>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IHF Women's World Championship-Denmark 2015

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Jak najbardziej popieram bet na under Herrem, linia zawyżona praktycznie o 2 oczka. Wczoraj u internetowych stało 2.5 z overem na poziomie 1.5 i to było bliższe prawdzie. Camila kręci tutaj najczęściej coś koło 3 bramek, a ziemniaki dały taką linię pod wpływem ostatniego meczu, gdzie Norweżka trafiła 5/5. Dla mnie bardzo dobry bet na dzisiaj do undera, ale wczoraj nie miałem niczego dobrego do dubla, żeby z tym połączyć, dlatego nic nie pisałem. Bradeanu taki pewny nie jestem, bo to nie taka sama sytuacja, jak ze skrzydłową, czy kołową. Rozgrywające często potrafią same sobie stworzyć sytuację, a przy wysokiej skuteczności może być różnie. Niemniej jednak tutaj też linia jest lekko zawyżona. Norweżki mocna obrona, więc tak łatwo Rumunki z drugiej linii mieć nie powinny. Ze względu na brak pomysłu na drugi bet pobieram propozycję HH podpisując się pod underem Herrem.
 
C 30

ckmis

Użytkownik
10 minut temu złapana Dania w totomixie z kursem 2.0.
Osobiście uważam, że Dania zrobi wszystko żeby jak najbardziej naprawić swoją klęskę, bo inaczej tego nazwać nie można. Wygrają to, biorąc pod uwagę braki personalne w Czarnogórze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
10 minut temu złapana Dania w totomixie z kursem 2.0.
Osobiście uważam, że Dania zrobi wszystko żeby jak najbardziej naprawić swoją klęskę, bo inaczej tego nazwać nie można. Wygrają to, biorąc pod uwagę braki personalne w Czarnogórze.
Faktycznie trzymają @2. To jednak tylko 1.76 po podatku (mimo wszystko prawieo 9% lepiej niż w p i n n a c l e).
Jakiś link do info o osłabieniach?
Bo mnie osobiście trochę jednak kusi Czarnogóra po 3+.
 
m4ku 63

m4ku

Użytkownik
Czarnogóra - Dania
over 50.5 bramki @2.06 ⛔ (48 padło)
Unibet

Czarnogóra to jedna z drużyn o mocniejszej ofensywie, szybkie rozprowadzenie kontrataku, grają szeroko. Dotychczas linię 50.5 Czarnogórzanki pokryły aż 5/7 razy. Grając z Norwegią która posiada bardzo mocną ofensywę dały radę rzucić 25 bramek.
Natomiast Dunki, gospodynie turnieju niesione dopingiem przy pełnych trybunach nie mogą sobie pozwolić na porażkę, muszą zapewnić sobie awans do turnieju kwalifikującego IO. Czarnogóra średnio w ataku rzuca 30 bramek na mecz, natomiast traci 24. Dania ma troszkę gorszy bilans, 27 rzuconych - 23 stracone.
Czarnogóra - linia 50.5 - 4/7
Dania - linia 50.5 - 3/7
Po dobrym kursie można także próbować Danie bo bez wątpienia są one moimi faworytami w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Januszowa logika nigdy nie przestanie mnie zadziwiać,najpierw grali na Węgry i Rosję po kursach @1,2,teraz jednak opamiętanie przyszło,że może &quot;Polska jest dobra&quot; i grają w stsie po 3,11 (po haraczu na szlachtę 2,74).
Pierwszym meczem nie ma się co kierować,tam Holandia chciała wygrać,aby mieć pierwsze miejsce,a Polsce było wszystko jedno,bo i tak 2 godziny później Dania wybierała sobie przeciwnika.
Problemem jest to,że Holandia gra szybciej niż Węgry i Rosja,nie ma takich zabójczych dla Nas wznowień i kontr jak Dania czy Norwegia,ale jednakowoż jest to szybkie granie, z małą ilością czasu na zmiany do obrony i częste ataki z pierwszego tempa kończone rzutami z drugiej linii.
Jeśli Nasze skrzydła dadzą radę,to będzie dobrze,jeśli nie to ponownie będzie trzeci w ostatnich latach w tej dyscyplinie mecz o brąz.
Reasumując 2,7 to za mało,żeby grać na Polskę,ale 5 ,mimo,że nie jest to już to co w meczu z Rosją (ok9),ale na pewno godne rozważenia.
 
K 1

kubraksnk

Użytkownik
A co myślicie na kurs Holadnia-Polska under 50.5? 2,18 kursik a wydaję się być to bardzo prawdopodobne.
Zastanawiałem się równnież na Holadnia(-3,5) bo z całym szacunkiem do naszych Pań Holandia to jednak poziom wyżej.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ja także dorzucę swoje spostrzeżenia odnośnie dzisiejszego spotkania Polek. To co stało się w dwóch ostatnich meczach naszych piłkarek ręcznych było ciężkie do przewidzenia. W fazie pucharowej panie zaczęły grać i nastroje na forum się odwróciły. Wierzymy w zespół, który skreślany był w 1/8. Ja sądzę, że dziś nie damy rady z rywalkami. Oprócz poziomu gry jaki reprezentują oba zespoły jest jeszcze jedna rzecz, która nie została przybliżona. Chodzi o czas spędzony na boisku naszych rozgrywających w ostatnich meczach.

Z Węgrami:
KOBYLIŃSKA - 28 min
KUDŁACZ-GLOC - 53 min
ACHRUK - 56 min
NIEDŹWIEDŹ - 40min

Zych i Pielesz bez występu.

Z Rosją:
KOBYLIŃSKA - 41min
KUDŁACZ-GLOC - 46 min
ACHRUK - 55 min
NIEDŹWIEDŹ - 32min
STASIAK - 16 min

Zych i Pielesz bez występu.

No nie łudźmy się ale nasze gwiazdy mają w nogach turniej. Godną zmienniczką może okazać się Stasiak ale ile ona wytrzyma po kontuzji? Zych i Pielesz nawet zmian na odpoczynek liderkom nie dają, bo ich parę minut na parkiecie mogłoby być nie do odrobienia. Holenderki grają dynamicznie i chcąc wygrać trzeba dziś wykrzesać z siebie kolejnego maxa. Chęci z pewnością są, ale zabraknie sił. W meczu z Rosją zmęczenia widać nie było ale tu mogła dużą wagę odegrać adrenalina, ponieważ weszliśmy dobrze w mecz. Do tego naszym rywalkom trafił się ten gorszy dzień (jak to bywa na takich turniejach). Moim zdaniem takie gorsze spotkanie Holandia już miała ze Szwedkami.
Konkretnego typu nie podaję, sam będę obserwował sytuacje i coś może próbował na live. Jednak odradzam grać na Polskę argumentując ostatnimi spotkaniami.
 
yazir 26

yazir

Użytkownik
Polska-Holandia

W grupowym meczu w ataku mieliśmy 39% (20/51), bramka 30% (13/44) statystyki tragiczne, czego na pewno nie powtórzą. Dziewczyny widać po wygranej z Węgierkami tym bardziej z Rosjankami uwierzyły że mogą na tym turnieju powalczyć z każdą drużyną, nic nie wyklucza słabszego dnia holenderek wiadomo jak to w sporcie bywa (ost. nasi siatkarze). Kurs 5.25 1/10 można pograć.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Moim zdaniem to Holandia nie jest poziom wyzej od Rosjanek czy Wegierek. Poprostu ich styl gry ( szybkie kontry ) nie pasuje Polkom. Aczkolwiek patrza na poprzednie mecze Polek z Wegierkami i Rosjankami to moze Holenderki tez dostana jakiejs dziwnej zapasci i nic im nie bedzie wychodzilo. Jakbym mial grac vole value na Polske niz Holenderki z handi po marnym kursie.
 
m4ku 63

m4ku

Użytkownik
HOLANDIA - POLSKA
Każdą drużynę w pewnym momencie dopada słabszy mecz. Polki już ich miały wystarczająco, w końcu czas na Holenderki.

poniżej 52.5 bramki @1.70
Mecz o finał Mistrzostw Świata mówi sam za siebie. Polki mocno w obronie, Holenderki również. Nie starczy im czasu by sypnąć ponad 52 bramki. Ostatnie mecze Polek pokazały że dobra obrona to klucz do sukcesu. Z Rosją do 20 i z Węgrami do 23. Holenderki grają szybką piłkę ale nie dzisiaj, nie w meczu o finał, tutaj każda piłka musi być przemyślana.

Polska 2 @4.90 (tyle chwyciłem na pre, na live szukam większej)
Może niespodzianek ciąg dalszy? Holandia i Polska mają te turniej już mocno w nogach, lecz wierze w wygraną Polek bo pokazały że nawet z faworytami można wygrać.

Polska +3.5 @1.90
Jednak ranga meczu jest taka że obie drużyny nie będą odpuszczać, dziewczyny zapowiadały w wywiadach dla TVP Sport że prędzej je ściągną z boiska niż same zejdą.

Lois Abbingh over 5.5 @1.95
Egzekutorka rzutów karnych w zespole Holandii. Po agresywnej obronie Polek mogę śmiało stwierdzić że będzie dużo karnych. Jeżeli do rzutu z 7 metrów będzie podchodzić Lois to overek śmiało wejdzie ???? W meczu z Polską w fazie grupowej rzuciła nam 7 bramek na 12 oddanych rzutów.

Monika Kobylińska over 3.5 @1.85
Monia nam się rozkręciła, co było widać w meczu z Rosją, gdzie mój typ wszedł już po 20 minutach gry. Myślę że Kim Rasmussen da dużo szansy na grę Moniki i spędzi ona dużo minut na boisku, co przełoży się na jej zdobycze punktowe. Monika umie rzucić dobrze z 9 metra oraz nie boi się iść na linię 6 metra. Jedynie czego się obawiam to, że będzie rzucać ciągle w prawy dolny róg. Bramkarka Holandii już pewnie dobrze ich rzuty rozpracowała.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Live w przerwie.
Polska - Holandia over 48.5 1.97 3/10 Parimatch ✅
30-25
Nie oszukujmy się. Jest po meczu. Nasze nie będą już tak pudłować jak w 1 połówce i linię bym tu wystawił 1.5-2 oczka wyżej. Holandia bowiem swoje narzuca. Możliwe też, że jeszcze się tu wynik bardziej rozjedzie i pójdzie strzelanka jak w 2 połowie meczu Francja -Rosja. W grupie 23 do przerwy, 28 po przerwie.
Powodzenia
HH
-------------------------------------------
Niedosyt duży. Co Kim chciał osiągnąć zaczynając z Łabudą w składzie?
Dziewczyna od początku turnieju bez formy, w dodatku zero pewności siebie przez słabe występy, a on ją wrzuca na półfinał. Za głęboka woda.
Zalewska dała dobrą zmianę i już jakoś później to wyglądało, ale było po meczu.
Z Łabudą to tak jak byśmy grali cały czas w ataku w osłabieniu.
Szkoda. Druga połowa pokazała, że to można było wygrać.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Live w przerwie.

Norwegia - Rumuia under 58 1.93 2/10 marathonbet ✅
27-27

Szalone tempo do przerwy. Nie jest takie bieganie w stylu tych ekip i nie sądze, by cały mecz to tak miało wyglądać.
Linia przed meczem 49, więc max 25.5 zakładała na 2 połowę.
Tu mamy 27 i własnie widze tu gola lub 1.5 value.


Jeszcze dodam, że w grupowym meczu 25 goli w 2 połowie ( a też było +3 ht tak jak i teraz).
No i jeszcze jedno. 23 gole po 20 minutach i ostatnie 10 min przed przerwą juz tak sie nie sypało (8 goli), a często jest to dobrym prognostykiem na 2 połówkę.

Powodzenia
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Polska - Rumunia o 3 miejsce i Holandia - Norwegia wielki finał.
B e t 365 otwarcie Polska +3.5 i mecz po 5.20, total 50.5
Holandia +3.5 i mecz 4.75, total 51.5.
Zapraszam do dyskusji.
Dla mnie Holandia z Norwegią to zespoły grające w dość podobnym stylu. 4.75 wydaje się reprezentować value na pierwszy rzut oka, o ile presja finału jakoś ich nie zje.
Polki z Rumunią już wygrywały na MŚ 2 lata temu i teraz chyba tez im trzeba dać minimum około 30% szans moim zdaniem (Rumunki są po 2 dogrywkach, a też nie grają głębokim składem).
 
M 218

mhb

Użytkownik
Myślę, że ciekawy typem będzie Czarnogóra. Miejsce 7 daje kwalifikacje na Igrzyska. Są lepsze od Francuzek i zdobywając 7 miejsce trafią do dość łatwej grupy eliminacyjnej. Trochę też duży kurs jest na Dunki, które też nie powinny odpuścić przed własną publicznością. Zwłaszcza, że oba zespoły zagrają w kwalifikacjach do Igrzysk.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Myślę, że ciekawy typem będzie Czarnogóra. Miejsce 7 daje kwalifikacje na Igrzyska. Są lepsze od Francuzek i zdobywając 7 miejsce trafią do dość łatwej grupy eliminacyjnej. Trochę też duży kurs jest na Dunki, które też nie powinny odpuścić przed własną publicznością. Zwłaszcza, że oba zespoły zagrają w kwalifikacjach do Igrzysk.
Było już pisane, że o tym kto do którego turnieju kwalifikacyjnego trafi, zadecyduje finał.

Wygrana Norwegii:
1 turniej Japonia, Tunezja, Holandia, zwycięzca meczu Francja - Czarnogóra
2 turniej zwycięzca meczu Polska/Rumunia, Urugwaj, przegrany z Rosja-Dania, przegrany Francja/Czarnogóra
3 turniej przegrany w meczu Polska/Rumunia, zwycięzca Rosja-Dania, Szwecja, Meksyk

Przegrana Norwegii:
1 turniej Japonia, Tunezja, zwycięzca Polska/Rumunia, przegrany Francja/Czarnogóra
2 turniej przegrany Polska/Rumunia, zwycięzca Francja/Czarnogóra, Urugwaj, Szwecja
3 turniej zwycięzca Rosja/Dania, przegrany Rosja/Dania, Hiszpania, Meksyk

Z tego mi wychodzi, że Francja z Czarnogórą powinny zagrać normalny, ostry mecz o to 7 miejsce (bo raczej zakładać będą wygraną Norwegii i wtedy zwyciężczynie trafią do łatwych kwali).
Rosja z Danią też wydaje sie bez odpuszczania. Bo liczyć po cichu mogą na porażkę Norwegii w finale i wtedy lepsza z nich w meczu o 5 miejsce będzie gospodarzem turnieju kwalifikacyjnego, a to zawsze spory atut. Jeśli Norwegia wygra to i tak bez róznicy dla Dunek i Rosjanek gdzie zagrają.

Patrząc od strony Polek i Rumunek oczywiście trzeba zdobyć brąz i kibicowac Holandii.
 
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Rumunia
Typ: Polska (-1.5)
Kurs: 4.40
Buk: Unibet
Stawka: Średnia
Hej wszystkim maniakom piłki ręcznej, ja w tym typie widzę spore Value. Nie dość iż Polskie zawodniczki zagrały dobry mecz z Holenderkami to prezentują na prawdę wysoki poziom i z Rumunkami mamy duże szanse o ile nasze szczypiornistki nie sparzą się przed tym meczem. Rumunia również dobrze gra no bo przecież gdyby tak nie było to nie zaszły by tak daleko, Jednak ja za średnią stawkę postanowiłem pograć na nasze ;)
Zero argumentów za typem, więc proszę o ich dodanie./Macko18
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Czy ktoś mi wytłumaczy tak wysokie kursy na Holenderki? Wprawdzie Norweżek nie miałem okazji zbyt wiele obejrzeć w akcji, ale nie chce mi się wierzyć, aby mogły grać tak samo dobrze lub jeszcze lepiej.

Dodam, że kurs na Holenderski spada.
 
posepny_jan 0

posepny_jan

Użytkownik
Oglądałem Norwegie pierwszy raz dopiero w półfinale ale jestem przekonany że zniszczą Holenderki. Co do meczu Polek to pamiętajmy, że nasze rozgrywające prawie niebschodza z boiska. Brak zmian + dobry początek Rumuński i będzie po meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom