>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

II zlot Forum Bukmacherskie

olo 2,2K

olo

Użytkownik
Fox przeszedł na drugą stroną barykady, wszystko zostało udokumentowane, MadAngel podobnie.

W nocy mnie budzili bo chcieli gołe zdjęcia ze mną, bany polecą i już. Bardzo tego nie lubię, ale będę musiał :razz:

Kanas to mistrz, wieczorem dopiero się rozkręcił z opowieściami, żałujcie, że nie zostaliście.

I nawet udzieliła mi się moc foxów, Vip typów i peffek ze strefy zamkniętej od niektórych obecnych i są efekty:

 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
SimonS mówi, że zlot był do dupy, ale generalnie bardzo udany :razz:

Kanas bez ośmiopaka miał problemy ze snem.

Tata się ze mną nawet nie pożegnał, bo graliśmy w Cybergeja :-|
No nie wspominając o Oderce, który uciekł sobie rano
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
Zlot jak najbardziej pozytywnie! Wielki plus za organizacje i ogarnięcie tego wszystkiego. Ludzie super, okolica super, alkohol super...

Podziekowania dla Oderki ode mnie i bana14 za goscine.
Pzdr dla Unicaji, Krzysztofa, Sphinxa i Pogromcy - sami wiedza za co :p

Walka w nocy była nierówna, z góry skazana na niepowodzenie - ale mimo akcentów butelkowej mafii ze wschodu, pojedynczych knock-down&#39;ów zakontraktowana na 12 rund.

Pzdr tez dla YoungMoneya i Barta - którzy się zgodzili, zebyśmy byli z banem14 ich współlokatorami.

W ogóle to nie wiem co napisac mądrego - także dzieki wszystkim za udany weekend i niech żałują ci, którzy nie byli! Szczególnie Haz$ - bo już był tak blisko celu.... :p

Przyjadą ludzie dziś to powiedzą więcej - Benek zajrzy na forum to dopiero polecą bamy dla wszystkich! ???? (pzdr dla Benka, ze nie pozwolil nam uschnąć w drodze na PKS ???? )
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No i jeszcze oczywiście cytaty klasyki:

&quot;Przed zlotem kupiłem 48 browarów, ale zasnąć nie mogłem to se walnąłem ośmiopak&quot;

&quot;Mam Cię w dupie&quot; - to nabiera nowego znaczenia po zlocie.
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
Graty za to typowanie Olo. Chyba musiałeś wcześniej oglądać ten mundial, albo byłeś pod wpływem ???? bo na sucho to chyba sie nie dalo - 1 w Polsce, 2 w całej lidze...

PS. Wszystkich pozdrowiłem a o Karolinie zapomniałem. Jedyna przedstawicielka płci pięknej na zlocie (nie licząc 15-stek Kanasa), musiała z rana przy wyjsciu na papieroska oglądać takie straszne pejzaże (maradie na ławeczce w pozie starego Meksykanina :p)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ee widzę, że ktoś tutaj nie próżnuje i daje żółte kartki ;) (czyżby za tego cinkola ;D)
no i chyba TheArt zasługuje na specjalną nagrodę w postaci ulubionego cytatu moderatorów na zlocie (szczególnie Benka)
Shit no i zostawiłem moją koszulkę POLSKI z Expa ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Masz bane!
W domkach zostały już tylko huncwoty (takie trudne słowo po złocie? aż dziś że dałem radę napisać) Akselka. Reszta w drodze.
Krzysiu-na PW Ci z domu odpisze. Przez komórkę ciężko:p
MVP gdzieś tam się tuła po Polsce a Olo i Mam Cię w dupie testują nowego kierowcę. Podobno kierowcą f1 to on nie zostanie ale predyspozycje do prowadzenia Akademii Bezpiecznej Jazdy ma olbrzymie ????
Unicaja już nie ma fazy ale odwiedzać innych wczasowiczów dalej lubi;)
My z ZanziBką toczymy się powoli na Ślunsk. Skubaniec włączył kompa a ja muszę przez kom pisać ????
Dostanie BANĘ!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak na szybko, później coś więcej napiszę.
&quot;Generalnie&quot; (słowo Kanasa ???? ) wypad jak najbardziej pozytywny, szkoda tylko że tak krótko. Ludzie prze kozaccy ???? Pełna kulturka ;) Melanż udany, mnóstwo dobrej zabawy.
Miło było poznać wszystkich i mam nadzieje, że na następny zlot te same osoby przybędą. Podziękowania dla wszystkich, co złego to nie ja :p
Pogoda ekstraklasa, nawet za ciepło (jak dla mnie :p).
W piłkę nożna userzy muszą się jeszcze dużo nauczyć :p bo dwa razy zebrali baty. W plażówkę to chyba też, bo z tego co pamiętam to modzi wygrali dwa mecze :p.
Podróż w taki upał to masakra :/
Aha, sorrki że rano nie z każdym się pożegnałem, chodziłem po domkach, ale większość pozamykanych...
Z tego co pamiętam to w nocy się niektórymi żegnałem.
Podziękowania dla Lucasa za za sponsorowanie gastronomii oraz %% ???? (ojjj, sporo tego poszło :p)
&quot;Generalnie&quot; to zajebiści jesteście :p
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ogólnie to idziemy wszyscy do culo SimonSa :| Później coś napiszę jak ogarnę po podróży. W końcu dzisiaj z SimonSem i kółkiem, Harnasiem, Diuqiem, młodymi (czyt. Einarem i Bayernem) i Unicaja poszliśmy o 5ej spać latając wcześniej i delikatnie rozrabiając przy piwku i trunkach od Unicaji. Później zrobię dłuuugie podsumowanie lub rano ;)
 
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
No to nadszedł czas na głos ze Wschodu.
Fajnie że udało się wyrwac na urlopik, poznac forumowych vipów i nie tylko.
Ogólnie zajebiaszcza impreza i towarzystwo. MVP jest tylko jeden i pobic te wyczyny będzie niezmiernie ciężko w kolejnych latach.
Mam nadzieję że spiryt nikomu nie zaszkodził :cool:
Szczególne pozdro dla &quot;pokojowych&quot; kompanów że jakoś ze mną wytrzymali.
Ośrodek w porządku choc chaos organizacyjny kuł w oczy. Szkoda że nie mieliśmy wczoraj ciepłej wody :-|
Podróż się udała mimo że PKS to złodzieje i zapomnieli o kursie do Lublina...
Podziękowania dla organizatorów, ja się zastanawiam ile kg aluminium było po sobotnio - niedzielnej libacji :?:
Zobaczymy jak będzie ale jak coś to za rok możecie liczyc na chłopaków ze ściany wschodniej ;)
PS. Beniu, masz bana za Cinquecento :razz:
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Zgadzam się z Unicają ????
Bardzo zarąbisty wypadzik się okazał, miło mi i dzięki że mogłem poznać wielu z Was praktycznie z całej Polski. Każdy uczestnik tego Zlotu wniósł coś od siebie, dzięki czemu było wesoło. Pozdro dla ziomków z pokoju, szczególnie dla Krzysztofa1985 z którym można pogadać o wszystkim (Krzysiu dzięki, jesteś wielki :browar565: ) oraz naszego wspaniałego MVP - Kanasa ????
Twój rekord z pewnością długo nie zostanie pobity więc raczej zapiszesz się w historii forum.
Niezapomniany będzie również nieustraszony Pogromca (kto był ten wie dlaczego)
Dzięki dla Administracji za organizację tego spotkania, dzięki dla Was drodzy modzi za solidny wp...ol w meczach piłkarskich i siatkarskich,za wyrazy sympatii, mam nadzieję że zobaczymy się na następnym Zlocie na który już praktycznie chciałbym się zapisać ????
Wszyscy jesteście zajebiści ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dzięki za miłe słowa pod moim adresem, ja również powiem, że ludzie super ;) Diuq85 dosłownie jak mój przyrodni brat ;)
- te same zainteresowania
- taki sam typ kobiet co nas kręcą (bruuunetki :cool: )
i wiele wiele innych
na PW się wymieni kontaktami ;)
Unicaja też prze gość, może troszkę czasem byłeś małomówny ale potem się rozkręciłeś ✅ A żużelka elegancko podsunąłeś, zarówno GP jak i to że Crump po takim dniu konia jest następnego dnia dętka. O Kanasie już krążą legendy :cool:
Mam nadzieję, że co niektórym się zmienił &quot;pogląd&quot; o mnie, szkoda że Vadera nie było ;)
No co jak co ale chyba tylko ja, że tak powiem bez wahania spróbowałem waszego alkoholu pijąc w ciemno gdy inni mieli jakieś wątpliwości - no cóż nie wiedzieli co stracili 1 dnia ;)
Teraz niech ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tym.
http://www.youtube.com/watch?v=2CVzh3K29TQ

A jaka ironia losu, Ci 2 kolesie są z Scyzorykowa, i ten gość z Przysuchy co mi wisiał kasę ich zna bo pracowali w CALL CENTER ???? Jaki ten świat jest mały ;)
Haha bo jak w niedzielę podejrzewałem, był wiadomy MVP i antyMVP na 99,9% też był pewny (Fox po 15 wiedział i obstawił tu i tam)
Wróciłem. Muszę przyznać, że te harnasie dają radę - w pociągu z wrocka do bolesławca od jakiegoś dziadka kupiłem dwa i uratowały mi gardło.
Widać, że na Zachodzie Polski nie mają pojęcia o mocniejszych trunkach ;) przecież to u nas się leje jak wodę i na drugi dzień nie ma kaca ani nic ;) No cóż radzę potrenować i możemy zrobić inne zawody w innej kategorii:

Wschód(moderatorzy + userzy) vs Zachód (moderatorzy + userzy) w piciu &quot;sake&quot; ;)
Bo nie chcę żebyście mieli pogrom bo u nas wiecie kto to jest Kanas i dostaniecie bana :p
Ja mam w rodzinie &quot;browarnika&quot; który wyśmienite pędzi trunki ;) i możemy wprowadzić podział na % bo tutaj różne przedziały są :p
60% (najsłabsza) - nie czuć różnicy między zwykłą wódką.... do czasu ????
70%
80%
Może tak jeszcze wg kategorii wagowej :p od 50-70 kg piją 60%, 71-80kg hmm 70% no i 80% pije waga ciężka ???? :]:razz: (&gt;81kg)
Brawa za całą imprezę, organizację (bez planu :p ) i z brzemiennymi kobietami i dużą dawką humoru.
DO ZOBACZENIA ZA ROK :!:
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Wróciłem. Muszę przyznać, że te harnasie dają radę - w pociągu z wrocka do bolesławca od jakiegoś dziadka kupiłem dwa i uratowały mi gardło.
Podsumowanie później, ale chciałem mocno podziękować administracji za organizację, wszystkim ludziom ze zlotu, bo byli zajebiści (no cinkociento niet). Mam nadzieję, że w przyszłym roku zobaczymy się wszyscy w jeszcze większym gronie.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
W sprawie fot zapraszam na PW ;)
Ja wrzucę na sendspace&#39;a jakiegoś i porozsyłam linki ludziom na dniach.

Ta ciekawe jak tam Harnaś wraca i adwokat z adwokatkami :| No i młodzi ????
No właśnie mnie odstawili, szybciej szło niż na zlot.



No impreza przednia, jak rok temu, część ekipy inna, ale było dobrze.
Transfery do drużyny modów przyniosły oczekiwany skutek i userzy nie mieli szans w piłkę, chociaż w rewanżu walczyli nawet.

Dobra nie chce mi się pisać nawet więcej.

Generalnie to mina ekspedientki w Biedronce bezcenna.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ja jeszcze dochodzę do siebie ;o Dzisiaj jak przyjechałem w końcu do tego urzędu, to musiałem podpisać kilka papierków, więc chwytam ten długopis w rękę i co ? Nie umiem się podpisać, tak mi ręka chodzi :| Beniu to wszystko przez Ciebie ! Ty mi to przekazałeś ;] Ale myślę że jutro przejdzie ????
A tak w ogóle to ja również dziękuje za zlocik ! Było gruuuuuubo ! ????
P.S To co fox i Ted chrapią to jest poezja ; pp
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Właśnie miałem pisać... że Harnaś pewnie teraz na kolejny dwudziestopak Carlsbergów kupuje, bo pierwszy się skończył po drodze ????

To i ja... tak oficjalnie:
Dziękuję wszystkich organizatorom za kawał dobrej roboty. Wielka impreza, super klimat, świetni ludzie.

W przyszłym roku powtarzamy... a może i jakaś mini-zimowa edycja ;)? Wiem, że Oderka całkiem pozytywnie się na to zapatrywał ????
Jak już szef zadowolony... to wszystkim się musiało podobać! ( no... prawie)

Miejscówa dobra tylko trochę ciężko na piechotę na PKS dymać.
Droga powrotna zz pustą kratą, dłużyła nam się bardziej niż w stronę ośrodka :cool:
Następnym razem czekam na transport! :razz:

Nie mam już więcej pomysłów... 3 dni zlotu to za mało czasu, żeby marnować go na sen i teraz trzeba odpokutować.
Tych kretynów, co otwierają tiry o 5 rano to się banować powinno ????

Pozdro &quot;culasy&quot; ;)
 
Do góry Bottom