>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Liga - Sezon [2016/2017]

Status
Zamknięty.
R 110

radek9513

Użytkownik
Legia o wysokie cele gra? A na co im jakieś super miejsca? Przecież w takiej drużynie zawodnicy traktują ligowe mecze w formie treningu, niektórzy nawet przymusowego treningu. Nie chodzi mi o ten konkretnie mecz, ale tak jak wcześniej poprzednik napisał granie takich kursów mija się z celem w takich ligach, a jeszcze dodając podatek, to kursy w niektórych przypadkach robią się żałosne.
A po drugie wielkim błędem a może i głupotą jest że najpierw piszesz analizę do meczu a potem czekasz na ofertę bukmachera... :?
Wiesz, Legia raczej chce dla swoich młodych zawodników jak i tych co zjeżdżają na rezerwy jak najlepiej. Powiem wprost, lepiej w drugiej lidze się ogrywać zawodnikom niż w trzecie. Z tą analizą przed kursami sporo racji jest, bo mimo wszystko bukmacherzy wiedzą dużo więcej niż ja. Będę pamiętał na przyszłość.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Cosmos Nowotaniec - Spartakus Daleszyce 1 @2,1 STS 3:0
W Jarosławiu remis, w Lublinie porażka, to teraz przydałoby się aby Cosmos wygrał. Widać że drużynie się ciężko gra w tej III Lidze, ale początek mieli imponujący. Spotykają się drużyny które biją się o utrzymanie, obie mają tyle samo punktów. W Nowotańcu Cosmos powinien wygrywać ze względu na m.in. swoje specyficzne boisko. Spartakus poza Daleszycami słabo punktuje, u siebie nieco lepiej. W meczu o &quot;6 punktów&quot; a nawet i &quot;9 punktów&quot; stawiam na Cosmos
Unia Tarnów - Stal Rzeszów 2 @2,2 STS 2:0
Hit w Tarnowie pod względem kibicowskim. Pod względem piłkarskim też można zaliczyć ten mecz jako hit, mając na uwadze mecze ligowe Unii w 2017 roku. 3 mecze, 3 wygrane w tym jedna w zaległym meczu z Garbarnią. Stal słabo rozpoczęła rundę, 2 tygodnie temu polegli na Karpatach a tydzień temu pauzowali, dziś jadą do Tarnowa po 3 punkty. Porażka dziś mocno utrudni plany o awansie mając na uwadze to że KSZO regulatnie punktuje.
Ruch Wysokie Mazowieckie - ŁKS Łódź 2 @1,25 STS 1:3
ŁKS Łódź walczy o awans do II Ligi, wczoraj wygrali prawie wszyscy rywale oprócz Legii II. Mając to na uwadze wypadałoby aby ŁKS wygrał a i Ruch Wysokie Mazowieckie do czołówki ligowej tabeli nie należy, znajduje się ledwo nad strefą spadkową. Nie przewiduje niespodzianki i wyczuwam 3:0 dla ŁKSu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zonu 635

zonu

Użytkownik
Podlasie Biała Podlaska - Resovia Rzeszów 2 @1,90 2-0 ⛔
Słaby początek rundy w wykonaniu gospodarzy, którzy przegrali obydwa spotkania. Resovia natomiast wygląda na o wiele lepiej poukładaną. 2 zwycięstwa i porażka na trudnym terenie w Krakowie, ale po ciężkim boju. Liczę na zwycięstwo pasów.
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 1 @1,20 2-1 ✅
Stal musi w końcu zapunktować i chyba lepszej okazji niż przyjazd Orląt na Hetmańską nie będzie. Myślę, że po zmianie trenera zadziała efekt &quot;nowej miotły&quot; i chłopaki zaczną gonić KSZO. Orlęta bez wygranej na wyjeździe.
Garbarnia Kraków - Cosmos Nowotaniec 1 @1,25 3-1 ✅
Również Garbarnia jeśli chce się jeszcze liczyć w walce o awans, muszą punktować w takich meczach.

Spartakus Daleszyce - Motor Lublin 2 1,65 1-2 ✅
Motor chyba zaczyna powoli łapać trochę lepsze tempo, niż na jesień. Zapewne będą chcieli zmazać plamę po tamtej rundzie i skończyć sezon jak najwyżej. Liczę na ich zwycięstwo w Daleszycach.
Pierwsze 3 mecze gram w ako z kilkoma IV-ligowcami. Tak, zdaję sobie sprawę że kursy mogą nie powalać! Ale to moja sprawa co gram.
Kursy wrzucę jak STS wystawi ofertę.

edit: Koniec spamu, będą kursy, dodasz. Robson1416
@Radek
Fakt, Podlasie poradziło sobie z Resovią ????
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Podlasie Biała Podlaska - Resovia Rzeszów 2 @1,90
Słaby początek rundy w wykonaniu gospodarzy, którzy przegrali obydwa spotkania. Resovia natomiast wygląda na o wiele lepiej poukładaną. 2 zwycięstwa i porażka na trudnym terenie w Krakowie, ale po ciężkim boju. Liczę na zwycięstwo pasów.

Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 1 @1,20
Stal musi w końcu zapunktować i chyba lepszej okazji niż przyjazd Orląt na Hetmańską nie będzie. Myślę, że po zmianie trenera zadziała efekt &quot;nowej miotły&quot; i chłopaki zaczną gonić KSZO. Orlęta bez wygranej na wyjeździe.

Garbarnia Kraków - Cosmos Nowotaniec 1 @1,25
Również Garbarnia jeśli chce się jeszcze liczyć w walce o awans, muszą punktować w takich meczach.

Spartakus Daleszyce - Motor Lublin 2 1,65
Motor chyba zaczyna powoli łapać trochę lepsze tempo, niż na jesień. Zapewne będą chcieli zmazać plamę po tamtej rundzie i skończyć sezon jak najwyżej. Liczę na ich zwycięstwo w Daleszycach.

Pierwsze 3 mecze gram w ako z kilkoma IV-ligowcami. Tak, zdaję sobie sprawę że kursy mogą nie powalać! Ale to moja sprawa co gram.
Kursy wrzucę jak STS wystawi ofertę.


edit: Koniec spamu, będą kursy, dodasz. Robson1416
Resovi nie byłbym taki pewien, wygrali mimo wszystko oba mecze u siebie ale nie były to porywające wygrane, raczej wręcz przeciwnie, były to wyszarpane zwycięstwa a Podlasie aż taką ogórkową drużyną nie jest. Bardziej kręciłbym się ku remisowi tutaj. Co do reszty raczej podobnie bym typował, chociaż Cosmos jest taką drużyną która potrafi wygrywać z tymi lepszymi zespołami.
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Stal Rzeszów - Cosmos Nowotaniec 1 @1,32 3-0 fortuna
Motor Lublin - Podlasie Biała Podlaska 1 @1,40 3-1 fortuna
ako: 1,85
Motor w niesamowitym gazie, 6 wygranych z rzędu i jest co raz to bliżej dogonienia liderującego KSZO. Podlasie może postawić delikatny opór, ale liczę na zwycięstwo Motoru.
Stal nam trochę ostatnio spuchła, ale jeszcze nic straconego. Spotkanie z Cosmosem to bardzo dobra okazja na przełamanie się, tym bardziej że w przedsezonowym meczu kontrolnym Stalowcy pokonali Cosmos aż 4-0. Należy pamiętać, że Stal ma rozegrany o jeden mecz mniej od Garbarni, Resovii i Motoru, więc nie widzę tu innego scenariusza jak wygrana gospodarzy.
Dodam jeszcze singla, w którym moim zdaniem jest spory value:
JKS Jarosław - Garbarnia Kraków 2 @2,20 0-2 fortuna
JKS pod względem wyjazdów jest najlepszą drużyną ligi, jednak wyniki czarno-niebieskich na własnym terenie nie napawają optymizmem. Jarosławianie są na 4 miejscu od końca pod względem spotkań rozgrywanych u siebie. Wygrali zaledwie 2 z 10 meczów, odnosząc 4 porażki i 4 razy remisując. Nie mogą wygrać od 6 spotkań. Spodziewam się skromnej wygranej Garbarnii.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - LKS Łódź
Typ: Drwęca ⛔⛔
Kurs: 2,30
forbet

Mecz na szczycie w III lidze grypy 1. Graja pierwsza ekipa w tabeli, Drwęca Nowe Miasto z drugim ŁkS Łódź. Gospodarze na wiosnę grają wręcz rewelacyjnie. Na sześć spotkań wygrali pięć i jedno zremisowali ( Legia II 2-0, ŁKS Łomża 2-0, Ursus Warszawa 2-0, Huragan Wołomin 3-0, Jagiellonia II 3-0 i remis 2-2 z Ruchem Wysokie). W tych spotkaniach strzelili 14 bramek tracąc ledwie 2. Pierwsze cztery spotkania wiosenne to wygrane bez straty bramki co pokazuje że trener Sławomir Majak robi dobrą robotę. Goście z Łodzi ostatnio grają w kratkę. Zwycięstwa z Huraganem, Ruchem Wysokie i Pelikanem Łowicz przeplatają porażkami z MKS Ełk czy też Jagiellonią Białystok. Co prawda na wyjeździe nie przegrali jeszcze meczu i stracili ledwie trzy gole to dzisiaj za faworytów mam ekipę gospodarzy która ma zdecydowanie lepszą formę i dodatkowo na swoim obiekcie przegrali ledwie raz w październiku ubiegłego roku ze Świtem Nowy Dwór i zaaplikowali rywalom 28 bramek. Podopieczni Majaka maja najwięcej strzelonych goli ze wszystkich ekip w lidze, bo aż 58. Moim zdaniem trzy punkty zostaną przy Jagiellońskiej.
 
L 44

lukaszlbn

Użytkownik
III Liga gr. IV
Coś czuje, że po kolejce nr 26 Motor wskoczy na pozycje lidera, a żeby się tak stało, to punkty muszą stracić Garbarnia i KSZO.
Resovia - KSZO
mój typ: 1X
Resovia jeśli chce pozostać w walce o awans nie może tego meczu przegrać, zwłaszcza z innym pretendentem. KSZO ostatnio gra w kratkę, na pewno idzie im dużo gorzej niż jesienią.
Garbarnia - AZS Podlasie Biała Podlaska
mój typ: X2(kurs 3,60 w STS)
Swoją wiarę w AZS opieram w ich dobrym meczu sprzed dwóch tygodni z Motorem na wyjeździe, ostatnio niespodziewanie wysoko przegrali u siebie, więc pora na rehabilitację, zwłaszcza że na wyjazdach prezentują się bardzo dobrze(ich bilans to 5-3-3).
 
travism 190

travism

Forum VIP
III Liga gr. IV
Coś czuje, że po kolejce nr 26 Motor wskoczy na pozycje lidera, a żeby się tak stało, to punkty muszą stracić Garbarnia i KSZO.
Resovia - KSZO
mój typ: 1X
Resovia jeśli chce pozostać w walce o awans nie może tego meczu przegrać, zwłaszcza z innym pretendentem. KSZO ostatnio gra w kratkę, na pewno idzie im dużo gorzej niż jesienią.
Garbarnia - AZS Podlasie Biała Podlaska
mój typ: X2(kurs 3,60 w STS)
Swoją wiarę w AZS opieram w ich dobrym meczu sprzed dwóch tygodni z Motorem na wyjeździe, ostatnio niespodziewanie wysoko przegrali u siebie, więc pora na rehabilitację, zwłaszcza że na wyjazdach prezentują się bardzo dobrze(ich bilans to 5-3-3).
z tego co widzę to jesteś z Lublina więc domniemuje iż kibicem Motoru również jesteś z resztą tak samo jak ja ???? ale no niestety trzeba twardo stąpać po ziemi żółto-biało-niebiescy mieli słabą runde jesienna wiec teraz nie można mysleć nawet o awansie chyba że Motor bedzie pierwszy z równą liczbą rozegranych meczy co inni narazie to trzeba liczyc na potknięcia rywali. No własnie do tego dąże a propo potkniec rywali co do Resovii to mogę sie z Tobą zgodzić, KSZO na wiosne to nie ta sama drużyna co na jesieni pierwszy z brzegu przyklad mecz tydzień temu z Orletami i bramka dla KSZO na 1-1 gdyby nie blad obroncy gości przy wybiciu pilki to raczej w Ostrowcu gospodarze nie cieszyliby sie ze zwyciestwa. Resovia powinna tutaj powalczyć osobiście licze na remis a fajnie by było gdyby gospodarze wygrali. Co do meczu Garbarni to badzmy realistami z Podlasiem to oni raczej punktów nie straca chyba zeby grali na wyjezdze to jeszcze cos byłoby na rzeczy u siebie nie sadze zeby do tego doszlo choć nie ukrywam ze potkniecie tez by mnie ucieszylo ale piłkarze z Bialej Podlaski raczej za dużo atutów nie beda mieli wiec tutaj czysta &quot;jedyneczka&quot; powinna wpasc. Pozdrawiam.
 
Psychosocial 823,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
POLSKA: III Liga - Grupa I

ŁKS Łódź-Sokół Ostróda TYP 1 kurs 1,52 8/10 g.16.00 1:1 BOX Niestety dopiero przed meczem dowiedziałem się że nie zagra najlepszy strzelec i piłkarz ŁKS-u Radionow..wcześniej był w kadrze na ten mecz.
PS: Nie będę was przymulał długimi analizami jak w dziale irlandzkim gdzie w piątek nie wszedł typ dnia za to pięknie 4 inne typy bez opisów więc napiszę krótko i zwięźle. ŁKS wygra to spotkanie na 80%. Wiem że mobilizacja jest olbrzymia przy dzisiejszej wygranej klubu z Nowego Miasta Lubawskiego. Żeby odzyskać fotel lidera a przy okazji znowu odskoczyć od lokalnego rywala zza miedzy muszą to spotkanie absolutnie wygrać. Sokół to zespół który wygrał 5 ostatnich spotkań na wiosnę. Nie szkodzi. Będzie dobrze.
Kurs z forBET-u.
 
B 91

blacky777

Użytkownik
Sokol Aleksandrow - LKS 2 dnb 1,57 bet 365 value w czystej postaci , nie bede pisal argumentow jak kolega powyzej ile lat i ile razy chodzilem na derby bo to zadne argumenty
LKS z miare bezpiecznej przewgi jaka mial na poczatku rozgrywek roztrwonil wszystko i teraz kazdy mecz ma z cyklu must win , jedyne niepokojace rzeczy jakie dochodza z obozu lodzian to kontuzje kilku graczy w tym Rodionowa choc w dalszym ciagu nie jest wykliuczony jego wystep w dzisiejszym meczu
Jak dla mnie 1 pkt to minimum jakie dzisiaj zostanie osiagniete . Dodam tylko ze w fortunie na win mamy kurs 1,45 dlatego wchodze w to mocniej
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Stal Rzeszów - Garbarnia 2 @3,11 oraz X2 @1,65 sts 1-2
Gospodarze zagrają dziś bez kilku bardzo ważnych zawodników (dwóch obrońców Maślany i Pilypas, a także Giel i Brocki). Garbarnia pod względem wyjazdów jest drugą drużyną w tabeli, a także wydaje się że obecna ich forma jest trochę wyższa niż Stali. Mimo, że prywatnie wolałbym, aby 3 punkty zostały w Rzeszowie, tak rozum tym razem każe mi iść w drugą stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Psychosocial 823,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
POLSKA: III Liga - Grupa I
Sokół Aleksandrów Ł.-ŁKS Łódź TYP X kurs 4,60 2/10 g.17.00 0:0 WIN
PS: W tym meczu ŁKS-owi nie pomogą 3 bardzo ważne ogniwa: Radionov, Bryła i Rozwandowicz. Nie wiadomo czy zagra Kocot. Radionow dla ŁKS-u to taki Messi dla Barcelony. Najlepszy strzelec który gdy nie strzela ściąga 2-3 zawodników na siebie dając strzelać innym. W Sokole natomiast rozstrzelał się Michałek. Były gracz..ŁKS-u.
Kurs pobrany z STS (w netowych &quot;zbukach&quot; jest ok. 3,30). Tam żeby zagrać 3-ligowy mecz wymagane jest dodanie do kuponu minimum dwóch innych zdarzeń. W ogóle to ciekawa sprawa bo pierwszy raz jak pamiętam od wielu lat w Superofercie wrzucono spotkanie..z 3 ligi. Właśnie mecz który opisuje. Kurs na gości 1,47 a normalnie 1,35. Dramat. Myślę że pułapka dla graczy z Polski nie siedzących w realiach łódzkiej piłki. Oczywiście są jeszcze różne układy. Trener Sokoła Piotr Kupka sympatyzuje za Widzewem ale już piłkarze chyba bardziej za ŁKS.
W minionym sezonie ŁKS pokonał na wiosnę Aleksandrów 3:1, jesienią tego sezonu wygrał 2:0, a dodatkowo jeszcze wysoko rozgromił Sokoła w zimowym sparingu w lutym 6:0.
Reasumując niską stawką po takim kursie warto spróbować chociaż liczę na zwycięstwo gości.
Przypuszczalne składy:
ŁKS: Kołba, Pyciak, Ślęzak, Juraszek, Rozmus, Kopka, Kocot, Gamrot, Golański, Nowak (Guzik), Szymański.
Sokół: Brudnicki, Pawlak, Zwoliński, Woźniczak, Bierżyński, Rogalski, Kobiera, Marciniak, Chojecki, Wrzesiński (Zasada), Michałek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 402

plastelina

Użytkownik
POLSKA: III Liga - Grupa I

Sokół Aleksandrów Ł.-ŁKS Łódź TYP X kurs 3,60 2/10 g.17.00

PS: W tym meczu ŁKS-owi nie pomogą 3 bardzo ważne ogniwa: Radionov, Bryła i Rozwandowicz. Nie wiadomo czy zagra Kocot. Radionow dla ŁKS-u to taki Messi dla Barcelony. Najlepszy strzelec który gdy nie strzela ściąga 2-3 zawodników na siebie dając strzelać innym. W Sokole natomiast rozstrzelał się Michałek. Były gracz..ŁKS-u.
Kurs pobrany z STS (w netowych &quot;zbukach&quot; jest ok. 3,30). Tam żeby zagrać 3-ligowy mecz wymagane jest dodanie do kuponu minimum dwóch innych zdarzeń. W ogóle to ciekawa sprawa bo pierwszy raz jak pamiętam od wielu lat w Superofercie wrzucono spotkanie..z 3 ligi. Właśnie mecz który opisuje. Kurs na gości 1,47 a normalnie 1,35. Dramat. Myślę że pułapka dla graczy z Polski nie siedzących w realiach łódzkiej piłki. Oczywiście są jeszcze różne układy. Trener Sokoła Piotr Kupka sympatyzuje za Widzewem ale już piłkarze chyba bardziej za ŁKS.
W minionym sezonie ŁKS pokonał na wiosnę Aleksandrów 3:1, jesienią tego sezonu wygrał 2:0, a dodatkowo jeszcze wysoko rozgromił Sokoła w zimowym sparingu w lutym 6:0.
Reasumując niską stawką po takim kursie warto spróbować chociaż liczę na zwycięstwo gości.

Przypuszczalne składy:

ŁKS: Kołba, Pyciak, Ślęzak, Juraszek, Rozmus, Kopka, Kocot, Gamrot, Golański, Nowak (Guzik), Szymański.

Sokół: Brudnicki, Pawlak, Zwoliński, Woźniczak, Bierżyński, Rogalski, Kobiera, Marciniak, Chojecki, Wrzesiński (Zasada), Michałek.

Panowie, kto tu zwariował ?
kursy na mecz eŁKSy
sts
7.49-4.80-1.30
unibet
3.05-3.35-2.05
:]
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Psychosocial 823,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
POLSKA: III Liga - Grupa I
Sokół Aleksandrów Ł.-ŁKS Łódź TYP X kurs 4,60 2/10 g.17.00 0:0 WIN
PS: W tym meczu ŁKS-owi nie pomogą 3 bardzo ważne ogniwa: Radionov, Bryła i Rozwandowicz. Nie wiadomo czy zagra Kocot. Radionow dla ŁKS-u to taki Messi dla Barcelony. Najlepszy strzelec który gdy nie strzela ściąga 2-3 zawodników na siebie dając strzelać innym. W Sokole natomiast rozstrzelał się Michałek. Były gracz..ŁKS-u.
Kurs pobrany z STS (w netowych &quot;zbukach&quot; jest ok. 3,30). Tam żeby zagrać 3-ligowy mecz wymagane jest dodanie do kuponu minimum dwóch innych zdarzeń. W ogóle to ciekawa sprawa bo pierwszy raz jak pamiętam od wielu lat w Superofercie wrzucono spotkanie..z 3 ligi. Właśnie mecz który opisuje. Kurs na gości 1,47 a normalnie 1,35. Dramat. Myślę że pułapka dla graczy z Polski nie siedzących w realiach łódzkiej piłki. Oczywiście są jeszcze różne układy. Trener Sokoła Piotr Kupka sympatyzuje za Widzewem ale już piłkarze chyba bardziej za ŁKS.
W minionym sezonie ŁKS pokonał na wiosnę Aleksandrów 3:1, jesienią tego sezonu wygrał 2:0, a dodatkowo jeszcze wysoko rozgromił Sokoła w zimowym sparingu w lutym 6:0.
Reasumując niską stawką po takim kursie warto spróbować chociaż liczę na zwycięstwo gości.
Przypuszczalne składy:
ŁKS: Kołba, Pyciak, Ślęzak, Juraszek, Rozmus, Kopka, Kocot, Gamrot, Golański, Nowak (Guzik), Szymański.
Sokół: Brudnicki, Pawlak, Zwoliński, Woźniczak, Bierżyński, Rogalski, Kobiera, Marciniak, Chojecki, Wrzesiński (Zasada), Michałek.
Udało się trafić kurs 4,60. Wolałbym jednak zwycięstwo gości..
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 44

lukaszlbn

Użytkownik
III liga gr. IV
kolejka nr 29
KSZO - MOTOR
mój typ: X​

Może i węszę spisek, ale mecz na szczycie III ligi, który bardzo przybliży albo pozbawi Motor szans na awans, ma prawdopodobnie sędziować arbiter z Krakowa, czyli z miasta głównego rywala w walce o awans. Dla Garbarni Kraków remis w spotkaniu KSZO-Motor byłby wynikiem wręcz wymarzonym, bo wtedy nawet ewentualna porażka Garbarni z KSZO w kolejce nr 31 utrzymywałaby ich przewagę nad KSZO i Motorem.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Wg mnie jeżeli to prawda co mówisz odnośnie sędziego, to jest to kabaret. Sędzia z Krakowa sędziuje dwóm głównym kandydatom do awansu, gdzie Garbarnia również o niego się bije. Osobiście gdybym ja miał wysyłać sędziego na mecz to albo dałbym Złotka albo Nowaka ze Stalowej Woli (lubili go wysyłać na hitowe mecze w III Lidze i dawał radę). Jakoś na derby Łodzi mogli wysłać sędziego ekstraklasowego. Co do meczu, w szeregach kibiców mobilizacja ogromna ale szczerze myślę że remis jest tu możliwy ze wskazaniem na Motor (grający najlepszą piłkę w III Lidze w tej rundzie). Osobiście typuję że Motor nie przegra czyli X2.
Edit: Patrzyłem na obsadę, rzeczywiście, sędzia z Krakowa, niezły wałek się szykuje.
Edit 2: I jednak remis 2:2 ale po naprawdę fajnym meczu jak na 3 ligę.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Panowie, dziś derby Łodzi, a tu żadnego wpisu...;)
Na 6 kolejek przed końcem eŁKSa lideruje wyprzedzając trzeci w tabeli Widzew o 4 punkty. Gospodarze (RTS) w tym sezonie u siebie mają dosyć nienajgorszy bilans 12-1-0. ŁKS z kolei 8-5-0 na wyjeździe. Przy okazji pierwszych derbów w tym sezonie (2:2) jeden z forumowiczów na miękko dorobił się na overze kartek i czerwieni. Buki nie chcą popełnić ponownie błędu z tak wysokimi kursami na te zdarzenia, co pokazuje forBET, który oferuje czerwień za @2.80✅ i over 5.5 żółtek za... @1.65✅. Ciekawie wygląda za to karny - @2.90. Obie strzelą może za @1.70?
Bankowo będzie ciekawie - tego można być pewnym;)
EDIT:
Takie mecze powinno puszczać się osobom, które chcą udowodnić innym, że futbol nie nadaje się do oglądania. Boże... co za męka!
 
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
Moim zdaniem dziś ŁKS ma szansę odnieść zwycięstwo po pięknym kursie 3,1. Za Widzew przemawia ich twierdza, ale za ŁKS umiejętności piłkarskie.
 
W 60

wichniar

Użytkownik
Umiejętności piłkarskie którymi ŁKS w rundzie rewanżowej nie bardzo zachwyca, Widzew jest coraz bliżej pierwszego miejsca, mecze z głownymi rywalami ma u siebie gdzie kibice bankowo zadbają o odpowiednią atmosferę.
Widzew 2.35 Uni
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom