>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
K 297

krejos

Użytkownik
Właśnie taka jest różnica K krejos między Tobą a tymi "taśmowcami" (nie wiem, skąd to wziąłeś, bo dawno nie widziałem tu żadnej taśmy), że to stado niezłych analityków po prostu dzieli się typami przed meczem i po prostu lubi pogadać (w tym przypadku popisać) o żużlu. Popieram power30 power30 i również nie podoba mi się Twoja szydera na temat nietrafionych typów, które oceniasz po meczu.
Szczytem bezczelności jest pisanie " Czytając niektóre wypowiedzi i po analizie 1 kolejki obstawiłem Doyla w parze z Vaculikiem". Po pierwsze w tym zdaniu sam potwierdzasz, że jednak czytasz te analizy i na ich podstawie typujesz, a po drugie takie pisanie jest trochę żałosne. Wyobrażasz sobie, że na forum byłoby więcej takich osób, jak Ty i co drugi pisałby "eee leszcze i jak tam Wasz Dudek? Pokrył linię? Ja zagrałem dzisiaj Doyle'a i patrzcie jak wystrzelił hehe". Nie chcę Ci tym wpisem dogryźć, jednak patrząc na Twój profil masz trochę łatkę "forumowego marudy". Może pora to zmienić? Jak tak to czekam na Twoje typy przed jutrzejszym meczem w Grudziądzu. Podejmiesz wyzwanie, czy pękasz? ;)
Gdybym nie czytał, to nie zabierałbym głosu; chyba logiczne. Analizuję wszystko, łącznie z tym forum. Oddzielam ziarno od plew. Nie wszyscy są amatorami. Czasami nawet ślepej kurze trafi się ziarno. Kiedy ban, bo atak widzę zmasowany?
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Z jakiej okazji ban? Nikogo nie obrażasz, nie wyzywasz, nie łamiesz regulaminu, nie widzę powodów, abyś miał dostać bana. Atak trochę zrozumiały, bo jednak wyśmiewasz typy znając rezultat meczu, co nie jest ani przyjemne ani potrzebne. Pozdrawiam.
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
To tak w temacie Dudka😉bo czuje sie wywołany do tablicy...ja nie bawie sie w 10 zl😉Dudek zamykal kupon na 3 kola...na szczescie jest cos takiego jak kontra ktora pozwala choc troche zarobic😉 received_558672024821021.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Lebiediew under 5.5 to jakieś promo od buków w tej kolejce za wczorajszy Falubaz czy o co chodzi?
Jak liczę to max 4 wychodzi
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
GKM - ROW+24,5 2 @ 2,10

Buczkowski+Pawlicki - Woryna+Lambert 2 @ 1.83 forbet

Pawlicki 8,5 under @ 2,01 STS
Buczkowski 8,5 under @2,01 STS
Buczkowski 8 pkt ponizej @ 2,8 bet365

Czy to wejdzie , czy tez nie robie sobie dluzsza przerwe.Nie jest to moj sezon, co tu pisac ...zenada i tyle.Moge jedynie przeprosic i wyrazic skruche.Wczora magia ....Falubazu mnie dobila, juz nie chodzi o sam wynik, bo zawsze nalezy liczyc sie z porazka, ale jak dziadek Holta robi 5 pkt a Dudek+Lindbaeck+MJJ w sumie 2 oczka wiecej na swoim torze , to cos tu nie halo.Zreszta szkoda nerwow.Czemu takie typy dzisiaj? Woryna z Lambertem ladnie pokazali sie w 1-szym meczu , wiec licze ze pojada dzisiaj po 6 razy. W dodatku Woryna jeszcze jako junior w 2017r pojechal b. dobre zawody w Grudziadzu zdobyl wowczas 9 pkt w 5-ciu startach.Oczywiscie zdec.faworytem sa gospodarze ale mysle ze wygraja w granicach 20-tu pkt.Licze rowniez po cichu ze ktorys z pary gospodarzy nie zalapie sie do biegow nominowanych , a moze obaj nie pojada? Jest bowiem Labchaum, skoro w Czewie dostal szanse , mysle ze i dzisiaj jest okazja gdy wynik bedzie wysoki.Pzdr
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Lebiediew under 5.5 to jakieś promo od buków w tej kolejce za wczorajszy Falubaz czy o co chodzi?
Jak liczę to max 4 wychodzi
Też tak liczę. Pytanie czy pojedzie w 12 i czy Batchelora dwa razy objedzie. Wtedy ma 4-5 (2x Turowski, 2x Batchelor, Wypior) i być może 14. bieg. No trochę styk jednak wychodzi. :/
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Buczek over 8.5 kurs 1.92 iforbet
Na treningach bez podjazdu Pawlicki i Bjerre. Wiem że w parze ma Nickiego, ale to mnie nie przemawia.
Buczek show! Nawet defekt nie pozwolił popsuć tego zakładu :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Za Batchelora pojdą taktyczne😉tzn na to liczę..
Tez mam Lebiediev under 5.5 sts
Pawlicki under 8.5 kurs 1.95 sts
Milik over 4.5 kurs 1.6 sts
Grudziadz-rybnik 1 -22.5 kurs 1.7 sts

Oraz takie 2 z wysokim kursem ryzykuje dla zabawy poprostu..
Tudziez lepszy od Zielinskiego w mlodziezowym kurs 2.8 sts ,gdyby nie upadek w 1 meczu to tu wchodzilbym grubo w to...tudziez mial dobry start niezlą technike...zielinskiego widzialem w zeszlym sezonie i jezdzil bardzo kiepsko..wiec próbuje...dla niego to 1 start nerwy...stawka i itd
Bieg 5 Milik lepszy od Pawlickiego kurs 3.15 sts....jeden bieg jeden strzal i jedna sytuacja na torze....Pawlicki bardzo slaby w Czestochowie i teraz pytanie czy wypadek przy pracy?hmmm dla mnie szanse pol na pół troche loteria i kurs 3.15 wiec probowac trzeba
Pozostałe uzasadnienia...mowilem od poczatku Rybnik to zespol 1 ligowy dlatego próbuje w Grudziadz zreszta na dlugoterminowym mam under Rybnik w sezonie 3.5 i przy calym szacunku dla Rybniczan nie widze zadnych szans na utrzymanie...wiec wydaje mi sie ze Gkm wygra wyzej.
Milik overa no coz...ktos musi jakies punkty robic...4.5 to niska linia licze na jakies 6 oczek jego i zaklad wchodzi
Lebiediev totalny zawod w 1 meczu...hmm liczylem na wiecej z jego strony...teraz ciezkie biegi i w sumie starty slabe wiec ciezko mu bedzie akurat na tym torze sie przelamac tak sadze...
I do wyboru under Pawlickiego lub Woryny...i ostatecznie wybor na Pawlickiego ktory ma trudne biegi...do tego jedzie z łaguta czy woryna no i najwazniejsze nie jest powiedziane ze zalapie sie do biego nominowanych na co osobiscie liczę😉
 
Ostatnia edycja:
R 961

rabatko

Użytkownik
Szkoda Lebiediev załatwił mi kupon na 1066zł i jeszcze złamał nogę!!!Co za pech 6 punktów bo Buczkowskiemu na ostatniej prostej pękła opona ! kuźwa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom