>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

I Liga [Sezon 2009/2010 ]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja zwróciłbym uwagę na ciągle nie poukładany zespół Motoru Lublin. Klęska z Wartą Poznań po słabej grze 1:4 mówi sama za siebie. Teraz jadą do Nowego Sącza, gdzie zapewne na wypełnionym po brzegi stadionie Sandecja zechce wywalczyć pierwsze w tym sezonie trzy punkty. Na starcie ligi Sandecja zagrała dobry mecz z Podbeskidziem, ale tylko zremisowała 1:1, przed tygodniem była bezsilna przegrywając wysoko w Świnoujściu, ale teraz ponownie wraca na swój teren. Motor rzutem na taśmę znalazł się w pierwszej lidze i chyba na dzień dzisiejszy jest kandydatem nr 1 do spadku z niej. Niby sytuacja zaczyna się normować, ale chyba punktów z Nowego Sącza piłkarze Motoru nie przywiozą.
Mój typ: Sandecja Nowy Sącz - 1,65 w Tobet [6/10]
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W pełni popieram typ TBM. Sandecja mogła wygrać ten mecz jeśli wykorzystaliby jedenastkę. Ich gra po 2 kolejkach to wielka niespodzianka jak dla mnie. Myślałem że będą radzili sobie gorzej. Słaby Motor, bez wzmocnień z kłopotami finansowymi. Mecz z Wartą pokazał że ten zespół jest całkowicie rozbity i bezradny. Jak najbardziej popieram ten typ. Dla odważnych można z handicapem - ale to wersja dla odważnych.

Kursy na Widzew ekstremalnie lecą w dół.
 
M 17

miki3453

Użytkownik
Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Św. a więc Hutnicze Derby To już trzeci mecz z rzędu Stalówki u siebie , poprzednie dwa spotkania zakończył się przegraną gospodarzy. Teraz do Stalowej Woli przyjeżdzają piłkarze Ostrowca Św. i nie widze w tym meczu innego rezultatu niż zwycięstwo gości.KSZO ma bardzo zgraną i waleczną pake praktycznie cały trzon zespołu został nienaruszony na dodatek doszło kilku nowych graczy którzy wnieśli sporo dobrego do zespołu , na sobotni mecz powinien być już gotowy Marcin Folc który powinien jeszcze bardziej wzmocnić ekipe z Ostrowca .
Typ: KSZO Ostrowiec Św. - 2,80
Edit by Doberman90 nie pisze się 2,80 zł.... bo to współczynnik (Kurs) a nie zł ;)
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Niestety te derby to jedna wielka pomyłka...
Piłkarsko: bo nie wiadomo kto zagra, chyba łódzka młodzież . na pewno ambitnie i są w stanie coś ugrać ale może być mocno w plecy ;/
Kibicowsko: to chyba koniec najlepszych derbów Polski dzięki cackowi i reszcie widzewskich &quot;byznesmenów&quot; którzy nie chcą atmosfery na stadionie.
560 biletów to pomyłka! no ale cóż &quot;nic nie dało się zrobić bo sprzedali parę karnetów na niciarkę&quot;
To wszystko powoduje prawie zupełny brak ciśnienia na derby a sportowo nie jestem optymistą, dobrze ,że jest Galera Strong! to poprawia humor!
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Widzew Łódź - ŁKS Łódź
W ŁKS zamieszanie po aferze licencyjnej ogromne, część zawodników ciągle nie podpisała kontraktów i do końca nie jest pewne czy wystąpią w meczu derbowym. Chodzi tutaj m.in o Tomasza Hajto czy Pawła Drumlaka, którzy zapewne mieliby miejsce w pierwszym składzie. Oprócz tego z klubu na poczatku tygodnia odszedł Piotr Świerczewski. Zanosi się na to, że ŁKS w dużej mierze postawi na młodzież, która owszem zagra ambitnie, ale czy starczy umiejetności aby ugrać korzystny wynik z Widzewem? Liderami drużyny powinni być Radżius, Adamski i Bodzio W. ale czy aby na pewno będą wstanie przetrzymać napór Widzewiaków? Moim zdaniem nie. Drużyna trenera Janasa poziomem wydaje się być w Ekstraklasie. Kadra drużyny jak na I ligę bardzo mocna, drużyna pewnie wygrywa mecz w Łęcznej i przełamuje niewygodny dla siebie stadion w Stalowej Woli. Duet napastników Matusiak-Robak wspomagany przez pozostałych graczy m.in skrzydłowych Budkę i Grzelczaka to prawdopodobnie największa siła ofensywna w I lidze. I choć mówi się, że derby rządzą się swoimi prawami to według mnie w tym meczu Widzew wygra i to zdecydowanie. Jedyną przeszkodą może być wyborny dzień Bogusława Wyparło, który już potrafił wybronić ŁKS-owi choćby mecz z Wisłą w poprzednim sezonie. Ogólnie jednak Widzew ma przewagę formy, jakości pierwszej jedenastki jak i ławki rezerwowych oraz w pełni wypełniony stadion. Także mój typ to zdecydowana wygrana Widzewa co najmniej różnicą dwóch bramek, no chyba, że powstrzyma ich Bodzio W. :wink:
Mój typ: Widzew Łódź - ŁKS Łódź [handicap 0:1] | 1 - 2,26 w Tobet | 2,55 w Fortunie [4/10]
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Co sądzicie o meczu Łęczna - Wisła w niedziele - kurs na dwójkę to 4,1 ;o a piłkarze naprawdę chcą wygrać to spotkanie. Kibice w dużej liczbie wybierają się do Łęcznej.
Dokładna analiza najprawdopodobniej jutro.
EDIT:
Niestety sa zle wiesci... Z Motorem zagramy bez Jano Frolicha (kontuzja kolana), Macieja Bębenka (sprawy rodzinne - brat pilkarza zginal dzis w wypadku samochodowym), Miroslava Lauko (kontuzja) i Dariusza Gawęckiego (nadal nie trenuje, kontuzja barku jest prawdopodobnie nieco powazniejsza niz przypuszczano). Byc moze pojawi sie juz Jan Cios, ale nie wiadomo w jakiej jest formie.
Z forum Sandecji.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Frohlich, Bębenek, Gawęcki hmm... nie wygląda to za dobrze. Mam jednak nadzieję, że kibice w Nowym Sączu poniosą piłkarzy do zwycięstwa. Postawiłem już wcześniej, ale kontrować nie mam zamiaru.

Co do Łęcznej to dla mnie mecz no bet. Górnik miał walczyć o awans a rozczarowuje. Chyba nadal bez Bronowickiego, a także i Niżnika, którzy przydaliby się tej drużynie. Płocka niestety nie widziałem w meczu z Górnikiem także ciężko mi coś powiedzieć.
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Typ: X ✅1:1✅
Kurs: 3,20
tobet

W sobotnie popołudnie o godz. 17 na stadionie w Stalowej Woli zostanie rozegrany mecz o mistrzostwo I ligi pomiędzy miejscową Stalą a ostrowieckim KSZO. Stalówka do tej pory 2 porazki u siebie, ostatnia z Widzewem oczywiscie mozna bylo liczyc, ale z Dolcanem az 1-4 moze zastanawiać. W Stalowej jest nowy trener Przemek Cecherz i jak widac ma jeszcze duzo do zrobienia.
Teraz będą za wszelką cenę chcieli wygrać i tym bardziej że grają znów u siebie. Trzeci kolejny mecz!
Na przeszkodzie może im stanąć jednak presja jak i niezbyt zgrany(poza obroną) skład.
KSZO w pierwszym meczu tego sezonu przegrał w Zabrzu z tamtejszym Górnikiem 1:3. Potem przyszedł czas na pierwsze pierwszoligowe punkty i zwycięstwo bo dobrej grze z jednym z &quot;faworytów&quot; do awansu Górnikiem Łęczna 2:0.
Spodziewam sie meczu pełnego walki i remisu 0:0 lub 1:1.

Inne typy:
Widzew Łódź - ŁKS Łódź 1 @ 1.55 ✅ 2:1✅
Sandecja Nowy Sącz - Motor Lublin 1 @ 1.70 ✅2:0✅
 
S 0

szymanski

Użytkownik
Witam
A ja wam powiem, ze dzisiaj gram na zwyciestwo Pogoni w meczu z Podbeskidziem. Kurs kuszacy, a i mobilizacja w ekipie Pogoni duza. Pogon nie jest faworytem do awansu i nikt w Szczecinie nie mow tego glosno, ale wszyscy chcieliby awansowac, jak nie w tym roku to w nastepnym. Poza tym z informacji wiem, ze trener Mandrysz nie odpusci swoim pilkarzom, jakby przeszli obok tego meczu. Ostatnio Pogon na wlasnym stadionie przy 12 tysiecznej publicznosci pokonala GKS Katowice, pozniej mecz w Gorzowie przegrany 1-0, ale to Pogon byla druzyna dominujaca (szczegolnie w I polowie) i tylko bramkarzowi Gorzowianie moga zawdzieczac, ze tego meczu nie przegrali juz w I polowie! W Kolobrzegu Pogon zagrala calkiem innym skladem i dopiero po dogrywce (5-5 w reg.!) zwyciezyla w Pucharze Polski. Ale i tak ze stanu 1-4, oraz 3-5 do 90 minuty, Pogon pokazala, ze ma charakter i umiejetnosci i doprowadzila do dogrywki!
Poza tym dzisiaj znalazlem ciekawa informacje na forum: &quot;apropo jutrzejszego przeciwnika, pol godzinki temu w centrum Stargardu kilku grajkow Podbeskidzia poszlo na browarka wiec pewnie jutro beda mieli forme.&quot;
A Podbeskidzie poczatek sezonu nie ma zbyt udanego. Jakos nazwiska Rockiego, Kolodzieja nie przemawiaja do mnie.
Podsumowujac: dobra forma Pogoni, kilkunastotysieczna publika, dluga podroz Podbeskidzia - to atuty Pogoni i mysle, ze wejdzie jedyneczka smile
Expekt 2.30 placi na zwyciestwo Pogoni
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
MKS Kluczbork - Flota Świnoujście

Typ: over 2.5 goli
Kurs: 2.20
bwin​
Kolejne spotkanie beniaminka z Kluczborka, tym razem z liderem Flota Świnioujście. Podopieczni Grzegorza Kowalskiego i Ryszarda Okaja walczyć będą o pierwszą wygraną w tym sezonie. Na treningach humory dopisywaly, mowiono ze skoro w debiucie przegrali, z Podbeskidziem zremisowali to teraz wkoncu czas na pierwsza wygrana w I lidze. Goscie napewno zaskoczyli wysoko forma na poczatku sezonu. Z kompletem punktow i bez straty bramki przewodza na zapleczu Ekstraklasy.
Trener MKSu bedzie mial do dyspozycji wszystkich zawodnikow, a &quot;11&quot; ktora grala w ostatnim meczu z Podbeskidziem w meczu Pucharu Polski z Korona II Kielce odpoczywali wiec powinni byc wypoczeci. Byc moze szanse dostanie napastnik Patryk Tuszyński ktory jak narazie wystepuje od pierwszych minut w spotkaniach pucharowych w ktorych strzelil 2 gole.
Obie druzyny sa nastawione ofensywnie, mecz powinien byc ciekawy i obie druzyny powinny strzelic po jednej bramce, ale to MKS przechyli szale na swoja strone i wygra mecz. Swoj pierwszy mecz w I lidze!!!
Pogon nie jest faworytem do awansu i nikt w Szczecinie nie mow tego glosno, ale wszyscy chcieliby awansowac, jak nie w tym roku to w nastepnym
??? Pierwsze slysze. Utrzymuje kontakt z pewnym uzytkownikem tego forum ze Szczecina i wrecz przeciwnie, Pogon chce w tym sezonie awansowac. Pozyskali duzego sponsora, choc o awans bedzie ciezko sa nastawieni na sukces
 
K 0

krakk

Użytkownik
Niestety sa zle wiesci... Z Motorem zagramy bez Jano Frolicha (kontuzja kolana), Macieja Bębenka (sprawy rodzinne - brat pilkarza zginal dzis w wypadku samochodowym), Miroslava Lauko (kontuzja) i Dariusza Gawęckiego (nadal nie trenuje, kontuzja barku jest prawdopodobnie nieco powazniejsza niz przypuszczano). Byc moze pojawi sie juz Jan Cios, ale nie wiadomo w jakiej jest formie.

Z forum Sandecji.
Ci piłkarze którzy nie zagrają jutro to we wcześniejszych spotkaniach grywali? Jeśli tak to prawdopodobieństwo że Sandecja wygra o ile procent spadło?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Z Flotą z tego co pamiętam nie zagrał Piegzik – kontuzja, a z Podbeskidziem nie pamiętam. Na pewno grono tych którzy nie zagrają z Motorem jest o wiele szersza i bardziej stanowiąca o sile zespołu. Wierze jednak w starą Kmitę ze wygra ze słabiutkim Motorem. Ekipa z Lublina nie ma takiej siły rażenia by wygrać z Sandecją na wyjeździe. Jedyne co mogłoby się zdarzyć to niemiły remis :-?
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
??? Pierwsze slysze. Utrzymuje kontakt z pewnym uzytkownikem tego forum ze Szczecina i wrecz przeciwnie, Pogon chce w tym sezonie awansowac. Pozyskali duzego sponsora, choc o awans bedzie ciezko sa nastawieni na sukces
Pogoń z pewnością chce awansować, Portowcy doskonale wiedzą, że nie są głównym kandydatem do awansu. Wprawdzie personalnie skład nie wygląda źle, to jest w drużynie aż13 nowych piłkarzy. Kandydatami do awansu są przede wszystkim takie firmy jak Widzew, Górnik Zabrze, ŁKS czy Wisła Płock. Oczywiście Pogoń się podda, a dzisiaj, wspomagana kilkunastotysięcznym tłumem powinna pokonać nie najlepiej spisujące się ostatnio Podbeskidzie. Ja za parę złotych postawie na zwycięstwo Pogoni.
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Kuuba proszę daj spokój i nie pisz takich rzeczy, że Wisła Płock to jeden z kandydatów do awansu. Bo to drużyna, która będzie ledwo ledwo w środku tabeli. Prędzej Warta Poznań, Dolcan Ząbki czy dobrze grające Kszo Ostrowiec, które dziś pokazało w Stalowej Woli bardzo dobrą piłkę i w pełni zasłużyło na 3 pkt.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Damian to Ty nie gadaj głupot... Na początku Wisły nie wymieniano do faworytów. Oglądałeś przynajmniej jeden mecz Wisły ? W Pruszkowie powinni wygrać - zwycięstwo się im należało sam trener Znicza tak powiedział. Z Górnikiem nawiązali walkę było 1:2 - a przypominam Górnik ma skład przygotowany na ekstraklasę ;) Gadać o tym kto o co walczy możemy dopiero po 10 kolejkach. Na początku za takich faworytów uważano Podbeskidzie, Górnik Łęczną i jakoś nie widać nic pozytywnego w ich grze....
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Hmm ... Jak na razie typowanie 1 ligi całkiem nieźle wychodzi ...
Typ na tą kolejkę to zwycięstwo Górnika Zabrze z GKS Katowice. Wg mnie Górnik pokazuje swoimi meczami, iż jest faworytem numer jeden do awansu. Po dwóch wygranych przyszła pora na trzecie zwycięstwo z rzędu. Kurs może bez rewelacji, ale przy większej stawce da się zarobić na waciki ...
Górnik win @1,30
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Ramzesa rozumiem, że jestes z Płocka i chciałbyś jak najlepiej dla swojego klubu ale bądxmy troszkę obiektywni. Pożyjemy zobaczymy za kilka miesięcy kto miał rację. Pzdr
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
0-3 ;) Kto zagrał to wygrał ;) Nieźle się wybiłem bo sporo postawiłem na ten singelek.

Damian - ja właśnie postawiłem na ten mecz z czystej analizy a nie z miłości do klubu. Popatrzyłem obiektywnie jak to ładnie powiedziałeś ;)
 
rubens17 0

rubens17

Użytkownik
Oto wszystkie wyniki 3 kolejki I ligi:
Górnik Zabrze - GKS Katowice 2:0 (2:0)
Górnik Łęczna - Wisła Płock 0:3 (0:2)
Znicz Pruszków - GKP Gorzów 1:0 (1:0)
MKS Kluczbork - Flota Świnoujście 0:2 (0:1)&#39;
Sandecja Nowy Sącz - Motor Lublin 2:0 (1:0)
Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec 1:1 (1:1)
Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1:1 (1:1)
Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:1)
Widzew Łódź – ŁKS Łódź 2:1 (0:0)

-Myśle że derby odbyły się bez niespodzianek i faworyci wygrali(nie wliczając Stali)
-Podbeskidzie nie ma szczęścia do beniaminków.
-Mnie osobiście zawiodła Warta spodziewałem się minimalnego zwycięstwa.
-Wisła Płock ostatnio pokazuje się z bardzo dobrej strony.
-Stal zmotywowało się na derby i chyba remis był małą niespodzianką.
-Ciekawe ile Flota utrzyma tą formę?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom