>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Liga - Sezon [2016/2017]

Status
Zamknięty.
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Dobre pytanie, jak dla mnie moze byc mieszanka 1 sklad nie grajacych z miedzy + rezerwy/ ewentualnie jakies mlodziki
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Pogoń II Szczecin - Wda Świecie 1 @ 2.05 fortuna ✅ 4-2
szybko bo mało czasu do meczu...
Podopieczni Pawła Sikory powalczą o pierwsze zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach zreformowanej III ligi. Szczecinianie - przy braku spotkań Lotto Ekstraklasy i Centralnej Ligi Juniorów Starszych - mogą liczyć na wsparcie z dwóch pozostałych drużyn.
Sikora może liczyć na komfort przy ustalaniu składu. Podopieczni Pawła Crettiego odwołali sobotni mecz z Górnikiem Zabrze z powodu liczby powołanych chłopców do reprezentacji Polski, a seniorzy będą mieli wolne. - Do dyspozycji jest duża liczba zawodników - powiedział Paweł Sikora. - Do końca nie mamy ustalone, kto i ile zagra z pierwszej drużyny. Jeśli chodzi o młodzież, to mamy spory wybór z powodu przełożonego meczu.
Portowcy mają za sobą dobre spotkania, lecz zdobycz punktowa nie odzwierciedla stylu, w którym grają. Jednak sztab szkoleniowy jest nastawiony optymistycznie do sobotniego pojedynku.
- Chłopcy widzą i wiedzą, że spisują się dobrze - przyznał Sikora. - Nie męczą się grą. Długo utrzymują się przy piłce, tworzą sytuacje, ale brakuje nam skuteczności. Gdybyśmy wykorzystali połowę akcji, to byśmy wygrali część spotkań. Z biegiem czasu przyjdą punkty.
Wdę do Szczecina czeka kawał drogi około 430 km (6 godzin jazdy; za zumi.pl). Nie znalazłem nigdzie informacji o wyjeździe dzień wcześniej. Mecz w sobotę o 11:00.
edit. &quot;W kadrze na Wdę Świecie są m.in.: Mateusz Lewandowski, Robert Obst, Hubert Matynia, Adrian Henger, Dawid Kort czy Łukasz Zwoliński.&quot;
z tej samej klasy rozgrywkowej polecam jeszcze..
Polonia Środa Wielkopolska - KKS Kalisz 1 @ 2.20 Fortuna ⛔ 2-3! z 0-2 wyszli na 2-2, ponad 50 minut gry w przewadze 11 na 10 i plecy 2-3 ????
najlepszy kurs w Fortunie, w Sts-ie z podobnego pułapu już poszły spadki do poziomu 1.80..
Po słabym początku ligi w wykonaniu Polonii doszło do zmiany szkoleniowca. Za współpracę podziękowano Mariuszowi Bekasowi, a w jego miejsce Zarząd Klubu zatrudnił Sławomira Suchomskiego. Spotkanie z Włókniarzem będzie zatem debiutem dla tego szkoleniowca na średzkiej ławce trenerskiej. Jego przyjście ma odmienić oblicze Polonii, a zespół ma znowu zacząć grać skutecznie i wygrywać. Przed meczem z Kaliszem w zespole panuje bojowa atmosfera. Wszyscy zawodnicy są w pełni sił, nikt też nie pauzuje za nadmiar żółtych kartek. Dzięki temu Sławomir Suchomski będzie miał do dyspozycji całą kadrę i będzie dysponował najsilniejszym składem na to spotkanie.
Włókniarz Kalisz rozgrywki trzecioligowe obecnego sezonu również zaczął nie najlepiej. Po czterech kolejkach piłkarze z Kalisza zajmują 16 lokatę w ligowej tabeli z dorobkiem trzech punktów. Na ten dorobek złożyło się jedno zwycięstwo i trzy porażki. Bilans bramkowy zespołu Włókniarza to 4:10.
W minionym sezonie Polonia to był typowo zespół własnego boiska (bilans 12-1-2), dla porównania Kalisz na wyjazdach (6-2-7); w Środzie Wielkopolskiej wygrali gospodarze 2-0. Najwyższa pora dla gospodarzy podreperować swój bilans punktowy.

Kupon:
Puszcza Niepołomice
Pogoń II Szczecin ✅ 4-2
Polonia Środa Wielkopolska ⛔ 2-3
Zatoka Braniewo ✅ 1-0
Bielsk Podlaski ✅ 3-0 do przerwy

edit. przeniosłem post tutaj, ponieważ wcześniej pomyliłem działy i wrzuciłem do wątku minionego sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Resovia - A.Świdnik 1 ✅
@1,90 (fortuna) ✅
wynik 3:0
Gospodarze jeden z faworytów do awansu, gdyby nie zaległy mecz byliby prawdopodobnie liderem. Ale swoją uwagę skupię na gościach. Fakt są wysoko w tabeli, ale pozycja wynika nie z siły zespołu ale raczej dobrego układu gier i niezłą formą złapaną na początku rozgrywek. To wszystko już jednak przeszłość, w tym tygodniu zawodnicy gości praktycznie nie trenowali. Zespół strajkuje gdyż od kilku miesięcy nikt w klubie nie dostał ani złotówki. Morale fatalne. Na dodatek po ostatnim meczu z Orlętami Radzyń (szczęśliwy remis, bramka na 2-2 w doliczonym czasie) wypadło im z powodu kontuzji kilku zawodników którzy na pewno nie zagrają w Rzeszowie (Orzędowski, Jeleniewski, Maciejewski). Ostatnie newsy mówią o tym, że w klubie nawet nie wiadomo czy pojadą na ten mecz, jeżeli jednak pojadą to oberwą kilkoma bramkami ;)
Nowotaniec - Trzebinia 2 ✅
@3,55 (totolotek) ✅
wynik 0:2

Wielkie value moim zdaniem (jak widzę zgadzają się ze mną analitycy z iforbet). Gospodarze nic specjalnego nie graja, fakt w tabeli są wyżej ale ich gra i wyniki mnie nie przekonują. Co innego goście, kilka bardzo ciekawych transferów na koniec okienka (m.in. Kamil Włodyka - w sezonie 2013/14 podstawowy pomocnik Ruchu Chorzów). Gdyby nie anulowany -wygrany 4-1 mecz z Wisłą II Kraków, byliby 5 miejsc wyżej w tabeli, ale i tak to ich ostatnie wyniki robią wrażenie 6-2 z mocnymi Orlętami Radzyń czy 5-1 z Sołą Oświęcim pokazują, że nabrali wiatru w żagle. Po tym kursie z takim przeciwnikiem grzechem byłoby nie spróbować
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Przodkowo - Chwaszczyno X @3.40 STS ⛔ 2-0
Tak jak w zeszłym roku: Klik. Tak w tym typuje remis. Dlaczego? Popatrzcie na wyniku obu dwu drużyn w tym sezonie, zaczęli dobrze. No do tego derby tłumaczyłem to już w zeszłym roku my nie mamy a oni tak to my tez musimy, mecz będzie ostrym bo Przodkowo w tym roku kartki łapie bardzo często. Dwa Łuczak w tym okienku przeszedł Z Chwaszczyna do Przodkowa i co? Dupa w Przodkowie jego koledzy z zespołu nie tolerują jego stylu czyli nie podam sam do końca i jako tako sobie radzi. Czołowi gracze GKS? Stasiak drugi strzelec w lidze w zeszłym sezonie w tym 5 meczy 4 bramki. Kaszuba z Lechii, Czoska z Gryfu, Robakowski grał w ekstraklasie.
Chwaszczyno w ataku bardzo mocne: Kugiel zgubił brzuszek z początku sezonu i w ostatniej kolejce 2 bramki władował, Kacper Łazaj na III Ligę? TOP Napastnik, ostatnia kolejka grał 20 minut i bramka. W bramce młody Kamola co już bronił karne w ty sezonie. W pomocy szaleje młody Hebel z Arki kto go widział na żywo ten wie co ten chłopak potrafi.
Obie ekipy mocne, obie grają blisko siebie, obok mocno zbliżone potencjałem do siebie. No tam poprostu pachnie remisem.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Trzebinia @ 2,11 (@2,4) totolotek (można grać bez podatku dziś jak masz kupon za min 200)
1-5 ✅
Trzebinia beniaminek, jednak bardzo dobrze sobie radzi. Szczególnie dobre słowa należą się za ostatni pojedynek z Motorem. Nie wiem, jak wyglądało spotkanie ale przypuszczam, że nie przez przypadek aż 3 bramki zapakowali gracze z Trzebini. Widać MKS bardzo ofensywnie nastawiony w grze: 5 bramek strzelonych Sole, 6 Orlętom, 3 wspomnianemu Motorowi. Mają 3 porażki, raczej wkalkulowane przed sezonem; z Resovią, Unią i liderowi KSZO, wszystkie na wyjeździe. No, ale ostatni wyjazd był już całkiem udany, gdzie zwyciężyli na niełatwym terenie w Nowotańcu, gdzie między innymi Stal Rzeszów została rozbita.
Daleszyce wyniki słabe, jedyne zycięstwo na początek z Sołą. No, może jeszcze na uwagę zasługuje wynik z Garbarnią, gdzie nie przegrali z jedną z lepszych drużyn w lidze. Ostatnio 2-3 na Stali. Dwie bramki co prawda strzelili (jedna to rykoszet po wolnym, druga główka po rogu), ale nie zaprezentowali się jakoś specjalnie.
Value w kursie jest, nic tylko grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dontomalone 194

dontomalone

Użytkownik
G.Konin - Polonia Środa 1,95 (Fortuna)
G. Konin beniaminek 3 ligi podejmuje Polonie Środa. Polonia po serii meczów bez zwycięstwa rozstała się ze swoim trenerem (Bekas) i zatrudniła Suchomskiego. Polonia mierzyła się z Górnikiem w sparingu przed sezonem i łatwo sobie z nimi poradzili. Górnik 17 pozycja w tabeli (1-1-5) Polonia 15 (1-3-3)
Uważam że Polonia w ostatnim meczu przełamała się pokonując Lesnika 4:0 i teraz ruszy w górę tabeli, na co czekają Średzcy kibice.
Jako ciekawostkę dodam że nowym zawodnikiem Polonii został Daman Nawrocik który wystąpił w blisko 200 meczach ekstraklasy (Lech, Arka)
Nie mogłem znaleźć zakładu z handi -1, ale jeżeli ktoś znajdzie to polecam bo w tym meczu będzie widoczna różnica klas jaka dzieli zespoły.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Motor Lublin - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
12.10.2016 godz: 20:00
Typ: 1
Kurs: 2,00
Buk: Fortuna

Jeżeli chodzi o ostatnie mecze obydwóch drużyn to nie są to jakieś znakomite wyniki. Motor w ostatnich 5 meczach zwyciężył 1 raz, 2 remisy i 2 porażki. Natomiast KSZO 2 wygrane, 2 porażki i 1 remis. Z bilansu tych meczy i goli lepsi byli zawodnicy z Ostrowca, lecz nie kieruję się wynikami tylko grą. Piłkarze Motoru grają coraz lepszą piłkę, oglądałem ich ostatni mecz i był znakomity w ich wykonaniu, zwyciężyli z lepszą Avią Świdnik aż 3:0. Jak dla mnie 1 na Motor i po kursie 2 można sobie trochę dorobić ;)
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 3 Liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: ŁKS Łódż- Widzew Łódź
Typ: powyzej 4,5 kartek
Kurs: 1,85
Bukmacher: forBet


Witam. Ogólnie nie podaję typów w tym dziale , ale ten typ to jest typ &quot;pefka&quot;. Dla mnie to lokata i ja specjalnie założyłem konto w tym buku i pograłem to gruuboo. Kto ma tam konto niech śmiało ten typ gra.Dlaczego??

5 kartek w 63 derbach Łodzi po 4 latach bez derbów?? przecież ta linia jest tak śmiesznie niska że nie wiem kto ją ustalał. Derby to derby i w takich meczach jest wiele WALKI WALKI jeszcze raz WALKI. Sędziować ma sędzia międzynarodowy, transmisja w otwartej telewizja ( TVP 3 ). Łks 1 miejsce w tabeli Widzew 3, ten mecz to nie tylko walka o prestiż w mieście lecz również walka o awans do 2 ligi. Polecam ten typ. Myślę że czerwo też do gry kurs 3.0
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jacio 456

jacio

Użytkownik
ŁKS Łódź - Widzew Łódź

Już dziś 63 derby Łodzi. Z tej okazji nowy sponsor Łódzkiego KSu przygotował bogatą ofertę. Kolega wyżej znalazł juz ciekawą opcję na ten mecz. Chociaż wychowanków w obu zespołach wielu nie ma, to walka z obydwu stron faktycznie musi być. Ja jednak pójdę w nieco wyższy kurs, w którym widzę duże szanse powodzenia. Dla zdecydowanej większości piłkarzy atmosfera związana z derbami to zupełna nowość. Jedynie dwójka widzewiaków miała okazję uczestniczyć w takim wydarzeniu. Dlatego tez spodziewam sie dużo nerwowości w poczynaniach obydwu zespołów na poczatku meczu. Myślę, że może zabraknąć dokładności piłkarzom występującym na poziomie 3 ligi i nie zobaczymy wielu składnych akcji w pierwszej połowie. Spotkanie będzie na pewno wyrównane i nie zdecyduje się żeby wskazać tu faworyta. Moim zdaniem najlepszą opcją jest zagranie na remis do przerwy po bardzo fajnym kursie. Przejrzałem ostanie 10 spotkań obu ekip i zarówno ŁKS, jak i Widzew zanotowali do tej pory po 5 remisów do przerwy, czyli aż w co drugim meczu mamy taki rezultat w pierwszej połowie, nawet biorąc pod uwagę mecze z outsiderami ligi, które kończyły się pogromami.

Mój typ:
Remis do przerwy @ 2.65 iforbet ⛔
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 3 Liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: ŁKS Łódż- Widzew Łódź
Typ: powyzej 4,5 kartek
Kurs: 1,85
Bukmacher: forBet


Witam. Ogólnie nie podaję typów w tym dziale , ale ten typ to jest typ &quot;pefka&quot;. Dla mnie to lokata i ja specjalnie założyłem konto w tym buku i pograłem to gruuboo. Kto ma tam konto niech śmiało ten typ gra.Dlaczego??

5 kartek w 63 derbach Łodzi po 4 latach bez derbów?? przecież ta linia jest tak śmiesznie niska że nie wiem kto ją ustalał. Derby to derby i w takich meczach jest wiele WALKI WALKI jeszcze raz WALKI. Sędziować ma sędzia międzynarodowy, transmisja w otwartej telewizja ( TVP 3 ). Łks 1 miejsce w tabeli Widzew 3, ten mecz to nie tylko walka o prestiż w mieście lecz również walka o awans do 2 ligi. Polecam ten typ. Myślę że czerwo też do gry kurs 3.0
50 minuta meczu 5 zółtych katek , 70 minuta czerwona kartka

2x✅ forBet dał zarobić:wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
rangers86 64

rangers86

Użytkownik
22.10.2016
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 3 Liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: MKS EŁK - Motor Lubawa
Typ: over 2,5
Kurs: 1,55
Bukmacher: forBet

Polecę coś z mojej ulubionej niższej ligi. Nie patrzcie na statystyki Ełku oni się tej 3 ligi dopiero uczą ale mają duże ambicje i potencjał i zawsze tam się bardzo ciężko gra przeciwnikom. (sam grałem w ełku kilka lat temu) kasa też się zgadza bo inaczej taki Paweł Sobolewski z Korony Kielce by tam nie poszedł. myślę że mimo falstartu odbudują się szybko bo mają drużynę na spokojny środek tabeli. Na kim się nie odbudować jak nie na Lubawie. Wystarczy spojrzeć na bilans bramek 5-40 w 12 meczach. Także kurs nie najwyższy ale myślę że MKS się przejedzie po tej lubawie i z 4-5 bramek im spokojnie wrzucą. Sam pogram to wysoko i polecam wszystkim.

Wynik 6-1 ✅
 
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
Lechia Tomaszów Mazowiecki (FC Widzew Łódź) -ŁKS Łódź 1 czy ktoś widział kurs?
Lechia ostatnio nabrała rozpędu.
Drużyna Lechii, prowadzona przez ełkaesiaka Grzegorza Wesołowskiego.
Napastnicy dają radę, w kadrze jest Wiktor Żytek i Mateusz Broź. Były widzewiak ma na koncie już siedem, a były ełkaesiak sześć. Ponadto jest jeszcze Rozwandowicz- 6 bramek. O tyły byłbym spokojny, obroną dyryguje Magdoń. Pamiętam go doskonale z Płocka, jak miał dzień to żadna piłka nie przeszła...Oby tak było w sobotę...
Z kolei ŁKS od meczu derbowego duża zniżka formy i ponadto w sobotnim pojedynku może nie wystąpić pięciu podstawowych graczy! W tym najlepszy strzelec Radionow, który jest mocno poobijany po ostatnim meczu!!!W piątek będzie wiadomo więcej.

Na niekorzyść ŁKS-y przemawia też, że mecz przełożono z niedzieli na sobotę, więc mają mniej czasu na ewent wyzdrowienie.
 
wlkp1922 164

wlkp1922

Użytkownik
Lechia Tomaszów Mazowiecki (FC Widzew Łódź) -ŁKS Łódź 1 czy ktoś widział kurs?

Lechia ostatnio nabrała rozpędu.
Drużyna Lechii, prowadzona przez ełkaesiaka Grzegorza Wesołowskiego.
Napastnicy dają radę, w kadrze jest Wiktor Żytek i Mateusz Broź. Były widzewiak ma na koncie już siedem, a były ełkaesiak sześć. Ponadto jest jeszcze Rozwandowicz- 6 bramek. O tyły byłbym spokojny, obroną dyryguje Magdoń. Pamiętam go doskonale z Płocka, jak miał dzień to żadna piłka nie przeszła...Oby tak było w sobotę...

Z kolei ŁKS od meczu derbowego duża zniżka formy i ponadto w sobotnim pojedynku może nie wystąpić pięciu podstawowych graczy! W tym najlepszy strzelec Radionow, który jest mocno poobijany po ostatnim meczu!!!W piątek będzie wiadomo więcej.


Na niekorzyść ŁKS-y przemawia też, że mecz przełożono z niedzieli na sobotę, więc mają mniej czasu na ewent wyzdrowienie.
Forbet - Lechia Tomaszów Mazowiecki - ŁKS Łódź 2.20 3.45 2.55
 
rangers86 64

rangers86

Użytkownik
Sobota 30.10
Świt Nowy Dwór - Sokół
Ursus - Huragan Wołomin
Standardowo atakuje moje kochane niższe ligi a na sobotę polecam dubel na zwycięstwa gospodarzy z kursem łącznym na forbet 1,84
Świt przegrał tylko w pierwszej kolejce a potem bez porażki do dziś ! Grają u siebie są lepszą drużyną i nie widze innej opcji jak pewne zwycięstwo ze średnim sokołem.
Ursus też ma lepszą ekipe od Huraganu poza tym doświadczenie po swojej stronie - huragan to beniaminek w dodatku grają niezły piach kto oglądał wie o czym mówie. Polecam

Ursus - Huragan 4:0 ✅
 
M 0

maca91

Użytkownik
Witam, zaraz początek meczu Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia.
Pogoń Szczecin zaczyna baaardzo mocnym składem:
Jakub Słowik - Patryk Adamczuk, Mateusz Lewandowski, Robert Obst, Hubert Matynia - Seiya Kitano, Dawid Kort, Jakub Piotrowski, Marcin Listkowski, Sebastian Kowalczyk - Łukasz Zwolińsk
A więc duża ilość zawodników blisko nawet pierwszej 11 ekstraklasowego zespołu, a prawie wszyscy z doświadczeniem w Ekstraklasie.
Początek meczu o 11
kurs na bet365 na Pogoń II @2.40
Wszedłem na fanpage Bałtyku Gdynia i po komentarzach widzę, że ich kibice troszkę przerażeni ????
30.10.2016
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 3 Liga
Godzina: 11:00
Spotkanie: Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia
Typ: FT 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: bet365
 
M 0

maca91

Użytkownik
Witam, zaraz początek meczu Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia.
Pogoń Szczecin zaczyna baaardzo mocnym składem:
Jakub Słowik - Patryk Adamczuk, Mateusz Lewandowski, Robert Obst, Hubert Matynia - Seiya Kitano, Dawid Kort, Jakub Piotrowski, Marcin Listkowski, Sebastian Kowalczyk - Łukasz Zwolińsk
A więc duża ilość zawodników blisko nawet pierwszej 11 ekstraklasowego zespołu, a prawie wszyscy z doświadczeniem w Ekstraklasie.
Początek meczu o 11
kurs na bet365 na Pogoń II @2.40
Wszedłem na fanpage Bałtyku Gdynia i po komentarzach widzę, że ich kibice troszkę przerażeni ????

30.10.2016
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 3 Liga
Godzina: 11:00
Spotkanie: Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia
Typ: FT 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: bet365
 
michalstan 15

michalstan

Użytkownik
Witam Panowie,mam faje info jesli chodzi o dzisiejszy mecz III ligi polskiej między MKS Trzebinia-Siersza a Podhale Nowy Targ.Goście przyjeżdzają w rezerwowym składzie a połowa z nich będą to juniorzy.Także Trzebinia z nimi pojedzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom