>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II zlot Forum Bukmacherskie

adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Nie wiem czy będzie turniej basketu, ale jak tylko będą możliwości to możemy zagrać rekreacyjnie bez turnieju. Chętni pewnie się znajdą ????
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
17 dni do zlotu, jak forma panowie ;&gt;
Pytanko małe, będzie ktoś już w okolicach 10 na terenie ośrodka od nas ;&gt; Bo tak planuje podróż z Elbląga że mogę być o 10, albo o 17.30. Jednak wolałbym o 10 przyjechać, gdyż tymi pociągami może być różnie gdy jest tylko kilka minut na przesiadkę. Pociąg może się spóźnić i w razie nie ogarnięcia się z którego peronu odjeżdża kolejny mogę utknąć gdzieś w Polsce ????
 
P 0

pogromca-z-lbn

Użytkownik
Jeśli o taką gotowość chodzi to u mnie przygotowania wrą. Do punktu kulminacyjnego ogłaszam, że najprawdopodobniej będzie pełna gotowość :grin:.
Pzdr
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
chyba nie dostane wolnego ani w piatek ani w poniedzialek... pks/pkp jest troszke lipny, przyjazd bym mial dopiero pod wieczor... na razie wszystko przeciw wyjazdowi wychodzi :/
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Łatwo mówić, o wolnym mogę raczej pomarzyć a nie wiem czy w ten piątek co się impra zaczyna nie będę miał zmiany do 18... powalczę jeszcze ale szanse są marne...
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
naro, pogadaj z szefem, może się uda ????

Ja tam zapasy szykuje, 50 bronków w hurtowni wczoraj kupiłem na wyjazd :p
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Jak przyjdę to chce tytuł wafla roku. zapłaciłem dziś 90 zł, wjechałem na platformę 50 metrów i nie skoczyłem :S
 
P 0

pavlinho

Gość
W sumie mógłbym pojechać. Mógłbym zabrać 4 osoby po drodze, bo pewnie będę przez Wrocek jechał z Legnicy. Za paliwo cały koszt na 5 ale więcej niż 60 zł tam i z powrotem by nie wyszło chyba, nie wiem bo jeszcze nie liczyłem :]
 
Do góry Bottom