>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami II runda Ekstraligi

Status
Zamknięty.
C 9,9K

Carola

Użytkownik
A to Szczepaniak dzisiaj jedzie?😛😉myślałem że Krakowiak😉😛chyba że coś mnie ominęło 😉
Ominęły Cię przede wszystkim kłopoty Nickiego Pedersena z dotarciem na stadion i to , że Grudziądz dmuchając na zimne ściągnął Szczepaniaka w razie gdyby Nicki nie zdążył :))

Ale niedawno było 160km do Gorzowa ,a nawigacja w aucie pokazywała 18.07 jako czas przybycia :)))
 
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Gorzów - Grudziądz

Fajfer O. - under 7,5
Kurs: 2,01 Fortuna

Postawie na under Fajfera. Pierwszy bieg stosunkowo łatwy z Krakowiakiem i dwoma juniorami, natomiast później już trochę trudniej. Pedersen i Woźniak, kolejny Woźniak, Jakobsen, Frick i w 13 biegu też trudno Pedersen, Thomsen i Czugunow. Wydaje mi się, że dosyć wysoka linia, a trudne biegi nie ułatwią mu wysokiej zdobyczy punktowej.
 
Ostatnia edycja:
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
Z tymi Nicki kontra Vacul to chyba wskazał bym Martina. Raz że Nicki od kilku lat na Gorzowskim owalu jeździ przeciętnie, a dwa że tu wcale nie musi być RT ze strony GKM u .Mecz może byc na styku. Pamiętajcie że na Gorzowskim owalu mieli praktycznie pewne 13-15 pkt ze strony piszczały .
Ciężki mecz do typowania, linie buków bardzo dobrze wystawione . Jakbym miał w coś wejść to
Gorzów - GKM +8.5 Fortuna 2.01

///
Strasznie siedział mi w głowie wynik znowu 49-41 i tak by było gdyby nie juniorska jazda Nickiego i Fricka w 15 . Dali się objechać jak tyczki. Dodatkowo trenejro GKM u też do dupy i nie wiem czemu nie dał Pludry w 14 ...
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Ominęły Cię przede wszystkim kłopoty Nickiego Pedersena z dotarciem na stadion i to , że Grudziądz dmuchając na zimne ściągnął Szczepaniaka w razie gdyby Nicki nie zdążył :))

Ale niedawno było 160km do Gorzowa ,a nawigacja w aucie pokazywała 18.07 jako czas przybycia :)))
O kłopotach Nickiego wiedziałem dostałem SMS od znajomego😉😉dlatego w sumie ominąłem go w swoich typach kompletnie😉ale raczej było pewne że zdąży tak czy siak....liczę dziś na dobry mecz😉
 
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Szkoda, że Nicki dojechał bo była okazja na fajne typy - zwłaszcza gdyby spóźnił sie idealnie na swój pierwszy bieg . Tak to tylko wyścig juniorów Gorzów wygra bieg juniorski 1,47 ruski i inne klony wydaje się z prebetów jedynym sensownym betem (live niestety nie daje dziś UB które ostatnio dało kilka biegów pierwszy raz w tym sezonie w naszej lidze) .



Paluch rosnie i ma problem z sylwetką na motorze, ale w biegu juniorskim w Toruniu nie było tego widac kompletnie , natomiast Bartkowiak u siebie powinien wyprzedzić Łobodzińskiego. Grudziądz był turbo słaby u siebie z Czewą (mowa o juniorach) . Nie ma jeszcze zestawu więc ze stawką warto poczekać do momentu aż okaże się czy Bartkowiak jest z 1 pola czy z 2 - ale jeśli pierwsze i trzecie przypadnie gospodarzom to w Gorzowie warto grać gospodarzy w biegu numer 2. Tu po równaniu 3 serie czasem nawet 1 pole jest zdecydowanie najlepsze. Chomski tak ustawiał tu pary, żeby w 5 biegu Jasiński jechał z 1 pola a Bartek z 3 i osłaniał go nie raz aż do mety i szło to łapac z 2 lata po 51 a potem po 17 kursie u ruska.

ps: pole numer 1 jednak


ub da biegi live oraz h2h na zawodników dziś jednak
 
Ostatnia edycja:
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Paluch poniżej 5,5 sts - 1.85
6 punktów trochę dużo, owszem nie ma najtrudniejszych rywali ale matematycznie wychodzi max 5 punktów.
Także taką linie można spokojnie zaatakować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +480
koma97 25,8K

koma97

Użytkownik
Wracamy do gry.

Gorzów - Grudziądź
Przy okazji pierwszej kolejki pisałem o obu drużynach więc nie chce się powtarzać, wiec jedziemy z typami na mecz.

Grudziądz +10,5pkt @1,7 Superbet

Tor w Gorzowie do najłatwiejszych nie należy dlatego to jest spory handicap w stronę gości i nie spodziewałbym się tutaj sensacji na miarę tej z ostatniego meczu z Częstochową, ale wydaje mi się ze aż tak duży handicap jest tutaj przesadą dlatego idę w stronę gości dodając im 10pkt. z nadzieją ze ten zakład okaże sie trafiony. Gorzów bez Zmarzlika i z Fajferem na pokładzie, który pojechał naprawdę fajny mecz w Toruniu gdzie na mnie zrobił duże wrażenie i dzisiejszy mecz pokaże czy to była jednorazowa sytuacja czy Stasio może liczyc ze będzie mu robił te 8pkt co mecz. Niemniej jednak spodziewam się tutaj wygranej Stali, ale nie przesadzałbym z tym ze będzie tutaj aż taki pogrom.

Nicki +10,5pkt @1,95 Superbet

Dla mnie to Pan Nicki. To co zrobił ostatnio na stadionie w Grudziądzu składa same ręce do oklasków, wszyscy go skreślali po tej kontuzji z poprzedniego sezonu a on pokazał, że jest jak wino. Dzisiaj stadion, który nie do końca mu leży, ale jeżeli ktoś ma formę to takie czynniki odchodzą na drugi plan. Jeżeli przewiózł Mikkela, Madsena, Drabola co prawda na swoim stadionie to dlaczego miałby sobie nie poradzić z Thomsenem, Woźniakiem czy Fajferem? 11pkt na spokojnie jest do pokrycia, wiadomo że największe kłopoty może sprawić Marin, ale strata pkt w meczach z nim jest wliczona w tą linie i wydaje mi się ze ona jest jak najbardziej do pokrycia.

Paluch +4,5pkt @2,08 efortuna

Junior Stali to przyszłość polskiego żużla, który debiutując w poprzednim sezonie dał się poznać jako walczak i naprawdę dobrze zapowiadający się żużlowiec. Tydzień temu w meczu z Apatorem przywiózł 4 pkt z bonusem, więc dlaczego dzisiaj miałby nie zrobić 5pkt na własnym stadionie?

Nicki dał a później zabrał. szkoda tego ostatniego biegu... handi na gości prawie pokryte... do ostatniej prostej... Co do Kacpra to szkoda tego biegu juniorskiego, że na Jancarzu dał się objechać.
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
STS zmienił linie widzę na Palucha ...było 4.5 jest 5.5 więc wchodzę w to grubo last minute--- under 5.5 kurs 1.84 Sts
 
Ostatnia edycja:
C 9,9K

Carola

Użytkownik
Bieg numer 2 Gorzów UB 1,8 kurs (wiem , że Pludra 1 pole , ale mimo wszystko ) - kurs z dupy , wszędzie 1,5 max sts 1,18 minus podatek nawet - no żarty w porównaniu z 1,8 netto [/ICONMINUS] niektórym mózgu nie da się jednak w żaden sposób do głowy zaimplementować .....Oskar super przykład. Tylko kreda i nic więcej jak zawsze w Gorzowie
 
Ostatnia edycja:
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
Ktoś mi racjonalnie wytłumaczy czemu trener Grudziadzan nie wystawił w 14 Pludry? Miałby te same pole co w biegu 12 także nie rozumiem czym się kierował wystawiając wolnego Jakobsena
 
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Jakiś pomysł skąd takie rożliczenie? Wygranych było po 6 z A i B. Teoretycznie zwrot bo brak rostrzygniecia ale tak jak w przypadku najlepszego zawodnika powinny być brane 2 miejsca przy równej liczbie. Tutaj jednak jakoś dziwnie rozliczone. Na czacie nie są w stanie odpowiedzieć i każą czekac
 

Załączniki

U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Jakiś pomysł skąd takie rożliczenie? Wygranych było po 6 z A i B. Teoretycznie zwrot bo brak rostrzygniecia ale tak jak w przypadku najlepszego zawodnika powinny być brane 2 miejsca przy równej liczbie. Tutaj jednak jakoś dziwnie rozliczone. Na czacie nie są w stanie odpowiedzieć i każą czekac
Normalne rozliczenie, kurs podzielony przez liczbę prawidłowych typów czyli przez 2.
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Ktoś mi racjonalnie wytłumaczy czemu trener Grudziadzan nie wystawił w 14 Pludry? Miałby te same pole co w biegu 12 także nie rozumiem czym się kierował wystawiając wolnego Jakobsena
Dziwne że pytasz, bo Pludra nie był żadnym pewnikiem do nominowanych. by się tak oburzać. W 12 miał Bartkowiaka i Vaculika oraz atomowy start którym założył wszystkich. w 14 już by miał schody zamiast juniora miał za rywala Fajfera i Vaculika oraz 4 pole ale nie to samo bo po równaniu. Co więcej w 12 biegu jak oglądniesz raz jeszcze to zobaczysz jak wolny był Pludra i to że wtedy skończyło się 5-1 to raczej przez kwadratową jazdę Vaculika, choć i tak dla niego szacun. Pludra nie jest juniorskim gigantem by dostawał tak ważne biegi, to nie junior w skali Przyjemskiego czy Miskowiaka z ubiegłego roku. Tu walka szła o bonus i decyzja trenera do obronienia. Nie w 14 wyścigu szukaj swojego niepowodzenia a jak już chcesz szukać to popatrz na Pedersena, wynik piękny, ale w kluczowych momentach dwa razy Thomsen i raz Woźniak zrobili z niego wiatrak.

P.S Kto to jest "piszczała"?

Wiele miejsca porusza się na forum o szacunku dla zawodników. zespołów czy innych użytkowników. Nie ważne skąd jesteś to miej do tego zawodnika szacunek bo najprawdopodobniej oglądasz najlepszego zawodnika w całej historii tej dyscypliny, którego być może nikt nie pobiję za Twojego długiego/krótkiego życia.
Owszem strata Bartka jest ogromna, myślę że każdy to wie i zdaję sobie sprawę z miejsca w szeregu, że finału nie będzie, nie mniej jednak jeździli dziś ze słabym Grudziądzem a nie Lublinem.
 
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
Mojego niepowodzenia? Przecież ja nic nie przegrałem. Ba , nawet z Grudziadza nie jestem.
Liderzy GKM u dali się jak dzieci objechać w 15 biegu praktycznie blokując jeden drugiego . Pedersen i tak tutaj zrobił niezły wynik patrząc na ostatnie lata jazdy na tym nudnym torze ( chociaż wczoraj było inaczej bo mimo wszystko przygotowała go poniekąd "pogoda" )
Natomiast totalnie nie zgodzę się z tym 14 biegiem. Jakobsen przez całe spotkanie nic nie pokazał i nie było żadnego racjonalnego argumentu by go wystawiać. Pludra mimo iż jakimś asem nie jest miał dzień "konia" i mógł powtórzyć ten start. A tak jak pisałeś , było po równaniu i mógłby to spokojnie dowieźć .
Porównanie do Przyjemskiego czy Miskowiaka to też bzdura , bo Misiek pół zeszłego sezonu jechał słabo/przeciętnie. A Wiktorowi zdarzały się takie wpadki jak chociażby przegrana z Celina Laubman ( tutaj mnie poprawcie , nie pamiętam dokładnie nazwiska ) na trudnym torze bodajże w zawodach indywidualnych

Piszczała - narodowy pupilek skarbu państwa , król hot dogow z Orlenu. Dawca orgazmów każdemu komentatorowi
 
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
za ostatni akapit proponuje bana. Im mniej takiego bezsensownego hejtu tym lepiej. To dział analiz więc swoje przytyki do jakiegokolwiek zawodnika czy klubu zostaw dla siebie
 
Otrzymane punkty reputacji: +338
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
Krosno - Toruń

#1 A. Lebiediew powyżej 9 pkt | (liczy się pierwszych 5 startów) | betfan | 1.75
W zasadzie w większości buków linia jest 9.5, początkowo sts wystawił powyżej 8.5 po kursie 1.88, ale ogarnęli. W betfanie mamy przy 9 punktach zwrot, ale do rzeczy.
Lebiediew fajnie wszedł w sezon 9 oczek w Lesznie no i ten feralny bieg, gdzie brakło paliwa... W Krośnie powinien być jeszcze mocniejszy, bo tor dla zawodników z Torunia może być zagadką, natomiast Andrzej trochę kółek tu już wykręcił

#2 Kto lepszy? A.Lebiediew - P.Dudek (liczy się pierwszych 5 startów) | Lebiediew | 1.75 | betfan

#3 P.Przedpełski poniżej 7 punktów (liczy się pierwszych 5 startów) | 1.85 | betfan
Pamiętam występ Przedpełskiego na IMPie rok temu, męczył się niesamowicie na torze w Krośnie i tylko 3 oczka. Dzisiaj też ciężkie biegi.
1 bieg Lambert - Kasprzak - Przedpełski - Lebiediew
2 bieg Lebiediew - Przedpełski - Zieliński - Dudek
3 bieg Doyle - Dudek - Milik - Przedpełski
4 bieg Przedpełski - Zieliński - Affelt - Świdnicki

Nie widzę, tutaj opcji na 8 punktów, w zasadzie oprócz 12 biegu, czyli swojego czwartego startu, o punkty będzie niezwykle ciężko.

#4 J. Doyle+A. Lebedevs powyżej 20.0 punktów (wszystkie starty się liczą) | 1.75 | etoto

🤬słabe typy :(
 
Ostatnia edycja:
maniek81 324,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Krosno - Toruń [powyżej 0.5 taśmy w meczu] 3.55 etoto
Ekstraligowa inauguracja w Krośnie. Zapewne ujrzymy pełen stadion wypełniony miejscowymi kibicami, którzy będą liczyli na historyczne zwycięstwo swojej drużyny. Drużyna Wilków znakomicie pokazała się w Lesznie, ale dziś uważam, że zadanie będzie trudniejsze. W Lesznie nic nie musieli, a tutaj już będzie presja, oczekiwania i ciśnienie, bo skoro w Lesznie prawie udało się wygrać, to czemu nie dokonać tego dziś u siebie? Dla Torunia też będzie to mała nowość, bo ilu zawodników Apatora miało okazję tam jeździć w ostatnim czasie? Otoczka meczu, inauguracja, spore oczekiwania, to wszystko może spowodować, że któryś z zawodników nie utrzyma nerwów na wodzy i wjedzie w taśmę przy starcie w jednym z wyścigów. Ciekawa opcja w etoto i kurs także, więc próbuję.
 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Krosno - Toruń [powyżej 0.5 taśmy w meczu] 3.55 etoto
Ekstraligowa inauguracja w Krośnie. Zapewne ujrzymy pełen stadion wypełniony miejscowymi kibicami, którzy będą liczyli na historyczne zwycięstwo swojej drużyny. Drużyna Wilków znakomicie pokazała się w Lesznie, ale dziś uważam, że zadanie będzie trudniejsze. W Lesznie nic nie musieli, a tutaj już będzie presja, oczekiwania i ciśnienie, bo skoro w Lesznie prawie udało się wygrać, to czemu nie dokonać tego dziś u siebie? Dla Torunia też będzie to mała nowość, bo ilu zawodników Apatora miało okazję tam jeździć w ostatnim czasie? Otoczka meczu, inauguracja, spore oczekiwania, to wszystko może spowodować, że któryś z zawodników nie utrzyma nerwów na wodzy i wjedzie w taśmę przy starcie w jednym z wyścigów. Ciekawa opcja w etoto i kurs także, więc próbuję.
Fajny typ😉powiem szczerze że dawno albo nigdy nie widziałem zakładu na taśmy w meczu hehe
Tak jak ostatnio grałem grubo over Holdera co weszło,tak dziś ryzykuje i rano pograłem na fortunie
J.Holder under 7.5 kurs 1.75 Fortuna
Nie ukrywam że 1 bieg jest kluczowy tutaj,jeśli według planu zrobi 0 max 1 to jest duża szansa że wejdzie, tym bardziej że jak coś pojedzie Lindgren to być może Jacka w nominowanym nie zobaczymy i na to po cichu liczę....

Niewiem coś mi podpowiada że Krosno wygra...hmm tak wewnątrz,ja jednak pieniądze ulokuje w Toruniu ale tu może się zdarzyć wszystko wiec stawiać według uznania😉😉
Toruń win 1.95 Fortuna
Jakieś argumenty?szczerze żadne,mecz typowy jak na loterii....może więcej doświadczenia i jakości na papierze po stronie gości,i ta presja ktora liczę że trochę zje gospodarzy więc idę w kierunku gości,podepre za drobne to remisem bo coś koło tego może się zakręcić 😉
 
Ostatnia edycja:
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Lublin - Wrocław

Kowalski B. - under 4,5
Kurs: 1,94 STS

Myślę, że pomimo wczorajszego fenomenalnego wystąpienia Kowalskiego postawie na jego under w tym meczu. Liga to jednak nie turniej indywidualny, w Opolu miał co prawda paru dobrych przeciwników, ale w tym spotkaniu zobaczymy samą czołówkę polskiej ligi. Dodatkowo duża presja, w końcu to spotkanie drużyn pretendujących do złotego medalu w tym sezonie i każdy ma coś do udowodnienia. W biegu juniorskim głównym przeciwnikiem będzie Cierniak, który na swoim torze powinien zdobyć 3pkt, z pozostałymi dwoma juniorami Kowalski powinien sobie poradzić. W biegu 4 liczę na 1pkt Kowalskiego, myślę że nie poradzi sobie z seniorami Kubera, Pawlicki. Bieg 10 najtrudniejszy sami seniorzy Holder, Lindgren i Janowski, jeśli żaden z nich nie zawiedzie powinno być 0pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +166
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom