>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
2. KOLEJKA - 19 i 21 czerwca
  • MrGarden GKM Grudziądz - PGG ROW Rybnik 19.06, godz. 18.00
  • Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 19.06, godz. 20.30
  • Speed Car Motor Lublin - Stal Gorzów 21.06, godz. 16.30
  • Stelmet Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa 21.06, godz. 19.15

Zapraszam do dzielenia się swoimi przemyśleniami, a jak pojawi się oferta również typami i analizami. Nie wrzucamy jednak "suchych" typów.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Grudziądz to od dawna twierdza. GKM podrażniony po inauguracyjnym laniu pod Jasną Górą będzie chciał sobie odbić punkty na beniaminku. ROW bez solidnego lidera na Ekstraligę, dwóch podstawowych juniorów odpadło (niewielka różnica, i tak by punktów nie robili). Skład, którym pewnie Mrozek będzie mieszał, bo oczekują Logaczow i Batchelor.
Gospodarze nie bardzo będą mieli z kim przegrywać wyścigi (może Woryna albo Lambert, który nie powtórzy na wyjeździe takiego super meczu jak na inaugurację).
Czekam na linie handi, ale tak +30 można brać. 60-30 albo wyżej to mój typ na ten mecz.

Widzę zwycięstwo gospodarzy w Lublinie. Obie drużyny Lublin i Gorzów słabo zaprezentowały się w pierwszych meczach. Wśród gości prawdopodobnie nie pojedzie Iversen i będzie ZZ.
W Motorze ma kto punkty robić i u siebie powinni być mocni. Do składu pewnie wróci Miesiąc (chyba za Jamroga), jest Laguta, Hampel, Michelsen (jedyny nie zawiódł we Wrocławiu). Juniorzy lubelscy u siebie powinni mieć przewagę nad parą gorzowską.
Lublin - Gorzów , typ 1.
Z handicapem bym uważał, bo Zmarzlik pojedzie pewnie 7 razy, więc może Stal łatać dziury i trzymać wynik do końca. (+tor w Lublinie jest lubiany przez Kasprzaka).
Mój typ 48-42. Zdecyduje postawa juniorów.

Bliżej weekendu będzie można napisać coś więcej.
 
Ostatnia edycja:
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Grudziądz to od dawna twierdza. GKM podrażniony po inauguracyjnym laniu pod Jasną Górą będzie chciał sobie odbić punkty na beniaminku. ROW bez solidnego lidera na Ekstraligę, dwóch podstawowych juniorów odpadło (niewielka różnica, i tak by punktów nie robili). Skład, którym pewnie Mrozek będzie mieszał, bo oczekują Logaczow i Batchelor.
Gospodarze nie bardzo będą mieli z kim przegrywać wyścigi (może Woryna albo Lambert, który nie powtórzy na wyjeździe takiego super meczu jak na inaugurację).
Czekam na linie handi, ale tak +30 można brać. 60-30 albo wyżej to mój typ na ten mecz.

Widzę zwycięstwo gospodarzy w Lublinie. Obie drużyny Lublin i Gorzów słabo zaprezentowały się w pierwszych meczach. Wśród gości prawdopodobnie nie pojedzie Iversen i będzie ZZ.
W Motorze ma kto punkty robić i u siebie powinni być mocni. Do składu pewnie wróci Miesiąc (chyba za Jamroga), jest Laguta, Hampel, Michelsen (jedyny nie zawiódł we Wrocławiu). Juniorzy lubelscy u siebie powinni mieć przewagę nad parą gorzowską.
Lublin - Gorzów , typ 1.
Z handicapem bym uważał, bo Zmarzlik pojedzie pewnie 7 razy, więc może Stal łatać dziury i trzymać wynik do końca. (+tor w Lublinie jest lubiany przez Kasprzaka).
Mój typ 48-42. Zdecyduje postawa juniorów.

Bliżej weekendu będzie można napisać coś więcej.
ewinner już wystawił +22,5 na Rybnik. Nie powiem, bardziej mnie to kusi. Kim tam Grudziądz ma odjechać na tyle punktów. Woryna + Millik + Lambert wszyscy po 6 biegów to jest na moje około 28-30 punktów, 1 punkt na juniorce (jeśli dojadą) i zostają Lebiediew z Batchelorem, którzy musza zrobic z 3-5 punktów. Łaguta pewnie będzie niełapalny, ale jeśli Bjerre nie dogada się ze sprzętem, to każdy z pozostałych zawodników Grudziądza będzie do ugryzienia przez tych czołowych zawodników Rybnika.

Widzę value w kursie na Wrocław i Częstochowę. Do tego tak ja gelo napisał, Lublin to powinien u siebie wziąć (choć ja Miesiąca bym wystawił za Zegara).

Oczywiście to wszystko mocno wstępnie, więcej pewnie napiszę bliżej weekendu.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
ewinner już wystawił +22,5 na Rybnik. Nie powiem, bardziej mnie to kusi. Kim tam Grudziądz ma odjechać na tyle punktów. Woryna + Millik + Lambert wszyscy po 6 biegów to jest na moje około 28-30 punktów, 1 punkt na juniorce (jeśli dojadą) i zostają Lebiediew z Batchelorem, którzy musza zrobic z 3-5 punktów. Łaguta pewnie będzie niełapalny, ale jeśli Bjerre nie dogada się ze sprzętem, to każdy z pozostałych zawodników Grudziądza będzie do ugryzienia przez tych czołowych zawodników Rybnika.

Widzę value w kursie na Wrocław i Częstochowę. Do tego tak ja gelo napisał, Lublin to powinien u siebie wziąć (choć ja Miesiąca bym wystawił za Zegara).

Oczywiście to wszystko mocno wstępnie, więcej pewnie napiszę bliżej weekendu.

22bet dał już -24,5 po normalnym kursie 1,72 a nie jak ewinner , który daje -22,5 ale bodaj po 1,32 netto - dla planujących grać ujemne handi

Natomiast opcja +22,5 po normalnym kursie nadaje sie do gry w ewinnerze nawet na single - tylko ja osobiście raczej jestem tu bliższy wyniku 60-30 dla Grudziądza niż 55-35 - nie zapomianjmy, że w tym roku trenerzy już nie będa odbierac zawodnikom szansy na zarobek wpuszczając juniorów za tych najlepiej jeżdzących w ostatnich biegach.
Rybnik na tle niezbyt mocnej przecież przed sezonem w typowaniach ZG wypadł koszmarnie - natomiast Grudziądz przegrał ale w jednym z 3-ech najmocniejszych teamów ligi u siebie w tym sezonie (Leszno, Wrocław i Czewa maja bardzo duże szanse na domowy bilans po 7-0)
Juniorzy Rybnika to będzie 1 max 2 pkt (jeśli któryś dojedzie do mety na jakimś def.)
Milik to wcale nie musi być na Grudziądzkim torze więcej niż 5/6 pkt (rok temu nie złapał się w składzie na Grudziądz)
Troy to samo
Kacperek u siebie nie umiał zrobić kompletu - to tu 10-cha wcale nie jest taka pewna w jego wykonaniu
cofnąłem się do 2017 55-35 było - ale Kacperek z juniorki 9 zrobił jeżdząc na takie gwiazdy jak Okoń czy Krycha (nie ujmując im niczego - ale cięzko ich porównywać z Nickim czy Keniem, który istotnie majbardziej nieobliczalny jest)


Lambo 0,2,0 tam miał przed rokiem ....
 
Ostatnia edycja:
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
No i też trzeba przyznać,że zmienił się tor w Grudziądzu - został skrócony do 355m i poszerzone łuki.. gospodarze trenowali na nim przez ostatnie 3 tygodnie? Lambert słabo pojechał przed rokiem ale teraz chyba bardziej powinien mu sprzyjać ten tor po zmianie no i jest w gazie. Wiemy,że kontrakty zostały mocny obcięte,ale też nie zapominajmy,że przed sezonem zwiększono stawkę za punkt.. tak wiec mieli zarabiac jeszcze wiecej a koronowirus sprawil ze kontrakty w wiekszosci pewnie sa na poziomie tych z lat 2016/2017

Swiacik mowił,że kontrakty są na poziomie tych z przed 3 lat.. to nie są stawki głodowe..

Gospodarze beda bardzo zmotywowani no i Rybnik to najłatwiejszy rywal od lat do zdobycia punktów czyli $$$.

Smieszne te kursy na ewinner była linia -22,5 na GKM 1,50 a jeszcze podatek.. że nie mogą wystawić wtedy -24.5 z wyższym kursem? albo 2 linie handi..

Polskie legalne :poop: bukmacherzy stan na 18.06.2020 11:00 (dzień do meczu!)
Totalbet -24.5 @1,85
eWinner -22.5 @1,50
Betlic jeszcze bez AH
STS bez AH
Fortuna - jeszcze bez AH
Totolotek - bez AH
Betfan - brak kursów
LVbet -24.5 @ 1,75
eToto - brak kursów
PZbet - brak kursów

Jak narazie kiepsko bo dzień przed meczem a jak narazie inne ligi nie wystartowały to jaki problem wystawić wcześniej handicapy? w poprzednich latach wystawiane kursy dopiero w dniu meczu z racji innych lig i malej liczby zawodnikow (kontuzje etc).
PS: 22 bet to klon 1xbet? Znany jako Tyrion77 Znany jako Tyrion77

PS2: co mnie zaskoczyło to STS wystawił kursy na Puchar Czech XDD tylko H2H,ale chyba można znależć jakiś ciekawy dubel.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Na weekend , bardzo duże opady na Grudziądz zapowiadają,więc wątpie,że mecz się odbędzie. Możliwe,że Wisła nie puści jak to się u nas mówi. Co do meczu, znowu jedzie Lotarski , bo kempes to debil. W normalnych warunkach stawiam 60:30 , chyba że na siłe to odjadą wtedy jakies 55 35. Falubaz 1,83 i Lublin 1,7. Na moje to dosyć fajne kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Na weekend , bardzo duże opady na Grudziądz zapowiadają,więc wątpie,że mecz się odbędzie. Możliwe,że Wisła nie puści jak to się u nas mówi. Co do meczu, znowu jedzie Lotarski , bo kempes to debil. W normalnych warunkach stawiam 60:30 , chyba że na siłe to odjadą wtedy jakies 55 35. Falubaz 1,83 i Lublin 1,7. Na moje to dosyć fajne kursy.
Dużo tam się zmienił ten tor u Was? Łaguta komplet @2,7 w ewinner, wydaje się, że z gości nikt go nie objedzie, pytanie czy Kenneth albo Nicki są w stanie mu dorównać prędkością.
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Super sprawa, że podajecie swoje typy już przed podaniem linii. Będzie można to fajnie porównać, jeśli już takowe się pojawią. Pobawię się też we wróżbitę i wytypuję swoje, ale dorzucę też zawodników, których uważam, że dadzą radę w ten weekend. Jak możecie to się do tego odnieście i bez owijania w bawełnę albo pochwalcie, albo zgańcie. ;)

Grudziądz - Rybnik
Cudu w Grudziądzu na pewno nie będzie i GKM wygra dość wysoko, kwestia tylko ile? Jak pisze kubagkm kubagkm pogoda może nie sprzyjać, jednak mam nadzieję, że uda się odjechać mecz. Co do wyniku najbliższa mym przewidywaniom jest wersja rodzyn7 rodzyn7, choć linia +22.5 czuje może być na styku. Też obstawiałbym 55-35. Nie wierzę, że powtórzy się sytuacja z Rybnika i juniorzy nie dojadą na mety. Jednak szczerze to nie liczę na więcej niż jeden punkt Tudzieża w juniorskim. Stawiam, że wynik będzie trzymał Woryna, pewnie pojedzie z taktycznej więc stawiam nawet 15 jego punktów w tym meczu. Na Szczepaniaka bym nie liczył, widać że poziom trochę go przerósł, ale pewnie z punkcik złapie. Do tego Batchelor, Milik, Lambert, razem pewnie z 18 powinni dowieźć, na więcej bym nie liczył.
W Grudziądzu wiadomo, Łaguta będzie ponownie blisko kompletu, Nicki i Buczek zapewne dwucyfrówki, Pawlicki i Bjerre wydaje mi się póki co minimalnie słabsi od tej dwójki. Juniorka po dwóch punktach w Częstochowie tu zapewne znacznie się poprawi.

Leszno - Wrocław
Linia -8.0 w Forbecie wydaje mi się zaniżona. Mistrzowie nie powinni mieć problemów z pokonaniem Spartan. Typuję podobnie, jak w zeszłym sezonie 50-40. Tu linie zawodników jest mi ciężko przewidzieć, bo na Emila i Pitera stawiałbym około 11-13 oczek, zobaczymy co zaproponują buki. Raczej będę próbował złapać jakiś under na Janka, Smyka, czy Kuberę, jednak tak jak napisałem wszystko zależy od linii. Na dziś wszedłym w Kołodzieja poniżej 9.5, choć wiem, że Leszno to jego świątynia. Tydzień temu jednak się nie spisał i nie przewiduję wielkiego skoku. W Sparcie poszukam underu Drabika, jeśli będzie mocno wystrzelona linia po świetnym pierwszym meczu i dobrego wyniku Tajskiego, bo taktyczna pewnie pójdzie w ruch. No i Bewley może nie poszaleć na Smoczyku, ale tu pewnie linia będzie malutka.

Lublin - Gorzów
Czuję, że Lublin w domu sobie odbije, poszukam nawet handi w stronę gospodarzy, bo póki co kursy jednak dość wyrównane. Głównie szukam tu przewagi u juniorów, Lampart i Trofimow nie są już młodziakami, a na torze w Lesznie latają, jak natchnieni. Nie jedzie Jamróg, za niego Miesiąc. Troszkę kontrowersyjne, bo większość nie widzi w składzie Zagara, ja jednak czuję, że Matej pokaże jeszcze na co go stać i uważam, że to dobra decyzja władz Motoru. Co do zawodników, jak pisałem wyżej liczę na dobre wyniki juniorki, szczególnie Wiktora i tu poszukam swojej szansy. Ciekawi mnie linia na Griszę, bo w pierwszym meczu zaliczyłem przez niego znaczną stratę. W Lublinie musi być lepiej, jednak pytanie o ile. U gości oczywiście Mistrz Świata będzie ciągnął, jednak myślę że o komplecie nie ma co marzyć. Tu ciężko cokolwiek przewidzieć. Nie dość, że zz za Iversena to ciężko przewidzieć, jak potoczy się mecz i ile razy Bartek pojedzie. Na pewno jego nie dotknę, bo już widzę linie over/under 14.0. Lepszą opcją wydaje mi się under punktowy Thomsena.

Zielona Góra - Częstochowa
Obawiałem się trochę o Falubaz w Rybniku, jednak widać, że wszystko w Zielonej Górze jest na swoim miejscu. Mało tego, skoro ich najlepszymi zawodnikami z ROWem byli Protas, Krakowiak i MJJ to co będzie, jak odpalą Dudek i Vacul. Dość nieoczekiwanie Zielona Góra może być naprawdę w tym sezonie mocna. Kursy w okolicach dwójki wydają się bardzo przyjemne, ja stawiam na gospodarzy, spróbuję nawet jakieś nie za wysokie handi. Co do zawodników, Patryk był w Rybniku bardzo koleżeński i często "pilnował" kolegów. Tu to on częściej będzie z przodu, na pewno za drobniaki spróbuję Patryka na najlepiej punktującego w meczu. Fredka i Doyle mogą mieć problem ze zdobyciem dwucyfrówek, natomiast Rysiek Holta ... No cóż, to może być dla niego kolejny rozczarowujący wieczór.
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ważna zmiana w składach drużyn na mecz Falubazu z Włókniarzem!
Mirosław Jabłoński nie skomentuje tego meczu z Tomaszem Dryłą! - poinformował Canal+.
Może trochę złośliwie, ale ja tam się cieszę. ;)
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Odnośnie 2 kolejki to bardziej zaciekawiło mnie ustawienie dwóch zawodników na numerach parzystych, a mianowicie Dudka oraz Tajskiego. Sprawia, że będą mieli o wiele bardziej korzystniejszy układ biegów, tak więc granie overków (jeśli linia będzie w miarę rozsądna) będzie uzasadnione.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
mnie zastanawia Lindbaeck. Został wystawiony z 3 , od razu ma na wejsciu partnera Vacula do tego rywal Doyle i Lindgren,którzy znają Zielonogórski tor. Jeżeli ten bieg będzie śliwa ze strony Toninho, później może wcale nie być lepiej :)
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Odnośnie 2 kolejki to bardziej zaciekawiło mnie ustawienie dwóch zawodników na numerach parzystych, a mianowicie Dudka oraz Tajskiego. Sprawia, że będą mieli o wiele bardziej korzystniejszy układ biegów, tak więc granie overków (jeśli linia będzie w miarę rozsądna) będzie uzasadnione.
Tajski może dostawać jako partnera Gleba,a wtedy jak on odpali to może puścić młodego przed siebie i asekurować tyły żeby dowieźli razem 5-1
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
GKM vs Rybnik został przełożony na wtorek, z kolei Leszno z Wrocławiem na poniedziałek. Oba mecze odbędą sie o godzinie 20:00.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Panowie, @4,7 wystawione przez betsyfy na Wrocław... czy to nie jest przesada? Doszukuję się jak mogę i naprawdę nie widzę tu takiej przewagi Leszna. Wiadomo, Bewley to dziura, ale szybko powinien zostać zastąpiony przez Gleba (tak w ogóle to na miejscu Śledzia puściłbym go w pierwszych biegach, gdzie stosunkowo łatwiej o punkty, bo w ostatnich według rozpiski może być ciężko coś ugrać), ale oprócz tego? Tajski, Drabik, Janowski vs Emil, Kołodziej, Pawlicki. Liszka i Czugunow vs Szlauderbach i Kubera. Fricke to też poziom spokojnie Smektały, zostaje lekka przewaga, bo jednak Kurtz to na teraz lepszy zawodnik od Beweley'a, ale tak jak mówiłem, tam szybko pójdzie RZ. Wychodzi mi jakieś +2 dla Leszna po 13 biegach, czyli powiedzmy jakieś 50/50, 55/45. Ale @4,7?! Poproszę o kubeł zimnej wody i zmieszanie mojej analizy z błotem, bo inaczej będę się grubo ładował w stronę Wrocka. :D
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
No i też trzeba przyznać,że zmienił się tor w Grudziądzu - został skrócony do 355m i poszerzone łuki.. gospodarze trenowali na nim przez ostatnie 3 tygodnie? Lambert słabo pojechał przed rokiem ale teraz chyba bardziej powinien mu sprzyjać ten tor po zmianie no i jest w gazie. Wiemy,że kontrakty zostały mocny obcięte,ale też nie zapominajmy,że przed sezonem zwiększono stawkę za punkt.. tak wiec mieli zarabiac jeszcze wiecej a koronowirus sprawil ze kontrakty w wiekszosci pewnie sa na poziomie tych z lat 2016/2017

Swiacik mowił,że kontrakty są na poziomie tych z przed 3 lat.. to nie są stawki głodowe..

Gospodarze beda bardzo zmotywowani no i Rybnik to najłatwiejszy rywal od lat do zdobycia punktów czyli $$$.

Smieszne te kursy na ewinner była linia -22,5 na GKM 1,50 a jeszcze podatek.. że nie mogą wystawić wtedy -24.5 z wyższym kursem? albo 2 linie handi..

Polskie legalne :poop: bukmacherzy stan na 18.06.2020 11:00 (dzień do meczu!)
Totalbet -24.5 @1,85
eWinner -22.5 @1,50
Betlic jeszcze bez AH
STS bez AH
Fortuna - jeszcze bez AH
Totolotek - bez AH
Betfan - brak kursów
LVbet -24.5 @ 1,75
eToto - brak kursów
PZbet - brak kursów

Jak narazie kiepsko bo dzień przed meczem a jak narazie inne ligi nie wystartowały to jaki problem wystawić wcześniej handicapy? w poprzednich latach wystawiane kursy dopiero w dniu meczu z racji innych lig i malej liczby zawodnikow (kontuzje etc).
PS: 22 bet to klon 1xbet? Znany jako Tyrion77 Znany jako Tyrion77

PS2: co mnie zaskoczyło to STS wystawił kursy na Puchar Czech XDD tylko H2H,ale chyba można znależć jakiś ciekawy dubel.

22bet to klon 1xbet na Polske ( mniej problemow przy weryfikacji itd...)

neutralny neutralny - wystawiałem kursy - dadzą ok 10,5 na 5 biegów na Kacperka i ok 12,5 na mecz spotkanie bez wzgledu na ilość biegów (możliwe, że nawet 1 punkt mniej ). Także jesli szacujesz go tak mocno bankowo dostaniesz szanse jego gry na over . Ja nie wierzę w taką jego postawę zupełnie
Jednak jeśli znajdziesz jakiegoś analityka , który da 12,5 (5 pierwszych startów) pisz od razu - ja super chetnie dam under w tym przypadku :)

PoZdro
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Falubaz - Wlokniarz

Falubaz WIN @ 1,80 @ fortuna

Nie przekonal mnie Wlokniarz do swojej sily po pierwszym meczu. Doyle, Lingren, a nawet troche Madsen zawiedli. Laguta rzadzil i dzielil w Czestochowie, a jakby Pawlicki i Buczkowski pojechali swoje to mecz bylby bliski remisu.
Druga kolejka i wyjazd do Zielonej Gory to juz inna bajka. Po pierwsze jestem pod wrazeniem Krakowiaka, wygladal swietnie w Rybniku, a wiadomo od zawsze co to znaczy mocny junior. Po drugie Dudek na wlasnym torze to zawodnik pokroju Madsena w Czestochowie. Mysle, ze jutro odpali tez Vaculik. Zobaczymy jak J.Jensen i Prostasiewicz...Niemniej jednak forma Doyla, czy Lindgrena z GKM byla bardzo przecietna i uwazam, ze jutrzejszy mecz bedzie na styku, ale jednak ze wskazaniem na Flaubaz dlatego gram czyste zwyciestwo ekipy z ZG.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Panowie, @4,7 wystawione przez betsyfy na Wrocław... czy to nie jest przesada? Doszukuję się jak mogę i naprawdę nie widzę tu takiej przewagi Leszna. Wiadomo, Bewley to dziura, ale szybko powinien zostać zastąpiony przez Gleba (tak w ogóle to na miejscu Śledzia puściłbym go w pierwszych biegach, gdzie stosunkowo łatwiej o punkty, bo w ostatnich według rozpiski może być ciężko coś ugrać), ale oprócz tego? Tajski, Drabik, Janowski vs Emil, Kołodziej, Pawlicki. Liszka i Czugunow vs Szlauderbach i Kubera. Fricke to też poziom spokojnie Smektały, zostaje lekka przewaga, bo jednak Kurtz to na teraz lepszy zawodnik od Beweley'a, ale tak jak mówiłem, tam szybko pójdzie RZ. Wychodzi mi jakieś +2 dla Leszna po 13 biegach, czyli powiedzmy jakieś 50/50, 55/45. Ale @4,7?! Poproszę o kubeł zimnej wody i zmieszanie mojej analizy z błotem, bo inaczej będę się grubo ładował w stronę Wrocka. :D
Ja mysle, ze to nie wazne, ze jest 4,70 bo Leszno to wygra. Jakby mecz byl we Wroclawiu to byloby kolo remisu moze, ale na wyjezdzie Unia to ogarnie. Szkoda kasy ladowac na Sparte. Nie tym razem jeszcze. W koncu dojada to Leszno, ale nie w poniedzialek.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Ilość punktów P. Miesiąc +6,5. kurs 1,94
Łełek wraca do składu, na pewno jak zwykle zmobilizowany na maksa i gotowy do walki na najwyższych obrotach. Postara się udowodnić, że jego absencja w pierwszym meczu była błędem ze strony kierownictwa Motoru. Tor zna od podszewki, jeździ tu od wielu lat. Po ostatnich zawirowaniach pogodowych tor będzie namoczony i może być zagadką tak dla gości, jak miejscowych, więc będzie komu urywać punkty. Kiedy inni będą szukać odpowiednich ścieżek i przymykać gaz, to Paweł odkręci go maksymalnie. Taki lokalny kamikadze. Dziś to może być jego mecz, jeśli uniknie taśm, wykluczeń (co może się zdarzać przy jego stylu jazdy). Rok temu wygrywał w Lublinie z przyszłym jeszcze wówczas mistrzem świata Zmarzlikiem.

Kasprzak +7,5. kurs 1,8
Popularny w pewnych kręgach DJ Cysio bardzo dobrze czuje się na torze w Lublinie. Może przeszło w genach, bo jego ojciec Zenon zdobywał tu swoje jedyne IMP (1990). Krzysztof przyznawał przy okazji meczów przy al. Zygmuntowskich, że pasuje mu zarówno geometria jak i nawierzchnia lubelskiego owalu.
Rok temu w Lublinie 12+2.

kursy z stsu

Tor może być dziś nieco nieprzewidywalny. Normalnie spodziewałbym się wyrównanego meczu (Zmarzlik i Kasper pojawią się pod taśmą po 7 razy). Jednak może to pójść dzisiaj mocniej w którąś ze stron. Proponuje zagrać Motor (-8,5) - Stal , typ 2, kurs 1,55.
Nawet jeśli doszłoby do tego, że gorzowianie w trakcie meczu przegrywać będą różnicą 6 pkt to właśnie Zimny i Cysio taktycznymi będą ten wynik trzymać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Póki co pogoda, jak i prognozy w Lublinie i Zielonej Górze są niezłe, więc jest duża szansa, że pojedziemy zgodnie z planem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom