>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
A 342,5K

adams235

Znawca - Żużel
Ja na dzis zlapalem:
Zagar under 9.5 kurs 2 Fortuna
Dokladnie zaraz po otwarciu zagrane chwile potem kurs spada do 1.55 a po paru minutach wycofane....zagar bezbarwny w 1 meczu i do tego ciezki uklad biegow plus Gorzow z ZZ wiec to dodatkowo utrudnia.

Motor-Stal 2 +8.5 kurs 1.55 sts
Falubaz - Włókniarz 2 + 2.5 kurs 1.85 Sts
Hmm ide delikatnie w strone gosci,mysle ze gorzow spokojnie 41 ujedzie zz i taktyczne mimo slabej juniorki spokojnie do ujechania...lublin 2 niewiadome Miesìac plus Zagar....włókniarz jak to Cieslak mysle ze sa w stanie ujechac 44,falubaz wydaje sie mocny...ale jechali w rybniku a tam gospodarze cieniutcy....zreszta na dlugoterminowych mam rybnik under 3.5pkt i to byla swietna lokata tak sie wydaje...bo jedna wygrana to max rybnika...
Zmarzlik i Łaguta zdobęda 10pkt NIE fortuna kurs 1.8 jako ze chcialem grac under laguty 9.5 to ten typ lepszy bo tu jeszcze Zmarzlik dochodzi...a jak pokazal 1 mecz to 10w5 nawet Bartek moze nie zrobic...do tego obaj pojada 2 lub 3 razy miedzy soba a to bardzo utrudnia...i pomaga temu typowi...zobaczymy
Czestochowa 41 pkt i Madsen 10pkt kurs 1.55 Fortuna
Konsekwentnie cos w strone włókniarza choc kurs spadł ale dorzucam Stuttgart z podpórka kurs 1.32 i juz wyglada to dobrze...
Dudek over 9.5 Fortuna 1.75 juz bez analizy
Zagar (-3)-Woźniak 2 kurs 1.85

Vaculik under 10.5 fortuna zlapane 1.75 to próbuje w dublu z górnikiem łęczna pilka kus 1.62 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Gorzów + 6.5 1.75 sts
FAŁSTART JuZ MIELISMY I NIE SADZE BY BARTEK 2 RAZ POJECHAL TAK SLABO.w Lublinie po deszczach tor moze platac gospodarzom figle jak nam w ubieglym tygodniu.Jesli Rafal znowu nie pojedzie sztywno a Szymek zrobi swoje to widze mecz na styku.Oby Kasprzak nie zawalił
 
Ostatnia edycja:
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Motor Lublin @1.52
Dudek over 9.5 @1.70
Ako: 2.58
Betclic

H2H Jensen - Protas 1 @1.67
Grisza over 9.5 pkt. @2.02
Ako: 3.34
Forbet

Falubaz @1.67
H2H Kasprzak (-1) - Woźniak 1 @1.80
Ako: 3.01
Fortuna


Praktycznie o wszystkich typach napisałem wyżej. Myślę, że linia na Griszę do grania, choć widzę że większość typuję jego słaby występ. MJJ wydaje się fajną opcją, Kasprzak z Woźniakiem również powinien sobie poradzić. Stawiam ogólnie na gospodarzy, jednak wstrzymałem się od handicapów, bo liczę na ciekawe mecze, kto wie być może koło remisu. Jak sobie analizowałem małe punkciki to minimalnie mi wychodziło na korzyść Motoru i Falubazu. Pogoda w Lublinie piękna, więc nic nie powinno stanąć na przeszkodzie, aby rozegrać zawody. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dla mnie Lublin to bierze, jadą na swoim torze, który był ich atutem w zeszłym sezonie i teraz powinno być podobnie. Grisza nie pojedzie tak słabego drugiego meczu, podobnie juniorzy powinni się poprawić. Liczę też mocno oczywiście na Miesiąca, zgadzam się, że kiedy niektórzy tu będą przykręcać manetki to Łełek pewnie wjedzie na pełnej. W handicapy nie idę, bo jednak Gorzów może być blisko.

Drugi mecz jest dla mnie większą zagadką, tym bardziej, że nie widziałem w meczu w Rybniku. Duże pytanie o Vaculika i Krakowiaka, jeśli oni pojadą bardzo dobrze to gospodarze wezmą ten mecz. W innym wypadku są tu spore szanse na zwycięstwo Częstochowy. Najlepszy typ według mnie to under Linbacka, dla mnie te linie to nieporozumienie. Szwed miałby zrobić w tym meczu 7-8 punktów? Wolne żarty. Objedzie Holtę, Przedpełskiego, juniorów i to jest absolutne maksimum, a przy dobrej postawie Krakowiaka jest pierwszy do zmiany. Pograłem też over 3,5 Przedpełskiego w Totalbecie , ale widzę, że już ściągnęli (jest 4 w Forbecie). Nie jest to mój ulubiony zawodnik, ale podobał mi się w ostatnim meczu, chyba coś w końcu u niego zaskoczyło, bo wyglądał dużo lepiej, niż w dwóch poprzednich sezonach. Ciekawy też typ w Ewinnerze, na zwycięstwo Częstochowy w biegu juniorskim. Trochę na fali zachwytów nad Świdnickim, bo kapitalnie wyglądał w pierwszym meczu. Jak dla mnie Tonder najsłabszy z tego towarzystwa i powinien przyjechać ostatni, a objechanie Krakowiaka przez kogoś z dwójki Miśkowiak/Świdnicki nie jest wcale wykluczone. Kurs zachęca.

W ogóle Unibet wystawił Michelsen > Zmarzlik po @6 . Szanse porzy tylu biegach Bartkach rzeczywiście małe, ale super z Lesznem nie pojechał, tu wcale nie musi być lepiej. Może kogoś skusi ;)

#15
Zagar - Miesiąc 2 @2,15 Forbet

#16
Łaguta over 9,5 @2,02 Betclic
eh Grisza, Grisza, po cholerę w tę taśmę...

#17
Lindback under 6,5 @1,95 Betclic - polecam
typ tygodnia, polecam się na przyszłość ;)

#18
Częstochowa wygra bieg juniorski (bez remisu) @2,6 Ewinner
ale łatwo, co ten Świdnicki jest kocur...

#19
Lublin - Gorzów 1
Lindback under 7,5
@2,21 Ewinner
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +88
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Pany to dość ważne pytanie - dziś już bodaj GyGy pisał o tym , że po Bartku było widac, że coś jest nie tak ostatnio - tak spoko zgadzam się - ale jednak nikt nie odważył sie podac mega mocno typu Bartek under 15,5 zwłaszcza , że dzis jechał 7 razy a analityk dał linię ....jak się okazało znów bliska ideałowi.

Pytanie jest proste - czy ktokolwiek ma jakiekolwiek infa , cokolwiek o tym , że za tydz Bartek dalej się ze sprzętem nie dogada ?
Jesli co jest na tą chwilę bardzo prawdopodobne PUK wystartuje w następnej kolejce to linia na Bartka będzie 12,5/13,5

U/O ???

Jak raniłem uczucia Gorzowian pisząc "Gorzuff" - zostałem słusznie zjechany - ale czy teraz ktoś z Gorzowa ma jakiekolwiek informacje na temat maszyn Bartka ? Linie na 5 biegów to będzie od 11,5-13,5 typuje . Jak znajdę 14,5 zagram undera od razu - ale przydałoby się jakiekolwiek info ze źródełka mocy :)

Karczmarz po tym co dzisiaj pokazał każda linia w Rybniku powyżej 3,5 do wzięcia od reki także (ja wystawiłbym 5,5 - realnie wystawią zapewne 4,5)

Thomsen .... słabe proste , super łuki ...chyba za długi tor dla niego chyba , ze będzie sie umiał przestawić

ale co do reszty Gorzowian nie ma żadnego podejścia - swoją droga ciekawe ile wystawia na to spotkanie - po mojemu na tą chwilę (przy założeniu , ze za 2 dni Gorzów przegra w przedziale 25-65 /35-55) , biorąc pod uwagę kursy na -ROW-Falubaz, oraz brak juniorów w ROW (zakładam , że Chmiel nie pojedzie ani Tudzież - albo dalej będą na 50% mocy) kurs typu 1,6 na Stal (1,4-1,7) nie będzie żadnym zdziwieniem.

Przy pogromie w Grudziądzu 1,4 i poniżej na Gorzów - przy postawieniu się Rybnika może 1,7-2,00 (ROW-Stal)

Dzisiaj analityk kontra typujący to pogrom w wykonaniu analityka ...czyli cos robimy , źle . Moze więc warto przed pojawieniem sie kursów i lini podawac przewidywania a potem grac to co mocno różni się od przewidywań analityków ?
 
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Myślę, że super wyszło, jak wiele osób napisało swoje typy jeszcze przed wystawieniem kursów. Świetnie można to było potem przełożyć na ofertę. Moim zdaniem Znany jako Tyrion77 Znany jako Tyrion77 nie było tak źle. Mało tego uważam, że świetnie przeczytaliśmy ten mecz i większość typów była trafiona. Co do Bartka nie podzielam Twojego zdania, że analityk dobrze wystawił kurs. Już przed meczem pisałem, że widzę linię 14.0, a tu wystrzelone 15.5 i z tego co wiem to nikt nie grał tam overu, więc praktycznie każdy stawiający w stronę Bartka trafił. Ciężki teren, do tego taktyczna to też nie był żaden pewniak, bo raczej wszyscy spodziewali się wyniku bliżej remisowego. Wynik meczu tak samo, 90 % stawiających grało Lublin, nieliczni wysokie handi na Stal. Na potwierdzenie moich słów odsyłam do zabawy Speedway Typera, gdzie miała miejsce świetna sytuacja w grupie 4. Zajrzyjcie TUTAJ. Na 15 typów o kursach w przedziale 1.60-1.75 użytkownicy trafili wszystkie. Oczywiście jest to tylko zabawa i niektóre się powielają, nie zmienia to jednak faktu, że to grający po meczu w Lublinie są na plusie i o ile wspomniani przez Ciebie analitycy zazwyczaj są górą, tak w tym meczu się to nie potwierdziło.
Sam trochę padłem ofiarą, bo wyłamałem się i zagrałem Griszę over 9.5, kiedy chyba nie widziałem takiego typu na forum, a praktycznie każdy, jak już grał to under Łaguty. Ostatecznie byłem bardzo blisko, ale Rosjanin postanowił sprawić mi psikusa i w ostatnim swoim starcie wjechał w taśmę i znowu wyszło na ... forumowiczów, bo to ja się z tym typem wyłamałem.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
neutralny neutralny ja też grałem Griszę :(

Pany to dość ważne pytanie - dziś już bodaj GyGy pisał o tym , że po Bartku było widac, że coś jest nie tak ostatnio - tak spoko zgadzam się - ale jednak nikt nie odważył sie podac mega mocno typu Bartek under 15,5 zwłaszcza , że dzis jechał 7 razy a analityk dał linię ....jak się okazało znów bliska ideałowi.

Pytanie jest proste - czy ktokolwiek ma jakiekolwiek infa , cokolwiek o tym , że za tydz Bartek dalej się ze sprzętem nie dogada ?
Jesli co jest na tą chwilę bardzo prawdopodobne PUK wystartuje w następnej kolejce to linia na Bartka będzie 12,5/13,5

U/O ???

Jak raniłem uczucia Gorzowian pisząc "Gorzuff" - zostałem słusznie zjechany - ale czy teraz ktoś z Gorzowa ma jakiekolwiek informacje na temat maszyn Bartka ? Linie na 5 biegów to będzie od 11,5-13,5 typuje . Jak znajdę 14,5 zagram undera od razu - ale przydałoby się jakiekolwiek info ze źródełka mocy :)
Jakie 14,5 jak nie będzie ZZ ani RT. Nie wierzę, że ktokolwiek taką linię wystawi. Liczę raczej na te 11,5 i granie na over, wczoraj było widać, że szybkości w motocyklu nie brakuje, kwestia dobrania przełożeń. A większość asów z Rybnika Zmarzlik objedzie na rowerze.

Czemu nikt nie podał na under 15,5? Ja widziałem tylko 14,5, jak chcesz grać po jakimś @1,8, że mistrz świata straci 3 do 6 punktów no to proszę bardzo, ja w tym nie widzę sensu. Niestety linie w żużlu są mega ciężkie do grania i można je grać tylko, gdy są wyraźnie przeszacowane (co najmniej o dwa punkty). Ja wczoraj się pospieszyłem trochę z Griszą, linia 9,5 była za niska, ale realna to była 10,5, a nie 11,5. Efekt znany. Dziś taka właśnie linia jest na Lindbacka (6,5/7,5, gdzie realnie powinno być 4,5).
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Zielona Góra wygra bieg juniorski 2,35 iForbet
Krakowiak Tonder i Pawliczak u siebie potrafią napsuć krwi seniorom, a taki kurs na juniorów biorę z pocałowaniem ręki.
Świdnicki fajny pierwszy mecz,ale to mecz u siebie.Dzisiaj przyjdzie prawdziwa weryfikacja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Wrocław @5,15 Totalbet
Wrocław +8,5 @1,8 Totalbet (do grania też zarówno 6,5 jak i 10,5)


Doszukuję się jak mogę i naprawdę nie widzę tu takiej przewagi Leszna. Wiadomo, Bewley to dziura, ale szybko powinien zostać zastąpiony przez Gleba (tak w ogóle to na miejscu Śledzia puściłbym go w pierwszych biegach, gdzie stosunkowo łatwiej o punkty, bo w ostatnich według rozpiski może być ciężko coś ugrać), ale oprócz tego? Tajski, Drabik, Janowski vs Emil, Kołodziej, Pawlicki. Liszka i Czugunow vs Szlauderbach i Kubera. Fricke to też poziom spokojnie Smektały, zostaje lekka przewaga, bo jednak Kurtz to na teraz lepszy zawodnik od Beweley'a, ale tak jak mówiłem, tam szybko pójdzie RZ. Wychodzi mi jakieś +2 dla Leszna po 13 biegach.
Podtrzymuję to co napisałem. Liczę na szybką zmianę Beweley'a. W zeszłym sezonie Wrocław ujechał tu 50-40, przy słabym meczu Drabika, bezużytecznym Jamrogiem i 4+2 Milika. Leszno wtedy bez Hampela, ale po 5 biegów Kubery i Smektały, czyli podobnie jak i dziś (tak czuję, że Kubera będzie jeździł za Kurtza). Wrocław rozniesiony Lublin na wejście w sezon, z kolei Leszno wyszarpało zwycięstwo w Gorzowie. Te dwa zespoły spotkały się ze sobą wczoraj i różnica była wyraźna. Wiadomo, że nie można tego przekładać 1:1, ale to według mnie kolejny dowód na to, że różnica pomiędzy Unią i Spartą jest o wiele mniejsza, niż sugerowałyby kursy.

Fajna linia under 2,5 na Beweley'a ale po niskim kursie w etoto, jakbyście gdzieś jeszcze widzieli to dajcie znać. Poza tym można się zastanowić nad over 5,5 Czugunowa.
 
O 232

oli2424

Użytkownik
Madsen poniżej 12,0 forbet 1,83

Niestety nie spodziewałem się takiego dramatu ze strony Falubazu...


Uważam, że można zaryzykować i wejść w ten zakład. Biegi 7 (Vaculik + Dudek) i 13 (Dudek + Protasiewicz i w parze Lindgren) bardzo ciężkie i możliwość pogubienia punktów + do tego biegi nominowane gdzie też będzie mocna obsada. A myślę, że wynik cały czas może być na styku i nie będzie wykorzystana RT i Madsen pojedzie tylko 5 biegów. W zeszłym sezonie zrobił w Zielonej Górze 12 punktów w 6 biegach i 13 punktów w 5 biegach w meczu o 3 miejsce.
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Zielona Góra wygra bieg juniorski 2,35 iForbet
Krakowiak Tonder i Pawliczak u siebie potrafią napsuć krwi seniorom, a taki kurs na juniorów biorę z pocałowaniem ręki.
Świdnicki fajny pierwszy mecz,ale to mecz u siebie.Dzisiaj przyjdzie prawdziwa weryfikacja.

Analityk iforbetu wyraźnie przeciw wszystkim. Wprawdzie kurs już spadł do 2,05 ale i tak ciągle mega atrakcyjne w porównaniu do reszty świata. 22bet daje zakład juniorzy ZG-juniorzy CZE 1 1,45 zaledwie (tu warto grać CZE po 2,5), ewinner na bieg juniorski faworyzuje Falubaz. Infa z klubu mówią o tym , że Tonder na treningach jest szybszy od Krakowiaka (to jednak czesto nie ma przełozenia na samo spotkanie). Pogoda w ZG dziś ładna świecie słoneczko, więc pierwsze biegi pierwsze dwa pola będą smigać - jeśli Falubaz poleci z 1 i 3 w biegu juniorskim (spodziewam się kursu live ok 1,9 na Falubaz) to będzie to zdecydowanie do grania.

Rok temu Misiek u nas 0,0 a szalał wtedy Gruchalski 11pkt

Juniorzy ZG rok temu wygrywali prawie wszystko w swojej kategorii druzynowo (między innymi pary w Gorzowie - wtedy Pawliczak smigał , podobnie jak w meczu z CZE). Częstochowa była na podium wtedy.

Sporo typów przeciw Toninho ....on podobno spoko na treningach do tego numer 11 a to oznacza, że nie jedzie na nikogo mocnego więcej niż jeden raz za to będzie miał Ryśka, Krakowiaka, Świdnickiego(też myślę, ze dziś może nie polatać) i Przedpełskiego i wszystkich ich jest w stanie pokonać - ale uważam podobnie jak Rodzyn, że linia 4,5 na nim byłaby własnie adekwatna

Pary dziś w Falubazie zmienione są właśnie z tego powodu, że Vacul prezentuje się najsłabiej a do trzymającego sie kredy MJJ kombinacja z Toninho , który ma smigać po bandzie.

Pepe z juniorami z podobnego powodu - on zdecydowanie najlepiej jeżdzi parą . Ja jednak tu upatruję słabość Falubazu ponieważ naprzeciwko w kazdym poza pierwszym wyścigiem będzie miał lidera Włókniarza plus drugą linie.

Nie gram pre - poczekam jak zawsze na live - jednak jesli moge lekko przestrzec to Vacul podobno dupy nie urywa dalej


tu troche jak wyglądały jazdy parami :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Falubaz Z.G -2,5 - Czestochowa 1 @2.0 Ewinner (STAWKA NORMALNA)
Falubaz Z.G -4,5 - Czestochowa 1 @ 2,46 Fortuna( LZEJ)
Falubaz Z.G -6,5 -Czestochowa 1 @ 3,48 STS (SREDNIO)

Holta 5 pkt/ under @ 2,0 bet365
Holta 3,5 under @ 2,4 ewinner

M.J.Jensen 8,5 over @ 2,16 fortuna

F.Lindgren 9,5 under@ 2,0 etoto

Po pierwszej rundzie nie mam najlepszego humoru, wiec stawiam wszystko na jedna karte.Zawsze wierze w magie Falubazu i tak tez dzisiaj czynie.Goscie to jak wiadomo 3 petardy, ale i one z poczatkiem sezonu jeszcze chyba nie odpalily tak jak potrafia, a to wyjazd i trudny tor.Nikt w tym sezonie raczej nie stawia na Z.G, i to dla nich dobrze - jada na wiekszym luzieMaja dobry sklad, juniorzy poczynili znaczace postepy i co najbardziej mnie cieszy , moj pupil Pepe wraca do wysokiej formy.Moze jeszcze nie jest to na 100% ale w jego jezdzie i zachowaniu widac bardzo potrzebna motywacje i agresje( pozytywna)Uwazam ze dzisiaj caly zespol dostosuje sie do kapitana.Co do gosci, licze ze ktorys z liderow zawiedzie np. Lindgren(zastanawialem sie nad Doyle-m)a jesli tak sie stanie moze byc dosc wysoka porazka 8-10 pkt., bo nie przypuszczam by Holta z Pawelkierm dosc wysoko zapunktowali, mysle ze jest szansa by Holta w 12-tym biegu zostal zastapiony np RT jesli zajdzie taka potrzeba - stad jego typy na under.No zobaczymy jak to wyjdzie oby na + GL.
 
A 342,5K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dzis skromnie bo czekam na Dudka ktory zamyka gruby kupon😉
Krakowiak lepszy Swidnickiego w biegu mlodziezowym kurs 1.45 sts zlapane teraz juz tylko 1.22 i kolodziej 9.5 under kurs 1.88 sts.....wyszedl z tego fajny dubel....Kolodziej jedzie 2 razy z emilem,linia na emila tez wysoko ustawiona wiec na logike jeden z nich jej nie przekroczy...wydaje mi sie ze pewniejszy z tej dwojki jednak Kolodziej

Falubaz-Włokniarz +2.5 2 kurs 1.85 fortuna
Ide w kierunku Włokniarza ze wzgledu na Cieslaka plus nie zapominajny ze Falubaz jechal z Rybnikiem i dla mnie to nie jest wykladnia,czestochowa ma kim taktyczne robic a i przedpełski coś tam skubał ostatnio...
Smektala-Janowski 2 kto lepszy w 1 biegu kurs 1.75 sts....az sie zdziwilem...biore bo kurs naprawde ladny i licze na doswiadczenie Janowskiego
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 297

krejos

Użytkownik
Ja dzis skromnie bo czekam na Dudka ktory zamyka gruby kupon😉
Krakowiak lepszy Swidnickiego w biegu mlodziezowym kurs 1.45 sts zlapane teraz juz tylko 1.22 i kolodziej 9.5 under kurs 1.88 sts.....wyszedl z tego fajny dubel....Kolodziej jedzie 2 razy z emilem,linia na emila tez wysoko ustawiona wiec na logike jeden z nich jej nie przekroczy...wydaje mi sie ze pewniejszy z tej dwojki jednak Kolodziej

Falubaz-Włokniarz +2.5 2 kurs 1.85 fortuna
Ide w kierunku Włokniarza ze wzgledu na Cieslaka plus nie zapominajny ze Falubaz jechal z Rybnikiem i dla mnie to nie jest wykladnia,czestochowa ma kim taktyczne robic a i przedpełski coś tam skubał ostatnio...
Smektala-Janowski 2 kto lepszy w 1 biegu kurs 1.75 sts....az sie zdziwilem...biore bo kurs naprawde ladny i licze na doswiadczenie Janowskiego

Czy Dudek zamknął kupon? Chyba nie zamknął, bo zdobył tylko 6 punktów. 10pln przepadło, ale było grubo ...
 
Ostatnia edycja:
power30 18K

power30

Forum VIP
Czy Dudek zamknął kupon?
I na co ta szydera? Może napisz coś konstruktywnego, zamiast docinać innym.

Odnośnie spotkania to nikt nie spodziewał się takiego pogromu Zielonej Góry. Fatalnie ogląda się "parową" jazdę Lindgrena czy też Protasiewicza...
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
K 297

krejos

Użytkownik
:)
:)
I na co ta szydera? Może napisz coś konstruktywnego, zamiast docinać innym.

Odnośnie spotkania to nikt nie spodziewał się takiego pogromu Zielonej Góry. Fatalnie ogląda się "parową" jazdę Lindgrena czy też Protasiewicza...
Obecnie te forum, to zlepek tzw. taśmowców. Może się uda, albo nie uda. Czytając niektóre wypowiedzi i po analizie 1 kolejki obstawiłem Doyla w parze z Vaculikiem. Ale nie będę pisał analiz, bo jest tu stado niezłych analityków ...
 
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Właśnie taka jest różnica K krejos między Tobą a tymi "taśmowcami" (nie wiem, skąd to wziąłeś, bo dawno nie widziałem tu żadnej taśmy), że to stado niezłych analityków po prostu dzieli się typami przed meczem i po prostu lubi pogadać (w tym przypadku popisać) o żużlu. Popieram power30 power30 i również nie podoba mi się Twoja szydera na temat nietrafionych typów, które oceniasz po meczu.
Szczytem bezczelności jest pisanie " Czytając niektóre wypowiedzi i po analizie 1 kolejki obstawiłem Doyla w parze z Vaculikiem". Po pierwsze w tym zdaniu sam potwierdzasz, że jednak czytasz te analizy i na ich podstawie typujesz, a po drugie takie pisanie jest trochę żałosne. Wyobrażasz sobie, że na forum byłoby więcej takich osób, jak Ty i co drugi pisałby "eee leszcze i jak tam Wasz Dudek? Pokrył linię? Ja zagrałem dzisiaj Doyle'a i patrzcie jak wystrzelił hehe". Nie chcę Ci tym wpisem dogryźć, jednak patrząc na Twój profil masz trochę łatkę "forumowego marudy". Może pora to zmienić? Jak tak to czekam na Twoje typy przed jutrzejszym meczem w Grudziądzu. Podejmiesz wyzwanie, czy pękasz? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom