>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami II runda Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
1000x200_.png
Druga odsłona fazy zasadniczej sezonu 2023.
W Gorzowie Stal podejmie grudziądzki GKM. Obie drużyny pozytywnie zakoczyły w pierwszej kolejce. Stal do końca walczyła z faworyzowanym Apatorem, natomiast GKM znakomitej postawie Pedersena urwał punkt Włókniarzowi. Zapowiada się wyrównane starcie, choć faworytem wydaje się gorzowska Stal.
W drugim piątkowym meczu Sparta podejmie Byki z Leszna i tu raczej pytanie nie brzmi kto wygra, tylko jak wysoko wygra wrocławski team.
Hitowo zakończymy drugą rundę. W Częstochowie pewniak do play-off, czyli Włókniarz podejmie Mistrza Polski z MIstrzem Świata w składzie - Motor Lublin. To jeden z niewielu meczów, kiedy Lublinianie moga stracić punkty i nie będzie to aż tak wielka niespodzianka. Nie po to jednak sprowadzono Bartka Zmarzlika, aby z kimkolwiek przegrywać, zapowiada się zacnie!
Mecz Wilków Krosno z Apatorem Toruń został przełożony.

• 14.04, godz 18:00 Stal Gorzów - GKM Grudziądz
• 14.04, godz 20:30 Sparta Wrocław - Unia Leszno
• 16.04, godz 19:00 Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin
 
Ostatnia edycja:
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Michelsen (mecz ligowy o 19;15) i Bewley (mecz ligowy o 16:15) w niedziele o 9.30 jadą przełożony półfinał B Drużynowych Mistrzostw Europy. Obaj powinni dotrzeć na swoje mecze bez problemu jednak mogą być zmeczeni po zawodach i podróży. W przypadku gdy nie zdążą nie ma możliwości stosowania ZZ
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Zmęczeni? Bez jaj. O ile tylko dojadą na czas to co najwyżej wyspani. Żadna nowość takie podróże.
 
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
A. Laguta powyzej 11,5 pkt @1.57

Wroclaw tu wygra wysoko prawdopodobnie. Sadze jednak ,ze Lauguta pojedzie smialo 5 biegow i daja mu zarobic, jezlei rok musial pauzowac. O forme tu raczje nie ma sie co martwic, bo to klasa, a i juz w tym seoznie pokazal bardzo dobra dyspozycje przed liga.
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Częstochowa - Lublin [2] 1.80 forbet
Włókniarz będzie miał ciężko bez Woryny. Lublin ze Zmarzlikiem, Kuberą, Lindgrenem objeżdżonym na częstochowskim torze wygląda na papierze lepiej. Nie można też zapominać o Hampelu. Ja tu widzę dziś zwycięstwo gości.

Madsen (-1.5) - Michelsen [1] 1.85 forbet
Idę w stronę Madsena, który jest bardziej objeżdżony na częstochowskim torze. Początek sezonu też ze wskazaniem na Madsena. W inauguracyjnej kolejce w Grudziądzu pojechał lepiej od Michelsena. Do tego dochodzi fakt, że Michelsen rano ścigał się w Pardubicach, więc może być lekkie zmęczenie.

Madsen dziś bezbarwny
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1011
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
Częstochowa (+4.5) - Lublin 2 2.68 Fortuna
No nie no bez przesady. Już z Kacprem mecz byłby na styku . Tak teraz wydaje mi się że swobodne 41-49 dla gości. Nie sądzę że i Leon i MM będą same trójki przywozić. Misiek niewiadoma.
Swoją drogą żałosne traktowanie kibiców ze strony zarządu. W ostatniej chwili bez kszty wytłumaczenia takie coś odwalić to tylko nasz prezio potrafi.

// Ależ mi się udało trafic wynik :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1838
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Lublin win kurs 1.7 Fortuna no Czewa bez Woryny nie może tego wygrać...😉

Oraz grubo pograny J.Holder over 5.5 kurs 1.94....trzeba spróbować fajny układ biegow
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1798
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Częstochowa - Lublin

Holder J. - over 5,5
Kurs: 1,94 Fortuna

Myślę, że pod nieobecność Woryny Jack powinien osiągnąć ten wynik, zastępujący Kacpra Karlsson nie powinien sprawiać problemu Holderowi (jadą ze sobą 2 razy). Upatruje, że to na nim i na juniorach głównie Holder powinien robić punkty. W swoim pierwszy biegu niepewny Miśkowiak i dwóch juniorów, później wspomniany Karlsson, junior i ponownie Karlsson. Minus za to taki, iż może pojechać tylko 4 razy a nie 5, ale i tak chyba zaryzykuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1945
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Częstochowa - Lublin

Holder J. - over 5,5
Kurs: 1,94 Fortuna

Myślę, że pod nieobecność Woryny Jack powinien osiągnąć ten wynik, zastępujący Kacpra Karlsson nie powinien sprawiać problemu Holderowi (jadą ze sobą 2 razy). Upatruje, że to na nim i na juniorach głównie Holder powinien robić punkty. W swoim pierwszy biegu niepewny Miśkowiak i dwóch juniorów, później wspomniany Karlsson, junior i ponownie Karlsson. Minus za to taki, iż może pojechać tylko 4 razy a nie 5, ale i tak chyba zaryzykuje.
na Superbecie kurs 2,00
 
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Mateusz Bartkowiak (Stal Gorzów) over 2.5 2.01 (sts)

Układ biegów Bartkowiaka:

2. Bartkowiak, Pludra, Paluch, Łobodziński
6. Thomsen, Fricke, Bartkowiak, Jakobsen
12. Fricke Bartkowiak, Łobodziński, Vaculik

Buki zapewne sugerowały się tym, że Bartkowiak nie zdobył punktów w Toruniu i na domowy mecz całkiem fajną linię wystawili na 20-letniego Bartkowiaka. Bartkowiak na treningach i sparingach z Lesznem imponował szybkimi startami, szybkim sprzętem i robił po 5-6 punktów. Sam zawodnik przyznał, że dobra dyspozycja przed sezonem nieco go "spaliła": ---> https://przegladsportowy.onet.pl/zu...zawodnik-stali-udowodni-swoja-wartosc/6gnh1rj

W Gorzowie od środy na torze leżała plandeka, bo w ostatnich dniach ciągle padał deszcz. Na początku decydować będą starty, a Bartkowiak jest bardzo dobry w tym elemencie, na dodatek trener Chomski mu pomógł i wystawił go tak, aby w pierwszym starcie mieć pole a lub b, co powinien Bartkowiak wykorzystać.

Bartkowiak 2x jedzie na Łobodzińskiego, który przed sezonem przegrał rywalizację z Rafalskim i to Rafalski jechał w pierwszym meczu ligowym. Tam po słabszym występie w Gorzowie zastąpiłgo już Łobodziński. Pludra na starcie sezonu nie jest jakiś super mocny (porażka 1:5 u siebie z młodą parą Czewy) i do overu Bartkowiaka wystarczy (zakłądając 0 w 6 biegu) jak Bartkowiak 2x pokona Łobodzińskiego i dorzuci jeden punkt na swoim koledze z pary Paluchu lub Pludrze. Szansa na to - patrząc co Bartkowiak jechał na treningach u siebie i w sparingach jest ogromna.

Powodzenia!
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
STAL - GKM
STAL - 12,5
Kurs 2.90
UNIBET
Wszystko szło zgodnie z planem, jednak układ pół i spasowanie się z torem sprawiło, że brakło nie wiele

za większą stawkę
Stal - GKM
Stal - 8,5
Kurs 1.95
Unibet
Niby mogę się cieszyć bo w końcu w tym sezonie zużel dał zarobić, ale równie dobrze mógłbym odejść z niczym jakby nie 15 wyścig i akcję Woźniaka/Thomsena
Brawo. W gorzowie da się scigać, tylko najpierw trzeba odjechać 14 wyścigów :)


Trzecie podejście do udanej inauguracji sezonu w moim wykonaniu.

Tor Stali to istna nuda, start, jeden ślaczek i jazda gęsiego z małymi wyjątkami lub błędami rzecz jasna. Z tego co wiem nie wiele się na nim przed sezonem zmieniło. To nie jest też stadion że jak w Grudziądzu pod drzewem można się odbić od pnia i złapać tak długą prostą jak cały gorzowskim owal. Co więcej jest on bardzo nielubiany w zmaganiach ligowych i jest prawdziwym handicapem Stali, która nie raz przez niego ukrywała swoje braki. Tym bardziej teraz dla duetu Chomski Paluch którzy zjedli na nim zęby i wiedzą co robić, aby bvł tym atutem.

Ja też parę zębów na żużlu straciłem jednak też się mylę i to sromotnie i tak też było ostatnio. Pomyliłem się w 1 kolejce odnośnie oceny GKM bo jednak poszarpali lwy, jednak trzeba dodać, że to wynik dość mizerny jak na brak Woryny. Pomyliłem się też drugi raz gdy Stal Gorzów wyciskała co mogła na Motoarenie, otwierając sobie autostradę do bonusa. I oglądając te dwa mecze bardziej urzekła mnie postawa Stali niż GKM i to w ich stronę zainwestuję pieniądze.

Z moich pomyłek pora wyciągnąć wnioski (choć mam nadzieje, że nie zbyt wczesne i zbyt pochopne) z 1 kolejki. Na papierze bardziej waleczny i skuteczny wynik uzyskała Stal, która wycisnęła maxa z groźnym Toruniem jednak za to punktów do tabeli nie dają. Zaskoczył mnie Fajfer, który myślałem, że jeśli już gdzieś ma coś robić to tylko u siebie, a tu proszę wygrywane wyścigi, szczególnie ten z Dudkiem i łączna suma 9 pkt Zaburzyło to moją myśl że mają 3 liderów i całkowity brak drugiej lini, a tu proszę linia jest, może nie zbyt gruba ale jest. U24 dołożył swoje pokonywał juniorów wymagać więcej nie można było, tym bardziej, że Jasiński lepiej się czuję na swoim torze i tu czytaj dziś wymagać można/trzeba więcej. Jak już przy juniorach jestem to myślę, że do poprawy będzie Paluch a i Bartkowiak może lepiej zapunktować tzn lepiej musi bo gorzej się nie da.

Cały mecz przyćmił kosmita, który w ostatnim meczu wylądował na Hallera dzieląc i rządząc zdobywając 18 pkt, ale reszta zespołu? Czugunow Fricke - 8 pkt to są wyniki dla drugiej linii a nie liderów/lidera. Zbliżył się do nich wynikiem U24 co już nie napawa optymizmem. Juniorzy na swoim torze nie radzili sobie (owszem z dużymi talentami ale mimo wszystko z debiutantami) - Karczewskim Kupcem, tymi samymi, którzy w niedzielę objeżdżał Grzelak z Lublina. Źle to wyglądało młode Gołąbki. I ciężko dziś uwierzyć, aby Pludra miał gryźć Palucha a Łobodziński Bartkowiaka u siebie a każda z tej pary to łącznie 3 biegi meczowe, które mogą zrobić dużą różnice.
U24 Grudziądza może coś dołożyć ale gołębie nie mogą się na tym opierać choć w sumie mogą bo powinien być lepszy od swojego odpowiednika z Gorzowa.

Mój błąd z pamięci szedłem, że jednak nie ma zmiany w składzie, a jednak dziękuję Adamsowi za czujność- Za Szczepaniaka pojedzie Krakowiak,- więc edytuję ten akapit. Pozostało mi sprawdzić ostatnie ostatni występ w Gorzowie Norberta, który przywiózł 4 pkt a w ostatnim meczu z Częstochową nie jechał przez problem z sprzętowe Norberta. Co również nie napawa optymizmem, że w tydzień doszedł z nimi do porozumienia i jest to dla mnie typowe łatanie dziury czym się tylko da.

Teraz pytania
Czy Dzik jest w stanie zbliżyć się do tego wyniku u siebie?
Czy Max jest w stanie zrobić powyżej 10 pkt i pokonać w 3 startach liderów Stali?
Czy Pludra jest w stanie walczyć z Paluchem a Łobodziński z Bartkowiakiem na torze Gorzowa?
Czy Czugunow powtórzy swoje 8 pkt z domu?

Za wyjątkiem ostatniego, każde pytanie bliżej dla mnie do odpowiedzi nie, co może pozwolić na wygrany zakład.

Bo w podobnym zestawie pytań o Stali czyli czy liderzy są w stanie poprawić swoje wyniki z meczu wyjazdowego czy Juniorzy są w stanie lepiej pojechać i czy Oskar Fajfer utrzyma swój doskonały wynik jestem bardziej na tak. Co więcej Paluch przy dobrym meczu może wspomóc ewentualnie Jasińskiego.

Uważam, że dziś GKM zostanie sprowadzony na ziemie, że znów ich skład to zlepek niechcianych zawodników z trudną perspektywą na przyszłość. Ze będzie to drużyna swojego toru a wyjazdy tak jak zawsze. Mały walacharz to rezerw taktycznych bo sensowną jeśli Fircke się nie obudzi to będzie tylko Nicki, a juniorzy nie są w stanie pokywać seniorów i zastępować ewnetualne słabe wystepy innych to nie ten kaliber. Nie wykorzystali szansy wygrania z osłabionym Włókniarzem, mają zrobić 40 pkt w Gorzowie? Nie wiem może tak może nie, jednak ja dziś idę o zakład, że nie Uważam, że spokojnie Stal w każdej serii będzie powiekszać przewagę o 2-4 pkt wynik będzie się kręcił koło 14-16 punktów przewagi

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +316
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
STAL - GKM
STAL - 12,5
Kurs 2.90
UNIBET

za większą stawkę
Stal - GKM
Stal - 8,5
Kurs 1.95
Unibet

Trzecie podejście do udanej inauguracji sezonu w moim wykonaniu.

Tor Stali to istna nuda, start, jeden ślaczek i jazda gęsiego z małymi wyjątkami lub błędami rzecz jasna. Z tego co wiem nie wiele się na nim przed sezonem zmieniło. To nie jest też stadion że jak w Grudziądzu pod drzewem można się odbić od pnia i złapać tak długą prostą jak cały gorzowskim owal. Co więcej jest on bardzo nielubiany w zmaganiach ligowych i jest prawdziwym handicapem Stali, która nie raz przez niego ukrywała swoje braki. Tym bardziej teraz dla duetu Chomski Paluch którzy zjedli na nim zęby i wiedzą co robić, aby bvł tym atutem.

Ja też parę zębów na żużlu straciłem jednak też się mylę i to sromotnie i tak też było ostatnio. Pomyliłem się w 1 kolejce odnośnie oceny GKM bo jednak poszarpali lwy, jednak trzeba dodać, że to wynik dość mizerny jak na brak Woryny. Pomyliłem się też drugi raz gdy Stal Gorzów wyciskała co mogła na Motoarenie, otwierając sobie autostradę do bonusa. I oglądając te dwa mecze bardziej urzekła mnie postawa Stali niż GKM i to w ich stronę zainwestuję pieniądze.

Z moich pomyłek pora wyciągnąć wnioski (choć mam nadzieje, że nie zbyt wczesne i zbyt pochopne) z 1 kolejki. Na papierze bardziej waleczny i skuteczny wynik uzyskała Stal, która wycisnęła maxa z groźnym Toruniem jednak za to punktów do tabeli nie dają. Zaskoczył mnie Fajfer, który myślałem, że jeśli już gdzieś ma coś robić to tylko u siebie, a tu proszę wygrywane wyścigi, szczególnie ten z Dudkiem i łączna suma 9 pkt Zaburzyło to moją myśl że mają 3 liderów i całkowity brak drugiej lini, a tu proszę linia jest, może nie zbyt gruba ale jest. U24 dołożył swoje pokonywał juniorów wymagać więcej nie można było, tym bardziej, że Jasiński lepiej się czuję na swoim torze i tu czytaj dziś wymagać można/trzeba więcej. Jak już przy juniorach jestem to myślę, że do poprawy będzie Paluch a i Bartkowiak może lepiej zapunktować tzn lepiej musi bo gorzej się nie da.

Cały mecz przyćmił kosmita, który w ostatnim meczu wylądował na Hallera dzieląc i rządząc zdobywając 18 pkt, ale reszta zespołu? Czugunow Fricke - 8 pkt to są wyniki dla drugiej linii a nie liderów/lidera. Zbliżył się do nich wynikiem U24 co już nie napawa optymizmem. Juniorzy na swoim torze nie radzili sobie (owszem z dużymi talentami ale mimo wszystko z debiutantami) - Karczewskim Kupcem, tymi samymi, którzy w niedzielę objeżdżał Grzelak z Lublina. Źle to wyglądało młode Gołąbki. I ciężko dziś uwierzyć, aby Pludra miał gryźć Palucha a Łobodziński Bartkowiaka u siebie a każda z tej pary to łącznie 3 biegi meczowe, które mogą zrobić dużą różnice.
U24 Grudziądza może coś dołożyć ale gołębie nie mogą się na tym opierać choć w sumie mogą bo powinien być lepszy od swojego odpowiednika z Gorzowa. Najgorsze dla kibiców Grudziądza - Michał Szczepaniak dziura nie do załatania poziom nie jego i pytanie czego spodziewali się po wymianie Szczepaniaka na Kasprzaka włodarze klubu. Na szczęście jak to w przypadku Grudziądza bywa w zimie przyszła zmiana przepisów i GKM już tylko czeka na licencję Tarasienko i pomachaniu Szczepanowi do 1 ligi. Dlatego Mateusz uważaj masz dwa mecze i nie możesz przekroczyć 11 punktów bo utkniesz tam na cały sezon.

Teraz pytania
Czy Dzik jest w stanie zbliżyć się do tego wyniku u siebie?
Czy Max jest w stanie zrobić powyżej 10 pkt i pokonać w 3 startach liderów Stali?
Czy Pludra jest w stanie walczyć z Paluchem a Łobodziński z Bartkowiakiem na torze Gorzowa?
Czy Czugunow powtórzy swoje 8 pkt z domu?

Za wyjątkiem ostatniego, każde pytanie bliżej dla mnie do odpowiedzi nie, co może pozwolić na wygrany zakład.

Bo w podobnym zestawie pytań o Stali czyli czy liderzy są w stanie poprawić swoje wyniki z meczu wyjazdowego czy Juniorzy są w stanie lepiej pojechać i czy Oskar Fajfer utrzyma swój doskonały wynik jestem bardziej na tak.

Uważam, że dziś GKM zostanie sprowadzony na ziemie, że znów ich skład to zlepek niechcianych zawodników z trudną perspektywą na przyszłość. Ze będzie to drużyna swojego toru a wyjazdy tak jak zawsze. Mały walacharz to rezerw taktycznych bo sensowną jeśli Fircke się nie obudzi to będzie tylko Nicki, a juniorzy nie są w stanie pokywać seniorów i zastępować Szczepaniaka. Nie wykorzystali szansy wygrania z osłabionym Włókniarzem, mają zrobić 40 pkt w Gorzowie? Nie wiem może tak może nie, jednak ja dziś idę o zakład, że nie Uważam, że spokojnie Stal w każdej serii będzie powiekszać przewagę o 2-4 pkt wynik będzie się kręcił koło 14-16 punktów przewagi

Powodzenia
A to Szczepaniak dzisiaj jedzie?😛😉myślałem że Krakowiak😉😛chyba że coś mnie ominęło 😉
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Dziękuję za zwrócenie uwagi, bardzo mi Matusza żal,i skupiłem się na nim. Nic Cię nie ominęło zbędna ironia.

Do uśnięcia
Akurat to nie była ironia Sandor,tylko od rana jestem w trasie a wczoraj tylko analizowałem ten mecz ,wchodzę szybko na forum i to miała być poprostu forma zapytania😉bez stresu,i do tego mocno zdziwiony byłem że wymieniasz go to zwątpiłem, do usunięcia 😉 fakt tych emotek może za duzo dałem 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
7 3

777przemo777

Użytkownik
Akurat to nie była ironia Sandor,tylko od rana jestem w trasie a wczoraj tylko analizowałem ten mecz ,wchodzę szybko na forum i to miała być poprostu forma zapytania😉bez stresu,i do tego mocno zdziwiony byłem że wymieniasz go to zwątpiłem, do usunięcia 😉 fakt tych emotek może za duzo dałem 😉
[/QUOTEAdams235 jaki typ na mecz
Post automatycznie złączony:


masz coś ciekawego na mecz Stali vs GKM
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Teraz już typy...niewiem jak ugryźć linie idealnie się pokrywają z tym co w głowie wymyśliłem więc nie ma punktu zaczepienia hmm więc może na zasadzie przeczucia dziś...
Jacobsen over 5.5 kurs 1.57 STS
Modlę się o 1 pole w 1 biegu jeśli tak bedzie to jest duża szansa że to wejdzie,kwestia taktyka ale to by znaczyło że jedzie dobrze...linia niska,jest rozjeżdżony to musi wejść,kurs niski do dubla biore trzeba spróbować...
Thomsen czy Vaculik hmmm biłem się z tym od rana ,uważam że jeden z nich nie zrobi linii podanej przez buka...pytanie który hmm...padło na Thomsena...
Thomsen under 10.5 kurs 1.88 Fortuna
Typ tylko dlatego że jakoś mi się kojarzy że Anders lubi jakiś jeden bieg zawalić,wydaje mi się poprostu mniej pewny od Vaculika więc wybieram jego .....
Paluch under 4.5 STS kurs 1.84
Liczę na Bartkowiaka poprostu że wygra juniorski a to powinno po części załatwić sprawę...do tego Oskar ma trochę kłopotów bo urósł przez zimę i trochę uczy się na nowo techniki.

Myślę jeszcze nad handi w stronę GKM mimo wszystko ...że jednak Fricke lub Czhugunow zrobią mecz życia więc na luzie do taśmy pobieram za drobne...
Gkm+12.5 kurs 1.52 STS
Oraz ciekawy typ Fajfer zdobędzie punkt w każdym wyścigu NIE kurs 1.88 STS tu zaryzykuję grubo....bo Fajfer poza jednym biegiem łatwym ,ma 3 biegi gdzie naprawdę może mieć ciężko plus pewnie nominowany i myślę że choć w jednym biegu może tego punktu nie zdobyć...
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom