>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Liga - Sezon [2016/2017]

Status
Zamknięty.
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Witam Panowie,mam faje info jesli chodzi o dzisiejszy mecz III ligi polskiej między MKS Trzebinia-Siersza a Podhale Nowy Targ.Goście przyjeżdzają w rezerwowym składzie a połowa z nich będą to juniorzy.Także Trzebinia z nimi pojedzie.
Niezłe dzieciaki mają tam w Nowym Targu w takim razie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niezłe dzieciaki mają tam w Nowym Targu w takim razie.
Kolega chciał zrobić wyraźną propagandę, dodatkowo strona Podhala dzisiaj przechodziła istny armagedon ponieważ każdy szukał informacji o ich składzie na te spotkanie. Miejmy nadzieje że mało kto się nabrał. Dla kolegi natomiast ????
 
K 0

kaczorkalisz

Użytkownik
mam ciekawa informacje z zespolu KKS Kalisz III liga II grupa. W niedziele w powrocie z mecz w Szczecinie dwoch podstawowych obroncow mialo wypadek samochodowy. Jeden ma zlamane zebra drugi stluczenia glowy i ciala. Juz w tym roku nie zagraja. Sa to Gawlik i Domagalski, podstawowi zawodnicy. Nie dosyc ze nasza obrona byla dziurawa, sa problemy kadrowe to jeszcze to. Teraz gramy z liderem Kleczewem, mam zle przeczucia.
 
lawokm 7

lawokm

Użytkownik
⚽
Unia Tarnów - Garbarnia Kraków (odwołany)
buk: sts
kurs: 2.0
typ: Garbarnia
Dzisiaj o 13:00 odbędzie się ostatni w tej rundzie mecz III ligi (IV grupa) pomiędzy Unią Tarnów a Garbarnią. Przed kilkoma dniami Garbarnia w zaległym meczu straciła pozycję lidera na rzecz KSZO. Mecz był niezwykle wyrównany i wedle niektórych, dyskusyjna postawa sędziego przesądziła o wyniku tego meczu. Unia ma jeden punkt przewagi nad strefą spadkową i niżej nie spadnie (na pewno nie w tej rundzie). Według mnie Garbarnie powinna wygrać to spotkanie aby zmniejszyć dystans do KSZO, które na szczęście dla Garbarni wczoraj przegrało ze Stalą Rzeszów. W przypadku wygranej dystans zmniejszy się do 2 punktów. Garbarnia w tym sezonie celuje w awans na wyższy poziom rozgrywek. W poprzednim sezonie pechowo przegrali z Wartą Poznań (postawa sędziego również dyskusyjna - kto oglądał ten wie). W Krakowie powstaje kolejny nowy stadion, sytuacja finansowa jest stabilna, dobry wynik wczorajszego meczu KSZO - STAL, to wszystko według mnie przesądzi o tym, że Garbarnia wygra ten mecz, mimo iż statystyki przemawiają za UNIĄ. Jak będzie czas pokaże. Je stawiam na Krakowian. W sts ten mecz należy postawić w min 3 AKO.

profil Garbarni na Facebooku: &quot;Oficjalnie - mecz z Unią Tarnów zostanie rozegrany w innym terminie&quot;
 
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
Legia II Warszawa-Widzew Łódź 1 kurs 2,35 ✅ 3-1
Widzew w rozsypce, bez trenera, z dużymi problemami w klubie. Z lokalnych doniesień medialnych (nie wiem czy to prawda) dochodzą słuchy, że pojawiły się jakieś nowe długi. Poza aspektem bałaganowo-organizacyjnym, sportowo jest bardzo źle, a gra Widzewa wygląda tragicznie. Podobno trener, który został zdymisjonowany źle przygotował kondycyjnie Widzew do sezonu. Skoro Legia potrafi zremisować na wyjeździe z ŁKS, który jest najlepszy w lidze, to co dopiero może zrobić z Widzewem u siebie?Łodzianie odnieśli tylko 3 zwycięstwa na wyjeździe.
Lechia Tomaszów Mazowiecki- Pelikan Łowicz kurs 1 1,7
Pelikan po zmianie szkoleniowca odżył, zaczął wygrywać, ale Lechia kadrowo jest mocniejsza i na pewno będzie chciała włączyć się w walkę o awans. Tomaszów zremisował na wyjeździe z wiceliderem- Finishparkiem 2-2, więc u siebie nie powinien nie mieć problemu z Pelikanem, który ostatnio grał ze średniakami.
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Unia Tarnów - Garbarnia Kraków 2 @1,80 1-0 ⛔
Czas zaczynać rundę wiosenną! Czwarta grupa trzeciej ligi zaczyna już 1 marca zaległym meczem z poprzedniej rundy. Na przeciw siebie staną Unia Tarnów i mistrz Polski z 1931 roku - Garbarnia Kraków.

Jaskółki rozegrały następujące sparingi:

czerwony - przegrana, niebieski - remis, zielony - wygrana

Michałowianka Michałowice (4 liga małopolska) - ZKS Unia Tarnów 2-1
Wisłok Wiśniowa (4 liga podkarpacka) - ZKS Unia Tarnów 2-4
BKS Bochnia (4 liga małopolska) - ZKS Unia Tarnów 2-2
Stal Stalowa Wola (2 liga) - ZKS Unia Tarnów 2-1
LKS Rzemieślnik Pilzno (4 liga podkarpacka) - ZKS Unia Tarnów 0-4

Jak widać, cztery z nich zostały rozegrane z IV-ligowcami i wcale nie były to łatwe wygrane, wręcz przeciwnie. Jeden sparing rozegrany ze średnim II-ligowcem - przegrany. W czterech z pięciu sparingów, tracili po 2 bramki, a według trenera ich podstawowy napastnik nie może sie jeszcze wstrzelić w bramkę. Wiadomo, nie można kierować się jedynie wynikami meczów treningowych...

spójrzmy jednak na dyspozycję Garbarni:
Garbarnia - Cracovia (Ekstraklasa) 5-5
Garbarnia - Rozwój Katowice (dół tabeli 2 ligi) 2-1
Garbarnia - LKS Czaniec (4 liga śląska, gr. 2) 2-0
Garbarnia - Cracovia II (4 liga małopolska) 4-3
Garbarnia - GKS Tychy (dół tabeli 1 ligi) 1-2
Stal Stalowa Wola (2 liga) - Garbarnia 1-1
Garbarnia - Pogoń Lwów (4 poziom ligi ukraińskiej) 2-1
Stal Mielec (1 liga) - Garbarnia 0-1
Garbarnia - Orzeł Piaski Wielkie (4 liga małopolska) 2-0
Sandecja Nowy Sącz (1 liga) - Garbarnia 1-0

Wygląda to o wiele owocniej. Krakowianie na prawdę bardzo dobrze radzili sobie w grach treningowych przeciwko zespołom z wyższych lig. Dwie przegrane jedną bramką z I-ligowcami na prawdę nie ujmują tej drużynie. Średnio 2,22 bramki strzelonej na sparing (przypominam, że Unia traciła po 2 bramki w 4 z 5 sparingów). Garbarnia wciąż liczy się w walce o II ligę i z pewnością będą chcieli jak najlepiej wystartować w tej rundzie.
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Resovia Rzeszów - Spartakus Daleszyce 1 @1,40 1-0 ✅
Dwa ostatnie sparingi przed startem rundy rewanżowej Resovia zagrała z II-ligowcami i pokazała się z naprawdę dobrej strony remisując i z Puszczą Niepołomice i Stalą Stalowa Wola. Rzeszowianie mimo, że przegrali walkę ze Stalą o dodatkowe 600 tys. zł od miasta zapowiadają kontynuację walki o jak najlepszą pozycję na koniec sezonu, być może nawet i podium.
Celem Spartakusa natomiast jest utrzymanie się w tej lidze i nie sądzę, aby podskoczyli Resovii w tym spotkaniu.

JKS Jarosław - Cosmos Nowotaniec 1 @1,65 1-1 ⛔
JKS to solidna, ułożona drużyna. Niestety w rundzie jesiennej własne boisko nie było wielkim atutem jarosławian, jednak myślę że teraz będzie inaczej bo stać ich na więcej.
Cosmos jak wyżej. Szykuje się walka o utrzymanie do ostatniego gwizdka. Nie widzi mi się tu nic innego jak zwycięstwo gospodarzy.

Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 2 @1,80 1-0 ⛔
Krótko. Stal ma ogromne ciśnienie na awans. Spore pieniążki od miasta, bardzo dobra kadra i jeszcze większa motywacja po przegranym (zaległym) spotkaniu Garbarni w Tarnowie. Jadą do Krosna po 3 punkty i moim zdaniem ten komplet przywiozą.

Kursy z STS

Kursy uległy zmianie i na godzinę przed meczem wyglądało to tak:
Resovia @1,30
JKS @1,80
Stal @1,70
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Małogoszcz - Radzyń Podlaski X2 @1,44
Trzebinia - Krosno x2 @1,42
Hetman Zamość - Żmudź @1,25
AKO 2.56 STS
Dla odważniejszych czyste zwycięstwa, dwa zdania dlaczego.
Wierna zdecydowanie najsłabsza drużyna ligi dodatkowo jeszcze przystępuje do rundy wiosennej osłabiona brakiem Smolarczyka (9 bramek jesienią), który odszedł do Korony Kielce, oprócz niego odeszło jeszcze kilku zawodników, w ich miejsce głównie miejscowa młodzież plus uzupełnienia z okolicznych 4-ligowych klubów, Orlęta to zupełnie inna półka o czym świadczy chociażby transfer Olczaka z Wisły Puławy, który jeszcze kilka miesięcy temu grał w I lidze (grał a nawet strzelał bramki), w Radzyniu pełna mobilizacja, nikt nie dopuszcza myśli o spadku, zresztą gdyby jesienią nie stracili kilku bramek w samych końcówkach meczów (o czym chyba nie wiedzą w STS), to dziś mieliby 7-8 punktów więcej i kurs w STS byłby tutaj @1,80 tak jak w forbet (chyba mają lepszych analityków od niższych lig)
Podobna systuacja w drugim meczu, Krosno beznadziejny początek ligi, ale później już tylko lepiej, zeby nie strata z poczatku sezonu dzis walczyliby o awans i wcale nie byliby na straconej pozycji. Co innego Siersza, dobry poczatek a potem zjazd. Wyniki sparingow beznadziejne, przegrywali po kolei tracac wiele bramek, nawet z druzynami z 4 ligi. Znów wielka roznica kursow z konkurencja z forbet i znow uwazam na korzysc tych ostatnich
Do wymaganego AKO dokladamy Hetmana, ktory wraz z Chelmianka do tej ligi praktycznie nie pasuje bo jest po prostu za dobry, dzis spokojnie wygra 3-4 bramkami
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Avia Świdnik - JKS Jarosław X @3,25 ✅ 1-1 bramka w ostatniej sekundzie ????
Garbarnia Kraków - Resovia Rzeszów X @3,25 ⛔ 3-2
fortuna
Krótko. Drużyny moim zdaniem bardzo zbliżone do siebie poziomem gry. Będą to bardzo ciekawe spotkania, ale myślę że chociaż jedno zakończy sie remisem.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Spartakus Daleszyce - Soła Oświęcim 1 @2,4 STS 1:1
Goście dopiero pierwszy mecz po przerwie grają ale powinni poradzić sobie spokojnie z niżej notowanym rywalem. Po za tym Soła zawsze była nieprzyjemnym rywalem dla drużyn w 3 lidze i dość niemrawo zaczeli sezon. Coś czuję że będą czarnym koniem na wiosnę i skończą wysoko w tabeli.
ŁKS Łódź - Huragan Wołomin 1 @1,15 STS 4:0
Jeżeli ŁKS poważnie myśli o awansie powinien spokojnie poradzić sobie z Huraganem, chociaż goście wzmocnili się Rafałem Zaborowskim ze Znicza, Daijiem Kimurą z Łomży oraz Marcinem Figielem z przeszłością w Dolcanie i Odrze Wodzisław. ŁKS przerasta tą ligę mimo wszystko.
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Widzew Łódź 2 @2,0 STS 1:2
Widzew podbudowany ostatnimi wydarzeniami jedzie do Nowego Dworu Mazowieckeigo w roli faworyta. Aspiracje gości są zdecydowanie wyższe niż 3 liga i z deklaracji samych zawodników ten mecz bardzo chcą wygrać. Na awans szanse mają małe bo trochę popsuli sobie dziwnymi porażkami, nie mniej szanse jeszcze nawet matematyczne zostają.
Leśnik Manowo - Świt Skolwin (Szczecin) 2 @1,45 STS 0:2
Leśnik czerwona latarnia ligi a drużyna, odszedł trener a i w rundzie jesiennej wymęczyli 2 zwycięstwa, w sparingach też za dobrze to nie wyglądało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
darter 134

darter

Użytkownik
Nie bądźcie tacy pewni dziś z tym Widzewem ;) W Nowym Dworze też mobilizacja na ten mecz, będzie trochę narodu z racji bardzo dobrej reklamy meczu.
Druga sprawa w Świcie nowy trener i nowi solidni zawodnicy - na grach kontrolnych wyglądało to na prawdę nieźle (Czy to ze słabszymi druzynkami czy tez z Legionowią).
Kursy na Widzew spadają (wczoraj w sts było jeszcze 2.2 a lsbecie 2.25) lecz mimo wszystko nie jest to jakas wielka promocja. Do tego bojo w Nowym Dworze specyficzne, nie jest łatwo tam wygrać a argument &quot;bo będą chcieli się odwdzieczyc kibicom za 15tys karnetów&quot; przemilczę ;)
Jak to w takich meczach zazwyczaj bywa - z dużej chmury mały deszcz. Dla mnie za drobne można pograć:

Świt - Widzew X @3.55 STS ⛔
 
darter 134

darter

Użytkownik
W iforbet pojawił się fajny typ na ten mecz i biore bez mrugniecia okiem:

Świt - Widzew under 2.5 @1.80 ⛔
PS. Mecz na remis i to typowo underowy, niestety dwa karne na początku spotkania ustawiły over.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
GKS 1962 Jastrzębie - KS Polkowice 1 @1,5 STS 3:3
Obie drużyny z przeszłością I Ligową i od nowa odradzane. Jastrzębie lider grający dość fajną piłkę (można było zobaczyć to w Pucharze Polski), ponadto klub mówi otwarcie o awansie. Drużyna z Polkowic radzi sobie średnio w tym sezonie, w sumie widać teraz jak bardzo różne poziomem ligi się połączyły. Wygra GKS 1962 bo jest konkretniejszy i widać że dobrze funkcjonuje drużyna i w środku i na boisku.
Skra Częstochowa - Śląsk II Wrocław 1 @1,6 STS 0:3
Jak wspomniał w wątku kolega, rezerwy Śląska opuścił cały sztab szkoleniowy. Aktualnie trenerem rezerw jest Dariusz Sztylka, coś mi się wydaje że idzie to w kierunku takim jak rezerwy Wisły Kraków. Śląsk gra dzisiaj z Termalicą więc na jakieś spady można liczyć (nie wiem jak sprawa z Madejem, czy może grać w III Lidze jak w Ekstraklasie jest zawieszony na 3 mecze). Coś o drużynie gospodarzy, fajnie punktują, u siebie raczej nie przegrywają. Myślę że spokojnie wygrają z rezerwami.
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik 1 @1,45 STS 1:0
Lider podejmuje u siebie Avię Świdnik, nieprzewidywalną, ale dla KSZO do ogrania drużyną. KSZO chce awansować i musi się solidnie oglądać za siebie mając za plecami Stal Rzeszów i Garbarnię. Avia ten sezon ma bardzo szalony, przeplatany poważnymi problemami finansowymi. Avia teraz jest już stabilniejsza po założeniu spółki i teraz piłkarze mogą się skupić na samej walce w III Lidze.
ŁKS 1926 Łomża - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 @1,8 STS 0:2
Do Łomży przyjeżdża główny rywal ŁKSu w walce o awans do II Ligi. Drużyna z Nowego Miasta Lubawskiego już od dłuższego czasu atakuje drugą ligę, po za tym w Drwęcy są pieniążki i to spore. ŁKS Łomża raczej nie należy do potęg tej ligi, oni skupiają się na spokojnej walce o utrzymanie. W tym sezonie ŁKS 1926 Łomża pokazał się z dobrej strony przeciwko ŁKSowi Łódź w tym sezonie ale mimo wszystko stawiam na Finishparkiet. Skończy się pewnie ok 2:0 dla gości.
Legia II Warszawa - Sokół Ostróda 1 @1,4 STS 1:1
Kolejna z drużyn która ma chęć na II Ligę to rezerwy Legii. Rezerwy w tym sezonie są naprawdę mocne, a skład tworzą najzdolniejsi juniorzy i zawodnicy nie łapiący się do pierwszego składu. Moim zdaniem z zespołem Ostródy rezerwy spokojnie z 3:0 wygrają, Sokół jak narazie wyrasta na takiego ligowego średniaka.
Widzew Łódź - Motor Lubawa 1 @1,1 STS 2:0
W Łodzi dziś jest święto, historyczny mecz na nowym stadionie, pełne trybuny i z pewnością będzie bardzo głośno. Widzew wygrał ostatnio ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 po golach Daniela Mąki, dziś natomiast ma być do dyspozycji trenera Marcin Krzywicki (który debiuty ma dość spektakularne). Natomiast Motor Lubawa, czerwona latarnia ligi, ostatnie miejsce z dorobkiem 1 punktu po 18 meczach, jednak te młode chłopaki przejdą dziś do historii i napewno to dla nich także święto, zagrać z Widzewem i to na takim stadionie. Jestem pewien że żaden z nich nogi nie odstawi ale mimo wszystko, Widzew wygra tak z 5:0, mają lepszych zawodników a po za tym każdy z zawodników się jara tym meczem, a po za tym muszą patrzeć na ŁKS Łódź.
Katastrofa z tą kolejką, faworyci remisują lub przegrywają ehh...
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Soła Oświęcim - Garbarnia Kraków X2 @1,29 ✅ 1-1 fortuna
Mimo nieudanego początku rundy wiosennej, gdzie Garbarnia uległa w Unii Tarnów, kolejne dwa spotkania były już zwycięskie i krakowska drużyna wróciła na dobre tory.
Soła zagrała dopiero zaledwie 1 spotkanie i zremisowała 1-1 ze znajdującym się w strefie spadkowej Spartakusem.

Resovia Rzeszów - Wierna Małogoszcz 1 @1,25 ✅ 1-0 fortuna
Każdy inny wynik niż zwycięstwo Sovii będzie tutaj ogromną niespodzianką. Moim zdaniem jednak na to się nie zanosi. W zimie Wierną opuścił najlepszy strzelec na rzecz Korony Kielce. Bez rozpisywania... Resovia i to z handicapem.

JKS Jarosław - Motor Lublin X2 @1,35 ✅ 1-2 fortuna
Osobiście chciałbym, żeby to JKS wygrał, jednak rozum mówi co innego. Jarosławianie do tej pory przegrali wszystkie 3 dotychczasowe spotkania z Motorem, jakoś nie leży im ten przeciwnik. Nie zdziwi mnie tu remis, bądź wygrana Motoru przewagą jednej bramki.

Ako: 2,18
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 51

kolo12

Użytkownik
GKS 1962 Jastrzębie - KS Polkowice 1 @1,5 STS
Obie drużyny z przeszłością I Ligową i od nowa odradzane. Jastrzębie lider grający dość fajną piłkę (można było zobaczyć to w Pucharze Polski), ponadto klub mówi otwarcie o awansie. Drużyna z Polkowic radzi sobie średnio w tym sezonie, w sumie widać teraz jak bardzo różne poziomem ligi się połączyły. Wygra GKS 1962 bo jest konkretniejszy i widać że dobrze funkcjonuje drużyna i w środku i na boisku.
Skra Częstochowa - Śląsk II Wrocław 1 @1,6 STS
Jak wspomniał w wątku kolega, rezerwy Śląska opuścił cały sztab szkoleniowy. Aktualnie trenerem rezerw jest Dariusz Sztylka, coś mi się wydaje że idzie to w kierunku takim jak rezerwy Wisły Kraków. Śląsk gra dzisiaj z Termalicą więc na jakieś spady można liczyć (nie wiem jak sprawa z Madejem, czy może grać w III Lidze jak w Ekstraklasie jest zawieszony na 3 mecze). Coś o drużynie gospodarzy, fajnie punktują, u siebie raczej nie przegrywają. Myślę że spokojnie wygrają z rezerwami.
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik 1 @1,45 STS
Lider podejmuje u siebie Avię Świdnik, nieprzewidywalną, ale dla KSZO do ogrania drużyną. KSZO chce awansować i musi się solidnie oglądać za siebie mając za plecami Stal Rzeszów i Garbarnię. Avia ten sezon ma bardzo szalony, przeplatany poważnymi problemami finansowymi. Avia teraz jest już stabilniejsza po założeniu spółki i teraz piłkarze mogą się skupić na samej walce w III Lidze.
ŁKS 1926 Łomża - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 @1,8 STS
Do Łomży przyjeżdża główny rywal ŁKSu w walce o awans do II Ligi. Drużyna z Nowego Miasta Lubawskiego już od dłuższego czasu atakuje drugą ligę, po za tym w Drwęcy są pieniążki i to spore. ŁKS Łomża raczej nie należy do potęg tej ligi, oni skupiają się na spokojnej walce o utrzymanie. W tym sezonie ŁKS 1926 Łomża pokazał się z dobrej strony przeciwko ŁKSowi Łódź w tym sezonie ale mimo wszystko stawiam na Finishparkiet. Skończy się pewnie ok 2:0 dla gości.
Legia II Warszawa - Sokół Ostróda 1 @1,4 STS
Kolejna z drużyn która ma chęć na II Ligę to rezerwy Legii. Rezerwy w tym sezonie są naprawdę mocne, a skład tworzą najzdolniejsi juniorzy i zawodnicy nie łapiący się do pierwszego składu. Moim zdaniem z zespołem Ostródy rezerwy spokojnie z 3:0 wygrają, Sokół jak narazie wyrasta na takiego ligowego średniaka.
Widzew Łódź - Motor Lubawa 1 @1,1 STS
W Łodzi dziś jest święto, historyczny mecz na nowym stadionie, pełne trybuny i z pewnością będzie bardzo głośno. Widzew wygrał ostatnio ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 po golach Daniela Mąki, dziś natomiast ma być do dyspozycji trenera Marcin Krzywicki (który debiuty ma dość spektakularne). Natomiast Motor Lubawa, czerwona latarnia ligi, ostatnie miejsce z dorobkiem 1 punktu po 18 meczach, jednak te młode chłopaki przejdą dziś do historii i napewno to dla nich także święto, zagrać z Widzewem i to na takim stadionie. Jestem pewien że żaden z nich nogi nie odstawi ale mimo wszystko, Widzew wygra tak z 5:0, mają lepszych zawodników a po za tym każdy z zawodników się jara tym meczem, a po za tym muszą patrzeć na ŁKS Łódź.
granie ktorejs tam ligi polskiej i praktycznie po kursach to bez sens - co widac po wynikach ( i byc moze korupcji)
 
R 110

radek9513

Użytkownik
granie ktorejs tam ligi polskiej i praktycznie po kursach to bez sens - co widac po wynikach ( i byc moze korupcji)
Tylko że wybierałem drużyny które raczej deklarują walkę o wysokie cele w swoich ligach oraz opierałem się na tym jak poszczególnie drużyny lubią grać. Chociaż korupcja też jest nieunikniona bo niektóre drużyny są amatorskie i mogą dzięki temu dorobić a i jak w klubie się nie przelewa to takich technik próbują...
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Tylko że wybierałem drużyny które raczej deklarują walkę o wysokie cele w swoich ligach oraz opierałem się na tym jak poszczególnie drużyny lubią grać. Chociaż korupcja też jest nieunikniona bo niektóre drużyny są amatorskie i mogą dzięki temu dorobić a i jak w klubie się nie przelewa to takich technik próbują...
Legia o wysokie cele gra? A na co im jakieś super miejsca? Przecież w takiej drużynie zawodnicy traktują ligowe mecze w formie treningu, niektórzy nawet przymusowego treningu. Nie chodzi mi o ten konkretnie mecz, ale tak jak wcześniej poprzednik napisał granie takich kursów mija się z celem w takich ligach, a jeszcze dodając podatek, to kursy w niektórych przypadkach robią się żałosne.
A po drugie wielkim błędem a może i głupotą jest że najpierw piszesz analizę do meczu a potem czekasz na ofertę bukmachera... :?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom