>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

I Liga [Sezon 2009/2010 ]

Status
Zamknięty.
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Mecz: Motor Lublin - Sandecja Nowy Sącz
Typ: UNDER 2.5 gola
Kurs: 1.60

Dlaczego tak?

▶ Fatalny stan boiska. Byłem wczoraj na stadionie i trawa na moim podwórku wygląda 10x lepiej.
▶ Defensywne ustawienie Motoru. Trener Baniak ustawia zespół pod możliwości zawodników, które są lepsze w defensywie. Ustawienie 4-2-3-1 wskazuje na przede wszystkim zabezpieczenie tyłów.
▶ Dobra gra w obronie w sparingach. Nowy trener niejednokrotnie podkreślał, że drużyna poczyniła znaczny postęp w grze obronnej o czym świadczą wyniki gier sparingowych. Motor obóz w Austrii zakończył z dorobkiem bramkowym 15-0!
▶ W drużynie Sandecji nie zagrają Arkadiusz Aleksander (6 bramek, 2gi strzelec drużyny) oraz Piotr Bania (były napastnik m.in. Cracovii Kraków)


Stan murawy z wczorajszego treningu...​
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Under w meczu Motoru wygląda bardzo apetycznie ;) Jeśli chodzi o typowanie zwycięzcy to tutaj może być bardzo ciężko. Przy takich warunkach pogodowych i przy takim stanie boiska ciężko będzie grać składne akcje. O wygranej może przesądzić przypadek. Za drobne zdecyduje się jednak postawić na remis. Każdy kolejny punkt dla Motoru jest jak łyk zimnej na pustyni, bo jak na razie są kandydatem do spadku. Kłopoty finansowe o których mówi się od dawna też nie wpływają motywująco na piłkarzy. Mimo to dopóki Motor gra w I lidze trzeba liczyć się również z nim. Myślę że beniaminek z Nowego Sącza, który przyjedzie w nieco osłabionym składzie wygryzie z tej murawy remis ;)

Motor Lublin - Sandecja Nowy Sącz | remis - 3,00 Bet At Home
 
travism 190

travism

Forum VIP
Masz racje ze dla Motoru liczy sie każdy punkt ale w tym przypadku liczy sie tylko zwyciestwo. Od ostatniej rundy bardzo wiele sie w klubie zmieniło. Odszedł pseudo trener Kosowski a na jego miejsce przyszedł doswiadczony Bogusław Baniak. To on załatwił wyjazd do Austrii, i dzieki jego osobie wielu zawodników zdecydowało się przyjść do naszego zespołu. Marek Fundakowski, Dawid Ptaszyński, Paweł Adamiec, Alan Santana, Dawid Dłoniak, Dominik Płaza Ci zawodnicy są naprawde w stanie pomóc Motorowi a przypomnijmy ze z Motoru z wazniejszych ogniw odszedł jedynie Oziemczuk, który i tak nie przypadł mi do gustu. W wypowiedziach czy to trenerów czy zawodników słyszy się optymizm i jestem pewien ze beda walczyc do upadłego. W Sandecji w zimie nie było większych ruchów kadrowych, dodatkowo beda oslabienie brakiem Arkadiusza Aleksandra oraz Piotra Bani którzy sa waznymi ogniwami w tych zespołach ????


Mój typ: 1 @ 2.75 bet365
 
C 15

chuli

Użytkownik
Ja tez uwazam, ze dzisiaj mozna spokojnie postawic Motor z podporka.
Od czasu przyjscia Baniaka widac, ze sie cos ruszylo,treningi sa prowadzone bardzo dobrze,pilkarze staraja sie robic jak najmniej bledow-za wieksze obowiazuje kara pompeczek , jak sie zrobi wiecej to mozna to poczuc w miesniach, a jak wiemy mobilizuje to do wiekszego zaangazowania.
Dodatkowo promocja klubu,dobre nastawienie trenera , bynajmniej w wypowiedziach,ja postawilem 1 ze wzgledu ,ze jestem blisko z klubem za drobne.
Pozdrawiam i z kibicowskim pozdrowieniem.
;)
Do zobaczenia na meczu.
Motor lub x
 
K 23

kajzer

Użytkownik
ŁKS Łódź - Widzew Łódź

Typ:2
Kurs:2.35


Po bardzo długiej przerwie zimowej w końcu do gry wraca zaplecze ekstraklasy. W ostatnim dzisiaj meczu faworyzowany do awansu Widzew Łódź podejmie w wyjazdowym meczu niespodziewanie dobrze spisujący się w rundzie jesiennej ŁKS Lodź. Oczywiście faworytem tego spotkania będzie ekipa gości, która jest aktualnym liderem z dorobkiem 41 punktów. Gospodarze natomiast zajmują bardzo wysokie trzecie miejsce, które jak zostanie przez nich utrzymane do końca będzie wielką niespodzianką. Widzew w tym meczu może z pewnością liczyć na głośny doping kibiców, ponieważ grają w swoim mieście i to czy grali by u siebie czy na wyjedzie nie ma specjalnie dużego znaczenia. W tej analizie nie będę przytaczał ostatnich meczy tych drużyn ponieważ uważam to za bezsensowne w końcu ligowych meczy nie grali już chyba z 5 miesięcy jest to strasznie długi okres w czasie którego może bardzo dużo się zmienić.
 
qbasiek 2

qbasiek

Użytkownik
Nie no ten weekend z I ligą był bardzo udany 2 typy 2 weszły.W sobote drużyna z Ostrowca łatwo poradziła sobie ze stalówką, a w niedzielne południe czysta 2 po wielu wątpliwościach, jednak się udało 4-1 i Sandecja wciąż w walce o Ekstraklase.

Dziś jeszcze zagrałem na X2 w Lubinie po kursie 1.75 jak wiadomo lepiej się goni niż ucieka;)
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Betsafe znów z najniższą marżą!
Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście: 1 - kurs 1.60
Górnik Zabrze - GKP Gorzów Wlk:2 - kurs 1.45

Kursy według Betsafe.com, który znów przygotował dwa mecze z najniższą marżą na rynku. Zapraszam do typowania!
 
tyson009 30

tyson009

Użytkownik
Spotkanie: MKS Kluczbork – Sandecja Nowy Sącz
Typ: 2 (EH 1:0)
Kurs: 5,00
Buk: Bet-at-home
Analiza:
13 marca 2010 roku o godzinie 15:00 rozpocznie się spotkanie 21 kolejki 1 ligi polskiej pomiędzy drużynami MKS i KKS. Będzie to mecz pomiędzy dwoma beniaminkami 1 ligi, jednak drużyny w odmiennych nastrojach i z innymi celami. Gospodarze zajmują 15, spadkowe miejsce z dorobkiem 20 pkt po 19 kolejkach a ich bilans bramkowy to -6. Goście są 3 siłą ligi z 34 oczkami na swoim koncie oraz bilansem bramkowym +10. Dla obu zespołów zdobycie 3 pkt będzie ważnym krokiem na przód, dla MKS-u oznaczało by to awans na bezpieczną pozycję, dla Saczersów możliwość wskoczenia na 2 miejsce(tracimy tylko 2 pkt do Pogoni Szczecin z którą już w następnej kolejce rozegramy spotkanie na „Twierdzy Nowego Sącza” przy Kilińskiego, która nie została jeszcze zdobyta, a dzieliliśmy się tam punktami z rywalami tylko dwukrotnie) oraz zwiększenie przewagi nad ŁKS-em. Klub z ulicy Kilińskiego notuje fantastyczną passę – w ostatnich 7 meczach tylko raz (w Gorzowie Wielkopolskim) zremisował, pozostałe mecze kończył zwycięstwami przy znakomitym bilansie bramkowym 15:4. Kluczbork Po początkowym falstarcie powoli nabierał właściwego rytmu co pozwoliło pokonać choćby takie drużyny jak Widzew Łódź czy Pogoń Szczecin. W ostatni weekend drużyna nie mogła rozegrać swojego spotkania, ponieważ boisko Floty nie nadawało się do gry. Obie drużyny spotkały się już ze sobą w tym sezonie wtedy na Kilińskiego rozbiliśmy gości z Kluczborka aż 4-0 po bramkach Chlipały, Jonczyka, Gawęckiego oraz Zawadzkiego, która opuścił Sandecję. W Kluczborku Sandecję będzie wspierała duża grupa kibiców z Sącza, w Lublinie było nas ok. 200 i tutaj na pewno też nas nie zabraknie. Być może Jonczyk sprawi sobie fantastyczny prezent na swoje 18 urodziny, które obchodził w ubiegły czwartek. Pamiętamy przecież piękną bramkę strzeloną Motorowi w ubiegłej kolejce przez młodego napastnika Sandecji. Niestety w meczu z Lublinem czerwony kartonik zarobił pierwszy bramkarz Sądeckiego klubu tj. Mariusz Różalski, a zastąpi go równie dobrze grający Marek Kozioł. W Lublinie z bardzo dobrej strony pokazał się także nowy napastnik w drużynie Dariusza Wójtowicza- Grzegorz Kmiecik i prawdopodobnie zobaczymy go także w meczu z Kluczborkiem. Czekamy także na debiut kolejnego „świerzaka” Paragwajskiego napastnika Ariela Davida Gadea Agüero. Dlatego pełen optymizmu stawiam na pewną wygraną Sandecji w Kluczborku.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście
Czas na pierwszy mecz na stadionie im. Floriana Krygiera w rundzie wiosennej, drugie starcie Pogoni, a zarazem pierwsze Floty.. przed nami derby Pomorza Zachodniego, hit 21 kolejki 1. ligi. Zapowiada się walka do ostatnich minut, oba zespoły odpowiednio zmotywowane wybiegną na obiekt przy ulicy Karłowicza. Zmierzą się kolejno - druga i dziewiąta drużyna rozgrywek, które dzieli zaledwie 6 punktów w tabeli, dodatkowo Flota ma w zanadrzu zaległe spotkanie. To wyraźnie podkreśla jak duży ścisk panuje w górnej części tabeli, w zasadzie wszystkie drużyny z miejsc 2-10/11 mają teoretycznie spore szanse na awans do Ekstraklasy. Nie liczę Widzewa, który odjechał od &quot;peletonu&quot; i spokojnie może wyglądać w przyszłość. Prawdziwa rewolucja w składzie Floty miała miejsce w zimowej przerwie, dołączyło jedenastu nowych zawodników, między innymi bramkarz Przemysław Kazimierczak, były gracz Górnika Zabrze - Ensar Arifovic czy Marek Kowal sprowadzony właśnie z Pogoni, kilku ważnych graczy opuściło natomiast Świnoujście. Forma Floty jest więc jedną wielką niewiadomą, dzisiaj czas na pierwszy sprawdzian. Czeski trener Wyspiarzy Petr Němec nie ma do dyspozycji swoich kilku podstawowych piłkarzy, zawieszeni za żółte, czerwone kartki są: Sebastian Fechner, Grzegorz Skwara i Damian Staniszewski, nie zagra również Bartłomiej Piszczek. Osłabienia wydają się być dość poważne, czy debiutanci będą w stanie zagrozić Pogoni Szczecin i powalczyć o punkt, a może nawet o pełną pulę? Nie sądzę, Pogoń powinna wykorzystać atut własnego boiska i umocnić się na drugim miejscu. Do zespołu w styczniu dołączyło paru ciekawych zawodników, przede wszystkim doświadczony Marcin Bojarski i Marcin Klatt - znany z występów w Warcie Poznań, a nawet w Legii Warszawa. Na stadionie w Szczecinie Pogoń potrafi wysoko postawić poprzeczkę, zaledwie dwa kluby były w stanie wywieźć stąd 3 punkty, ŁKS i Widzew. Podbeskidzie i Górnik Łęczna zdobyły po jednym oczku. Pozostałe zespoły musiały obejść się smakiem, myślę, że taki los czeka również Flotę. Być może będziemy mogli odnotować wiosenny rekord frekwencji na polskich boiskach, stadion raczej się nie zapełni, ale kibice w liczbie około 12-14 tysięcy powinni zjawić się na trybunach obiektu w Szczecinie. O godzinie ~ 20:45 dowiemy się, która z drużyn będzie miała zaszczyt panowania na Pomorzu Zachodnim. Ja osobiście stawiam na Pogoń!
Moja propozycja: Pogoń Szczecin - 1,60 ⛔ Betsson
ryzykowniej - Pogoń (-2) Remis - 4,50 ⛔ Betsafe
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dolcan Zabki - Motor Lublin | 1 - 1,55 ⛔ 0:1
Oba zespoły swoje pierwsze mecze przegrały. Dolcan na własnym stadionie uległ Warcie Poznań w stosunku 1:2. Motor Lublin który walczy o utrzymanie przegrał z &quot;Góralami&quot; czyli piłkarzami z Nowego Sącza aż 1:4. Myślę że tak wysoką porażką nie można tłumaczyć złym stanem boiska, a postawą piłkarzy w tym meczu. Złą wiadomością dla Motoru jest także fakt że w tym meczu Bogusław Baniak zobaczy mecz z trybun z powodu nadgorliwej &quot;konwersacji&quot; z arbitrem w ostatnim meczu. Motor na 17 miejscu praktycznie żegna się z 1 ligą, gdy Dolcan zajmuje 8 miejsce w środku tabeli. Nie chce spekulować i gdybać, ale patrząc na tabelę i małe różnice punktowe to teoretycznie Dolcan ma szansę awansu, choć w praktyce jest to mało prawdopodobne to mimo wszystko myślę że piłkarze będą chcieli zając jak najlepsze miejsce nie patrząc czy jest ono premiowane awansem czy też nie. Myślę że zakończenie sezonu na miejscu 3-5 przez Dolcan będzie i tak dużym sukcesem patrząc na możliwości tej drużyny, ale takie mecze jak dzisiejszy z Motorem po prostu trzeba wygrywać.
LKS Lodz - KSZO Ostrowiec | 1 - 1,65 ✅ 1:0
Oba kluby z kłopotami finansowymi, ale ten pierwszy z pewnością bardziej utytułowany i &quot;obeznany&quot; z piłką. Klub z Łodzi zajmuje 3 lokatę ze stratą 3 punktów do Pogoni, bo Widzew wydaje się być praktycznie poza zasięgiem. Ten mecz dla ŁKS-u jest bardzo ważny i po prostu trzeba to wygrać bo po piętach depczą rywale z małą stratą punktową. Za tydzień Łodzianie jadą do Płocka gdzie będą mierzyć się z Wisłą, a tam nie będzie trudno o niespodziankę ze strony gospodarzy którzy poczynili ogromne postępy w przerwie zimowej.
KSZO z powodu finansów nie mogło pozwolić sobie na wielkie transfery. Z klubu odeszło wielu zawodników takich jak: Waldemar Sotnicki, Hubert Robaszek, Piotr Wtorek i Dawid Basta, a jedyny przybyły to Jarosław Białek który wzmocni linię pomocy. Patrząc na te a nie inne fakty i słabą grę KSZO trzeba przyznać że zdecydowanym faworytem jest tutaj ŁKS który będzie wspierany przez wiernych kibiców wierzących w powrót do Ekstraklasy ;)
Edit:
Niedziela:

Górnik Z. - Gorz. Wiekopolski | 1 - 1,40 ✅ 1:0
W tym meczu nie ma innej opcji jak zwycięstwo Górnika. W pierwszym meczu Górnik tylko zremisowali z zaprzyjaźnionym GKS Katowice. Teraz przyszedł czas by sięgnąć po pełną pulę jeśli drużyna z Zabrza chce w tym sezonie awansować. Górnik ma lepszą drużynę i na papierze i na boisku. GKP tuła się w dolnej część tabeli na 11 miejscu. W ostatnim meczu tylko zremisowali z niżej ulokowanym Zniczem Pruszków 2:2, a mecz był rozgrywany na Myśliborskiej. Nie ma co się rozpisywać odnośnie tego meczu. Jeśli gospodarze nie wygrają tego meczu to czołówka może znacznie się oddalić, a kwestia awansu może pozostać wątpliwa.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
POGON +0,25 87 sbobet

GPK GORZOW DNB 91 sbobet

KATOWICE -0,75 82 sbobet

WARTA POZNAN dnb 114 sbobet

GORNIK ZABRZE under 2,25 83 sbobet

WIDZEW -1,5 99 sbobet

WISLA PLOCK DNB 91 sbobet

Dla mnie Pogon nie bede przegrac w Nowy Sacz, Gorzow oglindauem niedzela dobrze grali u Zabrze Lecnza na wjazde nie lubie,Katowice powinno wygrac Stal Stalowa Wola nai slaba 1 liga, Gornik i Podzeskebidzie dla mnie bede remis i under,Widzew powinno latwy wygrac ze Dolcan i Wisla Plock nie bede przegrac ze Lks bez Hajto i Adamski,Lks mam wiadomosci kto jescze nie maion forma,Widzew masz forma super.
 
tyson009 30

tyson009

Użytkownik
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz – Pogoń Szczecin
Typ: 1
Kurs: 2,35
Buk: Betsafe
Analiza:
20 marca 2010 roku o godzinie 14:00 rozpocznie spotkanie 22 kolejki I ligi polskiej pomiędzy drużynami Sandecji i Pogoni. Gospodarze zajmują w lidze znakomite 4 miejsce z 35 pkt na swoim koncie oraz bilansem bramkowym +10. Goście plasują się na 2 pozycji z 37 oczkami oraz bilansem +12. Może zacznijmy od gry Szczecinian na wyjazdach, na 9 spotkań 3 wygrali, 4 zremisowali i 2 przegrali, a wiec dość przeciętnie. Za to Nowosądeczanie u siebie jeszcze nie przegrali ani jednego spotkania! Na dodatek zremisowali tylko 2 mecze, a resztę zakończyli zwycięstwami. Warto dodać, że jutro na trybunach będzie znakomita atmosfera i stadion wypełniony do ostatniego miejsca (przedsprzedaż biletów zaczęła się od środy, osobiście kupiłem bilet na ten mecz ok. godz. 14 i już ponad 500 biletów było wyprzedanych!) a więc zainteresowanie meczem ogromne, tym bardziej, że większość kibiców kupuje bilety tuż przed meczem. Dariusz Gawęcki w wywiadzie powiedział, że ich celem jest dobra widowiskowa gra, a takiej gry oczekują kibice, którzy na pewno wypełnią stadion do ostatniego miejsca. Niezdobyta Twierdza Nowy Sącz nie została i nie zostanie zdobyta! Do meczu z Pogonią Sądeczanie przygotowywali się w Myślenicach z powodu ciężkich warunków atmosferycznych w NS. Wróćmy na chwilę do meczy poprzedniej kolejki. Goście zremisowali bezbramkowo z Flotą Świnoujście i na wiosnę jeszcze nie wygrała meczu. Gospodarze po znakomitym występie w Lublinie zremisowali 1:1 w Kluczborku z miejscowym MKS, nie można powiedzieć, że był to zły wynik, mecz był pełen walki, zaangażowania, na bardzo, ale to bardzo trudnej i grząskiej murawie. Oczywiście nie usprawiedliwia to Sączersów, że nie zdobyli 3 pkt w tym meczu, ale nie można powiedzieć, że murawa nie miała wpływu na grę. Do końca sezonu zostało 13 kolejek, a wciąż nie dotarł certyfikat Paragwajczyka Ariela Davida Gadea Aguero, który miał być niemałym wzmocnieniem ofensywy Sądeckiej drużyny więc znów nie zobaczymy jego debiutu w kadrze. Apetyty kibiców oraz piłkarzy Sandecji są bardzo duże, nie ma co wybiegać za daleko w przyszłość, ale także nie ukrywajmy, że Sandecja nie gra o utrzymanie w lidzie… Po wygraniu tego spotkania możemy znaleźć się na 2 pozycji na którą mogliśmy już wskoczyć w poprzedniej kolejce, jednak nie będzie to takie łatwe. Pogoń w jesieni rozbiła na własnym stadionie Sandecję aż 4:0, a we wtorkowym spotkaniu Pucharu Polski wygrali z Zagłębiem Sosnowiec na wyjeździe aż 3:0. Na pewno piłkarze Wójtowicza będą chcieli odegrać się Portowcom za klęskę w Szczecinie i pozbawić ich miejsca premiowanego awansem do Ekstraklasy. O Sandecji mógłbym pisać i pisać godzinami, ale myślę, że takie przedstawienie sytuacji wystarczy. A więc do zobaczenia na Kilińskiego! (Sektor C obok klatki, może być gorąco!). Oto ich ostatnie mecze:
13/03-10 Unibet 1.Liga MKS Kluczbork vs. Sandecja Nowy Sacz 1:1
07/03-10 Unibet 1.Liga M.Lublin vs. Sandecja Nowy Sacz 1:4
21/11-09 Unibet 1.Liga Sandecja Nowy Sacz vs. Flota S. 1:0
07/11-09 Unibet 1.Liga Podbeskidzie vs. Sandecja Nowy Sacz 1:2
31/10-09 Unibet 1.Liga GKP Gorzow vs. Sandecja Nowy Sacz 0:0
16/03-10 Puchar Polski Sosnowiec vs. Pogon Sz. 0:3
12/03-10 Unibet 1.Liga Pogon Sz. vs. Flota S. 0:0
06/03-10 Unibet 1.Liga Podbeskidzie vs. Pogon Sz. 0:0
11/11-09 Unibet 1.Liga Pogon Sz. vs. GKP Gorzow 1:0
07/11-09 Unibet 1.Liga Katowice vs. Pogon Sz. 2:2
P.S.
2 miejsce należy się nam a nie RYBIARZOM!!
Hej! Hej! Sandecja! Hej! Hej! Sandecja!
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Widzew Łódź - Dolcan Zabki | 1 - 1,30
Pefka 1 ligowa to Widzew. Włodarze Dolcanu zrobili najgorszy błąd jaki tylko był możliwy sprzedając Tataja i Lecha. Pierwszą porażkę z Wartą można wybaczyć zawodnikom Dolcanu, ale mecz w ich wykonaniu z Motorem był fatalny. III-ligowcy pokazują lepszą piłkę niż Dolcan w tej chwili. Widzew na gazie, a w dodatku grają u siebie. Tutaj każdy inny wynik jak pewna wygrana gospodarzy będzie wielką niespodzianką.
Ciąg dalszy typów nastąpi...
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Mam pytanie,ja juz wczorai w sbobet zagrauem Katowice bo oglondauem ze Gornik Zabrze i nie byli zle,Stal Stalowa mam wiadomosci kto na zima bardzo zle cie traionowali i maion bardzo duzo problemi i jescze con slabi i kolega kto oglondasz match Ostrowiec -Stal mi muwi kto nie mozna zobaczayc Stal Stalowa kto nawet przegraion ze druzyna druga liga,ale czytauem kto pilkarzi Katowice ten tydzen bardzo malo cie treinowali,to jest prawda ? Rosmawieum dzis ze Ugo Ukah bo bardzo dobrze znam,Widzew masz bardzo wielka forma nie powinni myc zaden problem ze Dolcan.
 
sedek 36

sedek

Użytkownik
Spotkanie: Widzew-Dolcan
Typ: Widzew -1
Kurs: 1.84
Buk: Betsafe
Mecz w ramach 22 kolejki Unibet 1 ligi. Widzew podejmnie na swoim obiekcie Dolcan. Gospodarze u siebie graja rewleacyjnie: 7 zwyciestw, 2 remisy, 20 bramek strzelonych i tylko 3 stracone. Sa liderami 1 ligi, nad drugim miejscem maja 10 punktow przewagi. Druga runde zaczeli rewelacyjnie: 2 wygrane na wyjazdach- z ŁKS 4:1 i z Warta Poznan 2:0. Dolcan radzi sobie znacznie gorzej, 9 miejsce w tabeli, slaba gra na wyjazdach (2-2-4) i zly poczatek drugiej rundy: 2 porazki u siebie z Warta Poznan i słabiutkim Motorem.
 
K 0

kamil888

Użytkownik
Spotkanie:Gornik Zabrze - Flota Swinoujscie
Typ:1
Kurs:1,55
Buk:Bah
Analiza:
Dzis rozpoczecie 23 kolejki I polskiej ligi gdzie do Zabrza przyjedzie druzyna Floty Swinoujscie.Faworytem tego spotkania są w moim przekonaniu gospodarze, ktorzy przed wlasna publicznoscia sa w stanie pokonac niemalze kazdego rywala, a szczegolnie Flote Swinoujscie,ktora w tej rundzie spisuje sie o wiele poniezej oczekiwan kibicow oraz dzialaczy tego klubu znad morza baltyckiego.Druzyna Adama Nawalki w tej rundzie jeszce nie przegrala zdobwajac 7 pkt w trzech meczach stzrelajac zaledwie tylko 2 bramki przy czym nie starcili zadnej.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Gornik-Flota (0:1)
typ: 1
2.7
Bet At home:
Analiza:
Dzisiejszego wieczoru w rozgrywkach pierwszej , ligi polskiej jeden z kandydatow do awansu do ektraklasy - gornik zabrze podejmie na wlansym stadionie zespol floty swinoujscie . Co by nie mowi o druzynie gornika zabrze , to nie przegrala jeszcze ona po wznowieniu rozgrywek , wygrywajac dwa spotkania i jedno remisujac .
20/03-10 Unibet 1.Liga Podbeskidzie Bielsko Biala vs. Gornik Zabrze 0:1
14/03-10 Unibet 1.Liga Gornik Zabrze vs. GKP Gorzów Wielkopolski 1:0
07/03-10 Unibet 1.Liga GKS Katowice vs. Gornik Zabrze 0:0
Moze gornik nie gra efektownie ale napewno efektywnie , gdyz powoli dogania czolowke tabeli i liczy sie w walce o awans , a tym samym powrot na boiska ekstraklasy .Flota przede wszystkim za cel postawila sobie utrzymanie i spokojnie go realizuje , jednak po wznowieniu rundy wiosennej gra slabiej niz w pierwszej rundzie rozgrywek . Gornik powinien zwyciezyc tym bardziej ze flota gra ostatnimi czasy slabo . Flota w dwoch spotkaniach rundy wiosennej zdobyla zaledwie jeden punkt .
20/03-10 Unibet 1.Liga Flota Swinoujscie vs. Znicz Pruszkow 1:2
12/03-10 Unibet 1.Liga Pogon Szczecin vs. Flota Swinoujscie 0:0

Gornik przed wlasna publicznoscia rzadko pozwala sobie na strate punktow , dlatego mysle , ze nie inaczej bedzie w dzisiejszym spotkaniu i druzyna z zabrza siegnie po 3 oczka.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
GPK GORZOW 2,60 unibet

Dla mnie za wysoki kurs, oglondauem match dwa tygodnie temu Gornik-Gpk i bardzo mi cie podowali,Gpk druzyna kto bardzo dobrze cie obroni,ja nie moze myslec kto nie bede wygrac ze Stal Stalowa Wola,bo match ze Katowice dla mnie to nie realni. Widzew taki handicap nie bede zagrac, Lks dla mnie masz niski kurs, zobacze na live.
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
28-03-10 18:00 1 Liga
Znicz Pruszkow - Sandecja Nowy Sacz
typ:2
kurs: 2.55
TOBET
Bardzo Ciekawie zapowiada się spotkanie pomiędzy graczami z Pruszkowa a Sandencją Nowy Sącz. Totalnie zaskoczyły mnie kursy. Drużyna która od 8 meczy jest niepokonana ponadto z tych 9 wygrała aż 7 jest na równi z drużyną w ostatnich 9 meczach wygrała za ledwie 2 razy, raz zremisowała a pozostałe 6 meczy przegrała - trochę to dziwi i trudno to wytłumaczyć. Wątpię żeby ktoś się spodziewał żeby beniaminek zajmował tak wysokie miejsce w I lidze od razu po awansie. Ostatni mecz w wykonaniu Sandencji to popisowa gra z Pogonią i wygrana w znakomitym stylu 3:1. Dlaczego teraz nie miało by być inaczej. Znicz ma kryzys i to nie mały. Można powiedzieć że są na cienkiej lince na wysokości 500m na ziemią ponieważ dzieli ich tylko 1 punkt przed strefą spadkową a tam apetyt na wyższe miejsca ma już Wisła Płock czy Kluczbork. Według mnie mecz będzie raczej monologiem w którym udział będą brali tylko goście a gospodarze wystąpią tutaj w roli statystów. Mój typ to 0:2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom