>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I runda PGE Ekstraligi

jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Z takimi rywalami to chyba dzisiaj i Łukasz Kret by punktował... a tak na poważnie to Ostrovia straszny zawód. Raz, że oni słabi. Dwa: świetnie sprzętowo wygląda GKM. Wielki zawód po stronie juniorów, na + Nielsen i oczywiście Holder. Gapiński nie wyglądał źle ale Berntzon pięknie powiózł go w 9 zamiast trzymać kredę i cyk Kasprzak wchodzi w kredę i leci na 1-5. Nie wiem w ogóle co robi Berntzon w składzie przecież to jest totalne nieporozumienie. Na miejscu Klindta szybko szukałbym pójscia do Rybnika/Gdańska i stukał łatwiejsze punkty w 1 lidze niż walczył z kozakami w ekstralidze. Dzisiaj Ostrów i główne trio pierwszoligowe sprzed roku: Gapiński, Walasek i Oli brutalnie zostali zweryfikowani ligę wyżej.
 
Ostatnia edycja:
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
Mam jakieś wrażenie, że w tym sezonie buki zmieniły odds makerów, bo zwykle na początku sezonu było mnóstwo promocji do wyłapania, a teraz jest naprawdę ciężko. Dziś bez prezentów, typy po głębszej analizie:

Ostrów - GKM
Dla mnie raczej Ostrów to weźmie, ale mecz na styk, sporo niewiadomych. Ciekaw jestem Nielsena, rozstrzał linii od 3,5 do 5, dobry występ w Gnieźnie. Idę po linii najmniejszego oporu:
Nicki over 10,5 @1,6 beteclic
Kasprzak under 6,5 @1,9 betfan

Panowie wyżej już wszystko napisali, ciężko cokolwiek dodać. Oba zakłady dotyczą 5 wyścigów, KK nawet tyle może nie pojechać moim zdaniem, jeśli mecz będzie GKMowi uciekał. Nicki jeśli się nie obrazi to nie ma rywali po drugiej stronie, pokonać może go tylko Przemo (który jeśli będzie miał okazję, na pewno to zrobi).

Krawczyk - Pludra 1 @1,45 STS
Może i kurs wystawiony poprawnie, ale Krawczyk tu może pojechać więcej niż 3 biegi, nawet przy dobrej postawie Pludry.

Wrocław - Toruń
Tutaj pytań jeszcze więcej, o formę Czugunowa, Bewley'a, Janowskiego, Lamberta, Przedpełskiego. Mocno faworyzowana juniorka Wrocławia, kurs @9 na Toruń w juniorskim wygląda ciekawie (osobiście nie pograłem, ale jak ktoś lubi polować na niespodzianki, to myślę, że warto tu szukać). Myślę, że Wrocław to weźmie i to raczej z 10-punktową przewagą.

Bewley - Holder 2 @1,95 betclic

Betclic bierze pod uwagę wszystkie biegi, jak dla mnie Holder pojedzie jeden więcej, a Australijczyk wydaje się nieco lepszym żużlowcem.

Przedpełski under 6,5 @1,85

Uważam, że linia wystawiona dobrze, bo wychodzi mi jakieś 5-6 punktów, ale idę tropem kiepskich występów Pawełka na początku sezonu i dodaje do tego fakt, że we Wrocławiu nigdy jakoś super nie śmigał.

Lewandowski over 1,5 @1,47 STS

Do pokrycia już w juniorskim, a jeszcze Curzytek w czwartym. Lewandowski fajne wejście w sezon, może w końcu spełni pokładane w nim nadzieje.
Betclic bierze pod uwagę 5 pierwszych biegów każdego zawodnika
,, Liczy sie max pierwsze 5 biegów. Do rozliczenia zakładów nie uwzględnia się punktów bonusowych. Jeżeli oboje zawodników uzyskają taką samą ilość punktów, zakłady zostaną anulowane. "

Od siebie wrzucam
-- EkstraZakłady #1: P. Dudek bez punktów w biegu nr 15 (musi wystartować, inaczej zwrot)
NIE(zdobędzie punkty) forbet 1.40

--liczba biegów zakończona remisem over 4.5 1.60 fortuna

-- P. Przedpełski poniżej/powyżej 7.5 punktów (liczą się wszystkie starty)
poniżej 1.75 forbet
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Jeszcze jedno pytanko do fachowców, jestem w tym nowy. Który jest bieg juniorski? Bo dałem że Wrocław go wygra, sugerując się waszą opinią i nie wiem kto w tym biegu jedzie xD Dziękuje za odpowiedzi ;)
 
Do góry Bottom