>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

III runda eliminacji Ligi Europejskiej

Status
Zamknięty.
maks 2

maks

Użytkownik
Bröndby IF - Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa
Kurs: 3.9

Jutro o godzinie 19.00 w ramach trzeciej rundy kwalifikacyjnej do Ligi Europejskiej Bröndby IF podejmie u siebie Legię. Bröndby IF jest to dziesięciokrotny mistrz Danii. W poprzedniej rundzie eliminacji Duński klub wyeliminował Florę Talin, pomimo tego, że u siebie przegrał 0:1. W lidze nie idzie im za dobrze, na osiem meczy wygrali tylko raz i wyraźnie są bez formy. Ich trener prawdopodobnie może zostać zwolniony. Legia w poprzedniej rundzie zagrała bardzo dobrze i wygrała u siebie 3:0 i na wyjeździe 1:0. Do dani klub z Warszawy leci już z Rogerem, któremu skończyła się kara za czerwoną kartkę. Legia w sparingach radziła sobie bardzo dobrze. Moim zdaniem Polski klub jutro bez większych problemów wygra i mecz w Warszawie będzie już tylko formalnością.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Piękna fantazja na konkursowy typ dnia ile jestes sklonny postawic?? w Dani dopiero 2 kolejki nie 8 ...wpadki z koncowki sezonu o ktorych piszesz spowodowane zbyt duza strata do lidera i az 13 punktowa przewaga nad nizszymi rywalami, poprostu odpuscili, mozna sobie tlumaczyc ze walka o wice itp. i od razu widze Lecha Poznan z koncówki sezonu ;) Przegrali u siebie z Florą &gt;W rewanzu ich rozjechali wiec prosty wniosek z pierwszego pojedynku i zarazem nauczka....Legia ladnie w sparingach? o ile dobrze pamietam przed rokiem tez w sparingach niezle wygladali Dynamo Kijow nawet pokonali przyszly mecze o stawke kolorowo juz nie bylo..Legia leci do Dani z Rogerem ? A co on takiego prezentuje od ostatniego euro?wyniki treningow w postaci gier kontrolnych wrazenia robic nie powinny tak samo jak udany dwumecz z gruzinskim zespolem Dania to mimo wszystko juz wyzsza klasa choc jak najbardziej w PL zasiegu mimo wszystko uwazam ze jutrzejszy test dla Legionistow okaze sie zbyt trudny Brondby tez nie jest z pierwszej lapanki i wie ze w Warszawie moze nie byc jak w Estoni ;)
 
maks 2

maks

Użytkownik
Piękna fantazja na konkursowy typ dnia w Dani dopiero 2 kolejki nie 8 ...wpadki z koncowki sezonu o ktorych piszesz spowodowane zbyt duza strata do lidera i az 13 punktowa przewaga nad nizszymi rywalami, poprostu odpuscili, mozna sobie tlumaczyc ze walka o wice itp. i od razu widze Lecha Poznan z koncówki sezonu ;) Przegrali u siebie z Florą &gt;W rewanzu ich rozjechali wiec prosty wniosek z pierwszego pojedynku....Legia ladnie w sparingach? o ile dobrze pamietam przed rokiem tez w sparingach niezle wygladali Dynamo Kijow nawet pokonali przyszly mecze o stawke kolorowo juz nie bylo..Legia leci do Dani z Rogerem ? A co on takiego prezentuje od ostatniego euro?
Rzeczywiście pomyliłem się z tymi meczami. A co do typu to nie uważam go za &#39;&#39;piękną fantazję na konkursowy typ dnia&#39;&#39;, ale dopiero jutro się o tym przekonamy.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wiecej niz remis przy dobrej grze Legia nie ugra no chyba ze jest w kosmicznej formie jak za czasow Pisza, Podbroznego i Szczesnego w bramce ;) No ale nie takie cuda w pilce sie dzialy watpie by Brondby podeszlo do Legii jak do mecuz z FLora przeciez juz mieli przeprawe z Widzewem czy Amica po ostatnich niepowodzeniach spadla na nich ogromna krytyka co powinno w druzynie wywolac odpowiednie reakcje
 
A 0

amsterdam018

Użytkownik
20:00 UEFA Europa League , Europa
FC Vaslui
-
Omonia
Podwójna Szansa
X2
1.91/Bet365
2:0✅


Omonia zakupiła dużo piłkarzy który prezentują dobry poziom (Ch.Patzatzoglou/Olympiacos Pireaus , Xr. Karipidis/Hearts , B. Aguiar/Hearts , P. Caseres/Duisburg , M. Davidson/OFI , G. Efraim/Rangers , S. Kotsolis/Larissa , T. Kyriacos/Larissa , M. Zurawski/Larissa ) Twierdze że sa w stanie wygrać z Vaslui . Jeśli chodzi o gospodarzy to śr.wieku kadry wynosi tylko 23.8 jest to dość młody zespól co ciekawe maja problemu z atakiem napastnicy strzeli tylko 16 bramek na 44 zakupili co prawda williama ale on nie jest wybitnym piłkarze strzelił tylko 8 bramek na 49 w barwach farul . Wg mnie Omonia po przez działanie na rynku transferowym sprowadzenie klasowych i doświadczonych piłkarzy powinna przynajmniej zremisować w Rumunii .
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Lille będzie w tym spotkaniu osłabione brakiem kontuzjowanych Mickaela Landreau, Emila Lynga i Pierre-Alaina Frau. Ponadto niepewny jest występ Gervinho i Tulio de Melo, którzy zapewne będą tylko rezerwowymi.

zrodlo: goal.pl

Ja polecam jeszcze typ na Fulham. Co prawda Vetra dobrze radzi sobie w lidze ale nie ma co ukrywac ze ligi te dzieli przepasc, Roy Hodgson zapowiada ze nie zlekcewaza rywala i zagraja na 100%, do skladu wracaja po chwilowej absencji Mark Schwarzer i Andy Johnson a wiec kluczowi zawodnicy. Nie zagraja Simon Davies i Etuhu.
aha jeszcze krotkie info
Roma dzis bez: Cicinho, Doniego, Aquilaniego, Perrotty, Juana, Meneza i Baptisty. Przygotowania do sezonu dopiero w poniedzialek zaczeli De Rossi, Motta, Andreolli i Rosi i prawdopodobnie usiada dzis na lawce, najwiekszy szanse na wystep od pierwszych minut ma De Rossi. Pod duzym znakiem zapytania stoji rowniez wystep Vucinica. Gent na wyjazdach gra innym ustawieniem niz u siebie, bardziej defensywnym, Roma moze sie meczyc, kurs w okolicach 1,2 nie wart grania wedlug mnie.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Polonia W - Breda 2 2.95


Panowie breda może i nie gra fenomenalnie ale to jest ta sama drużyna co w poprzednim sezonie wygrała w play offach m.in z Feyenordem 2-0 i na wyjeździe 4-0.
Przecież wiadomo że feyenord jest lepszy od Polonii W bredzie z tego co widzę skład w sezonie 2008 i teraz jest taki sam sprzedali tylko 3 zawodników 1 tylko z podstawowej jedenastki kupiła aż 9. Polskie drużyny jak już wcześniej Wisla pokazała graja słabo w Europejskich pucharach. przecież Polonia w w 1 i 2 rundzie nic ciekawego nie pokazała a nawet w 1 rundzie było blisko do dogrywki z amatorami że tak powiem w 2 rundzie dostali tak jakby wolny los dr. z San marino wiadomo. Choć breda na wyjazdach nie gra za dobrze to wystarczy na polską drużynę i nie wiem czym buki sie sugerują takimi kursami może to śmieszne ale moim zdaniem to jest Prezent od buków 2 2.95
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Tegoroczne europejskie puchary moim zdaniem obfitują w zaskakujące rezultaty (patrz np.: wczorajsze eliminacje LM). Sporo drużyn uznawanych za murowanych faworytów po kursach 1.2-1.4 nie wywiązuje się należycie z pokładanych w nich nadziejach. Czy dzisiaj będzie podobnie? Tego nie wiem, ale pewne spostrzeżenia już mam.
Otóż stosunkowo pewny wydaje mi się typ na domowe zwycięstwo Fenerbahce (kursy ok. 1.2 - dobry materiał na kombo) nawet z ujemnym handicapem. Do Stambułu przyjeżdża dzisiaj 13 (?) drużyna poprzedniego sezonu na Węgrzech, Budapest Honvéd FC i powinna wyjechać z niego z kilku bramkowym bagażem.
Jednak nie uświęconą historycznie rywalizacją turecko-węgierską ( ???? ) chciałem się zająć.
Mianowicie znalazłem ciekawą informację o kolejnym z &quot;pewniaków&quot; na dzisiejszy wieczór - PSV Eindhoven. Kilka gwiazd holenderskiego zespołu tj. Lazovic, Salcido czy Mendez nie przedłużyła póki co swoich wygasających za rok kontraktów i w związku z tym klub chciałby jak najszybciej sprzedać w/w zawodników. Jeśliby zagrali w dwumeczu z Cherno More Varna automatycznie zgodnie z przepisami UEFA do końca sezonu nie mogliby reprezentować barw innego zespołu z europejskich pucharach, co zapewne znacznie obniżyłoby ich cenę na rynku transferowym.
Myślę, że należy mieć to na uwadze dobierając typy do dzisiejszych taśm... ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przecież wiadomo że feyenord jest lepszy od Polonii W bredzie z tego co widzę skład w sezonie 2008 i teraz jest taki sam sprzedali tylko 3 zawodników 1 tylko z podstawowej jedenastki kupiła aż 9.
Heh piszesz, że sprzedali 1 z podstawowej jedenastki owszem odszedł Boukhari, ale piszesz, że kupili aż 9 nowych, ale kto to jest? Czy to są zawodnicy do pierwszego składu? Moim zdaniem nie, i większośc z nich nie jest kupiona, a poprotsu przeszli z drużyny młodzieżowej do pierwszego składu.

Z pozostałymi rzeczami muszę się zgodzić, że na papierze Polonia jest słabsza od Feyenoordu jak i Bredy, ale szans Czarnym Koszulom nie odbieram choć sam meczu nie typuję.
 
pawelcz3 0

pawelcz3

Użytkownik
20:45 FK Sevojno - Lille OSC

Sędzia: Martin Ingvarsson (Szwecja)

Mój typ: 2
Kurs* : 1,45

*- kurs ten jest od naziemnego bukmachera &quot;Fortuna&quot;, ponieważ gram tylko
u naziemnych &quot;buków&quot;.

W czwartek 30 lipca o godzinie 20:45 zostanie rozegrany mecz III rundy eliminacji Ligi Europejskiej między serbską drużyną FK Sevojno a francuską Lille OSC. Faworyt może być tylko jeden jest nim oczywiście Francuski Lille.
FK Sevojno to finalista Pucharu Serbii, ale debiutant w rozgrywkach europejskich, w poprzedniej rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej FK Sevojno wyeliminowało litewską drużynę FBK Kaunas, ale awansowało po bardzo zaciętych dwóch meczach (0:0,1:1) i awansowało tylko z tego powodu że strzeliło więcej bramek na wyjeździe.

Teraz będzie o wiele ciężej, ponieważ do Serbii przyjeżdża francuski Lille OSC, z którym Serbowie nie mają większych szans.
Moim zdaniem już w pierwszym meczu wszystko powinno być rozstrzygnięte, a mecz rewanżowy tylko formalnością.

Dla Lille OSC będzie to już 55. mecz w europejskich pucharach.
W sparingach drużyna z Francji wygrała wszystkie sześć, a ich przeciwnikami byli :
Panthrakikos, Excelsior Mouscron, Boulogne, Lokomotiv Mezdra, Stade de Reims i Anglet.
Przeciwnicy może nie byli z wyższej półki, ale dzisiejszy przeciwnik też nie jest wymagający.Warto jeszcze dodać, że we wszystkich tych sparingach nie stracili nawet jednego gola!

Nie powinno też zaszkodzić, że Lille OSC wystąpi w tym meczu bez kontuzjowanych zawodników takich jak : Mickaela Landreau, Emila Lynga i Pierre-Alaina Frau. Niepewny jest też występ Gervinho i Tulio de Melo, którzy zapewne będą tylko rezerwowymi.
 
champion 896

champion

Użytkownik
Na jednym z forum wyczytałem dosyć ciekawą informacje dotyczącą
meczu Maccabi Netanya - Galatasaray a mianowicie:
&quot;Drużyna gospodarzy bankrutuje i prawie wszyscy w pierwszej 11 odeszli. Dzisiaj zagrają rezerwami i juniorami a jeszcze żeby tego było mało to prezes także się zwolnił&quot;.
Nie wiem na ile te info jest prawdziwe ale jeżeli mógłby to ktoś potwierdzić to można by złapać kursik 1.7
 
rubens17 0

rubens17

Użytkownik
Fredrikstad FK - Lech Poznan
Dzisiaj odbędzie się mecz III rundy kwalifikacyjnej LE w którym zmierza się Norweski Fredrikstad FK i Lech Poznań zdobywca Pucharu Polski i 3 drużyna poprzedniego sezonu.Fredrikstad FK w tym sezonie nie prezentuję się zbyt zajmuje 12 miejsce na 16 drużyn.Norwegowie są fatalni na wyjeździe na 10 meczów tylko 1 wygrali, nie lepiej jest w domu na 9 meczów:4z-1r-4p .Oto bilans ostatnich 3 meczów w lidze:
2009-07-27 Aalesund (10-miejsce) Fredrikstad 1:1
2009-07-12 Fredrikstad Sandefjord (11) 1:2
2009-07-06 Brann Bergen (5) Fredrikstad 2:1

Jak widać rywale nie byli z górnej półki z wyjątkiem Brann Bergen.Co do Lecha to prezentuję się poprawnie sparingi z dobrymi drużynami wypadły przyzwoicie a mecz o Superpuchar nie był idealny ale może być.Drużyna straciła Murawskiego swojego czołowego gracza ale reszta drużyny która przed rokiem zagrała w 1/16 PUEFA nabrała pewnego doświadczenia i powinna sobie poradzić w Norwegi.Mając na uwadze co się stało z Wisłą...
Typ: Lech✅
Kurs: 2.30 w BAH
Szansa: (6/10)
Niezłe baty ???? :-D
Co od Polonii i Legii to trudno powiedzieć co się stanie, chyba odpuszczę sobie te mecze.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Na jednym z forum wyczytałem dosyć ciekawą informacje dotyczącą
meczu Maccabi Netanya - Galatasaray a mianowicie:
&quot;Drużyna gospodarzy bankrutuje i prawie wszyscy w pierwszej 11 odeszli. Dzisiaj zagrają rezerwami i juniorami a jeszcze żeby tego było mało to prezes także się zwolnił&quot;.
Nie wiem na ile te info jest prawdziwe ale jeżeli mógłby to ktoś potwierdzić to można by złapać kursik 1.7
Na naszym forum też była o tym mowa ;) Prezes Maccabi wycofal się ze sponsorowania drużyny i kilku graczy odeszło, ale nie cała jedenastka. Galatasaray najmocniejszym składem z Servetem, Hakanem Baltą, Arda Turanem i Barosem w składzie. Na ławce maja byc Kewell i Nonda, ale osobiście nie ufam Galatasaray po ich trudnej przeprawie z Tobołem Kostanaj.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Heh piszesz, że sprzedali 1 z podstawowej jedenastki owszem odszedł Boukhari, ale piszesz, że kupili aż 9 nowych, ale kto to jest? Czy to są zawodnicy do pierwszego składu? Moim zdaniem nie, i większośc z nich nie jest kupiona, a poprotsu przeszli z drużyny młodzieżowej do pierwszego składu.

Z pozostałymi rzeczami muszę się zgodzić, że na papierze Polonia jest słabsza od Feyenoordu jak i Bredy, ale szans Czarnym Koszulom nie odbieram choć sam meczu nie typuję.
no ale mi nie chodzi o to kogo kupili mogliby nikogo nie kupowac wazne by nie wysprzedali piłkarzy jak m.in zurich czy petrzałaka. Breda ma b.dobrych napastników najskuteczniejszy z nich Matthew Amoah wybacz ale widziałem jego gole ostatnio jak on potrafi zamotać kiwnąć wypracować sobie sam sytuacje i strzelić. Przecież on obrońców Polonii będzie robił jak chciał dobrze gra główka w poprzednim sezonie strzelił ponad 27 bramek w tym 10 głowa m.in z kornerów.
kolejny Edwin De Graaf pomocnik wrócił po prawie rocznej przerwie a już strzela ładne bramki

Jeśli chodzi o Gala to oni nie grają na wyjazdach za dobrze ale moim zdaniem pewna 2 jest ponieważ Maccabi nie ma kasy na dalszą rundę Uefa także i tak odpadną i tak
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
no ale mi nie chodzi o to kogo kupili mogliby nikogo nie kupowac wazne by nie wysprzedali piłkarzy jak m.in zurich czy petrzałaka. Breda ma b.dobrych napastników najskuteczniejszy z nich Matthew Amoah wybacz ale widziałem jego gole ostatnio jak on potrafi zamotać kiwnąć wypracować sobie sam sytuacje i strzelić.
Dobra, dobra nie oto mi chodziło ;) Zgadzam się z tym, że Amoah to świetny zawodnik, zresztą doświadczony Kolkka też swoje będzie w ofensywie robił. Chodziło mi oto, że napisałeś o 9 transferach do klubu, a ja chciałem podkreślić, że to są uzupełnienia kadry, a nie wzmocnienia i tyle ;) Utrzymanie kadry w dużej mierze taka jaka jest to sukces Bredy.

Jeśli chodzi o Galatasaray to nawet jak wygrają nie będę miał żalu, że nie obstawiłem tego meczu. Poprostu nie przekonali mnie swoją postawą w pojedynkach z Tobołem Kostanaj. Do tego meczu można dodać, że mecz w Tel-Awiwie a nie w Netanya.
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Na naszym forum też była o tym mowa ;) Prezes Maccabi wycofal się ze sponsorowania drużyny i kilku graczy odeszło, ale nie cała jedenastka. Galatasaray najmocniejszym składem z Servetem, Hakanem Baltą, Arda Turanem i Barosem w składzie. Na ławce maja byc Kewell i Nonda, ale osobiście nie ufam Galatasaray po ich trudnej przeprawie z Tobołem Kostanaj.
Odnośnie meczu z Tobołem to Frank Rijkaard dał w nim szansę zaprezentowania się kilku młodym zawodnikom, którzy patrząc na wynik furory raczej nie zrobili. Trener zapowiada jednak, że w meczach z Izraelczykami zagra optymalna na chwile obecną jedenastka czwartej drużyny poprzedniego sezonu w Turcji. Prawdopodobnie mecz w bramce zacznie nowy nabytek z hiszpańskiego Altetico, Leo Franco, ale np. Kader Keita i Kewell mogą na plac gry wejść dopiero w drugiej połowie. Baros i Adra Turan powinni dziś szaleć w ataku od pierwszych minut a reprezentacyjny stoper Gokhan Zan organizować grę w obronie.

Jak dla mnie Galata jest murowanym faworytem do awansu z tej pary, ale do pewnego zwycięstwa dzisiaj, przy ponad 30-stopniowym upale - już nie koniecznie. Należy pamiętać, że na starcie nowego sezonu zawodnicy mogą nie koniecznie &quot;wypruwać sobie żyły&quot; w pierwszym meczu z Natanyą, mając w zanadrzu rewanż na własnym stadionie, na którym to zapewne wpakują gościom kilka bramek przy żywiołowym dopingu miejscowych fanów, szczególnie, że wkrótce piłkarzy Galatasaray czeka trudny wyjazdowy mecz ligowy z Gaziantespor&#39;em. Myślę, że bramkowy remis w dzisiejszym meczu stosunkowo nie największym nakładem sił powinien w pełni zadowolić Rijkaarda i jego podopiecznych.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Dobra, dobra nie oto mi chodziło ;) Zgadzam się z tym, że Amoah to świetny zawodnik, zresztą doświadczony Kolkka też swoje będzie w ofensywie robił. Chodziło mi oto, że napisałeś o 9 transferach do klubu, a ja chciałem podkreślić, że to są uzupełnienia kadry, a nie wzmocnienia i tyle ;) Utrzymanie kadry w dużej mierze taka jaka jest to sukces Bredy.

Jeśli chodzi o Galatasaray to nawet jak wygrają nie będę miał żalu, że nie obstawiłem tego meczu. Poprostu nie przekonali mnie swoją postawą w pojedynkach z Tobołem Kostanaj. Do tego meczu można dodać, że mecz w Tel-Awiwie a nie w Netanya.

no spox ee tam na gala taki kuponik mozna zagrac za drobne ale na brede to ja chyba wyłożę z 200zl tylko jak Breda nie wygra to będę w kropce bo nie będę miał na kolejny kupon do poniedziałku ???? i za bardzo nie wiem co począć z 2 strony jak nie postawie na brede a wygra bedę sobie pluł w brodę hmmm
 
matred21 0

matred21

Użytkownik
Spotkanie:IFK Göteborg - H. Tel Aviv
Typ:handicap (0:1) IFK Göteborg
Kurs:3.65
Buk:betgun
Analiza: Dziś kolejny dzień z PUCHARAMI EUROPEJSKIM, a raczej z ich letnią sesją kwalifikacyjną gdzie spotyka się europejski plankton piłkarski. Ale przejdźmy do reczy, a wiec do spotkania drużyn którym do tej pory nie dane było jeszcze razem sie mierzyc. Głównym czynnikem który skłonił mnie do gry tego typu był teoretycznie nie mający nic wspólnego z dzisiejszym spotkaniem wczorajszy mecz Celticu(na który poszła wczoraj zresztą typowa masówka...na marginesie szacunek dla usera który wczoraj w TD przewidział ich porażke) dlaczego akurat ten meczu? Gdyż zobrazował on jaka jest różnicą między drużyną która bardzo dobrze spisuje się w meczach towarzyskich, a drużyną która jest w sezoniu, dla której mecze o stawke toczą się w normalnym rytmie.
A jak wiadomo na sezon w izraelu jeszcze troche musimy poczekac, natomiast w Szwecji jesteśmy już w środku sezonu. I to jakiego sezonu dla dzisiejszych gospodarzy biorąc pod uwage ich mecze na własnym boisku! 24 BRAMKI STRZELONE I TYLKO 2 STRACONE W OŚMIU MECZACH, W 75% MECZY ZWYCIĘSTWO DWIEMA BRAMKAMI LUB WIECEJ. Ktoś może pomyślec Liga Szwecka!? Racja może nie jest to jakaś burżuazja piłkarska ale na tym poziomie rozgrywek codzienne toczenie pojedynków z takimi zespołami jak Elfsborg, Kalmar czt Helsinborg powinna całkowicie zaowocowac.
A co do wicemistrzów Izraela. Hmh... powiem szczerze że ich forma jest dla mnie jedną wielka zagadką. Niestety. Jednak drużyna która w swojej - w moim odczuciu jednak słabszej od Szwedzkiej - lidze ma bilans na wyjeździe 6-5-5 i jest typową drużyną swojego boiska nie ma co szukac - oprócz oczywistej próby gry na remis na trudnym Skandynawskim terenie gdzie polegały już nie takie piłkarskie &quot;potęgi&quot;.
3:0 dla IFK. Oby tylko nie &quot;przestraszyli się pucharów&quot;.
 
womanizer 0

womanizer

Użytkownik
Sigma Olomouc +X &amp; KR Reykiavik(+1.5) @ 2.41

Sigma, która w Gambrinusie celuję w trójkę, a ma ku temu skład, na luzie wygrała na zawsze trudnym terenie z Bohemiasem 2:0. Na przetarcie w LE wygrali 3:1 w dwumeczu z Fram, który co nie było bez znaczenia, jest w toku ligowych zmagań. Teraz Sigma zjeżdża do Aberdeen, które znalazło się w LE, dzięki wyprzedzeniu w ostatniej kolejce Dundee United. Do startu ligi jeszcze czas, grali więc towarzysko - z 1860 Monachium 0:1, zremisowali z drugoligowym szkockim Dundee FC 1:1 i wygrali z trzecioligowym Peterhead 3:2. Jednym słowem - licho. Do tego na rynku transferowym klapa, jedyny zakup to bramkarz Stuart Nelson, nie został jeszcze zgłoszony przez klub do LE.

KR w toku ligowych zmagań od dłuższego czasu, u siebie 4:eek:ne:2 15:10. Basel z kolei przed sezonem trochę się rozsypało ze składem, co widać po poczynaniach na stracie sezonu(dwie wygrane wyżarte w końcowych sekundach spotkań). Do tego ze składu na ten moment wypadają prawdopodobnie Zanni, Schurpf, Marque, Inkoom, Chipperfield i Abraham. Nie grali oni w ostatnim ligowym meczu ze Sion z powodu urazów. Różnica klas może nie być widoczna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom