>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

I Liga [Sezon 2009/2010 ]

Status
Zamknięty.
K 23

kajzer

Użytkownik
GKS Katowice - Widzew Łódź


Typ:2
Kurs:2.05

Pewnie zmierzający do awansu zespół Widzewa Łódz zmierzy się w swoim kolejnym spotkaniu na wyjezdzie z ekipą GKS Katowice. Jak na razie goście zajmują pierwsze miejsce z 62 punktami na koncie i mają 13 punktów przewagi nad drugą Sandecją. Gospodarze natomiast zajmują 6 miejsce i niespodziewanie mimo ogromnych kłopotów finansowych nadal liczą się w grze o awans do Ekstraklasy. Niestety dla nich trafili na zdecydowanie najlepszą drużynę pierwszej ligi i raczej nie mają większych szans ugrać tutaj nawet punkcika. Widzew już w tamtym sezonie był zdecydowanie najlepszym zespołem i pewnie awansował niestety PZPN zabrał im miejsce w Ekstraklasie degradując ich za korupcję, podając tą informację tuż przed rozpoczęciem ligi co spowodowało, że przygotowany na gre w ekstraklasie Widzew ma zdecydowanie lepszych zawodników od innych.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Flota Świnoujście - ŁKS Łódź
Typ:2
Kurs:2.55

Postanowiłem wybrać kolejne spotkanie z polskiej ligi tym razem padło na mecz pomiędzy Flotą Świnoujście i ŁKSem Łódz. Jeżeli chodzi o gospodarzy to mieli oni doskonały początek sezonu ale od rundy wiosennej grają fatalnie i cały czas spadają w dół jak na razie są na 9 pozycji i mają zaledwie cztery punkty przewagi nad 15 pozycją, która degraduję drużynę do niższej ligi. ŁKS natomiast wciąż liczy się w grze o awans jak na razie zajmuję 4 lokatę z dorobkiem 46 punktów i z minimalną stratą trzech punktów do drugiej Sandecji. Jak widać obydwie ekipy mają o co walczyć i coś czuje, że obydwie nic nie wywalczą ponieważ goście grają strasznie nierówno ale mimo wszystko wygrają to spotkanie z bardzo słabo spisującą się Flotą, która w rundzie wiosennej zdobyła zaledwie 6 punktów co jest tragicznym wynikiem.
 
isenor 7

isenor

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
TYP:2
KURS: 2.7
BWIN
Dzisiaj o godzinie 20.15 na stadionie w Szczecinie odbędzie sie mecz miedzy miejscową Pogonią a Górnikirm Zabrze. Oba zespoły walczą o awans do Ekstraklasy. Pogoń która zajmuje 5 miejsce w tabeli z dorobkirm 45 pkt traci tylko 4 pkt do 2 miejsca premiowanego awansem do ekstraklasy. Górnik natomiast zgromadzil do tej pory az 49 oczek i zajmuje 3 miejsce. Ma tyle samo pkt co druga Sandecja Nowy Sacz. Górnik aby mysleć o awansie nie moze przegrac dzisiejszego meczu, ponieważ mysle ze Sandecja dzisiaj łatwo poradzi sobie z ostatnią drużyna I ligi jaką jest Stal Stalowa Wola. Dla Górnika strata 3 pkt dzisiaj moze być kluczowa w ogólnym rozrachunku tabeli. Dla Górnika nie ma innej opcji jak w tym sezonie powrót do najwyzszej klasy rozgrywek. Górnik zrobi wszystko aby ten mecz wygrac. Mój typ na dzis to Górnik Zabrze.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Zgadzam się z typem na Widzew, nie wygrali od kilku spotkań myślę że dzisiaj Widzew wreszcie wygra.

mój typ: Widzew @ 3+* ✅ Wynik 0:3

Co do zwycięstwa ŁKS-u się nie zgadzam, Flota nie jest złym zespołem co ostatnio pokazała na Widzewie, ŁKS gra średnio w tej rundzie, wygrywa z dużym szczęśćiem, ostatnio z dużym szczęsciem zremisowali z Pogonią. Gra 3 bardzo młodych zawodników w drużynie gości.

mój typ: under 2,5 @ 4 ✅ Wynik 1:0

Co do meczu Pogon-Zabrze nie mam zdania dla mnie może paść każdy rezultat

i jeszcze Wisła Płock gra u siebie z KSZO. Obie drużyny nie mają wielkiej siły ofensywnej, mecz o dużą stawkę, więc uważam że żadna drużyna nie rzuci sie na rywala.

mój typ: under 2,5 @ 4+ ⛔ Wynik 1:3

*-zasady stawkowania jak w szkole od 1 do 6
 
baxik 0

baxik

Użytkownik
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze (czas pierwszej bramki)
Typ: Od 31-szej minuty lub później
Kurs: 2.05
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20.15 na stadionie w Szczecinie odbędzie sie mecz Pogoni z Górnikiem Zabrze. Gospodarze zajmują 5 lokatę z dorobkiem 45 punktów, zaś Goście 2 lokatę mając na koncie 49 punktów. Jeżeli przegrają gospodarze, to praktycznie mogą się pożegnać z ekstraklasą. Jeżeli przegrają zabrzanie, to w czołówce zrobi się bardzo ciasno. W ostatnich meczach Pogoń 2 zwycięstwa, 2 remisy o 2 porażki, zaś Górnik 3 wygrane, 2 remisy i 1 porażka. Pogoń ostatnio odnalazła formę więc dzisiaj więcej szans daje się jej na zwycięstwo, Górnik bo serii 3 zwycięstw z rzędu zaliczył wpadkę w Łęcznej (remis 1:1). Trzy ostatnie mecze tych drużyn:
10/03-07 Ekstraklasa Pogon Szczecin - Gornik Zabrze 0:0
27/08-05 Ekstraklasa Pogon Szczecin - Gornik Zabrze 1:1
19/03-05 Ekstraklasa Pogon Szczecin - Gornik Zabrze 0:2
Według mnie w tym meczu będzie dużo walki i końcowym wyniku zadecyduje jedna bramka, dlatego mój typ to pierwsza strzelona bramka w 31 minucie lub później.
Przewidywane składy:
Pogoń: Janukiewicz - Nowak, Hrymowicz, Mysiak, Woźniak, Rogalski, Koman, Pietruszka, Petasz, Bojarski, Lebedyński.
Górnik: Nowak - Magiera, Pazdan, Banaś, Danch, Szczot, Cebula, Strąk, Bonin, Świątek, Zahorski.
Sędzia: Jarosław Chmiel (Warszawa).
Polecam typ. Powodzenia.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ciekawy typ na under 2,5 Wisły. Nie mamy tego takiego napastnika który udzwignie ciężar gry. Jest młody Sekulski, ale nie ma dla niego zmiennika, a Burski jest za słaby na I ligę. Widzę skromne zwycięstwo 1:0 lub 2:0 bo walka naprawdę jest. Wiedzą o co grają i do tego mają dobrą passe na wiosnę.
Wisła - 1,80
Under 2,5 - 1,60
 
waski1911 8

waski1911

Użytkownik
Spotkanie:Wisła Pł.-KSZO Ostrowiec (+1)
Typ: 1
Kurs:4.00
Bukmacher:sportingbet
Analiza:grin:zis o 19:00 w Płocku walcząca o utrzymanie Wisła podejmie 7 w tabeli Kszo Ostrowiec.Ciekawie zapowiada sie to spotkanie bo gospodarze z pewnością chcieli będą wygrać aby odskoczyć od 15 spadkowego miejsca na którym obecnie znajduje sie Górnik Łeczna i traci do Płocczan tylko 2 oczka a Wisła trzeba pamiętać ma jeszcze ciężkie wyjazdy z zespołami walczącymi o awans i ciężko będzie im tam zdobywać punkty dziś maja jedna z ostatnich szans zdobyć na własnym stadionie komplet a mobilizacja nie brakuje. Warto opisać również sytuacje drożyny z gości i Ostrowca Świętokrzyskiego którzy u siebie graja niemal ze genialnie a na wyjazdach wręcz odwrotnie fatalnie , na własnym boisku w 15 spotkaniach zdobyli 32 z 40 punktów jakie maja 10 krotnie wygrywali 2 razy podzielili sie punktami z rywalem i tylko 3 przegrali co daje im 2 pozycje w lidze licząc mecze u siebie. odwrotnie jest zaś w meczach wyjazdowych gdzie w 13 meczach zdobyli zaledwie 8 oczek 1 raz wygrali 5 razy remisowali ia aż 7 przegrali co daje im przed ostatnia lokatę licząc mecze wyjazdowe. A wiec to jest największy fakt jaki dzis do mnie przemówił najbardziej aby zagrać handicap na Wisłe to że Kszo nie radzi sobie na wyjazdach a Wisła musi dziś wygrać aby zbliżyć się do utrzymania!
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
TYP:2
KURS: 2.7
BWIN
Dzisiaj o godzinie 20.15 na stadionie w Szczecinie odbędzie sie mecz miedzy miejscową Pogonią a Górnikirm Zabrze. Oba zespoły walczą o awans do Ekstraklasy. Pogoń która zajmuje 5 miejsce w tabeli z dorobkirm 45 pkt traci tylko 4 pkt do 2 miejsca premiowanego awansem do ekstraklasy. Górnik natomiast zgromadzil do tej pory az 49 oczek i zajmuje 3 miejsce. Ma tyle samo pkt co druga Sandecja Nowy Sacz. Górnik aby mysleć o awansie nie moze przegrac dzisiejszego meczu, ponieważ mysle ze Sandecja dzisiaj łatwo poradzi sobie z ostatnią drużyna I ligi jaką jest Stal Stalowa Wola. Dla Górnika strata 3 pkt dzisiaj moze być kluczowa w ogólnym rozrachunku tabeli. Dla Górnika nie ma innej opcji jak w tym sezonie powrót do najwyzszej klasy rozgrywek. Górnik zrobi wszystko aby ten mecz wygrac. Mój typ na dzis to Górnik Zabrze.
Jezu, krew zalewa jak takie pseudo analizy się czyta.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
W asia bardzo spadac kurs Gornik Lecnza -0,25 1,96 teraz 1,74,maice jaki wiadomosci ?

Ja zagrauem na jutro ZNICZ PRUSKOW 1 2,60 i WIDZEW LODZ 2 2,90
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jeśli Widzew nie przegra w Nowym Sączu to zapewni sobie awans do Ekstraklasy. Są dwie drużyny które u siebie nie przegrały meczu, Widzew i Sandencja w niedziele wieczorem będzie już tylko jedna drużyna ???? Dodam tylko że Widzew wiosną wygrał wszystkie wyjazdowe spotkania
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Jeśli Widzew nie przegra w Nowym Sączu to zapewni sobie awans do Ekstraklasy. Są dwie drużyny które u siebie nie przegrały meczu, Widzew i Sandencja w niedziele wieczorem będzie już tylko jedna drużyna ???? Dodam tylko że Widzew wiosną wygrał wszystkie wyjazdowe spotkania
Przecież remis może być :]
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Jeżeli mogę wtrącić swoje 3 grosze. Uważam, że Widzew może przejść obok meczu z Sandecją. Jeżeli wygrają, a Górnik wygra z Stalówka (a raczej to uczyni) to już będą 3 pkt przewagi nad drużyną z Nowego Sącza. Jestem pewien, iż Widzew wolałby aby to Sandecja awansowała z nimi. Ja widzę tutaj czystą 1ynke ????
 
windover 28,1K

windover

Użytkownik
Spotkanie: Górnik Zabrze - Stal Stalowa Wola
Typ: Gospodarze zdobędą gole w obu połowach 1=Tak, 2=Nie
Kurs: 2,10
Bukmacher: Unibet

W ostatnim meczu 30-kolejki 1-ligi na Stadionie im. Ernesta Pohla miejscowi podejmą Stalową Wolę. Zabrzanie rzutem na taśmę mogą są zapewnić awans i powrót do ekstraklasy jednak żeby tak się stało muszą wygrać swoje dzisiejsze spotkanie co wydaję się być banalnie łatwym zadaniem. Stal jest czerwoną latarnia ligi i od dawna wszyscy wiedzieliśmy ,że spadnie do drugiej ligi. Zaledwie 19-punktów w 29-spotkaniach i 50-bramek straconych można uznać wręcz za klęskę. W porównaniu do meczu w Szczecinie, w kadrze meczowej gospodarzy zaszły dwie zmiany: Miejsce Roberta Szczota i Dawida Gajewskiego w &quot;18&quot; zajęli Mateusz Kantor i Robert Trznadel . Podopieczni Janusza Białka do meczu z Górnikiem Zabrze przystąpią z dużymi ubytkami kadrowymi. Do Zabrza na pewno nie pojadą Krzysztof Trela, Longinus Uwakwe oraz Jurij Michalczuk. Pierwszy z nich w dalszym ciągu leczy kontuzję, jakiej nabawił się w pojedynku z Flotą Świnoujście. Uwakwe natomiast na początku tygodnia wyleciał do Nigerii załatwić sprawy związane z wizą. Z kolei Michalczuk w ostatnim meczu z Sandecją Nowy Sącz dostał czwartą żółtą kartę i mecz z drugim w tabeli Górnikiem obejrzy z trybun. Szkoleniowiec prawdopodobnie nie będzie mógł skorzystać również z Cezarego Czpaka, któremu lekarz zalecił przerwę w spotkaniu z Górnikiem. Pod dużym znakiem zapytania stoi także występ Krystiana Lebiody. Obrońca Stalówki w Nowym Sączu doznał urazu kolana i decyzja o jego występie zapadnie tuż przed pierwszym gwizdkiem. Miejscowi na swoim stadionie przegrali tylko trzy razy co zapewne jeszcze utrudnia zadanie kolejnym rywalom z kolei rywale nie zdołali jeszcze wygrać na wyjedzie.

Osiemnastka Górnika Zabrze na mecz ze Stalą Stalowa Wola:
Bramkarze: Sebastian Nowak, Jakub Szmatuła
Obrońcy: Michał Pazdan, Mariusz Magiera, Adam Marciniak, Adam Banaś, Mateusz Kamiński, Adam Danch
Pomocnicy: Grzegorz Bonin, Mariusz Przybylski, Paweł Strąk, Mateusz Kantor, Konrad Cebula
Napastnicy: Adrian Świątek, Marcin Wodecki, Tomasz Zahorski, Przemysław Pitry, Robert Trznadel
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Sandecja - Widzew 1:6

ten wynik pokazał że Widzew w tej lidzę nie grał w piłkę tylko bawił się z innymi zespołami. Dwa razy awansować w wielkim stylu to wcale nie takie łatwe zadanie.

EKSTRAKLASA DLA WIDZEWA !!!
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Sandecja - Widzew 1:6
ten wynik pokazał że Widzew w tej lidzę nie grał w piłkę tylko bawił się z innymi zespołami. Dwa razy awansować w wielkim stylu to wcale nie takie łatwe zadanie.
EKSTRAKLASA DLA WIDZEWA !!!
Jak PZPN bedzie chial to bedzieci mieli szanse trzeci raz awansowac w nastepnym sezonie.
Zartuje ;-) Gratulacje, cieszy mnie powrot Widzewa do Ekstraklasy.
 
dudzio 0

dudzio

Użytkownik
Mnie jako kibica Ruchu również. ???? Gratuluję awansu. Miałem stawiać na Widzew i teraz żałuję. Ale też trzeba przyznać, że warunki w jakich toczyła się gra były fatalne.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jak PZPN bedzie chial to bedzieci mieli szanse trzeci raz awansowac w nastepnym sezonie.

Zartuje ;-) Gratulacje, cieszy mnie powrot Widzewa do Ekstraklasy.
Cały Widzew, piłkarze, działacze, trenerze pokazali że nic nie jest w stanie Widzewa złamać. Nikt się od drużyny nie odwrócił. PZPN niech szykuje 15 287 000 złotych odszkodowania za ponisione straty ????
 
windover 28,1K

windover

Użytkownik
Spotkanie: Górnik Zabrze - Stal Stalowa Wola
Typ: Gospodarze zdobędą gole w obu połowach 1=Tak, 2=Nie
Kurs: 2,10 Oczywiście chodziło o typ 1 czego nie dopisałem.. ✅
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Ciekawie zapowiada się najbliższa kolejka

Piłkarze Warty i Motoru odmówili wyjścia na trening.
Lublinianie rozważają również rezygnację z wyjazdu na sobotnie spotkanie z GKP Gorzów Wielkopolski. Warta z kolei będzie grała (jeśli zawodnicy wyjdą na boisko) ze Zniczem Pruszków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom