>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II zlot Forum Bukmacherskie

adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Olo, wybieracie się pociągiem :&gt;

Ja nie strzelam sobie postów, i nie mam problemu z kilometrami. Przyjadę na pewno, tylko nie wiem czy dam radę zostać dzień dłużej by finał obejrzeć w doborowym towarzystwie ze względu na pracę, z tymi 12 godzinami podróży tez chodziło o to, że jak w poniedziałek wyruszę do domu, to pewnie wrócę we wtorek nad ranem, a to już bardziej mi sprawę komplikuje by 2 dni urlopu wziąć, ale będę starać się o te wolne. ot Tyle w temacie ????
Zrozum. Pisałem ogólnie. Bo jak czytam niektóre posty to mnie krew zalewa. Jakbym pisał do Ciebie, to bym zacytował Twoją wypowiedź lub użył zwrotu per Pan :p
Ja rozumiem, nie jest łatwo dostać urlop. Coś o tym wiem :p
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Zrozum. Pisałem ogólnie. Bo jak czytam niektóre posty to mnie krew zalewa. Jakbym pisał do Ciebie, to bym zacytował Twoją wypowiedź lub użył zwrotu per Pan :p
Ja rozumiem, nie jest łatwo dostać urlop. Coś o tym wiem :p
Dobra spoko, się wczoraj trochę zakręciłem, tematu nie było. Pozdrawiam =]
 
simons 646

simons

Forum VIP
To, że mam pks/pkp to wiem, ale jak ktoś jedzie po drodze to można dorzucić się do paliwa i zawsze raźniej podczas drogi ;]

edit:
ehh pks mam o 2 w nocy.... a pkp z przesiadkami jedzie od 8 do 12 godzin z kilkoma przesiadkami a ja do przysuchej mam 150km xD
Wiem ze zintegrowanymi systemami transportu w PL jest problem, bo w zasadzie nie ma integracji, ale pokombinuj jeszcze z PKS + PKP moze dojazd do wiekszej miejscowosci by PKP i z tamtad PKS czy na odwrot. Poczekasz chcwile na dworcu, ale moze sie okazac ze nie bedzie to 8h a powiedzmy 3-4 wiec na pewno lepiej ;)
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Odjazd przed 15, wtedy bede pracował, jeszcze nie wiem jaka bede zmial zmiane bo pracodawca mowil o zmianach 8-15 i 10-17 xD wiec jestem troche w dupie ale cos wymysle jak juz sie zdecyduje przyjechac ;]
W sumie moze wybłagam jakoś dzien wolny ????
 
porky 104

porky

Użytkownik
Proszę o kontakt ludzi z Podkarpacia, którzy chcieliby wybrać się na ZLOT :!:

Bo ja mam ochotę ale sam nie pojadę. :razz:
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Ja w zeszłym roku przetłukłem się sam przez pół Polski, żeby zobaczyć Vadera ????
Jak widać żyję i nawet moda dostałem :p , więc można? Można przyjechać samemu :]
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja w zeszłym roku przetłukłem się sam przez pół Polski, żeby zobaczyć Vadera ????
Jak widać żyję i nawet moda dostałem :p , więc można? Można przyjechać samemu :]
I jak wrażenia? ????
Moda nie dostałeś za przyjazd na zlot, bo teraz każdy kto przyjedzie zgłosi się po moda ;)
Chociaż trzeba przyznać mimo iż MVP zlotu 2009 mocno argumentował, że należy mu się Typer to nie dostał ????
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
I jak wrażenia? ????
Moda nie dostałeś za przyjazd na zlot, bo teraz każdy kto przyjedzie zgłosi się po moda ;)
Chociaż trzeba przyznać mimo iż MVP zlotu 2009 mocno argumentował, że należy mu się Typer to nie dostał ????
Fakt nie dostał. Jednak widać, nie zraża go to, bo zapowiada przyjazd ponowny. Może w tym roku znów wyjedzie z MVP plus coś jeszcze. Np. Typer :p
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Fakt nie dostał. Jednak widać, nie zraża go to, bo zapowiada przyjazd ponowny. Może w tym roku znów wyjedzie z MVP plus coś jeszcze. Np. Typer :p
Pewnie trenował rok i oprócz MVP zawalczy o MIP :razz:
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Mój wyjazd na zlot stoi pod wielkim znakiem zapytania. Prawdopodobnie nie dostanę wolnego niestety. Będę się jednak starał za wszelką cenę dostać to wolne i zawitać na drugą edycję zlotu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Osobą, które zapisały się na zlot wysłałem na PW informacje na jaki numer konta nalezy wpłacać kasę.
Cena za weekendowy pobyt to 70zł (jedna doba 35zł).
Mamy zarezerowanych 25 miejsc noclegowych (5 domków 5 osobowych, 2 pokojowych)
O kolejności na &quot;liście&quot; decyduje data wpłaty pieniędzy na konto bankowe. Kasę zbieram do końca miesiąca lub do zamknięcia listy.
Gdyby się okazało, że jest więcej chętnych będziemy próbować dorezerwować 1-2 domki.
Na zlocie administracja forum zasponsoruje m.in. impreze grillową w sobotę. Więcej informacji niebawem
Serdecznie zapraszamy.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Kurcze, albo mam przed 15 albo o 2 w nocy lub 6 rano... to kłóci się na maksa z moją robotą. Jakby ktoś jechał przez Sieradz po 15-16 to chętnie się zabiorę.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Kasa wpłacona ,do zobaczenia na Zlocie,znów się ujrzy znajome mordy heheheh.Raz do roku weekend sobie zorganizuję pod Zlot.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Mój wyjazd na zlot stoi pod wielkim znakiem zapytania. Prawdopodobnie nie dostanę wolnego niestety. Będę się jednak starał za wszelką cenę dostać to wolne i zawitać na drugą edycję zlotu.
Niki musisz być, bo wuszty się same nie zrobią ????

Kasa wpłacona ,do zobaczenia na Zlocie,znów się ujrzy znajome mordy heheheh.Raz do roku weekend sobie zorganizuję pod Zlot.
Ja tak samo.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Proszę o kontakt ludzi z Podkarpacia, którzy chcieliby wybrać się na ZLOT :!:

Bo ja mam ochotę ale sam nie pojadę. :razz:
No kurde..
Nie wierzę że z Południa nikt nie jedzie..

Jeżeli jechałbym PKSem to z Radomia do Przysuchy jeżdżą często busy, tak?
Bo to niedaleko już jest..

A tak swoją drogą to o której godzinie można się tam zjawić?
Bo nie wiem jaki bus wybrać..
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No kurde..
Nie wierzę że z Południa nikt nie jedzie..

Jeżeli jechałbym PKSem to z Radomia do Przysuchy jeżdżą często busy, tak?
Bo to niedaleko już jest..

A tak swoją drogą to o której godzinie można się tam zjawić?
Bo nie wiem jaki bus wybrać..
No myśmy ostatnio zajechali jakoś po południu tak mi się coś kojarzy, że około 16 i w sumie trochę ludzi już było.

Także wpadaj tak po południu najlepiej, ale jeszcze nie wieczorem.
 
porky 104

porky

Użytkownik
No z tego co tak patrzę to z Rzeszowa mam o 5.15 i około 10.05 byłbym w Radomiu, potem z Radomia o 10.55 i na miejscu byłbym około 11.40. I tutaj moje pytanie.. Czy nie za wcześnie? Bo mam też drugą opcję.. Z Rzeszowa o 13.30, w Radomiu koło 17.50, z Radomia o 18.30 i 19.50 byłbym w ośrodku.. Nie wiem któro wybrać, bo jedno za wcześnie, drugie trochę późno..
 
Do góry Bottom