>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II zlot Forum Bukmacherskie

adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
To dobrze, że Fox trenował :p W tym roku trzeba wygrać turniej siatkówki plażowej ???? Co do meczu, to zobaczymy jak będzie, wygrają lepsi :p Może tak jak rok temu xD
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
adwokat o siatkę to się nie bój , od ostatniego zlotu wygrałem 3 turnieje na podobnych spotkaniach ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Troche lipa z tym ze w plazowe sie 2v2 gra a mysmy cisneli 3v3 bo bym pogral w starym teamie, ale co zrobic, cos sie ogarnie ;)
No slyszalem ze Fox ogladal wszystkie mecze Lazio i sporo poprawil dzieki temu swoja gre ???? ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dobra Panowie, prawda taka, że wszystkie oczy będą zwrócone na meczu na dwa wielkie transfery do drużyny modów. Ci gracze w zeszłym roku ich pogrążyli :razz:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Domyślałem się, że bilard w pubie jak i lotki są dostępne za opłatą.
Przewiedzieliśmy taki stan rzeczy i jeżeli uzbiera się min. 5 osób chętnych na turniej w lotki, piłkarzyki, lotki etc to administracja forum zasponsoruje takowy turniej.
 
T 9

theart

Użytkownik
A co z tymi kokietkami o któych Oderka wspominał, bierze ktoś, czy będziemy z miasta ściągać. BTW nazwa tej miejscowości powala ???? .
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tylko nie kokietki ;)
Jak w końcu będę wiedział, że jadę i moje koleżanki nie będą miały poprawki w lipcu to jadą ze mną. Jedna na 99%, dwie na 88%, trzy na 65% xD Ale jak uż wcześniej wspomniałem, muszę sam mieć pewność, że jadę.
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
Domyślałem się, że bilard w pubie jak i lotki są dostępne za opłatą.
Przewiedzieliśmy taki stan rzeczy i jeżeli uzbiera się min. 5 osób chętnych na turniej w lotki, piłkarzyki, lotki etc to administracja forum zasponsoruje takowy turniej.
ten bilard to taki na monety !!! wrzucasz monete i mozesz wyjac bile :p zagrasz runde i znowu monety trzeba wrzucić :]
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Dobra Panowie, prawda taka, że wszystkie oczy będą zwrócone na meczu na dwa wielkie transfery do drużyny modów. Ci gracze w zeszłym roku ich pogrążyli :razz:
Nie będę mógł już sadzić dziur Vaderowi na bramce... :sad:
Ale za to objechanie userów będzie przyjemnością :p
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ja, jak na zgreda w wieku chrystusowym ,trzymam wagę z zeszłego Zlotu,trochę pracuję nad kaloryferem ,w kopanej też powinienem dać radę ,a plazówka ...się zobaczy.Tylko nad kondycja teraz popracuję,Wielką Pardubicką będę sobie urządzał w koło bloku.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Nie będę mógł już sadzić dziur Vaderowi na bramce... :sad:
Ale za to objechanie userów będzie przyjemnością :p
kurcze takie twoje wypowiedzi tylko bardziej mnie motywuja aby zrobic wszystko zeby przybyc na zlot od razu bym Ci wzial siatke na nogi zeby Ci lapala ewentualne dziurki ???? ???? ????
 
P 0

pogromca-z-lbn

Użytkownik
Coś czuję, że będzie udana impreza :grin:. Ja się zjawię na 99,999(99)%. Mała informacja dla forumowiczów z Lublina i okolic. Jadę autem. Całkowity koszt paliwa w 2 strony oceniam na około 110 zł. Jeśli jest ktoś chętny na podróż proszę dać znać na priv;).
Pozdrawiam
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
A ja nie wiem czy ma jechać. Niby takie duże forum a na zlot jest problem ze zebraniem kilkudziesięciu osób, szkoda... No ale byłem na pierwszym zlocie więc może i tym razem. ;)
 
T 9

theart

Użytkownik
Jak w końcu będę wiedział, że jadę i moje koleżanki nie będą miały poprawki w lipcu to jadą ze mną. Jedna na 99%, dwie na 88%, trzy na 65% xD Ale jak uż wcześniej wspomniałem, muszę sam mieć pewność, że jadę.
To nic tylko obstawiamy, benek nawet stawki dał, kto zbiera typy.
 
simons 646

simons

Forum VIP
A ja nie wiem czy ma jechać. Niby takie duże forum a na zlot jest problem ze zebraniem kilkudziesięciu osób, szkoda... No ale byłem na pierwszym zlocie więc może i tym razem. ;)
NIe przesadzaj jeszcze ze 3 tyg do zlotu a polowa miejsc juz jest zarezerwowanych, poza tym nie wiem jak MArcin aktualizuje liste, bo na pewno mnie tam brakuje ;) i moze jeszcze paru osob. Chetnych sporo tylko wiekszosc pewnie czeka na wyniki egzaminow, czy tez na wiesci z pracy xD czy wolne czy nie.
 
Do góry Bottom