>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

I Liga [Sezon 2009/2010 ]

Status
Zamknięty.
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Podbeskidzie Bielsko Biala - Stal Stalowa Wola Podbeskidzie -1,5 2,60 bethome 9/10

Dla mnie za wysoki kurs,Podbeskidzie od dawno nie wygrac na jei teren i teraz masz wielka okasja, Stal Stalowa Wola to najszlaba druzyna, nie mi interesuje czy w Katowice remisowali 1-1,Gks wizauem niedzela ze Lks to jest druzyna na kontra.Dla mnie Podbeskidzie bede wygrac minimalni ze dwa brankami.

Motor Lublin - Pogon Sz. 1 3,35 4/10

Motor teraz bede wyrezyc na zaczymania 1 liga,i naprawde dobri forma maion bo dobrze robic idz zagraniczna i dobrze pracowac na zima,Pogon niewiem co masz ale juz nie potrafic grac ja przet zima.

Sandeczja - Gornik Z. 1 2,55 5/10

Sandeczja u cebie grac bardzo dobrze pilka,Gornik napewno bede cie tylko obronic dla 0-0,ale dla mnie Sandeczja bede minimalni ale wygrac.

Katowice - Warta Poznan 2 2,85 7/10

Katowice wygrali niedzela na kontre,u cebie mucze robic match i bede innacy,po prostu nie lubie styl grac Katowice,za taki kurs stawiam na Warta.

Gpk Gorzow - Lks 2 2,55 5/10

Lks masz pilkarzi kto zawsze mozna ziminic match,napewno po przegrana ze Katowice juz nie moze cie pozwolic tracic jescze puntki,nie bede latwy wygrac,ale dla mnie Lks bede wygrac,teraz maion forma prawie na 100%.
 
N 0

nastyboy1990

Użytkownik
Spotkanie: Kszo Ostrowiec - Widzew Łódź
Typ: Widzew Łódź
Kurs:2,20
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś o godzinie 18 rozpocznie się mecz 24. kolejki zaplecza Ekstraklasy. Widzew będzie próbował zdobyć &quot;twierdzę&quot; w Ostrowcu Świętokrzyskim.
W pierwszym meczu (w rundzie jesiennej) w Łodzi ,między tymi drużynami padł remis 1:1. Patrząc na obecną sytuację obu zespołów od razu nasuwa się myśl,że Widzew z duzą przewagą na czele tabeli może odpuścić ten mecz i zagrać na luzie. Otóż jak wiadomo Widzew nie należy do drużyn,które lubią kalkulować. Zawsze grają najlepiej jak potrafią , na 110%. W zeszłym tygodniu ten ledwie zremisowany mecz ze słabym, znajdującym się w strefie spadkowej Motorem Lublin wcale nie symbolizował spadku formy Widzewa. Po prostu Motor ostatnio spisuje się nadzwyczaj dobrze i udało się im zgarnąć punkt w meczu z Łodzianami.
W 5 ostatnich meczach Widzew zwyciężał 4-krotnie. Za każdym razem dość wysoko i zdecydowanie! Z Dolcanem Ząbki 3:0, z Wartą Poznań 2:0, z ŁKS-em w derbach 4:1 oraz ze Stalą Stalowa Wola 3:0. Te wyniki przedstawiają obecną formę Widzewa i to, że swoją grą przerastają poziom 1. Ligi.
Gospodarze dzisiejszego spotkania- Kszo, ostatnio zanotowali spadek w tabeli na 11. pozycję. Nie spisują się już tak dobrze, widać spadek formy. W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna z Ostrowca grała w kratkę. Porażka z Górnikiem Łęczna 1:3, zwycięstwo ze Stalą 2:0, porażka w Łodzi z ŁKS-em 0:1 a także, wygrana z Wartą 2:1 oraz bezbramkowy remis z Dolcanem. Problemem dla Łodzian może być to iż w tabeli meczów u siebie KSZO zajmuje 4 pozycję...oni tak łatwo nie rozdają u siebie punktów tak, więc trzeba na nie solidnie zasłużyć. Uważam jednak, że Widzew na to stać!
Liczę,że wygrają co najmniej 2:0. Z zawodnikami typu : Marcin Robak, Darvydas Sernas , Mindaugas Panka czy Dudu nie może być inaczej. Polecam.
 
lodzianindnb 0

lodzianindnb

Użytkownik
Spotkanie: KSZO Ostrowiec Swiętokrzyski - Widzew Łódź
Typ : Zwycięży Drużyna gości, jedną bramką
Kurs : 3.60
Buk: betsson

analiza :

Zacznijmy od drużyny gospodarzy, drużyna KSZO zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 32 punktów, jest to drużyna na miarę środka tabeli pierwszej ligi...
U siebie grają dobrze, pokonali nawet Górnik Zabrze u siebie 2:1 co było dużym zaskoczeniem (bynajmniej dla mnie).
Drużyna gości jest liderem pierwszej ligi z najmniej straconymi bramkami bo tylko 10 razy musiał wyciągać golkiper Widzewa piłkę z siatki w tym sezonie, pomaga mu w tym bardzo dobra linia defensywna.
Widzewiacy mogą również pochwalić się umiejętnościami strzeleckimi ( Robak, Sernas lub Dudu ze stałych fragmentów gry).
Widzew ma szanse na odskoczenie jeszcze większą ilością punktów reszcie stawki, pomijając remis z Motorem Lublin, ale to co robił sędzia w tym meczu przechodzi ludzkie pojęcie...

Podsumowując : Widzew za wszelką cenę będzie chciał naprawić swoją wpadkę z meczu z Motorem i odskoczy na 3 punkty reszcie stawki...

mój typ 1:2
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: GKS Katowice - Warta Poznań
Typ: 1 (remis nie ma zakładu)
Kurs: 1.67
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Jutro o godzinie 19:15 odbędzie się spotkanie otwierające 24 kolejkę 1 ligi polskiej, czyli mecz GKS Katowice - Warta Poznań. Gospodarzem tego spotkanie jest GKS Katowice, zespół ten w tabeli plasuje się na miejscu 7, mając na swoim koncie 35 punktów oraz stosunek bramkowy wynoszący 34-26. GKS Katowice bardzo dobrze rozpoczął rundę wiosenną, najpierw zremisował na własnym stadionie 0:0 z Górnikiem Zabrze, następnie przegrał 0:1 z Górnikiem Łęczna, kolejny remis na własnym stadionie 1:1 z Stalą Stalowa Wola, aż wreszcie niespodziewane zwycięstwo w Łodzi z tamtejszym ŁKS-em 2:1. GKS Katowice bardzo dobrze gra na własnym na 11 rozegranych meczy na Bukowej: 4 wygrał, 6 zremisował i tylko 1 przegrał.
Drużyna gości to Warta Poznań, a więc zespół zajmujący w ligowej tabeli 6 miejsce, podobnie jak GieKSa ma na swoim koncie 35 punktów oraz stosunek bramkowy wynoszący 36-25. Warta Poznań również bardzo dobrze spisuje się w rundzie wiosennej, najpierw zwycięstwo w meczu wyjazdowym w Ząbkach 2:1, następnie porażka na własnym stadionie 0:2 z Widzewem, ponowna porażka tym razem 1:2 w meczu wyjazdowym w Ostrowcu oraz zwycięstwo na własnym stadionie z Wisłą Płock 2:1. W wyjazdowych spotkaniach zespół ten gra różnie: 4 zwycięstwa, 2 remisy oraz 5 porażek.
Podsumowując spotkają się 2 drużyny, którym nie grozi awans do ekstraklasy oraz spadek o jedną klasę rozgrywkową również. Stawiam na GKS Katowice, ponieważ nie przegrywają na własnym stadionie, choć trzeba przyznać, że remis w tym spotkaniu również jest możliwy. W meczu rozegranym w Poznaniu pomiędzy tymi drużynami padł wynik remisowy 3:3.
 
K 0

kamil888

Użytkownik
Spotkanie: Wisla Plock - Dolcan Zabki
Typ:1
Kurs:1,8
Buk:bah
Analiza:
Jutro o godzinie 16.30 rozpocznie sie mecz w Płocku gdzie Wisła podejmie druzyne Dolcanu Ząbki. Druzyna gospodarzy od poczatku rundy zdobyla 3 pkt. wygrywajac w pierwszym meczu u siebie z Gornikiem łeczna 3-1 .W nastepnych meczach juz nie szlo tak dobrze i przegrali kolejne dwa z łks-em łodz u siebie 2-1 i w Poznaniu z Warta 2-0. Wisła zajmuje w tabeli dopiero 16 miejsce z dorobkiem 21 punktow i jest w strefie spadkowej .
Dolcan Zabki rownierz spisuje sie sałbo zdobywajac zaledwie tylko 1 pkt. w czterech meczach.
Dolcan Zabki vs. Warta Poznan 1:2
Dolcan Zabki vs. Motor Lublin 0:1
Widzew Lodz vs. Dolcan Zabki 3:0
Dolcan Zabki vs. KSZO Ostrowice 0:0
Dolcan zajmuje 8 miejsce i ma na swoim koncie 32 pkt.
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Gpk Gorzow - Lks 2 2,55 5/10

Lks masz pilkarzi kto zawsze mozna ziminic match,napewno po przegrana ze Katowice juz nie moze cie pozwolic tracic jescze puntki,nie bede latwy wygrac,ale dla mnie Lks bede wygrac,teraz maion forma prawie na 100%.
Nicolante, formy to my jeszcze nie mamy ale maasz racje, że mamy naprawdę niezłą ekipę która może ograć każdego. Hajto ostatnio w wywiadzie przyznał ,że &quot;grali jak leszcze&quot; , no więc powinni pokazać na co ich stać tym bardziej, że reszta gra dla nas. Ja spróbowałbym 2 draw no bet albo zaryzykować czystą 2.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Nicolante, formy to my jeszcze nie mamy ale maasz racje, że mamy naprawdę niezłą ekipę która może ograć każdego. Hajto ostatnio w wywiadzie przyznał ,że &quot;grali jak leszcze&quot; , no więc powinni pokazać na co ich stać tym bardziej, że reszta gra dla nas. Ja spróbowałbym 2 draw no bet albo zaryzykować czystą 2.

Tydzen temu Hajto mi muwi kto ze Katowice bede bardzo czeski match, i kto mam nie zagrac na Lks, forma mi muwi kto maion zawsze lepsza i jezeli piersza polowa bede potrafic szela branka maion 80% wygrac jutro.
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Spotkanie:Wisła Płock - Dolcan Zabki
Typ: Wisła Płock (-1)
Kurs: 3,20
Buk: Tobet

Dzisiaj podobnie jak wczoraj tez postanowiłem zagrać naszą kochaną lige Wybrałem spotkanie pomiezy Wisłą Płock a Dolcanem. Płocczanie są zmuszeni wygrać to spotkanie jeżeli chcą zachować szanse na utrzymanie w 1 lidze. Ale zwyciestwa Wisły nie upatruje w jej kapitalnej grze tylko w bardzo słabej postawie Dolcanu. Ktoś tam wyżej, stawiał na X, pisał że Dolcan był rewelacją jesieni itd. itp. dobrze ale mamy wiosne. Najlepsi zawodnicy Ząbek zostali rozsprzedani chociażby najlepszy napastnik Tataj, oraz pomocnik Lech przeszli do Korony. Brak tych zawodników odrazu widać, w 4 meczach zdobyli 1 pkt. warto dodać że trzy mecze mieli w domu, a wyjazdowy przegrali 3:0 z Widzewem. Nie widze innej możliwośc jak wygrana Wisły i to z handi
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Wisła Płock - Dolcan Zabki
02.04 16:30
Dziś popołudniową godziną w Płocku odbędzie się spotkanie obu bardzo nieprzewidywalnych ekip w tym sezonie, Dolcan już wiele razy pokazywał , że jest silny i może grać z najlepszymi, lecz ostatnimi czasy wszystko legło w gruzach, przegrana z Motorem 0-1 w bardzo kiepskim stylu, przegrana z Liderem Widzewem, 3-0, bezbramkowy remis z KSZO, to nie są optymistyczne wyniki. Wisła pokonała Górnik Łęczna 3-1, przegrała po walce 1-2 z ŁKS-em Łódź, i uległa z Wartą Poznań 2-0. Typując ten mecz możemy stwierdzić , że obie drużyny skupią się na defensywie , i obejrzymy mało bramek, mecz na pewno jest do wygrana dla Wisły Płock, lecz Dolcan łatwo skóry nie sprzeda, moim zdaniem obejrzymy mało goli, i padać będą one po 28 minucie meczu.
Mój typ:
Gol po 28 minucie meczu.
1,65
Tobet
 
bojdziak 0

bojdziak

Użytkownik
Spotkanie: Wisla Plock - Dolcan Zabki
Typ: X2
Kurs: 1.85
Buk: Expekt
Analiza:
Dziś o godzinie 16.30 odbedzie sie mecz I ligi polskiej. Stana na przeciwko siebie 2 druzyny ktorym w sezonie wiosennym nie idzie zbytnio gra. Wisla (1-0-2) a Dolcan (0-1-2) wiec na pierwszy rzut oka nie widac szalu w grze tych druzyn. Stawiam X2 poniewaz Dolcan byl obiawieniem rundy jesiennej, pomimo ze sprzedal paru zawodnikow to kiedys trzeba sie podniesc z kolan i zaczac odrabiac straty. Bilans pomiedzy tymi druzynami wyglada nastepujaco:
Dolcan Ząbki vs. Wisła Płock 3:1
Dolcan Ząbki vs. Wisła Płock 1:0
Wisła Płock vs. Dolcan Ząbki 0:1
Moze oszalamiajacych wygranych nie ma pomiedzy tymi druzynami ale zawsze wygrywal Dolcan lub oscylowal wynik blisko remisu

Ot moj typ.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: GKS Katowice - Warta Poznań (podwójna szansa)
Typ: X2
Kurs: 1,51
Buk: Betsafe
Dzisiaj przy Bukowej w Katowicach zostanie rozegrany mecz dwóch drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli 1. ligi i mających również taką samą ilość punktów. Mowa o GKS-ie Katowice (6. miejsce) i Warcie Poznań (7. miejsce) obie te ekipy po 23 kolejkach mają na koncie po 35 punktów.
Po ostatnim zwycięstwie na wyjeździe z ŁKS-em Łódź w roli faworyta przystępuje do tego spotkania drużyna gospodarzy jednak należy pamiętać, że jest to młoda i nieobliczalna ekipa wystarczy powiedzieć, że było to pierwsze zwycięstwo tej ekipy na wiosnę. Postanowiłem skorzystać z podwójnej szansy i zagrać na Wartę Poznań. Drużyna która w tym sezonie w 7 z 11 spotkań wyjazdowych wywoziła punkty ze stadionów rywali, mam nadzieje, że dzisiaj będzie podobnie.
Tym bardziej, że w ekipę z Poznania nie ma żadnych osłabień przed dzisiejszym spotkanie a w drużynie z Katowic zabraknie dwóch ważnych zawodników Mateusza Sroki oraz Tomasza Owczarka.
Według mnie to drużyna Warty ma w piłkarzy bardziej doświadczonych jak Piotr Reiss czy Damian Seweryn i to Warta na papierze wygląda lepiej niż GKS. Wydawało się, że po osłabieniach w przerwie zimowej jakie miały miejsce w GKS-ie ta drużyna szybko przestanie liczyć się w walce o awans jednak zespoły które miały uciekać (Górnik czy ŁKS) często tracą punkty i dlatego GKS wciąż ma jeszcze szansę na zajęcie 2. miejsce (obecnie traci 5 punktów). Jednak według mnie nie jest to drużyna która może skutecznie powalczyć o awans i mimo zwycięstwa nad ŁKS-em to z dwójki GKS , Warta większe szansę daje na awans właśnie Poznaniakom. Również w bezpośrednim spotkaniu większe szansę daje Warcie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Spotkanie: Wisla Plock - Dolcan Zabki
Typ: X2
Kurs: 1.85
Buk: Expekt
Analiza:

Dziś o godzinie 16.30 odbedzie sie mecz I ligi polskiej. Stana na przeciwko siebie 2 druzyny ktorym w sezonie wiosennym nie idzie zbytnio gra. Wisla (1-0-2) a Dolcan (0-1-2) wiec na pierwszy rzut oka nie widac szalu w grze tych druzyn. Stawiam X2 poniewaz Dolcan byl obiawieniem rundy jesiennej, pomimo ze sprzedal paru zawodnikow to kiedys trzeba sie podniesc z kolan i zaczac odrabiac straty. Bilans pomiedzy tymi druzynami wyglada nastepujaco:

Dolcan Ząbki vs. Wisła Płock 3:1
Dolcan Ząbki vs. Wisła Płock 1:0
Wisła Płock vs. Dolcan Ząbki 0:1

Moze oszalamiajacych wygranych nie ma pomiedzy tymi druzynami ale zawsze wygrywal Dolcan lub oscylowal wynik blisko remisu


Ot moj typ.
Piszesz takie głupoty jak nie wiem... Dolcan rozegrał 4 mecze i zdobył tylko 1 punkt remisując z KSZO, Wisła ma jeden mecz zaległy, a do tej pory wygrali w dobrym stylu z Łęczna i porażki z ŁKS-em i Wartą. Teraz Wisła potrzebuje punktów bo sytuacja robi się nieprzyjemna. W poprzednich meczach brakowało nieco szczęścia i wykończenia akcji. Pisałem to wiele razy, napisze i teraz. Dolcan bez Tataja i Lecha są niczym, a obecną pozycję zawdzięczają tylko dobrej grze na jesieni. Wisła pewne 3 punkty !
 
macius 0

macius

Użytkownik
Wszyscy musimy przyznać, że wytypować wyniki I-ligowych spotkań jest niezwykle ciężko. Potwierdza to choćby ostatnia kolejka, gdzie niespodzianek była cała masa. Dziś mamy dwa ciekawe mecze.
W pierwszym Wisła zagra z Dolcanem. I tu zgadzam się z tym, co napisał Ramzesa. W Płocku według mnie jest potencjał na dobrą piłkę. Na pewno lepszą, niż wskazywałaby na to obecna pozycja. Poza tym, kiedy zacząć wygrywać jak nie teraz? 5 punktów straty do bezpiecznego miejsca (przy jednym rozegranym meczu mniej) to jeszcze nie jest katastrofa, ale daje do myślenia. Wisła powinna dziś wygrać. I myślę, że może to zrobić, nie tracąc bramki.
Wisła Płock - 1,85
Dolcan Ząbki nie zdobędzie gola - 2,40
Drugie spotkanie to pojedynek Gieksy z Wartą Poznań. Mecz - zagadka. Tak jak napisał krzosz1987, na papierze lepiej wygląda zespół gości. Ale jest również kilka argumentów przemawiających za Katowiczanami. Mimo, że jest to drużyna raczej młoda, pokazała już, że grać w piłkę potrafi (zasłużone 2:1 z ŁKSem). Ale nie pokazała tego jeszcze wiosną przed własną publicznością (remis ze Stalówką). Tzn. pokazała trochę w meczu z Górnikiem, ale wtedy zdobyć bramki mimo kilku okazji się nie udało i mecz również zakończył się remisem. Fakty są takie, że od 4 spotkań GKS u siebie nie wygrał. Ostatnia taka passa miała w Katowicach miejsce 2 lata temu. Czas ją przełamać?
Po drugie zaczyna się w Katowicach klarować sytuacja organizacyjna i finansowa. Wczoraj do klubu wszedł kurator, miasto obiecało pomoc. To na piłkarzy powinno wpłynąć pozytywnie. Ale wracając już do spraw typowo piłkarskich... Warta gra piłkę raczej ofensywną. Gieksie odpowiada gra z kontry. Obydwu drużynom nie grozi spadek, do awansu mimo wszystko też trochę daleko. Dlatego kibice na Bukowej i przed telewizorami powinni obejrzeć dziś po prostu fajny, otwarty mecz obfitujący w dużą ilość sytuacji. Pytanie tylko, kto wykorzysta ich więcej...
Obie drużyny zdobędą gole - 1,75
Over 2,5 - 2,00
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Kiedy zacząć wygrywać jak nie teraz? Może nigdy... problem jest z władzami którym nie na rękę jest utrzymywanie tego klubu w I lidze
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Kiedy zacząć wygrywać jak nie teraz? Może nigdy... problem jest z władzami którym nie na rękę jest utrzymywanie tego klubu w I lidze
Nie mędrkuj, bo na boisku graja piłkarze a nie prezesina ożóg. Problemy z nim są, ale jak dla mnie to walka z wiatrakami.
Brakuje poprostu wykończenia, bo okazje są, ale w tym meczu Nafciarze MUSZĄ się przełamać.
 
P 0

pigiotto

Użytkownik
Nie mędrkuj, bo na boisku graja piłkarze a nie prezesina ożóg. Problemy z nim są, ale jak dla mnie to walka z wiatrakami.
Brakuje poprostu wykończenia, bo okazje są, ale w tym meczu Nafciarze MUSZĄ się przełamać.
nie no nie badź bezczelny mistrzu.Jezeli takiś pewny tych 3 punktow z handi nawet idź spzredaj dom i graj. Ja jestem jak najbardziej za typer typera 36 dolcan rewelacja jesieni mamy wisone okej spzredali 2 dobrych zawodnikow okej ale to jest polska I liga a nie serie a tu jeden messi nawet wisony nie czynigra opiera sie na sile farcie zespołowosci,Jeżeli dolcan byl rewelacja rundy jesiennej to nie tylko dlatego ze mial czarodzieja tataja...ktory zreszta jest dosc przecietnym zawodnikiem.Dolcan ma patent na wisle jest glodny punktow chce pokazac ze nie zapomnial jak sie gram w piłke .Moj typ x2 z tym ze dla mnie wogole taki mecz z punktu widzenia kogos kto gra za pieniedze a nie 2 zlote,jest meczem absolutnie nie do gry...
 
bialybetsafe 0

bialybetsafe

Użytkownik
Spotkanie: GKS Katowice vs Warta Poznań
Typ: 1st Half X / 2nd half 2
Kurs: 6,25
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Moja pierwsza analiza na 1 ligę polską i od razu wydaje mi się, że jest to pewniaczek.. Warta ostatnie dwa mecze zakończyła zwycięstwami. Generalnie na wyjazdach Warta nie spisuje się najgorzej dlatego myślę, że dziś spokojnie wygra. Obstawiam na remis do przerwy i końcowe zwycięstwo Warty, ponieważ:
1. Obie drużyny średnio tracą pierwszą bramkę około minuty 44-45, a więc wątpliwe, żeby dziś straciły cokolwiek w pierwszej połowie.
2. GKS Katowice nigdy nie ruza do ataku w pierwszej połowie.
Co mogę powiedzieć o spotkaniach bezpośrednich między tymi drużynami? No więc rozegrali dotychczas 7 spotkań, Warta nie wygrała żadnego a GKS wygrał 5 z nich. Dlatego każda passa kiedyś się musi skończyć, a zła passa Warty z drużyną z Katowic na 100% skończy się dziś. Nawet jeśli nie będzie remisu w 1st połowie to i tak Poznaniacy spokojnie powinni ten mecz wygrać

Pozdrawiam
 
T 2

typer2012

Użytkownik
Spotkanie: Wisła Płock - Dolcan Ząbki
Typ: Połowa czasu - remis
Kurs: 2,00
Bukmacher: Expekt


Analiza:

Dziś o godzinie 16:30 na stadionie im. Kazimierza Górskiego przy ulicy Łukasiewicza 34 w Płocku odbędą się mecz derbowy Polskiej II Ligi. Naprzeciw siebie stanie 9 klub w tabeli - Dolcan Ząbki oraz broniąca się przed spadkiem, zajmująca 16 pozycje w tabeli Wisła Płock. Faworytem dzisiejszego spotkania jest drużyna z Płocka. Jednak jeśli spojrzymy na statystyki nie jest już tak dobrze. Dolcan na 4 spotkania rozegrane w tej rundzie zdołał tylko zremisować 1 spotkanie a 3 przegrał. Wiśle broniącej się przed spadkiem też w tej rundzie nie idzie za dobrze. Ostatnie 2 spotkania to 2 porażki. W ostatnich 3 spotkaniach pomiedzy tymi drużynami zawsze wygrywał Dolcan. Myślę, że Wisła w dzisjeszym meczu będzie chciała popsuć tą statystyke i chciała zwyciężyć w dzisiejszym spotkaniu. Za to Dolcan po ostatnich porażkach chce jak najszybciej odnieść zwycięstwo. Moim zdaniem mecz będzie bardzo wyrównany i jako końcowy wynik przewiduje tu remis. Jednak dla bezpieczeństwa gram na remis do przerwy.
 
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Spotkanie:GKS Katowice - Warta Poznań
TyP: 2
Kurs: 3
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na dziś wybrałem mecz pomiędzy GKS Katowice a Warta Poznań. Według mnie w tym meczu zwyciężą goście ponieważ będą zmobilizowani aby nie stracic pozycji w tabeli na rzecz gospodarzy. Gks Katowice obecnie zajmują 7 pozycje w tabeli z dorobkiem 35 punktów, strzelili 34 bramki a 26 stracili. Oto ostatnie 4 mecze gospodarzy:

07-03-2010 I Liga D GKS Katowice 0 - 0 Górnik Zabrze
13-03-2010 I Liga L Górnik Łęczna 1 - 0 GKS Katowice
20-03-2010 I Liga D GKS Katowice 1 - 1 Stal Stalowa Wola
28-03-2010 I Liga W ŁKS Łódź 1 - 2 GKS Katowice

Jak widać na wiosne GKS wygrał tylko raz, dwa razy zremisował i raz przegrał. Piłkarze z Katowic w pierwszym wiosennym meczu zremisowali bezbramkowo z Górnikiem, w drugim meczu nie dali rady Górnikowi Łęczna który od 70minuty grał w osłabieniu, w trzecim meczu w 90 minucie Napierała uratował remis strzelając bramkę na 1:1 a z ŁKSem Łódź wygrali bo ŁKS obecnie nic ciekawego nie pokazuje.
Warta natomiast w tabeli zajmuje 6 miejsce z taka samą ilością punktów co ich dzisiejsi rywale, strzelili 36 bramek a 25 stracili. Oto ich ostatnie 4 mecze w rundzie wiosennej:

06-03-2010 I Liga W Dolcan Ząbki 1 - 2 Warta Poznań
13-03-2010 I Liga L Warta Poznań 0 - 2 Widzew Lódz
20-03-2010 I Liga L KSZO Ostrowiec 2 - 1 Warta Poznań
27-03-2010 I Liga W Warta Poznań 2 - 0 Wisła Płock

Jak widać Poznaniacy dwa razy wygrali i również dwa razy przegrali. Porażka z KSZO była przypadkiem ponieważ w 90 minucie Warta straciła bramke, z Widzewem to wiadomo byli skazani z góry na porażke ponieważ Widzew pewnie zmierza do Ekstraklasy!! Dziś licze na dobry mecz i zwycięstwo WARTY​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom