>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II liga - [Sezon 2016/2017]

pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Świetnie, a jakaś, jakakolwiek analiza?
Jak najbardziej popieram typ w stronę gospodarzy. Polonia przyjedzie do Częstochowy osłabiona brakiem podstawowego środkowego obrońcy Daniela Chorosia (4. żółta kartka). Co ciekawe trener gospodarzy Marek Papszun swego czasu ostrzył sobie zęby na pracę w Polonii... jednak władze warszawskiego klubu go nie chciały. Pamięć o tym wydarzeniu z pewnością pozostała i chęć udowodnienia, że &quot;ktoś&quot; się pomylił będzie duża. Jedyne &quot;ale&quot; co do typu, to środowy zaległy mecz Rakowa w Stalowej Woli, a co za tym idzie krótszy czas na regenerację.

Raków Częstochowa 1.61 (bet365)✅

Odradzam typowanie w tej kolejce na Radomiaka. Z Rybnikiem za kartki pauzują Brągiel i Kwiek, kontuzję złapał Stanisławski (występ pod dużym znakiem zapytania), a na kadrę U-19 wyjechał Spychała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
rangers86 64

rangers86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska 2 liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Raków - Polonia Warszawa
Typ: 1
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pewniak dnia. Jak dla mnie do grania grubo. Polonia tydzień temu przełamała serię 9 spotkań bez porażki w meczu z Kotwicą (2:0) jednak Raków to inna półka. Jak dla mnie absolutnie po za zasięgiem Czarnych Koszul. Raków bez porażki od 16 spotkań w lidze ! u siebie z bilansem 6-1-0 bramki 18-4. Dodatkowo w Polonii atmosfera się pogarsza. Trener Gołaszewski dostał ultimatum od zarządu, który dodatkowo (klub) skonfliktował się z kibicami. Dziś pewna 1.
 
G 11

gasmen

Użytkownik
Odradzam typowanie w tej kolejce na Radomiaka. Z Rybnikiem za kartki pauzują Brągiel i Kwiek, kontuzję złapał Stanisławski (występ pod dużym znakiem zapytania), a na kadrę U-19 wyjechał Spychała.
Myslisz, ze przez brak 3ech zawodnikow nie dadza sobie dzis rady? Skoro chca sie dostac do I ligi, to takie mecze jak dzisiejszy powinni nosem wciagac ???? rozumiem, zeby to ktos z top5 obecnego sezonu do nich przyjezdzal, ale to tylko rybnik, jedna z najslabszych i bezbarwnych druzyn tego sezonu, remis dla nich to dzis sukces, ktory pewnie w ciemno wezma, wiec nie obawialbym sie o wynik, szczegolnie ze wczoraj odra juz odjechala odrobine, rakow dzis zrobi polonie, a i siarka w derbach tez pewnie wygra, dlatego tez nie wypada dla radomiaka gubic pkt mimo lekkich oslabien kadrowych w dzisiejszym meczu.

Dzisiaj 3 mecze i 3x gospodarze ????
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Dokładnie, brak Kwieka to jest żadne osłabienie, a wręcz przeciwnie, uważam go za głównego hamulcowego tej drużyny. Radomiak wyjdzie składem: Szady (M) - Sulkowski, Świdzikowski, Grudniewski, Gurzęda - Bemba, Kościelny - Filipowicz (M), Stąporski - Stanisławski, Leandro
Myślę, że Rybnik to na tyle słaba drużyna (po tym co widziałem w ich kilku meczach w tym sezonie - m.in. z Polonią Warszawa, Siarką), że nie powinna w Radomiu ugrać żadnych punktów @ 1,83 ✅ ✅ ✅
edit: Liczka wychodzi dwoma napastnikami, którzy doskonale rozumieją się na boisku. Szanse Radomiaka rosną
 
rangers86 64

rangers86

Użytkownik
Myślę, że Rybnik to na tyle słaba drużyna (po tym co widziałem w ich kilku meczach w tym sezonie - m.in. z Polonią Warszawa, Siarką), że nie powinna w Radomiu ugrać żadnych punktów @ 1,83
też dzisiaj uderzam w kierunku Radomiaka. Jak dla mnie druga opcja na dziś po Rakowie.
Tak swoją drogą to Raków prowadzi 2:1 44min
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Nie mam zbytnio czasu na większe analizy, zatem wrzucam w telegraficznym skrócie dwie propozycje typów z II ligi na najbliższy weekend.

Raków Częstochowa - Olimpia Elbląg 1 @ 1.62
unibet ⛔ 0-0
Goście w ponad 460 km drogę do Częstochowy udadzą się bez 3 wykartkowanych zawodników. Z Rakowem nie zagrają:
Jakub Bojas 17(13)/4 - 4. żółta kartka
Dawid Kubowicz 14(14)/0 - 4 żółta kartka

Rafał Lisiecki 15(11)/0 - czerwona kartka

Raków u siebie 7-1-0, Olimpia na wyjazdach 0-6-2. Jeśli gospodarzom &quot;coś&quot; wpadnie z przodu to powinni to minimalnie wygrać.

Puszcza Niepołomice - ROW Rybnik 1 @ 1.80 bet365 ✅ 2-0
To co Rybnik zaprezentował tydzień temu w Radomiu to było dno dna; teraz przed nimi kolejny trudny wyjazd w niedzielę w Małopolskę. Goście w ponad 160 km trasę udadzą się bez zawieszonego za kartki obrońcy, Witolda Cichego 12(10)/1. Puszcza w domu 4-3-1, ROW w delegacji 3-1-6. Rok temu w Niepołomicach było 3-0.
 
rangers86 64

rangers86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska 2 liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Polonia Bytom - Polonia Warszawa
Typ: X2
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet356
Analiza:
Obie drużyny krótko mòwiąc nie zachwycają w tym sezonie. Polonia W. ostatnio przełamała się w meczu z Kotwicą po serii 9 spotkań bez wygranej po czym przegrała 3:1 w częstochowie z Rakowem ale to akurat było do przewidzenia. Klub dał trenerowi ultimatum 10pkt w czterech meczach jednak po porażce z Rakowem zaczął się z tego wycofywać. Konflikt z kibicami nadal trwa. Bytom z kolei też nie zachwyca na boisku dodatkowo podobno jeśli klub nie spłaci zadłużenia w ciągu miesiąca to ogłosi upadłość. Nie wesoło więc w obu ekipach. Remis chyba zadowoli obie Polonie bo porażka bèdzie katastrofą dla przegranego. Bytom bez wykartkowanego Stefańskiego podstawowego skrzydłowego. Polonia W. w pełnym składzie. Stawiam na remis ale bezpieczniej będzie zagrać ze wskazaniem na Czarne Koszule. Liczę na stałe fragmenty gry w wykonaniu Marczaka i bramki obrońców Chorosia lub Szabata. Po kontuzji wrócił też Petasz który dochodzi do formy i będzie z meczu na mecz dużym handi dla Warszawian. Sorki za ew. Błędy piszę z telefonu. Z fartem.
 
tigana 130

tigana

Użytkownik
Ludziska a co sądzicie o przegranej Rakowa z Olimpią dzisiaj? Myślę, że Każda seria się kiedyś skończy ???? Typ może nieco szalony ale piłka lubi niespodzianki

Dyscyplina: Piłka nożna II liga Polska
Godzina: 13:00
Spotkanie: Raków Częstochowa - Olimpia Elbląg
Typ: Olimpia
Kurs: 5.59
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W Częstochowie swój mecz rozegra Raków z Olimpią Elbląg. Raków ekipa, która w tym sezonie jeszcze nie przegrała z 10 wygranymi meczami i 7 remisami. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce z dorobkiem 37 pkt. Tyle samo ma Radomiak Radom, który wygrał wczoraj swoje spotkanie. W domu wygrali jak narazie 7 spotkań i 1 remis strzelajac 21 goli i 5 tracąc. Ogólnie mają najlepszą ofensywę w lidze (36 goli).
Olimpia ekipa z Elbląga upodobała sobie remisy bo w tym sezonie zanotowała ich już aż 10. Do tego dorzucili 4 zwycięstwa i 3 przegrane. Strzelili jak na razie 27 goli a stracili prawie tyle samo bo 26. Defensywa Olimpia pozostawia wiele do życzenia. Myślę, że gdyby mieli o połowę mniej straconych goli to w tabeli byli by na pewno wyżej.
Idę dziś w zwycięstwo gości. Seria Rakowa kiedyś powinna się skończyć. Nie ukrywam, że liczę tu na niespodziankę. Olimpia jest w stanie powalczyć tu o 3 pkt. Jak nie stracą szybko gola a strzelą pierwsi to są w stanie wygrać. Z drugiej strony to czas dla Olimpii aby w końcu wygrać pierwsze spotkanie na wyjeździe.
 
B 0

bartek1989

Użytkownik
Nie mam zbytnio czasu na większe analizy, zatem wrzucam w telegraficznym skrócie dwie propozycje typów z II ligi na najbliższy weekend.

Raków Częstochowa - Olimpia Elbląg 1 @ 1.62
unibet
Goście w ponad 460 km drogę do Częstochowy udadzą się bez 3 wykartkowanych zawodników. Z Rakowem nie zagrają:
Jakub Bojas 17(13)/4 - 4. żółta kartka
Dawid Kubowicz 14(14)/0 - 4 żółta kartka

Rafał Lisiecki 15(11)/0 - czerwona kartka

Raków u siebie 7-1-0, Olimpia na wyjazdach 0-6-2. Jeśli gospodarzom &quot;coś&quot; wpadnie z przodu to powinni to minimalnie wygrać.

Puszcza Niepołomice - ROW Rybnik 1 @ 1.80 bet365
To co Rybnik zaprezentował tydzień temu w Radomiu to było dno dna; teraz przed nimi kolejny trudny wyjazd w niedzielę w Małopolskę. Goście w ponad 160 km trasę udadzą się bez zawieszonego za kartki obrońcy, Witolda Cichego 12(10)/1. Puszcza w domu 4-3-1, ROW w delegacji 3-1-6. Rok temu w Niepołomicach było 3-0.
zgadzam sie co do Rybnika, w niedziele w meczu z Radomiakiem nie oddali chyba ani jednego celnego groźnego strzału na bramkę! Puszcza na wysokim miejscu, walczy o awans wiec powinni zgarnac 3 pkt
 
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
Radomiak Radom- Stal Stalowa Wola 1 kurs 1,85 ✅ 1-0
Twierdza Radom, jedynie 1 porażka u siebie i 8 zwycięstw i Stalówka 1 zwycięstwo, 4 remisy na wyjazdach. H2h 3-0 dla Radomiaka. Jak dla mnie Radomiak w gazie i powinien wygrać. Zapewne będzie to ciężki mecz, alternatywnie można postawić na under2,5, płacą tak, jak za zwycięstwo Radomiaka.Co prawda Stalówka wygrała ostatnio z Odrą Opole, ale u siebie to inny zespół.Ostatni mecz u siebie, w Radomiu pełna mobilizacja.
GKS Bełchatów- Kotwica Kołobrzeg 1 kurs 2,05 lub under 2,5 po kursie 1,7

Kotwica jakoś przetrwała napór Brunatnych
GKS-a dużo nie strzela, bilans 4-2-3, a Kotwica nic nie gra ciekawego, zwłaszcza na wyjazdach, bilans 1-3-4. Bełchatów jest skazany na zwycięstwo w tym meczu.Jedyna obawa to nowy trener Kotwicy, dobrze znany Ryszard Wieczorek 2 ostatnie mecze zremisował z Wartą i Zambrowem.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Marcin Sasal został nowym trenerem Motoru Lublin. Zastąpił on Jacka Magnuszewskiego. Lublin zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w trzeciej lidze. Przypomnę że Sasal prowadził w ubiegłym sezonie Pogoń Siedlce.
 
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
Mecze kontrolne Rakowa:
21/01/2017 - Wisła Kraków
28/01/2017 - Chrobry Głogów
4/02/2017 - Miedź Legnica
8/02/2017 - Stomil Olsztyn
11/02/2017 - GKS Katowice
15/02/2017 - Widzew Łódź
19/02/2017 - Zagłębie Sosnowiec
25/02/2017 - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Trzeba przyznać ,że poważnie myślą o I lidze.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Mecze kontrolne Rakowa:

21/01/2017 - Wisła Kraków
28/01/2017 - Chrobry Głogów
4/02/2017 - Miedź Legnica
8/02/2017 - Stomil Olsztyn
11/02/2017 - GKS Katowice
15/02/2017 - Widzew Łódź
19/02/2017 - Zagłębie Sosnowiec
25/02/2017 - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Trzeba przyznać ,że poważnie myślą o I lidze.
Ja bym po sparingach raczej nie wychodził z taką tezą ;).

Raków pozyskał młodego bramkarze - Mateusza Lisa oraz podporę Rozwoju Katowice - Tomasza Wróbla.

Odeszli póki co:
Dawid Kamiński oraz Patryk Szymański.
 
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
Ja bym po sparingach raczej nie wychodził z taką tezą ;).
mogli się nie przemęczać i brać chłopców do bicia z III i IV ligi ,a grają z potencjalnie mocniejszymi także dla mnie jest to raczej sygnał ,że chcieliby się przyzwyczajać do rywali z nieco wyższej półki.
 
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
Z fp Odry Opole: &quot;Dziś rano zespół wyjechał na tygodniowe zgrupowanie do Rybnika-Kamienia. Podczas wyjazdu zostaną rozegrane trzy mecze kontrolne - dzisiejszy z ROW 1964 Rybnik, a następnie z Ruch Chorzów oraz GKS Katowice. Do Kamienia pojechali niemal wszyscy zawodnicy Odry Opole. Niestety zabraknie kontuzjowanego Łukasza Staronia (odbita pięta).&quot;
 
Do góry Bottom