>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

I Liga [Sezon 2009/2010 ]

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Koczon jutro nie zagra, czeka go w najbliższym czasie operacja mięśni brzucha, nie wiadomo też czy zagra Masłowski bo nie trenował trzy dni miał problemy ze stawem skokowym. Z jednej strony Stalówka słaba wszystko przegrywa, z drugiej strony Wisła Płock gra bardzo słabo na wyjazdach.

Jak dla mnie bardzo prawdopodobny typ to under 2,5
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jeśli Wisła chce się utrzymać to takie mecze musi po prostu wygrywać. Stalówka nie ma szans na utrzymanie, a spadek w ich sytuacji finansowej to i tak jedyne rozwiązanie.
Stal Stalowa Wola - Wisla Plock | 2 - 2,25 BAH ✅ 0:1
Stal Stalowa Wola - Wisla Plock (DW) | 1:0 - 8,00 BAH ✅ 0:1
Stal Stalowa Wola - Wisla Plock (DW) | 2:0 - 9,00 BAH ⛔ 0:1
Stal Stalowa Wola - Wisla Plock | Mniej niż 2,5 - 1,65 BWIN ✅ 0:1
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
no tak ale że spadli to nie oznacza że jutro się położą na boisku, dla mnie Stalówka będzie walczyła na całego. Z tego co pamiętam zawsze piłkarze innych drużyn narzekali na boisku w Stalowej Woli. Wisła bez Koczona to słaba ofensywa, jeszcze niewiadomo czy zagra Masłowski prawdopodobnie nie, a to spora strata, zastąpi go chyba Lasocki który miał przez ostatnie lata poważne problemy z kontuzjami i to już nie jest zawodnik dynamiczny, z super lewą nogą jak kiedyś. W obronie ma dostać szanse Nadolski ciekawe jak się spiszę, Wisła gra bardzo ważny mecz ale dla nich każdy mecz do końca sezonu będzie ważnym meczem... dla mnie mało goli
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Motor- Wisła 1 @ 1.95
W tym meczu typuję wygraną gospodarzy. Oba zespoły walczą o utrzymanie, ale to Motor zajmuje lepszą pozycję w tabeli rundy wiosennej. Oba zespoły zdobyły całkiem sporo punktów w tej rundzie - 10 Motor, 9 - Wisła. Wisła rozegrała jednak jeden mecz więcej.
W pierwszym spotkaniu tych ekip padł wynik 1:1. Jutro powinien wygrać Motor, gdyż jest to dla nich ostatnia szansa. Niby w podobnej sytuacji jest Wisła Płock, ale w lepszej dyspozycji obecnie znajduje się Motor i powinien jutro to potwierdzić.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Górnik Łęczna - Sandecja Nowy Sącz

Typ:2
Kurs:3.00


Rewelacyjny beniaminek w swoim kolejnym meczu zmierzy się z Górnikiem Łęczna.Jak dotąd Sandecja spisuję się w lidze rewelacyjnie i stoi przed ogromną szansą awansu do ekstraklasy co jest z pewnością ogromnym zaskoczeniem. Gospodarze natomiast spisują się dużo poniżej oczekiwań przynajmniej moich i będą do końca walczyć o pozostanie w lidze. Jak na razie gospodarze zajmują dopiero 13 pozycję i są na miejscach barażowych z zaledwie jedno punktową przewagą nad miejscami spadkowymi. Goście natomiast są na wspaniałym drugim miejscu zaraz za bezkonkurencyjnym Widzewem. Niestety Sandecje zaciekle goni ŁKS i Górnik, które tracą bardzo niewiele bo pierwsza z nich jeden punkt a druga dwa. Jak widać każdy mecz jest tu ważny dlatego myślę, że goście podejdą bardzo skoncentrowani i zmobilizowani na to spotkanie, co z pewnością przybliży ich do triumfu bo jak już wcześniej pokazali grać potrafią.
 
A 0

atleti

Użytkownik
Ja tu widzę dwa fajne kursy na gości, ale w związku z tym, że to właśnie goście to zawsze trzeba się podeprzeć remisem, szczególnie jak kursy są tak kusząco wysokie ???? .
Dolcan który jest kompletnie bez formy, zmieniony trener, brak ataku, ale to już wina zimowych transferów podejmuje Gieksę która jeszcze walczy o awans. Według mnie zdecydowanym faworytem jest GKS. Dolcanowi zmiana trenera niewiele pomoże w tym sezonie bo po prostu nie ma kim grać, albo jeszcze inaczej, nie ma kto strzelać bramek. Zazwyczaj zmiana trenera wpływa pozytywnie na zespół w pierwszych spotkaniach z nowym szkoleniowcem w składzie, ale myślę, że to tutaj nie zadziała. Niech sobie już Dolcan dogra sezon do końca i szykuje zmiany (kadrowe) na następny. Katowiczanie bilans wyjazdowy mają raczej średni 5-3-5 i 19-19, ale jeśli chodzi o dzisiejszych gospodarzy nie można się nim aż tak bardzo sugerować. Gdyby dalej był Tataj i Sasal pewnie typował bym inaczej ale tym razem biorę typ 2 dnb (remis nie ma zakładu) w Nordicbet po 1.8.
Słabiutki, walczący o utrzymanie Znicz podejmować będzie u siebie Pogoń Szczecin bijącą się o awans do Ekstraklasy. Szczecinianie limit wtop już chyba wyczerpali. Ostatni mecz wygrany po dobrej grze z Górnikiem w Łęcznej 0-3. Trener Mandrysz zapowiada kolejne wygrane. Zespół się chyba w końcu przełamał i powinien jeszcze kilka zwycięstw odnieść, a w szczególności z takim rywalem jak Znicz. Kontuzji ostatnio doznał Olo Moskalewicz, a zmienił go Klatt, który zdobył bramkę przełamując swoją niemoc strzelecką. Myślę, że jeżeli Pruszkowianie nie zdobędą gola jeszcze w pierwszej połowie to później może być już ciężko i w najlepszym przypadku osiągną remis. Znicz u siebie gra dobrze, a Pogoń na wyjazdach w kratkę. Jeśli ekipa spod Warszawy straci gola to może być im naprawdę ciężko odrobić stratę. Jak dla mnie faworytem jest drużyna gości, gram na nich typ 2 dnb (remis nie ma zakładu) po kursie 1.87 w Betsson.
 
A 0

anatazy

Użytkownik
Spotkanie: Górnik Łęczna - Sandecja Nowy Sącz
Typ: 2
Kurs: 2.8
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj o 19:00w Łęcznej staną przeciwko sobie miejscowy Górnik oraz ,,rozpędzony beniaminek&quot; czyli Sandecja Nowy Sącz.
W ostatnim meczu Sandecja pokazała wielką klasę wygrywając na wyjeździe z ŁKS Łódź 1:3, od początku nadając tempo spotkania. Bramki można obejrzeć tutaj:
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/i-liga/wideo/i-liga-lks-sandecja-nowy-sacz-skrot/1704471
Górnik Łęczna na swoim stadionie potrafi sprawiać problemy wyjątkowo mocnym drużynom, chociaż nie jest to regułą ponieważ w meczu 27 kolejki, 24 kwietnia przegrali u siebie z Pogonią Szczecin 0:3. Natomiast Sandecja 20 marca pokonała Pogoń u siebie 3:1.
W tym momencie Sandecja dzięki pokonaniu ŁKSu zajmuje premiowane 2 miejsce w tabeli z przewagą 1 punktu nad Górnikiem Zabrze oraz 2 nad ŁKS Łódź właśnie. Obydwie drużyny przyjmują dzisiaj u siebie słabszych rywali, Górnik zagra z MKS Kluczbork a ŁKS z Podbeskidziem Bielsko Biała. Powinno to być kolejnym czynnikiem motywującym Sandecję do odniesienia zwycięstwa i utrzymania tak korzystnej dla nich lokaty.
Przyjrzyjmy się składom dzisiejszego meczu.
Po stronie Sandecji nie będzie większych zmian, trener Wójtowicz w porównaniu z meczem wyjazdowym do Łodzi, zdecydował się na dwie zmiany kadrowe. Nie zagrają Zbozień oraz Kmiecik a w ich miejsce wskoczą Senegalski pomocnik Tidiane Niane oraz Stefaniuk.

Natomiast Górnik Łęczna zagra w poważnym osłabieniu, nie zagrają:
-kontuzjowany Benevente (złamany nos),
-Bronowicki,
-Oziemczuk
-to czy wystąpi Prejuce Nakoulma będzie wiadome dopiero po rozgrzewce

z
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Tak, grajcie na GKS, bo to co robi teraz Dolcan to jest po prostu żenada i dno. I nie sugerujcie się tym, że grają u siebie, w Ząbkach, bo przyjdzie na mecz maksymalnie 300-400 osób, a śpiewa 50. Dolcan teraz nie ma niczego; ataku, pomocy(to już kompletna klapa), obrony, a bramkarz strasznie niepewny. Jak widzę te kursy na GKS po 2.5 to aż mnie korci żeby zagrać, ale niestety na razie kasy nie ma. Osobiście sądzę, że Dolcan to przegra, ale to polska liga, więc nigdy nic nie wiadomo i nie stawiałbym dużych pieniędzy na GKS, aczkolwiek 100-200zł można postawić.
Co do wyniku to najbardziej mi tutaj pasuje 2-0 dla Gieksy.
Inne zakłady, które mi tu jeszcze pasują to;
poniżej 0,5 Dolcan(2.70 Tobet)⛔
wynik pierwszej połowy - GKS(3.10 Tobet)⛔
bramki w pierwszej połowie - powyżej 0,5(1.47 Tobet)✅
ostatnia bramka - GKS(2.00 Tobet)✅ oraz pierwsza bramka - GKS(2.00 Tobet)⛔
i na koniec ryzykowniej - czas gola 00:00-27:59(2.30 Tobet)✅
PS. Będę na spotkaniu i po meczu napisze o nim co nieco.
E: Nie spodziewałem się takiego wyniku i takiej gry Dolcanu. Bardzo dobrze w pomocy, dobry atak, a jedyne co mnie trochę rozczarowało to obrona. Nic nie grała i przez nią padły te 2 bramki.
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
GKP Gorzów Wlkp. - KSZO Ostrowiec Św.
Dziesiąty w tabeli Stilon podejmie na własnym boisku ósmą drużynę KSZO. GKP lepiej radzi sobie na wyjazdach niż na własnym boisku ale mimo to potrafili sobie poradzić u siebie z takimi drużynami jak Górnik Zabrze (1:0) czy Pogoń Szczecin (1:0). Ogólnie dobre mecze lubią przeplatać słabymi. Stilon ma tylko 5 oczek nad strefą spadkową i nie wypada dziś stracić punktów. Na jesieni Stilon pokonał w Ostrowcu KSZO 1:0. KSZO na własnym boisku spisuje się w miare dobrze czego nie można powiedzieć o wyjazdach (1-4-7). Piłkarze z Ostrowca nie otrzymują pensji więc jest brak motywacji odpowiedniej. Ostatni mecz to ledwo wymęczone zwycięstwo u siebie po nudnym meczu 1:0 z Motorem Lublin. Dodatkowo w tym meczu zespół z Ostrowca zagra osłabiony brakiem dwóch dobrych graczy (pomocnika) Adriana Frańczaka i (napastnika) Krystiana Kanarskiego. Dla zespołu z Ostrowca remis będzie dobrym wynikiem. Spodziewam się zwycięstwa Stilonu po kursie 2,20 (bwin) i wyniku z małą ilością bramek, UNDER 2,5 (1,60) jak najbardziej do wzięcia. Typ: GKP - KSZO 1:0

Ciekawym typem wydaje mi się jest zwycięstwo Górnika Zabrze (1,75 tobet) z praktycznie pewnym spadkowiczem Motorem. Do drugiego miejsca dającego awans Górnicy tracą 2 oczka. Limit na słabe wyniki już chyba wyczerpali i najwyższa pora aby wszystko wygrywać gdyż do końca sezonu zostało kilka kolejek a jest wiele drużyn, które walczą o awans.
Myślę też o typie na Sandecję (1,60), która zmierzy się na własnym boisku z Wartą Poznań. Beniaminek I ligi spisuje się w tym sezonie nadspodziewanie dobrze. Nikt przed sezonem nie spodziewał się, że po 26 kolejkach Sandecja będzie na pozycji wicelidera. A jednak, w miare jedzenia apetyt rośnie i to do dego stopnia, że w klubie głośno mówi się o ekstraklasie. Są na dobrej drodze do historycznego awansu.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Stal Stalowa Wola

Po ponad miesiącu Pogoń znów zagra w Szczecinie co zapewne przyciągnie mase kibiców. Zarzuca się Pogoni iż grają ostatnio słabo. Remis w Pruszkowie, nie jest zadowalający ale cóż Znicz się broni, później wygrana na wyjeździe z Łeczną 3:0 pokazuje mi iż jest coraz lepiej. Pogoń chce walczyć o awans i nie jest to niemożliwe, ale trzeba dziś pokonać ostatnią Stal i licze iż kibice Pogoni nie dadzą stać na boisku swoim zawodnikom, a Ci powalczą o 3pkt które dla mnie wydają się być oczywiste.
Pogoń 1.30
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań
Jeżeli tak znakomicie jak do tej pory będą spisywać się zawodnicy Dariusza Wójtowicza to nie wykluczone, że do samego końca walczyć będą o Ekstraklasę. Kto by się spodziewał, że po 25 kolejkach I ligi to właśnie Sandecja zajmować będzie drugie miejsce w tabeli, kto by się spodziewał, że żaden z przyjezdnych nie będzie w stanie wywieźć z Nowego Sącza kompletu punktów. To jednak wszystko fakty, dobra forma w rundzie wiosennej pozwala mi twierdzić, że dzisiaj zdecydowanym faworytem są gospodarze i powinni zdobyć 3 punkty. Lepsze zespoły wyjeżdzały stąd ze spuszczonymi głowami, mam na myśli Górnik Zabrze (2:1), Pogoń Szczecin (3:1), ŁKS Łódź (4:1). Warta Poznań teoretycznie również ma szansę na awans do Ekstraklasy, ale szczerze w to wątpię patrząc na wyczyny Poznaniaków, choćby przed paroma dniami kiedy to przegrali z Gorzowem 2:3, prowadząc już 2:0... Warta przyjeżdza bez piłkarzy takich jak: Tomasz Magdziarz, Błażej Jankowski, Damian Pawlak, Alain Ngamayama, Artur Marciniak czy Paweł Iwanicki. Gospodarze bez Grzegorsza Kmiecika. Myślę, że rewelacja sezonu wygra, twierdza w Nowym Sączu nadal pozostanie niezdobyta.

Mój typ:
Sandecja Nowy Sącz - 1,65 Betclic
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
GKP Gorzów - KSZO Ostrowiec Św.
Dla mnie dzisiejszy kurs na Gorzów jest lekko zawyżony, owszem to tylko I liga w dodatku Polska i tutaj w sumie każdy mecz może zakończyć się każdym wynikiem ;p
Ale przejdźmy do meritum. Dzisiaj GKP występuje w roli gospodarza i w roli faworyta. Po środowym spotkaniu wygranym 2:3 z Wartą Poznań trener Adam Topolski przyznaje, że coś pozytywnego stało się z zespołem. Trzeba również przyznać, że pierwszy mecz w Ostrowcu wygrali Gorzowianie 1:0.
Do składu GKP wracają: Brain Obem i Sebastian Janusiński tym samym trener GKP ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy czego nie można powiedzieć o piłkarzach Ostrowca: Adrian Frańczak oraz Krystian Kanarski zostają w Ostrowcu z powodu kontuzji.
Gorzów jest jak dla mnie w Gazie, jest w pełni sił, przeciwnik osłabiony, historia tego sezonu pokazuje, że potrafią z nimi grać. Wydaje mi się, ze padnie wynik 1:0 albo 2:0.
GKP Gorzów Wlkp. - KSZO Ostrowiec Św. @ 2,1
Obie drużyny strzelą - NIE @ 1,82
Dokładny wynik:
2:0 @ Kursu nigdzie nie mogę znaleźć
Ilość bramek -
2,5 &gt; @ 1,6
Dodatkowymi meczami, które uważam, że powinny dzisiaj się rozstrzygnąć na korzyść gospodarzy ( i tu już analizy nie będę pisał, bo wg mnie te zespoły po prostu są dużo lepsze ) to:
Sandecja N.S.-Warta P. @ 1,7
Pogon Sz.-St.Wola @ 1,35 - 1,4
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Spotkanie: ŁKS Łódź – Pogoń Szczecin
Typ: 2
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Mecz ten może rozstrzygnąć sprawę, awansu do Ekstraklasy, zespół, który ten pojedynek przegra najprawdopodobniej nie będzie już się liczył w walce o awans. Oba zespoły przed meczem mają swoje problemy. Kibice ŁKS-u zarzucają swoim piłkarzom niesportowy tryb życia (głównie Świerczewski, Hajto, Geworjan) doszło nawet do takiej sytuacji, iż piłkarze wracający po meczu z Kluczborka zatrzymali kibice i w ostry sposób próbowali dać do zrozumienia, że ”lekko niepokoją się grą drużyny”. Jak stwierdzili piłkarze trudno myśleć o trenowaniu po takich sytuacjach. W Pogoni natomiast kolejny napastnik dostał kontuzji – Marcin Klatt zerwał wiązadła i już nie zagra do końca sezonu. Jest to kolejny napastnik po Prędocie, Dziubie i Moskalewiczu, który doznał poważnej kontuzji. Choć ponoć istnieje nadzieja, że Moskalewicz wystąpi w tym spotkaniu w masce ( złamany nos). Do dyspozycji trenera został tylko Lebedyński oraz Ropiejko, który strzela mnóstwo bramek lecz tylko w rezerwach. Mandrysz jednak nie musi się tak bardzo przejmować kolejną kontuzją napastnika, gdyż 19 letni Mikołaj Lebedyński wielka nadzieja szczecińskiej piłki jest asem w talii Mandrysza zawsze w ciężkich chwilach podnosił cały zespół do walki.
Myślę, że w Pogoni po wyeliminowaniu chorzowskiego Ruch morale mocno skoczyły do góry i pójdą dalej za ciosem. Widać, iż zespół łapie wiatr w żagle, od czterech spotkań bramkarz ze Szczecina – Radek Janukiewicz jest niepokonany, co zresztą jest jego wielką zasługą, gdyż broni w tej rundzie kapitalnie. Widać, że Pogoń złapała formę. Natomiast drużyna z Łodzi jest w dołku w ostatnich 3 spotkaniach zdobyli tylko 2 punkty i wydaje mi się, że nie sprostają Portowcom.
 
A 0

atleti

Użytkownik
Spotkanie: ŁKS Łódź – Pogoń Szczecin
Typ: 2
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Mecz ten może rozstrzygnąć sprawę, awansu do Ekstraklasy, zespół, który ten pojedynek przegra najprawdopodobniej nie będzie już się liczył w walce o awans. Oba zespoły przed meczem mają swoje problemy. Kibice ŁKS-u zarzucają swoim piłkarzom niesportowy tryb życia (głównie Świerczewski, Hajto, Geworjan) doszło nawet do takiej sytuacji, iż piłkarze wracający po meczu z Kluczborka zatrzymali kibice i w ostry sposób próbowali dać do zrozumienia, że ”lekko niepokoją się grą drużyny”. Jak stwierdzili piłkarze trudno myśleć o trenowaniu po takich sytuacjach. W Pogoni natomiast kolejny napastnik dostał kontuzji – Marcin Klatt zerwał wiązadła i już nie zagra do końca sezonu. Jest to kolejny napastnik po Prędocie, Dziubie i Moskalewiczu, który doznał poważnej kontuzji. Choć ponoć istnieje nadzieja, że Moskalewicz wystąpi w tym spotkaniu w masce ( złamany nos). Do dyspozycji trenera został tylko Lebedyński oraz Ropiejko, który strzela mnóstwo bramek lecz tylko w rezerwach. Mandrysz jednak nie musi się tak bardzo przejmować kolejną kontuzją napastnika, gdyż 19 letni Mikołaj Lebedyński wielka nadzieja szczecińskiej piłki jest asem w talii Mandrysza zawsze w ciężkich chwilach podnosił cały zespół do walki.
Myślę, że w Pogoni po wyeliminowaniu chorzowskiego Ruch morale mocno skoczyły do góry i pójdą dalej za ciosem. Widać, iż zespół łapie wiatr w żagle, od czterech spotkań bramkarz ze Szczecina – Radek Janukiewicz jest niepokonany, co zresztą jest jego wielką zasługą, gdyż broni w tej rundzie kapitalnie. Widać, że Pogoń złapała formę. Natomiast drużyna z Łodzi jest w dołku w ostatnich 3 spotkaniach zdobyli tylko 2 punkty i wydaje mi się, że nie sprostają Portowcom.
ŁKS w dołku to fakt. Piłkarze coś tam ostatnio podpisywali podczas pogadanki z kibicami, że wezmą się w garść i zaczną w końcu wygrywać. Grają u siebie przy wsparciu tychże fanów. Obie ekipy mają dobrych piłkarzy ale Pogoń ma teraz dosyć poważny problem w ataku. Ty kibicujesz swoim i dlatego typ taki trochę patriotyczny. Pogoń to jednak zespół który gra w kratkę, ŁKS obecnie też średnio ale liczę na przełamanie gospodarzy w tym meczu.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: GKS Katowice - Motor Lublin
Data: 08.05.2010 19:00
Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 3.25
Bukmacher: Betsson
Analiza: Zbliża się koniec ligi w tym sezonie, jednak nadal toczy się walka o czołowe miejsca, jak i te, które pozwolą się w lidze utrzymać. Jednym z takich meczy będzie właśnie mecz opisywany przeze mnie. GKS Katowice to bardzo dobra, licząca się w I lidze drużyna, która nadal walczy o awans do do Ekstraklasy. Na 2 rozegranych kolejek zajmują szóstą pozycję z niewielką stratą do czołowej trójki, która premowana jest awansem do najwyższej klasy rozgrywkowej piłki nożnej w Polsce. Drużyna na miejsce czwartym rozegra baraże, więc jest się o co bić. Na 7 kolejek do końca GKS Katowice traci 8 punktów do wicelidera - Sandecji Nowy Sącz oraz 5 do znajdującego się na 4 miejscu ŁKS-u. Na ich drodze stanie drużyna, która już najprawdopodobniej spadnie do II ligi - Motor Lublin. Są oni na przedostatnim miejscu ze stratą 11 punktów do Wisły Płock, która znajduje się na miejscu barażowym. Postawa Motoru Lublin zawodzi przez cały sezon i nie mają co liczyć na poprawę. Na wyjazdach Motor Lublin wygrał 2 mecze, 3 zremisował oraz odniósł 9 porażek. Bilans bramkowy 11:26. GKS Katowice u siebie wygrał 5 meczy, 7 remisując oraz odniósł tylko jedną porażkę. Bilans bramkowy to 18:8 na ich korzyść. Porównując sytuację obydwu drużyn w tabeli, ich możliwość o walkę o premiowane miejsca oraz ambicję stawiam beż wątpienia na GKS Katowice.
 
G 0

gornikz

Użytkownik
awansuja 2 pierwsze zespoly, nie ma barazow ani nic w tym stylu. Robisz analize a nie znasz regul rozgrywek
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Widzew Łódź v Flota Swinoujscie
Typ: Widzew Łódź -1.5 (handicap azjatycki)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po pierwsze Widzew Łódź w tym sezonie zazwyczaj nie traci w dwóch kolejnych spotkaniach punktów (w poprzedniej kolejce remis 2:2 z Podbeskidziem) dlatego dzisiaj należy spodziewać się zwycięstwa podopiecznych Pawła Jansa. Warto dodać również, że Widzew w tym sezonie nie traci dwa razy punktów z tym samym zespołem a z Flotą w pierwszym meczu zaledwie zremisował 1-1. Myślę, że Widzew dzisiaj udowodni swoją wyższość nad pozostałymi zespołami w I lidze i bez problemów pokona Flotę. Stąd mój typ z handicapem -1.5 bramki.
Dzisiejszy mecz jest 4 w historii między obiema ekipami w poprzednim sezonie w Łodzi Widzew wygrał 3-1. Flota w obecnym sezonie po dobrym początku obecnie gra słabo a mecze wyjazdowe to ostatnio tragedia. Porażki ze Stalą Stalową Wolą 0-2 czyli z ekipą która już praktycznie spadła, czy 0-2 w Poznaniu z Wartą.
Widzew jak już wspomniałem jest najlepszą ekipą w 1 lidze i potwierdzają to statystyki jeśli chodzi o mecze u siebie. Widzew wygrał 9 razy 4 mecze zremisował bilans bramkowy 28-6. Flota na wyjazdach 3-4-7 bilans bramkowy 10-18. Myślę , że Widzew dzisiaj bez większych problemów pokona ekipę ze Świnoujścia i umocni się na pozycji lidera.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Stawiam na swoich i na Widzew w dubelku. Widzew chce wygrywać, grają u siebie, chcą zdobywać punkty gdyby PZPN-owi coś odwaliło i chcieli im odjąć punkty.
Wisła potrzebuje punktów do utrzymania, piłkarze wykazują wolę walki i grają naprawdę bardzo dobrze. Piłkarze indywidualnie grają na wysokim poziomie i potrafią zachwycić jakimś niekonwencjonalnym zagraniem. Do tego dobra postawa młodego Sekulskiego którego powinniśmy dzisiaj zobaczyć. Do składu powraca także Tomek Grudzień, który był nieobecny w Katowicach za kartki. Myślę że jak zagramy mocno ofensywnie od pierwszych minut to powinniśmy to wygrać !

Widzew(1,35)+ Wisła(2,00) = 2,70⛔ ajj ten Widzew.
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Spotkanie: Widzew - Flota
Typ: Flota (Draw No Bet)
Kurs: 6,35
Bukmacher: betsson
Analiza:
Widzew praktycznie jest już w ekstraklasie: na 7 kolejek ma 13 punktów przewagi nad następnymi drużynami. Większe szansa jest wygrać milion w lotto niż to że Widzew DRUGI raz z rzędu nie awansuje !!! Więc strata punktów z Flotą - MOŻLIWA - nikt sobie żył wypruwać w Widzewie na tym meczu nie będzie !!!
Za jedną ze stron poświęconych WIDZEWOWI:
Cytuję:
&quot;...Jedyną niedogodnością będzie to, że trener Paweł Janas musi w zasadzie od nowa zbudować środek drugiej linii. Kontuzjowany jest Mindaugas Panka, a Piotr Kuklis rozchorował się. Kto ich zastąpi? Wiele wskazuje na to, że defensywnym pomocnikiem będzie Wojciech Szymanek. Jego partnerem będzie ktoś z trójki Łukasz Grzeszczyk, Velibor Durić lub Dejan Miloseski. Naszym zdaniem, szansę powinien wreszcie dostać ten ostatni. Za to do gry powraca Jarosław Bieniuk, który odcierpiał już karę za nadmiar żółtych kartek. ...&quot;
Polecam TYP i liczę ze wejdzie !!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom