>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II zlot Forum Bukmacherskie

homel 918

homel

Użytkownik
aa tam dwa lata nie robiA roznicy ????
Był. Qozi. Pilnowaliśmy go tak, że żadnego alkoholu nie ruszył a żeby do nas dołączyć musiał zapłacić haracz.
pilnowac jest ciezko, a gdy samemu jest sie pod wplywem to szanse spadaja do 0 wiec watpie w skutecznosc waszych staran Akarin haha
wstepnie sie pisze, troche z transportem bd problemy ale dla chcącego...:]
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie mogę powiedzieć hop ;) ale o ile nic nie pokrzyżuje planów mogę 2-3 osoby+ ich bagaż zawieźć autem do Przysuchy z Kielc lub Skarżyska Kamiennej ;)
(opcja dla ludzi z odległych zakątków Polski, Rzeszów, Kraków, Wrocław, Zielona Góra, Gdańsk, Poznań, Białystok etc.)
CKKuman- busa z Kielc do Końskich za 2,5zł masz, potem przesiadka w busa do Przysuchy (3zł) i jesteś. - postaw się w miejscu kogoś kto nie zna regionu i połączeń :?: o tym mówię
A tak przy okazji wiecie jaki jest lekki smaczek u mnie odnośnie Przysuchy :?::-|
W grudniu pożyczyłem kolesiowi z Przysuchy (ex student PŚK) sporo kasiory i niestety gościu popadł w potężne długi związane z hazardem (zakłady, giełda) nie mogę powiedzieć dokładnie ile gościu był na minusie 1 stycznia 2010r ale to była liczba 5 cyfrowa ⛔
Oddał dopiero w lutym- ale dobrze że oddał
Oby nic nie pokrzyżowało planów ;)
Pozdrawiam
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Nie mogę powiedzieć hop ale o ile nic nie pokrzyżuje planów mogę 2-3 osoby+ ich bagaż zawieźć autem do Przysuchy z Kielc lub Skarżyska Kamiennej
No siema Ziommm ;) nie wiem co bedzie w lipcu ale jak nie będe zajęty to się łape????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Fox, ale bramkarzem to będę ja:| Ty już jesteś za stary na 1 skład...:|
Za stary...hehe dobre,napinać się za klawiatury możesz ,w realu po moich strzałach łapy pourywam i Twój wiek Ci nie pomoże.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Chyba będę musiał wybrać na zlot i pokazać Wam najszybszą prawą nogę świata ???? W ubiegłym roku sobie odpuściłem, ale teraz postaram się zjawić. Tym bardziej, że tak daleko wcale to nie jest ????
 
vde 119

vde

Użytkownik
Chyba będę musiał wybrać na zlot i pokazać Wam najszybszą prawą nogę świata ???? W ubiegłym roku sobie odpuściłem, ale teraz postaram się zjawić. Tym bardziej, że tak daleko wcale to nie jest ????
Nie mamy tak daleko ? ????

Nie wiem czy się wybrać, zobaczymy jak będzie z wolnym czasem.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Mam około 250km ale jeżeli czas pozwoli (a wiele na to wskazuje) to tym razem się już zjawię. ;) Tak w ogóle, wybiera się ktoś z Podkarpacia?
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Pomysł super, ja jeśli tylko nie będe na obozie lub nie będe miał meczu to zjawie sie na pewno. Modzi przegrali z userami? wstyd! ???? będe musiał pomóc widze ????
 
Do góry Bottom