć, że w ostatnich 6 spotkaniach tracili bramki. Biorąc pod uwagę dobrą dyspozycję Muchy, Duńczycy nie strzelą za dużo bramek. Sądzę, że w dużo lepszej sytuacji jest legia i to ona awansuje do kolejnej rundy. Na wszystko, na co będzie stać Brøndby to doprowadzenie do dogrywki, a nie ukrywam że legia powinna wyprowadzić kilka kontr i wygrać w regulaminowym czasie.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Ja mecz Legii omijalbym szerokim lukiem. Jesli mialbym cos tam obstawiac, to X2. Mialem nieprzyjemnosc ogladac pierwszy mecz i gdyby nie Mucha mogloby byc spokojnie 4:1 dla Broendby. Graja szybciej od Legii, szybciej biegaja, ale sa nieskuteczni. Dla wojskowych bedzie to bardzo, bardzo ciezki mecz. Z innych to polecalbym Brede (ze wzgledu na slabosc Polonii przede wszystkim) i mysle, ze Red Star na wlasnym obiekcie, na ktorym zawsze gra bardzo dobrze wygra (co nie znaczy ze awansuje) z Gruzinami.
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Ja wręcz odwrotnie! Mam konto na BAH lecz gdybym miał kurs na awans to bez wahania obstawił bym na awans warszawskiej Legii!! Pierwszy mecz może temu wszystkiemu zaprzecza gdyż Legia przestraszyła sie trochę rywala bo chyba nikt sie nie spodziewal ze zagraja tak ofensywnie! U siebie zupełnie inna gra! Przypominam ze Legia w sezonie nie przegrała zadnego spotkania u siebie w lidze! Oraz pod koniec sezonu miała chyba 2 wynik w Europie(lepsza chyba była tylko Barcelona) poz wzgledem straconych bramek u siebie a to wyczyn ???? Jedyna strata podczas meczu bedzie brak obecnosci podpory i filaru Legii Dicksona Choto lecz mam nadzieje ze godnie zastapi Artur Jędzrzejczyk(grozny przy rzutach roznych i dosrodkowaniach) lub tez Marcin Komorowski! Przewiduje wynik 1:0!! Powodzenia ! ????
Moim zdaniem dobry typ to under na ten mecz ????
 
S 112

staruch

Użytkownik
Lech-Fredrikstad FK x2 3,25 (bwin)
Lech, pewny awansu dziś w mocno rezerwowym składzie,jak zagrają takie &quot;asy&quot; jak Handzic to poznaniacy za dużo nie ugrają. Przed Kolejorzem ciężki mecz w Kielcach więc na pewno tempa zabójczego nie będzie.Nie zdziwie się jak będzie 1-1.
Legia-Broenby awans Broendby 2,1 under 2.5 1,75 (bwin)
Legia dziś zakończy swoją przygodę w pucharach. Wszystkim przesłania oczy mecz z Zagłębiem a to była tylko wygrana z przestraszonym beniaminkiem.Będzie długo 0-0 a w drugiej połowie 2 bramki dla gości
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: BSC Young Boys Bern - Athletic Bilbao ⛔
Typ: 1
Kurs: 2.60
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 19.30 na Stade de Suisse w Bernie izraelski arbiter Alon Yefet rozpocznie rewanżowe spotkanie III rundy eliminacji Ligi Europejskiej, w którym naprzeciw siebie staną miejscowi Young Boys i reprezentant hiszpańskiej Primera Division - Athletic Bilbao.
Przed tygodniem podopieczni Joaquina Capparosa niewątpliwie bardzo rozczarowali baskijską publiczność zgromadzoną na San Mamés, gdyż, ku ich ogromnemu rozczarowaniu, przegrali ze skazywaną na porażkę 2. drużyną szwajcarskiej Axpo Super League poprzedniego sezonu. Dzisiejszego wieczoru stają więc przed bardzo trudnym zadaniem, ponieważ o wywalczenie awansu do kolejnej rundy będzie bardzo ciężko, gdyż w tym momencie to Szwajcarzy, którzy powinni wykorzystać atut własnego boiska, są w dużo lepszej sytuacji. A trudno jest oczekiwać od graczy Athletic, by odnieśli dziś zwycięstwo, kiedy już pierwszy mecz pokazał, jak daleko im jeszcze od optymalnej formy (jak wiadomo Primera Division rusza dopiero w ostatni weekend sierpnia).
Moim zdaniem przygoda piłkarzy z Bilbao z Ligą Europejską zakończy się już dzisiejszego wieczoru. Typuję skromne zwycięstwo gospodarzy, którzy tylko potwierdzą, że w obecnej chwili zdecydowanie górują nad zespołem z północnej Hiszpanii.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Young Boys - Athletic Bilbao Drużyna gospodarzy wygrywa i utrzymuje czyste konto - TAK 4,65

O godzinie 19:30 na przepięknym Stade de Suisse Wankdorf Bern, w obecności 32 tysięcy kibiców szwajcarski Young Boys Berno podejmować będzie hiszpański Athletic Bilbao w ramach spotkania rewanżowego eliminacji Ligi Europejskiej. W pierwszym meczu dość nieoczekiwanie wygrali szwajcarzy 1:0 po bramce strzelonej z wzorowo wyprowadzonego kontrataku przez Doumbio w 23 minucie meczu. Hiszpanie mieli szanse na wyrównanie, ale nie wykorzystali rzutu karnego (obroniony). Jeśli jednak ktoś oglądał mecz wynik niespodzianką nie jest, Athletic zagrał słaby mecz, ich forma jest jeszcze daleka od przyzwoitego poziomu, przeciwieństwie do zespołu YB. Szwajcarzy są bardzo mocni u siebie, w poprzednim sezonie wygrali u siebie 12 z 18 spotkań, notując 4 remisy pokazali przy tym niezwykle ofensywny styl gry, strzelili bowiem aż 53 bramki tracąc przy tym zaledwie 20. W tym sezonie również dobrze zainaugurowali sezon, po 4 rozegranych kolejkach sa liderem, wygrali 3 spotkania w tym prestiżowe z FC Zurich na wyjeździe 3:2. Przed sezonem odszedł z zespołu Christian Schwegler do Red Bul Salzburg za prawie 700 tysięcy euro, zakontraktowano kilku ciekawych graczy jak Scott Lee Sutter ściągnięty z Grasshopper Club Zürich, Issama Mardassiego czy Emiliano Ariela Dudara. Udało się zatrzymać w zespole Seydou Doumbie, o którego pytało kilka klubów z Bundesligi, Gillesa Yapiego czy znakomitego bramkarza Marco Wölfliego. Zespół jest ofensywnie ustawiony 4-3-3 więc emocji nie powinno zabraknąć, tym bardziej, że w wybornej formie jest Doumbia, który ma na koncie już 6 bramek w tym sezonie. Jeśli chodzi zaś o Hiszpanów to na wyjazdach nigdy im się nie wiodło, poprzedni sezon to katastrofa, zaledwie 3 zwycięstwa aż 10 porażek, bilans bramkowy 19:33 to na prawdę słaby wynik. Przed sezonem zespół Joaquina Caparrosa wzmocnił za prawie 2 miliony euro Xabier Castillo, sprowadzony z Realu Sociedad San Sebastian, oraz młodziutki Óscar de Marcos, odeszło kilku mniej istotnych zawodników jak Joseba del Olmo czy Javier Casas, którzy zdecydowali się na grę w Segunda División. Działacze cieszą się, że udało się zatrzymać w zespole Fernando Llorente i Javi Martíneza, którzy mieli kilka ciekawych ofert. Dodając do tego takich zawodników jak Francisco Javier Yeste, Andoni Iraola, czy w końcu Fernando Amorebieta, mamy bardzo ciekawą kompilację zawodników ale nie oszukujmy się, formy w tydzień się nie zbuduje, a z taką gra jaką Hiszpanie zaprezentowali na własnym stadionie nie mają czego szukać w europejskich pucharach.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Legia-Broenby awans Broendby 2,1 under 2.5 1,75 (bwin)
Legia dziś zakończy swoją przygodę w pucharach. Wszystkim przesłania oczy mecz z Zagłębiem a to była tylko wygrana z przestraszonym beniaminkiem.Będzie długo 0-0 a w drugiej połowie 2 bramki dla gości
???????? , jasnowidz jesteś ? ????
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
NAC Breda - Polonia Warszawa 1

Chyba watpliwosci nie ma kto jest faworytem tego spotkania. Szanse na awans pilkarze Polonii zaprzepascili juz w pierwszym meczu rozegranym w Warszawie przy Konwiktorskiej. Porazka 0-1 raczej przekresla jakiekolwiek szanse na przejscie do kolejnej rundy, natomiast dla Holendrow wcale nie jest jeszcze zadna gwarancja sukcesu. Zaliczka 1 bramki jeszcze niczego nie gwarantuje, dlatego tez odniesienie pewnego zwyciestwa przed wlasna publicznoscia, z druzyna jakby nie bylo znajdujacej sie w dolku, o czym moga swiadczyc ostatnie wyniki, m.in. porazka z bieniaminkiem ekstraklasy Korona Kielce 4-0. Po odejsciu Radoslawa Majewskiego druga linia Czarnych Koszul nie wyglada juz tak dobrze, a w dzisiejszym spotkaniu nie zagra rowniez kapitan druzyny Radek Mynar pauzujacy za czerwona kartke w pierwszym meczu. To powoduje spory bol glowy dla trenera Polonii, natomiast Brede stawia w roli zdecydowanego faworyta. Na wlasnym boisku bardzo silna powinna udowodnic swoja wyzszosc.

Young Boys - Athletic Bilbao (+1) 1

Wygrana Szwajcarow na wyjezdzie 0-1 najwieksza niespodzianka pierwszych meczy 3 rundy kwalifilikacyjnej do Ligi Europejskiej? Patrzac na forme jaka prezentuje Young Boys chyba jednak nie. Szwajcarzy bardzo dobrze weszli w nowy sezon, w przeciwienstwie do Athletic Bilbao, ktore sezon rozpoczyna dopiero w ostatni weekend wakacji. W pierwszym meczu na stadionie San Mamés Athletic mocno zawiodl swoich kibicow przegrywajac 0-1 z druga druzyna szwajcarskiej ligi poprzedniego seonu. O awans wobec formy jaka prezentuja pilkarze Joaquina Capparosa na stadionie Stade de Suisse Wankdorf Bern bedzie bardzo ciezko. YB w ataku, ktorego bryluje mlodziutki napastnik reprezentacji Wybrzeza Kosci Sloniowej S. Doumbia nie powinien zaprzepascic takiej szansy i to on powinien zagrac w kolejnej rundzie LE.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

⚽KAA Gent - AS Roma​

Rzymianie do rozpoczęcia sezonu mają jeszcze sporo czasu. 1 mecz z Gent u siebie wygrali 3:1 ale namęczyli się co niemiara. Do przerwy było dosc niespodziewane 0-1. W dzisiejszym meczu przyjdzie im zagrac bez Cicinho, Aquilani, Juan, Doni, Perrotta, Vucinic, Baptista. Lista bardzo okazała. Można powiedziec wszyscy stanowią o sile zespołu. Defensywa będzie &quot;sklecona&quot;. Z Przymusu Riise będzie musial zagrac na śrokdu a wiemy że to gracz na lewą obrone. W dodatku w bramce Artur, bardzo niepewny punkt. Ogólem cala defensywa nie wygląda najlepiej. Przed sezonem słabą defensywe opuścił już Panucci, a ten gracz zawsze był przydatny do łatania dziur w defensywie. Klub opuścił także Aquliani.
Belgowie w ten weekend rozpoczeli lige i na inauguracje 3:1 odprawili na wyjeździe Cercle Brugge. Dzisiaj czeka ich ciężki mecz,ale nie mają nic do stracenia. Moga tylko zyskac, a defensywa Galliorossich jest w opłakanym stanie. Belgowie wystąpią jedynie bez zawieszonego Thompsona. Reszta do dyspozycji trenera.
Gospodarzy stac na strzelenie bramek i wydaje się do dobry typ, lepszy niż wszystkie inne pewniaki w dniu dzisiejszym po kursach 1,2 ;) W poprzednim sezonie kiedy w bramce stał Artur jak zastępował Doniego to zdarzało się że wpuszczał po 2-3 gole na mecz.

Przewidywane składy :

GENT :Jorgacevic - Grondin, Suler, Wils, Handsveit - Smolders, Duarte, Maric - Azofeifa, Ljubijankic, Mbaye

ROMA :Artur – Motta, Mexes, Riise, Tonetto – Taddei, Pizarro, De Rossi, Guberti – Totti, Okaka

Typ : Gent strzeli gola ? TAK @ 1,50 Betsafe ✅1:7



⚽Cherno More Warna - PSV Eindhoven​

Pierwszy mecz to wymęczone 1:0 po bramce w doliczonym czasie gry dla PSV. Jednak dominacja przez cale spotkanie nie podlegala dyskusji. Potem w lidze falstart z Venlo i 3:3. Jednak PSV to klasowa drużyna z dobrym skladem. Napewno dzisiaj nie zobaczymy kontuzjowanego Edisona Mendeza. Mówi sie nawet że ten gracz podpisze kontrakt z LDU Quito wiec na niego nie ma co już liczyc w tym sezonie. Jednak luke w środku pola wypełni nowo sprowadzony latem Orlando Engelaar. Mówi się że Lazovic i Koevermans mają w tym meczu nie zagrac, ale Serb nie błyszczy jakoś od paru miesięcy, a Koevermans i tak czesciej wchodził tylko z ławki. W ataku więc zobaczymy Toivonena, wielce utalentowany gracz, który dał znac już o sobie w poprzednim sezonie i Amrabata, talent holenderskiej piłki. Do tego ofensywnymi zapędami będize dyrygował Affelay, czyli gwiazda tegoż zespołu.
Warto wiedziec że mecz nie odbędzie się na stadionie w Warnie tylko 130km od tego miasta w miejscowości Burgas. Stadion ten może pomieścic 20000widzów, ale mówi sie że raczej miejscowi zapełnią go w granicach 6 może 7 tys. Bułgarzy to dobry zespół ale na lige Bułgarską, w Europie nic wielkiego nie znaczą. W zespole z Bułgarii zabraknie w składzie rozgrywającego Alexa i obrońcy Tanko Dyakov.
Niby sezon PSV zaczeło słabo, ale są o klase lepsi od Bułgarów i 1:0 wcale o niczym nie świadczy. Gospodarze z czasem będą musieli zaatakowac a na to tylko woda na młyn dla Holendrów. Stawiam po bardzo ciekawym kursie na win PSV.

Typ : PSV win @ 1,70 Betsafe ✅0:1
 
A 0

amsterdam018

Użytkownik
20:00 UEFA Europa League , Europa
Galatasaray SK
vs.
Maccabi Netanya FC
Under/Over 2.5
Over 2.5
1.60/Betsson
6:0✅
Szybko miło i przyjemnie


Analiza : Mecz rewanżowy Ligi europejskiej w pierwszymmeczu wygrali Turcy 4:1 . Zespól gości jest niestabilny finansowo z klubu odszedł prezes , cały pierwszy skład zostali tylko rezerwowi i juniory . Natomiast jeśli chodzi o gospodarzy to nie powinno być problemu z wygraniem tego mecz ponieważ galatasaray zagra prawie pierwszym skladem bez 5 zawodników .
 
macius 0

macius

Użytkownik
NAC Breda - Polonia Warszawa
Zakład: Do przerwy/koniec meczu
Typ: NAC - NAC
Kurs: 2,40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ciężko napisać w tym temacie coś nowego. Polonia gra w tym sezonie, brzydko mówiąc &quot;kaszanę&quot;. Zespół jest w rozsypce, wkrótce swoje stanowisko straci również (na 99%) trener. A mierząc się z drużyną taką jak holenderski NAC Breda (w zeszłym sezonie 8. miejsce w tabeli), ciężko liczyć na jakąkolwiek ulgę, tym bardziej, że Holendrzy są w formie (ostatnie wyjazdowe zwycięstwo z ADO Den Haag 2:1, wcześniej w Eliminacjach LE zmieciony z powierzchni Ziemi Gandzasar Kapan - 2:0 i 6:0). Myślę, że jutrzejsze spotkanie bardzo boleśnie uświadomi Polonii, &quot;w jakim miejscu&quot; się ona obecnie znajduje. Obstawiam pewne zwycięstwo gospodarzy, z prowadzeniem już do przerwy.
EDIT: ✅
Breda wygrała 3:1, do przerwy prowadząc 2:0.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Legia moim zdaniem dzisiaj awansuje do kolejnej rundy i mówię to realnie. Brondby poza Farnerudem ma także w ataku dobrego zawodnika Jallow. Jednakże obrona Brondby nie jest ich najmocniejszą formacją, kiedy Legia zagra ofensywnie moim zdaniem pewnie może strzelić nawet dwie bramki. Nie można jednak się bać i głęboko czekać na kontry, bo przeciwko Brondby to nie ma sensu. Tak jak powiedziałem ich najsłabszym punktem jest obrona, która kiepsko gra pod wysokim pressingiem wybijając piłki po autach.


Lille - Sevojno
Jedna z czołowych drużyn francuskich kontra drugoligowiec z Serbii. Pierwszy mecz to pełna kontrola Lille i pewna wygrana 2:0. Teraz to dla nich ostatni sprawdzian przed początkiem Ligue 1 i potraktują ten mecz poważnie. Kadra na mecz najmocniejsza w porównaniu z pierwszym meczem dołączyli do niej Frau i nowy nabytek Gervinho. Różnica klas między zespołami bardzo duża i myślę, że będzie to widoczne w tym spotkaniu. Spotkaniu, w którym Lille moim zdaniem pewnie zwycięży potwierdzając, że tacy rywale nie stanowią dla nich żadnej przeszkody. Dodam, że w grach sparingowych świetnie spisywała się linia defensywna Lille praktycznie nie tracąc bramek. Potencjał w ofensywie jest spory i liczę, że Lille ten mecz wykorzysta aby dodatkowo polepszyć morale przed startem ligi.
Mój typ: Lille - Sevojno [handicap 0:1] - 1 - 1,43 w Tobet [8/10] ✅
 
olek308 0

olek308

Użytkownik
NAC Breda - Polonia Warszawa
Typ: 1połowa / koniec meczu : X/1
Kurs: 3,80
Analiza: Nikt zapewne a raczej większość nie daje szans Polonii. Wg mnie niestety jest to trafny typ. Ja natomiast postanowiłem dać na Brede ale to dopiero po 2 połowie. Mam na uwadze to, że 90% meczy, których Breda grała u siebie rozstrzygała się dopiero w 2 połowie, gdyż 1 połowa to był remis i to najczęściej 0:0. Oczywiście różnica klas robi swoje i Breda zapewne niepoprzestanie na skromnym 0:1 na wyjeździe. Musi pokazać kolejnym rywalom, że można będzie się ich bać ale sądzę, że pokaże to dopiero w 2 połowie.
---
I tak na marginesie ! Nie można analizując mecze patrzeć wyłącznie gdzie i ile bramek drużyna straciła albo na jakiej pozycji się plasuje w lidze w danym kraju jeśli chodzi o rozgrywki międzynarodowe. (mówię o czołówce oczywiście.) Przykładem tego był Goteborg który uległ Tel-Aviv&#39;owi 1:3 u siebie choć w przeciągu 8 meczy stracił tylko bodajże 2 bramki z czego wszystkie mecze zakończyły sie wygraną Goteborgu ! a któż by się spodziewał takiego rezultatu od ówczesnych liderów ligi szwedzkiej. Także statystyki statystykami ale bez przesady. Trzeba widzieć jak gra dana drużyna bo statystyki nieraz to najbardziej mylna podpowiedź. Takie jest moje zdanie. Ja stawiając na remis po 1połowie owszem kierowałem się statystykami ale liga holenderska mimo wszystko jest lepsza niż polska. a wiem jak gra Polonia bo nieraz widziałem ich mecze.
 
K 0

krakk

Użytkownik
a wiem jak gra Polonia bo nieraz widziałem ich mecze.
Powinno być: bo nieraz widziałem JEJ mecze, może zostać ICH ale wtedy początek musiałby być inny: a wiem jak grają zawodnicy Polonii, bo nieraz widziałem ich mecze
 
anarchista88 0

anarchista88

Użytkownik
ehh jaki żal z Young boys://wogóle jak to nazwać jak ide obstawić z typami w ręce już wybranymi,ustalony kurs i stawka,a potem kusze sie na jeszcze jedno spotkanie żeby kurs podbić i zmniejszam stawkę a potem tylko to jedno spotkanie nie wchodzi?:// down typerski?://
 
D 0

damafi

Użytkownik
CO do meczu Legii z Brendby to nasuwa mi sie tylko jedno. BRAK SKUTECZNOŚCI!!! SKUTECZNOŚĆ RAZ JESZCZE SKUTECZNOŚĆ!!!!
Super mecz Mięciela Borysiuka.Troche za późno wszedł Paluchowski i ogólnie żal po meczu bo spokojnie Legia mogła awansować...

Co do Polonii to było niestety pewne że odpadną no i przegrali a Lech sobie zlekceważył rywala i też przegrał ale bez konsekwencji...MIejmy nadzieje że kolejna runde też przejdą i będziemy ich oglądać w rozgrywkach grupowych.
 
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
Lech-Fredrikstad FK x2 3,25 (bwin)
Lech, pewny awansu dziś w mocno rezerwowym składzie,jak zagrają takie &quot;asy&quot; jak Handzic to poznaniacy za dużo nie ugrają. Przed Kolejorzem ciężki mecz w Kielcach więc na pewno tempa zabójczego nie będzie.Nie zdziwie się jak będzie 1-1.
Legia-Broenby awans Broendby 2,1 under 2.5 1,75 (bwin)
Legia dziś zakończy swoją przygodę w pucharach. Wszystkim przesłania oczy mecz z Zagłębiem a to była tylko wygrana z przestraszonym beniaminkiem.Będzie długo 0-0 a w drugiej połowie 2 bramki dla gości

Dobre typy dobre kursy , gratuluje i więcej takich typów na forum :spokodfhgfh:
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
To co dzisiaj pokazala Crvena Zvezda to prawdziwa klasa. Szkoda, ze nasi pilkarze nie maja tyle ambicji i determinacji:/ Pierwszy mecz 0:2, u siebie bylo juz 1:2 i jeszcze ugrali awans.
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Legii determinacji niestety nie brakuje! Byli o klase lepsi lecz niestety brak szczescia był elementem który zaprzepaścił szanse na awans. Cieszy jedynie gra, najlepszy mecz w europejskich pucharach na przestrzeni lat! Po takim meczu i poczatku sezonu jestem przekonany ze Legia zdobedzie mistrzostwo! i To mnie cieszy!! ????
 
K 0

krakk

Użytkownik
Znów że zabrakło szczęścia?? Jak odpadła Wisła było to samo... brak szczęścia.
Zostaje Lech który jak na razie gra najrozsądniej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom