>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II zlot Forum Bukmacherskie

kanas 400

kanas

"Gram grubo"
W zeszłym roku żałowałęm że nie zauważyłem info o zjeździe. W tym roku na 99.9% go nie odpuszcze. Chociaż kawałek drogi mam z Elbląga ale to nic nie szkodzi ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dla kazdego znajdzie sie miejsce ????
Byle by sie nie okazalo ze te deklaracje sa pisane &quot;zeby bylo&quot; (mysle kazdy wie o co mi chodzi ;) )
 
P 0

pogromca-z-lbn

Użytkownik
Się wie, jestem już przekonany, lubię poznawać nowych ludzi. Może mnie tylko zatrzymać III wojna światowa czy inne tego typu kataklizmy:razz:.

Pozdrawiam
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Się wie, jestem już przekonany, lubię poznawać nowych ludzi. Może mnie tylko zatrzymać III wojna światowa czy inne tego typu kataklizmy:razz:.

Pozdrawiam
Rok temu też tak kilku mówiło.

A w postanowieniu wytrwali tylko najlepsi.
 
P 0

pogromca-z-lbn

Użytkownik
Olo 13 wiem o co chodzi, też tak miałem i nie przeczę wkurzało mnie to. Zresztą z tego co zrozumiałem to rezerwację robi jedna osoba do której wpłacamy pieniądze?

I jedno pytanie z ciekawości, ile osób było rok temu?
 
simons 646

simons

Forum VIP
jakby ktos mnie przypadkiem zabral lub jechal z mazur to i ja bym wpadl ;)
W profilu masz Gdansk, a ekipa polnoc na pewno ruszy wiec mozna sie dolaczyc ????
W zeszlym roku bylo tak ze rezerwacje zlozyl Organizator :p Marcin i wplacalismy jemu sianko ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Osób było około 25-30 także było miło, a z tego co mi wiadomo to spodziewane było więcej, ale Ci, którzy nie byli mogą żałować i wbijać w tym roku.
Mnie raczej nie będzie, ale polecam przyjazd, można spotkać fajnych ludzi, zjeść kiełbaskę z grilla a&#39;la Nikifor i napić się piwka.
Polecam.
 
half 4

half

Użytkownik
Kurcze trochę daleko 220km. W tym terminie prawdopodobnie wyruszam do Niemiec i dlatego też raczej się nie pojawię chociaż bardzo bym chciał ^^
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
łoo jak zauważyłem to ciuchcią z Elbląga do Przysuchej jedzie się 12,5 godziny. To już pewnie ładnie &quot;zrobiony&quot; przyjadę, mam nadzieje że ktoś z północnej ekipy wybierze się ciuchcią =] Co do ośrodka, zajrzyjcie ludzie na ich stronę internetową, wygląda to super. Boisko do piłeczki, siatki, jak kto lubi to i deskorolkę czy też rolki może wziąć bo mają skate park. Fajnie by było, jak by jakiś turniej pokerowy udało się zorganizować :&gt; Obczaiłem też ich bar i balety, co do baru ceny niesamowicie niskie, a jak ktoś będzie chciał się wybrać na balety, to są dwa kluby, jeden (tam gdzie bar) utrzymany w klimacie rocka, a drugi nazywa się &quot;fabryka mocy&quot; i muszę powiedzieć że nawet ładnie to wygląda. Więc wpadajcie ludzie, bo zapowiada się udany weekend.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Byłem w tej miejscowości 2lata temu. Fajne miejsce, na pewno nudzić się nie można, boiska do siatki, do nogi, fajne jeziorko i małe balety, na których można się wyszaleć z jakąś białogłową ;) Ośrodek od miasteczka jest oddalony jakieś 2,5-3km ale w najważniejsze można się spokojnie zaopatrzyć w barze na ośrodku ;)
Dobrej zabawy
 
P 0

pavlinho

Gość
350 klocków z Legnicy. Daleko. W sumie mógłbym wpaść i zabrać ze sobą max. 2 osoby po drodze Fiatem Uno ????
 
Do góry Bottom