>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II zlot Forum Bukmacherskie

zanziba 99

zanziba

Użytkownik
Typu: ja wysyłam folder spakowany rarem fotki od Krzysztofa
ktoś np fotki od Zanziby
z tego co amiętam to nie miałem aparatu ???? tylko jedno foto cykłem Foxowi i Tedowi z kartonem po calsbergach na głowie komórką :cool:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
z tego co pamiętam to nie miałem aparatu ???? tylko jedno foto cykłem Foxowi i Tedowi z kartonem po calsbergach komórką :cool:
Wiedziałem ,że to byłes Ty ,a zaprzeczałeś później.He,he widziałem Ciebie jako paparazzi,miałem więc rację.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Zlot uważam za bardzo udany, pogoda dopisała, towarzystwo tez. W sumie to wziąlem sie tam z du.., bo nikogo nie znalem tylko akselka i einara bo wszyscy jestesmy z Puław. Początkowo nikogo nie znalem ale juz na poczatku wiedzialem ze ten wyjazd jest duzo lepszym rozwiazaniem weekendu niz siedzenie w Puławach na ławce i picie browara.
Ale co do czego to nie zaluje swojej decyzji bo poznalem zajebistych ludzi i ta ostatnia noc z Gromkiem w roli głównej to normalnie poezja, a do tego kolejne rekordy kanasa i ogólnie zajebista atmosfera.
Podziekowania należą sie organizatorom którzy fajnie zmontowali ten wyjazd.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Tak dla ciekawostki dodam, bo jest to sprawdzone info.
Jedno piwo wychodzi z organizmu w 99 przypadkach na 100 po dwóch godzinach.
Ale nie odbiegając od tematu powiem tyle - zazdroszczę wam tego wypadu. ;)
Szkoda że tak od niedawna jestem na forum, bo również bym się wybrał z wami.

A i dodam jeszcze że Kanas podziwiam Cie że dałeś rade wypić tyle tego
według mnie cholernie nie smacznego Harnasia. ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
W ogole czytalem ze z powodow marketingowych, piwo Harnas ma zmienic nazwe, podobno ma byc cos na K.... ale tylko wlasciciele wiedza jak brzmi dokladnie nazwa xD
Poza tym jak ktos foty ogladal, to Kanas ma mega zdjecie z Kukla ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
W ogole czytalem ze z powodow marketingowych, piwo Harnas ma zmienic nazwe, podobno ma byc cos na K.... ale tylko wlasciciele wiedza jak brzmi dokladnie nazwa xD
Poza tym jak ktos foty ogladal, to Kanas ma mega zdjecie z Kukla ????
Jeszcze nie wiedzą, czy to &quot;s&quot; w środku dołożyć czy zrobić bez ;) ????
A zdjęcia są przemocne ????
Moje z Kanasem, z Tedem i oczywiście P7120108 z aparatu Akselka ????
Ciekawe czy &quot;ten od Juve&quot; i &quot;ten od Romy&quot; widzieli swoje zdjęcia w czapce ????
bo &quot;mam wszystko w dupie&quot; jakiś taki wyjątkowo zadowolony z ze zmiany barw klubowych był


edit 1... o jeszcze fota z Lalo. Chyba miałem fazę &quot;love&quot; :razz:

edit 2: Kanasik ????
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Jeszcze nie wiedzą, czy to &quot;s&quot; w środku dołożyć czy zrobić bez ;) ????
A zdjęcia są przemocne ????
Moje z Kanasem, z Tedem i oczywiście P7120108 z aparatu Akselka ????
Ciekawe czy &quot;ten od Juve&quot; i &quot;ten od Romy&quot; widzieli swoje zdjęcia w czapce ????
bo &quot;mam wszystko w dupie&quot; jakiś taki wyjątkowo zadowolony z ze zmiany barw klubowych był


edit 1... o jeszcze fota z Lalo. Chyba miałem fazę &quot;love&quot; :razz:

edit 2: Kanasik ????
No fakt zdjęcie P7120108 wymiata, ale to Ty akurat robiłeś to zdjęcie tak jakby z ukrycia ????
 
Do góry Bottom