>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami II runda Ekstraligi

Status
Zamknięty.
T 0

termis966

Użytkownik
Panowie a co myślicie o meczu Motor - Sparta ? Ja czuje że Sparta to wygra i do tego dorzucam win Torunia. Myśle że trio Janowski Woffinden i Łaguta do tego bardzo solidny Bewley i liczę ze przebudzenie Pawlickiego w Toruniu to nie przypadek. Odnośnie Torunia to Kasprzak i Świdnicki zawali mecz Wilką.
 
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Na papierze lepiej wygląda Wrocław, ale Lublin jechał tylko raz i do końca nie wiadomo jak z formą zawodników Lublina. Mam tu na myśli szczególnie Holdera, czy powtórzy dobry występ jak w Częstochowie oraz Lindgrena, czy jest bez formy czy poprzedni mecz był tylko przypadkiem.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ja stawiam konsekwentnie over na Pawlickiego 5.5 pkt. Mecz na szczycie można rzec. W Toruniu był szybki, jeżeli są takie mecze Pawlicki nigdy nie odpuszcza i dojeżdża do płotu wiec dla mnie te marne 6 pkt powinien zdobyć bez problemu.

Kasprzak under 6.5. Jak wiemy Kasprzak nie powinien jeździć w elidze. Jego forma to nic nowego jak dojeżdżanie do płotu swoim. Nie mam żadnych podstaw, by mógł zdobyć te 7 pkt. Wiadomo to jest sport i różne rzeczy się dzieją
 
M 93,8K

michalkin

Użytkownik
Apator to jednak jest mem. Jak w takim klubie nie potrafią ogarnąć, ze e ekstralidze nie da się jeździć bez juniorów. I tak od kilku lat…
 
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Apator to jednak jest mem. Jak w takim klubie nie potrafią ogarnąć, ze e ekstralidze nie da się jeździć bez juniorów. I tak od kilku lat…
Racja bez juniorów się nie da, żeby chociaż jeden jeździł i był pewniakiem na juniorów drużyny przeciwnej i z nimi chociaż po 1 punkcie przywoził.
Natomiast wydaje mi się, że od kilku lat Apator nie może znaleźć sobie prawdziwego lidera, na którego można w ciemno stawiać że 10-12pkt to minimum zrobi w meczu. A tak niby nazwiska są które powinny jeździć, ale to wszystko to jest tzw. druga linia bez solidnego lidera.
 
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
B.Zmarzlik powyżej 2,5 wygranych biegów @1,37 Fortuna (pierwsze 5 startów) a jednak wykrakałem z torem 😂 1

Myślę, że do jakiegoś dubla jak znalazł. Jak nie będzie jakiegoś strasznego toru typu tylko start i ciężka szpryca to powinno być gładko.

Kubera D.(-2) - Bewley D. 2 @1,75 Fortuna (pierwsze 5 startów) 10pkt-5pkt (upadek Andrzejewskiego przy prowadzeniu Bewleya w 12 biegu) 😔

Podoba mi się jazda Bewleya na początku sezonu. W poprzednich latach ładnie śmigał w Lublinie. Do tego jeszcze handicap.

Janowski M.(-2) - Pawlicki Piotr 2 @1.77 Fortuna (pierwsze 5 startów) 10pkt-9pkt

Pawlicki coś tam widać, że jedzie, za to Janowski dosyć niemrawo, biegi też wydaje mi się bardziej korzystne ma Pawlicki i do tego jeszcze handicap.
 
Ostatnia edycja:
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
D.Ratajczak over 4.5 kurs 2.22 sts
To bet podstawowy ,raz że skusił mnie kurs a dwa jestem przekonany że jeśli pyknie bieg młodzieżowy z wewnętrznego,to dostanie dziś 5 startów na co liczę po cichu....za Parnickiego dwa starty...
Dwa bety mniejszej wagi ale do takich małych tasiemek za drobne tu under Parnickiego 1.5 kurs 1.75 STS i over Jabłońskiego 2.5 kurs 1.75 Sts ...
Dlaczego te dwa typy tak asekuracyjnie trochę hmmm....to zależy w zasadzie od 1 tego typu....efekt domina....Parnicki trudny 1 bieg ,jeśli przywiezie 0 ,a Ratajczak minimum 2 w juniorskim to jest szansa na zmiany,a w 12 jeśli cokolwiek będzie jechał Jabłoński to zmieni Parnickiego i pojedzie na juniora Torunia....zobaczymy tak to sobie ułożyłem w głowie...szanse na punkty juniorzy Leszna będą mieli spore tak uważam...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +232
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Do gry był myślę J.Holder udało mi się złapać under 7.5 po czym zaraz zdjęte i linia 6.5 tu już jednak większe ryzyko...
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
D.Ratajczak over 4.5 kurs 2.22 sts
To bet podstawowy ,raz że skusił mnie kurs a dwa jestem przekonany że jeśli pyknie bieg młodzieżowy z wewnętrznego,to dostanie dziś 5 startów na co liczę po cichu....za Parnickiego dwa starty...
Dwa bety mniejszej wagi ale do takich małych tasiemek za drobne tu under Parnickiego 1.5 kurs 1.75 STS i over Jabłońskiego 2.5 kurs 1.75 Sts ...
Dlaczego te dwa typy tak asekuracyjnie trochę hmmm....to zależy w zasadzie od 1 tego typu....efekt domina....Parnicki trudny 1 bieg ,jeśli przywiezie 0 ,a Ratajczak minimum 2 w juniorskim to jest szansa na zmiany,a w 12 jeśli cokolwiek będzie jechał Jabłoński to zmieni Parnickiego i pojedzie na juniora Torunia....zobaczymy tak to sobie ułożyłem w głowie...szanse na punkty juniorzy Leszna będą mieli spore tak uważam...
 
M 11,3K

mumin89

Użytkownik
Ja dzisaij dalem

Smektala mniej 7.5 fortuna kurs 1.88
Wszyscy widzimy jak Bartek jezdzi jest w slabej formie w tym sezonie jeszcze 8 pkt nie przyiowlz dzisiaj Torun przyjezdza i moze poza 1 biegiem gdzie ma i tak Dudka to ciezko mu bedzie wozic jakies pkt
2 bieg z Jankiem i Lambertem ciezko 3 i 4 bieg to wogle z Jankiem Dudkiem Emilem Zengota gdzie ma przywiez 8 pkt i jeszcze w takiej formie

Lindsey mniej 7.5 fortuna kurs 1.84
Jaimon tez forma beznadziejna ok w parze z juniorami ale jakie biegi ma ciezkie 1 bieg Lambert zengota Przepdelski , pozniej Dudek Przepdeslki ostani z Lambertem i Kolodziejem kolejni zawodnikow ktory ciezko bedzie mial aby 8 pkt przywiez

Fajfer wiecej 5.5 fortuna kurs 1.65
oskar zakaskuje mnie pozytywnie 1 bieg moze wygrac nawet rywal Lingren , 7 bieg musi cierniaka przywiez i przeicez nie musi tez przerywac z Holderem ktory nie jest jakis super tak jak to w biegu 13 tylko 9 bieg ciezki ale Hampel wczoraj pokazal ze nie jest jakis super

Holder mniej 6.5 kurs 1.80 fortuna
Jack w parze z Fredka ktory wczoraj pokazal ze jest szybki do tego ma ciezki numer 3 wiec biegi z juniroami odpadaja mu 1 bieg z Wozniakiem i Vaculikiem ciezko o pkt pozniej Vaculik i Lindgren znow ciezko moze byc nastepnie znow Thomsen i Lingren znow bardzo ciezki bieg i na koniec z z Thomsen i Zmarzliekim oraz Fajferem wiec moze byc 0 a takze w nominowanych moze nie brac udzialu


Ten Toruń juz się niech nie osmiesza z taka jazda
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ja pojde w under Zengoty 9.5. Nie chce mi się wierzyć, ze zengota walnie dyszkę. Oprócz jednego biegu wszystkie inne ciężkie. Coś czuje, ze Apator ich przejedzie jak walec
 
ampm 0

ampm

Użytkownik
Dla mnie na dziś Bartek under 12.5 w forbecie za 1.95.
Kurs na wszystkie starty zawodnika - nie przewiduje taktycznej Motoru (jedyna szansa)...
Widać było brak petardy w Lublinie z Wrockiem, dodatkowo dochodzi GP w najbliższą sobotę i oszczędzanie na to wydarzenie....
Ogólna niewiadoma, ale spróbuję właśnie to.....
Post automatycznie złączony:

Prośba o przeniesienie do odpowiedniej kolejki..
 
T 0

termis966

Użytkownik
Dla mnie na dziś Bartek under 12.5 w forbecie za 1.95.
Kurs na wszystkie starty zawodnika - nie przewiduje taktycznej Motoru (jedyna szansa)...
Widać było brak petardy w Lublinie z Wrockiem, dodatkowo dochodzi GP w najbliższą sobotę i oszczędzanie na to wydarzenie....
Ogólna niewiadoma, ale spróbuję właśnie to.....
Post automatycznie złączony:

Prośba o przeniesienie do odpowiedniej kolejki..
Moim zdaniem wczorajszy słaby występ Bartka jest spowodowany torem w Lublinie.
Dzisiaj jedzie tak naprawdę Bartek do siebie i ma coś do udowodnienie dlatego nie zdziwię się jak ustrzeli czysty komplet .
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Lidsey vs Lambert (-1.5 pkt.) [2] 1.80 forbet

Lidsey nie jedzie nic wielkiego z początku sezonu. Lambert z kolei wczoraj zaliczył wpadkę w Krośnie i pewnie stąd takie zestawienie. Nie sądzę, by Brytyjczyk dzisiaj ponownie pojechał taki piach. Myślę, że zrehabilituje się dziś i będzie siłą napędową Apatora, stąd typ w jego kierunku.

Lidsey akurat wykręca dwucyfrówkę, a Lambert jak sierota tracił pozycje na dystansie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Zmarzlik-Thomsen (+1,5 pkt) 1 @1.57

Spodziewam sie powortu Zmarzlika do Gorzowa w wielkim stylu. Mysle, ze on sobie odbije ten wczorjaszy wystep, nie zachwycil lubelskich kibicow, ale jak wspominal wyzej kolega, wiele bylo w tym winy toru. Dzis bedzie taka mala rehabilitacja sadze, co ucieszy kibicow w Lublinie, a bedzie o to latwiej w Gorzowie.

Thomsen bedzie co prawda jednym z liderow Stali obok Vaculika, bo to on z Wozniakeim musi wziac teraz wieksza presje na swoje barki, ale Dunczyk bedzie "dziurawy" sadze nie jeden slabszy bieg zaliczy. Jest tu handicap punktowy pod Thomsena, ale przeciez raz, ze sie spotkaja ze Zmarlizkiem na torze, a dwa Zmarzlik tych wpadek zakladam miec nie bedzie.
W tym przypadku liczy sie pierwsze 5 biegow, wiec przy rownej licznie startow, jak nabardziej ma to sens bytu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Jak już dziś Toruń się nie ogarnie i nie wygra z Unią to już niewiem kiedy i z kim...osłabioną Unią dodajmy...
Toruń win kurs 1.9 Fortuna
Toruń +2.5 kurs 1.46 Fortuna do dubla
Zengota under 9.5 kurs 1.7 Fortuna
Lublin win kurs 1.4 Fortuna
Oraz Thomsen under 10.5 kurs 2.01 Fortuna....mam tylko nadzieję że nie wjedzie z taktycznej....ma 2 mega trudne biegi plus zapewne nominowane a kurs zachęca w sumie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Dawno takiej żenady nie widziałem w postaci Torunia,czarna lista i należy omijać ich szerokim łukiem....oni na ten moment nie są słabi...oni są bardzo słabi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom