>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

I Liga [Sezon 2009/2010 ]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-24118 2,1K
Znicz Pruszków – GKS Katowice 1 (2,40)
Pruszkowianie od 3 spotkań nie potrafią wygrać. Jednak wszystkie te spotkania Znicz grał na obcym boisku. Tym razem zagrają u siebie. Pozycja Znicza w strefie spadkowej spowodowana jest głównie Tym , że Znicz fatalnie gra na wyjazdach – zaledwie punkt w 10 meczach na wyjazdach to najgorszy dorobek w lidze. U siebie grają o niebo lepiej – 5 zwycięstw, 2 remisy i porażka z Flotą Świnoujście. GKS na wyjeździe komplet oczek zdobywał w Bielsku- Białej, Stalowej Woli i Lublinie. Znicz będzie chciał wydostać się ze strefy spadkowej i godnie pożegnać rundę , ogrywając GKS Katowice.

Myślicie że typ się sprawdzi ?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
13:00 MKS Kluczbork - Podbeskidzie 2.13 3.14 3.03

MKS 7 spotkań bez porażki to dobry bilans. Potrafili wygrać z Widzewem 2:0 u siebie, zremisować z ŁKS-em to wygrają również ze słabym w tym sezonie Podbeskidziem. Przegrywają u siebie i na wyjeździe. Zapowiadali walkę o awans a tymczasem niewypał rundy jesiennej. W Kluczborku dojdzie do zmian w wyjściowej jedenastce. Za czwartą żółtą kartkę pauzować będzie musiał Michał Glanowski. W drużynie gości nie zagra Dariusz Kołodziej, który również będzie pauzował za cztery żółte kartoniki.

Typ 1

14:00 Sandecja - Flota 1.92 3.18 3.55

W końcowej fazie rozgrywek Sandecja prezentuje się rewelacyjnie. W pięciu kolejnych meczach nie zaznali goryczy porażki, zaś w aż czterech z tych spotkań pozbawili rywali jakiejkolwiek zdobyczy punktowej! Już teraz można zatem stwierdzić, że to najlepszy jak do tej pory sezon w historii klubu i aż żal, że środowe spotkanie w Nowym Sączu z Flotą Świnoujście będzie ostatnim tegorocznym meczem ligowym. Po nim nastąpi niemal czteromiesięczna przerwa w rozgrywkach, które zostaną wznowione 6 marca 2010 r.
Gospodarze to drużyna własnego boiska. Flota na wyjeździe ostatnio słabo. Wygrana że słabym Podbeskidziem po bólach 2:1, oraz remis z Motorem.

Typ: 1

17:00 Górnik Z. - Wisła 1.56 3.39 5.47

Nerwy zawsze są złym doradcą. A przy Roosevelta jest bardzo nerwowo. Brak atutu w postaci fantastycznej publiki naszym zdaniem wyjdzie bokiem gospodarzom. W Wiśle po odejściu Kubickiego dzieje się coraz lepiej. Ostatnia wygrana ze Zniczem Pruszków 3:1 w którym Nafciarze pokazali się z dobrej strony dobrze prognozuje na mecz z Górnikiem.

Typ: x2
 
lukisc 0

lukisc

Użytkownik
Znicz Pruszków – GKS Katowice 1 (2,40)

Pruszkowianie od 3 spotkań nie potrafią wygrać. Jednak wszystkie te spotkania Znicz grał na obcym boisku. Tym razem zagrają u siebie. Pozycja Znicza w strefie spadkowej spowodowana jest głównie Tym , że Znicz fatalnie gra na wyjazdach – zaledwie punkt w 10 meczach na wyjazdach to najgorszy dorobek w lidze. U siebie grają o niebo lepiej – 5 zwycięstw, 2 remisy i porażka z Flotą Świnoujście. GKS na wyjeździe komplet oczek zdobywał w Bielsku- Białej, Stalowej Woli i Lublinie. Znicz będzie chciał wydostać się ze strefy spadkowej i godnie pożegnać rundę , ogrywając GKS Katowice.


Myślicie że typ się sprawdzi ?

Lepszym typem do tego meczu byłoby X2. Znicz boryka się ze sporymi problemami kadrowymi. Przy ustalaniu składu nie będą brani pod uwagę: Łukasz Misztal, Tomasz Chałas, Kamil Majkowski, Bartosz Osoliński i Zbigniew Kowalski!
 
P 0

pierre

Użytkownik
Spotkanie : Górnik Z. - Plock
Typ : Remis - pierwsza połowa
Kurs : 2.25 @ bet365

Dzisiaj do Zabrza przyjezdza drużyna z Płocka która po spadku z Ekstraklasy nadal jest na dnie w pierwszej lidze.Górnicy w słabej formie i w dodatku morale w ekipie nie najlepsze , cztery ostatnie mecze i wszystkie przegrane z Wartą , Widzewem , Dolcanem i Kszo.Wisła strzela bardzo mało bramek ale zdarzają się mecze z dużą ilością goli ale przejdę do konkretu , Zabrze ostatnio mało strzela , Płock po za ostatnim meczem też dużo nie strzela więc po pierwsze daje nam to under np. 1.5 , 2.5 ale ja postawie na remis do połowy .Swoje robi też ostatnie oświadczenie Górnika ; Jesteśmy gotowi do rozmów na temat transferów Damiana Gorawskiego i Roberta Szczota, ale to samo dotyczy każdego z naszych graczy - zaznacza Jędrzej Jędrych, prezes Górnika Zabrze.W kadrze na dzisiejszy mecz zabraknie za żółte kartki Michała Pazdana.
 
donjuankieputo 0

donjuankieputo

Użytkownik
Podobnie jak Ramzes mysle ze Plock mecz ze slabo spisujacym sie Gornikiem nie przegra kurs na x2 2.15 zadowalajacy.

Osiemnastka Górnika Zabrze na mecz z Wisłą Płock:

Bramkarze: Sebastian Nowak, Marek Gala.
Obrońcy: Mariusz Gancarczyk, Przemysław Kulig, Marek Krotofil, Kamil Szymura, Michał Karwan, Adam Marciniak, Mariusz Magiera.
Pomocnicy: Grzegorz Bonin, Paweł Strąk, Adam Danch, Mariusz Przybylski, Piotr Madejski, Marius Kiżys.
Napastnicy: Robert Trznadel, Ensar Arifović.

Popieram rowniez typ mikael_14 na Znicz na przelamanie.
 
hardpr0 6

hardpr0

Użytkownik
vs
Pogoń Szczecin - GKP Gorzów Wielkopolski
Typ: Pogoń Szczecin @ 1.60 betsafe
✅ 1:0

Pogoń w ostatnich tygodniach prezentuje wysoką formę, dzięki której zajmują 2 miejsce w tabeli. Piłkarze ze Szczecina nie przegrali od czterech spotkań wliczając w to puchar polski, w którym ograli pewnie 2:0 występujący w Ekstraklasie Piast Gliwice. Na własnym terenie Pogoń wygrała sześć spotkań, po dwa remisując i jeden przegrywając. Do składu na ten mecz wróci Mikołaj Lebedyński, jednak pod znakiem zapytania stoi występ Piotra Prędoty i Piotra Dziuby a także Przemysława Pietruszki. GKP zajmuje dziesiątą pozycję w tabeli. Na wyjazdach wygrali trzy spotkania, dwa zremisowali i cztery przegrali. W dwóch ostatnich meczach z MKS Kluczbork i Sandecją Nowy Sacz odnotowali remisy. Teraz przyjdzie im zagrać z lepszą drużyną i tym razem nie mają oni szans wywalczyć punktów w meczu ze Szczecinem. W tym meczu w kadrze gości nie wystąpi Paweł Wojciechowski i Brain Obema, natomiast niepewni występu są Grzegorz Jakosz i Paweł Kaczorowski. Na pewno ekipa Pogoni będzie chciała się zrewanżowac za porażkę 1:0, którą odniosła na wyjeździe w 1 meczu między tymi drużymi. Myślę, że piłkarze Pogoni zrewanżują się za tamtą porażkę i wygrają ten mecz pewnie. Tym bardziej, że grają oni na własnym stadionie.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
KATOWICE - GORNIK ZABRZE 2 2,15 betlic

MOTOR LUBLIN - SANDECZJA 1 2,75 bet 365

Katowice tracic wszyski nailepsej pilkarzi i treiner,Gornik jezeli chiec mic szanz na awanz powinno wygrac ten match.

Motor jescze nie wygrac jeden match u cebie,nowi treiner Baniak jest optymista druzyna dobrze pracowac na zima.Sandeczja po zle startowanie na wzjazde tracic 6 match na 6,zaczynali wygrac,ale dla mnie za taki kurs bede postawiac na Motor.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
KATOWICE - GORNIK ZABRZE 2 2,15
Podoba mi się ten typ. Górnik nie ma wyjścia i musi wygrywać tak ważne mecze już od początku rundy wiosennej jeśli marzy o powrót do klasy mistrzowskiej. Jeśli się nie mylę to oba zespoły bardzo się szanują więc miejmy nadzieje że &quot;przyjezdni&quot; będą tu tylko formalnością. Tak jak wspomniał Nicolante, dość że Katowice tracą piłkarzy to w dodatku zasilają załogę Zabrzan. Aby tego było mało, dla trenera Nawałki będzie to jeden z najciekawszych spotkań w tej rundzie bo zmierzy się właśnie z Gieksą.
Kurs od początkowego 2.40 spadł już na 1.85!
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Witam, Nie zapominajmy że Górnik gra pod poważną presją, Sam trener postawił sobie cel &#39;&#39;Awans&#39;&#39; jednak ich strata na dzień dzisiejszy do lidera wynosi 10pkt. Mecz z Gieksą to mecz przyjaźni obu drużyn oraz kibiców uważam że może paść tutaj remis. Po za tym boisko nie wygląda za ciekawie bramki mogą być przypadkiem jak dla mnie lepiej odpuścić ten mecz.
 
D 0

damianboss

Użytkownik
Górnik
Moim zdaniem Górnik zrobi wszystko, alby wygrać mecz w Katowicach. W przerwie zimowej pozbyto się zbędnego balastu, a w zamian przyszło kilku ciekawych piłkarzy. Dodatkowo, co podkreślają sami piłkarze poprawiła sie atmosfera w drużynie. W GKS w zimie wyprzedaż. Większość wartościowych piłkarzy i trener poszła do innych klubów. Dla Górnika będzie to kluczowy mecz. Oglądałem terminarz rundy i jest on bardzo, bardzo ciężki, a zabrzanie mają przecież stratę. Dodatkowo mecz przyjaźni, będzie wsparcie sporej grupy kibiców. Jak dla mnie pewna 2.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Betsafe oferuje najwyższe kursy w sieci na dwa hity tej kolejki - GKS Katowice - Górnik i ŁKS - Widzew.
Kursy:
GKS Katowice - Gornik Zabrze 4,30 3,35 1,95
ŁKS Łódź - Widzew Łódź 3,05 3,25 2,45
A osobiście myślę, że w derbach śląska 2, ze względu na problemy Gieksy, a w łodzi X
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jak najbardziej popieram. Sam zagrałem już na wygraną Górnika w poniedziałek. Teraz kursy ciągle spadają, ale w sieci faktycznie chyba 1,95 w Betsafe jest najlepiej płacone ;)

Co do derbów Łodzi... to raczej piękny mecz nie będzie, a przynajmniej na taki nie liczę. X lub under 2,5 bardzo realne.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Osobiście takie mecze odpuszczam. Derby to derby rządzą się swoimi prawami, a każda drużyna w tym meczu może wygrać. Co do Górnika też nie jestem pewien. Mocno śmierdzi remisem.
Jutro stawiam na Wisłę Płock trochę grubiej, ale stawiam tak tylko i wyłącznie dla emocji na stadionie ;) Z Łęczną często było &quot;lżej&quot; że się tak wyrażę. Na początku rundy jesiennej wygraliśmy aż 3:0, myślę że teraz wynik się nie powtórzy ale liczę ponownie na dobrą postawę piłkarzy w tym meczu.
Drugi mecz jaki rzucił mi się w oczy to x2 na Wartę. Prowincjonalny Dolcan sprzedał swojego mentalnego i strzeleckiego lidera Macieja Tataja. Jesienią strzelił w barwach Dolcanu aż 12 bramek, a nowo pozyskani piłkarze mnie nie przekonują. Warta ma tutaj szansę na 3 punkty, co przy odrobinie szczęściu dałoby awans o kilka pozycji, ale dla bezpieczeństwa stawiam z podpórką po równie dobrym kursie.
Dolcan Zabki - Warta Poznań | x2 - 1,54 BAH ✅
Wisła Płock - Górnik Łęczna | 1 - 2,60 BAH ✅
Myślę że jeszcze mogę coś ciekawego wygryźć na ten weekend to z pewnością o tym napiszę ;)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Co do Górnika to jest duża presja i duże ciśnienie nad tym meczem, jak wiemy w takich spotkaniach Górnik ma wielkie problemy i to może być największym rywalem Górnika ale oby nie i wygrał bo na pewno zasługują na to by powrócić do elity a nie wygrywając takich spotkań ich szanse się zdecydowanie zmniejszają.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Jak dla mnie No bet, Pogoń ciekawe wzmocnienia , Podbeskidzie również kilka ciekawcych dodatkowo dochodzi własne boisko, 1 kolejka rundy wiosennej nie ruszałbym kompletnie tego spotkania w tym meczu może być więcej przypadku niż prawidłowości.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Podbeskidzie bez dwóch ważnych zawodników podstawowego składu. Sławomir Cienciała i Juraj Dancik, którzy w zeszłej rundzie strzelili bramki w Szczecinie (wynik 2:2) są kontuzjowani, dodatkowo nie zagra Jacek Broniewicz.
Pogoń spore wzmocnienia (Klatt, Zawadzki, Jarun, Bojarski), wszyscy zdrowi (poza Prędotą, który jest wyeliminowany na dłuższy okres czasu), atmosfera w drużynie kapitalna, okres przygotowawczy przepracowany bardzo dobrze (dobre warunki w Polsce nad morzem w Pogorzelicy, jeszcze lepsze na zgrupowaniu w Turcji).
Dużo aspektów wskazuje na wygraną Pogoni, jednak to pierwszy mecz rundy i pamiętając niekiedy męczarnie wyjazdowe Portowców może paść remis, wygranej Podbeskidzia nie biorę pod uwagę.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Ja jutro myslem kto Lks - Widzew bede dali kursi nawet w asia bo match jest na televisia tvp sport,ja myslem kto bede kurs draw no bet i favorit bede Widzew,ale ja bede zagrac draw no bet dla Lks.Jestem sympatycnzy od Lks znam kilka pilkarzi ten druzyna i znam dobrze jego problemi,kiedy zaczynala liga bardzo zle startowali bo mieli duzo problemi,nie dostali wogule jaden zloto,ale jego treiner dla mnie jest na 100% prawdziwa osoba i wszysko robic dla dawac motywaczya na druzyna razem Hajto Wyparlo i Adam,co pamieta oni grali bardzo dobrze derby Widzew-Lks kiedy przegrali 2-0 ale nie powinni przegrac,druga branka Matusjak byla na spalonego i Lks duzo okasje mieli,rosmawiauem kilka dni temu i oni bardzo czekaion ten match.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
KSZO- Stalówka
Zdecydowanym faworytem tego spotkania wydaje się zespół gospodarzy, który na własnym boisku jest niemal niepokonany. Do Ostrowca Świętokrzyskiego przyjedzie pogrążona w kryzysie Stal Stalowa Wola. O ile w Lublinie pojawiło się jakieś poruszenie i ludzie liczą tam na utrzymanie, to w Stalowej Woli pogodzono się ze spadkiem. Nie sądze więc, by KSZO dało sobie wydrzeć choćby punkt.
Flota- Kluczbork
Niepokonany u siebie ligowy średniak podejmie walczącego o utrzymanie beniaminka. Faworyt może więc być tylko jeden- Flota. Typuję pewne zwycięstwo Floty.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
DOLCAN ZABKI - WARTA POZNAN Warta Poznan +0,25 90 sbobet

WISLA PLOCK - GORNIK LECZNA Gornik Leczna dnb 93 i over 2,25 98

Bardzo dobrze pamieta kiedy Dolcan byla w Lodzi ze Lks,treiner Sasala zostawic na lawka nailepsej pilkarzi,Tataj i jescze inni bo czeli przegrac ten match bo Dolcan nie chiec jechac do extraklasa.Na zima Sasala pozet do Korona razem Tataj i tez spredali drugi dobri pilkarz,Warta tez spreadz Klatt i inny ale kupili dobri pilkarzi,postawiem po prostu na Warta bo Dolcan niema ambyczya do extraklasa.

Gornik Leczna na sparingi bardzo dobrze ze presentowasz,to jest druzyna kto masz dobri pilkarzi,oglondauem czasami Wisla Plock i nie lubie ten druzina,na ten match jest duzo mozliwosci over bo Leczna grac pilka bardzo ofensiva,oni graion zawsze dla 3 punkti.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom