>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

I Liga [Sezon 2009/2010 ]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja zwróciłbym uwagę na ciągle nie poukładany zespół Motoru Lublin. Klęska z Wartą Poznań po słabej grze 1:4 mówi sama za siebie. Teraz jadą do Nowego Sącza, gdzie zapewne na wypełnionym po brzegi stadionie Sandecja zechce wywalczyć pierwsze w tym sezonie trzy punkty. Na starcie ligi Sandecja zagrała dobry mecz z Podbeskidziem, ale tylko zremisowała 1:1, przed tygodniem była bezsilna przegrywając wysoko w Świnoujściu, ale teraz ponownie wraca na swój teren. Motor rzutem na taśmę znalazł się w pierwszej lidze i chyba na dzień dzisiejszy jest kandydatem nr 1 do spadku z niej. Niby sytuacja zaczyna się normować, ale chyba punktów z Nowego Sącza piłkarze Motoru nie przywiozą.
Mój typ: Sandecja Nowy Sącz - 1,65 w Tobet [6/10]
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W pełni popieram typ TBM. Sandecja mogła wygrać ten mecz jeśli wykorzystaliby jedenastkę. Ich gra po 2 kolejkach to wielka niespodzianka jak dla mnie. Myślałem że będą radzili sobie gorzej. Słaby Motor, bez wzmocnień z kłopotami finansowymi. Mecz z Wartą pokazał że ten zespół jest całkowicie rozbity i bezradny. Jak najbardziej popieram ten typ. Dla odważnych można z handicapem - ale to wersja dla odważnych.

Kursy na Widzew ekstremalnie lecą w dół.
 
M 17

miki3453

Użytkownik
Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Św. a więc Hutnicze Derby To już trzeci mecz z rzędu Stalówki u siebie , poprzednie dwa spotkania zakończył się przegraną gospodarzy. Teraz do Stalowej Woli przyjeżdzają piłkarze Ostrowca Św. i nie widze w tym meczu innego rezultatu niż zwycięstwo gości.KSZO ma bardzo zgraną i waleczną pake praktycznie cały trzon zespołu został nienaruszony na dodatek doszło kilku nowych graczy którzy wnieśli sporo dobrego do zespołu , na sobotni mecz powinien być już gotowy Marcin Folc który powinien jeszcze bardziej wzmocnić ekipe z Ostrowca .
Typ: KSZO Ostrowiec Św. - 2,80
Edit by Doberman90 nie pisze się 2,80 zł.... bo to współczynnik (Kurs) a nie zł ;)
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Niestety te derby to jedna wielka pomyłka...
Piłkarsko: bo nie wiadomo kto zagra, chyba łódzka młodzież . na pewno ambitnie i są w stanie coś ugrać ale może być mocno w plecy ;/
Kibicowsko: to chyba koniec najlepszych derbów Polski dzięki cackowi i reszcie widzewskich &quot;byznesmenów&quot; którzy nie chcą atmosfery na stadionie.
560 biletów to pomyłka! no ale cóż &quot;nic nie dało się zrobić bo sprzedali parę karnetów na niciarkę&quot;
To wszystko powoduje prawie zupełny brak ciśnienia na derby a sportowo nie jestem optymistą, dobrze ,że jest Galera Strong! to poprawia humor!
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Widzew Łódź - ŁKS Łódź
W ŁKS zamieszanie po aferze licencyjnej ogromne, część zawodników ciągle nie podpisała kontraktów i do końca nie jest pewne czy wystąpią w meczu derbowym. Chodzi tutaj m.in o Tomasza Hajto czy Pawła Drumlaka, którzy zapewne mieliby miejsce w pierwszym składzie. Oprócz tego z klubu na poczatku tygodnia odszedł Piotr Świerczewski. Zanosi się na to, że ŁKS w dużej mierze postawi na młodzież, która owszem zagra ambitnie, ale czy starczy umiejetności aby ugrać korzystny wynik z Widzewem? Liderami drużyny powinni być Radżius, Adamski i Bodzio W. ale czy aby na pewno będą wstanie przetrzymać napór Widzewiaków? Moim zdaniem nie. Drużyna trenera Janasa poziomem wydaje się być w Ekstraklasie. Kadra drużyny jak na I ligę bardzo mocna, drużyna pewnie wygrywa mecz w Łęcznej i przełamuje niewygodny dla siebie stadion w Stalowej Woli. Duet napastników Matusiak-Robak wspomagany przez pozostałych graczy m.in skrzydłowych Budkę i Grzelczaka to prawdopodobnie największa siła ofensywna w I lidze. I choć mówi się, że derby rządzą się swoimi prawami to według mnie w tym meczu Widzew wygra i to zdecydowanie. Jedyną przeszkodą może być wyborny dzień Bogusława Wyparło, który już potrafił wybronić ŁKS-owi choćby mecz z Wisłą w poprzednim sezonie. Ogólnie jednak Widzew ma przewagę formy, jakości pierwszej jedenastki jak i ławki rezerwowych oraz w pełni wypełniony stadion. Także mój typ to zdecydowana wygrana Widzewa co najmniej różnicą dwóch bramek, no chyba, że powstrzyma ich Bodzio W. :wink:
Mój typ: Widzew Łódź - ŁKS Łódź [handicap 0:1] | 1 - 2,26 w Tobet | 2,55 w Fortunie [4/10]
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Co sądzicie o meczu Łęczna - Wisła w niedziele - kurs na dwójkę to 4,1 ;o a piłkarze naprawdę chcą wygrać to spotkanie. Kibice w dużej liczbie wybierają się do Łęcznej.
Dokładna analiza najprawdopodobniej jutro.
EDIT:
Niestety sa zle wiesci... Z Motorem zagramy bez Jano Frolicha (kontuzja kolana), Macieja Bębenka (sprawy rodzinne - brat pilkarza zginal dzis w wypadku samochodowym), Miroslava Lauko (kontuzja) i Dariusza Gawęckiego (nadal nie trenuje, kontuzja barku jest prawdopodobnie nieco powazniejsza niz przypuszczano). Byc moze pojawi sie juz Jan Cios, ale nie wiadomo w jakiej jest formie.
Z forum Sandecji.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Frohlich, Bębenek, Gawęcki hmm... nie wygląda to za dobrze. Mam jednak nadzieję, że kibice w Nowym Sączu poniosą piłkarzy do zwycięstwa. Postawiłem już wcześniej, ale kontrować nie mam zamiaru.

Co do Łęcznej to dla mnie mecz no bet. Górnik miał walczyć o awans a rozczarowuje. Chyba nadal bez Bronowickiego, a także i Niżnika, którzy przydaliby się tej drużynie. Płocka niestety nie widziałem w meczu z Górnikiem także ciężko mi coś powiedzieć.
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Typ: X ✅1:1✅
Kurs: 3,20
tobet

W sobotnie popołudnie o godz. 17 na stadionie w Stalowej Woli zostanie rozegrany mecz o mistrzostwo I ligi pomiędzy miejscową Stalą a ostrowieckim KSZO. Stalówka do tej pory 2 porazki u siebie, ostatnia z Widzewem oczywiscie mozna bylo liczyc, ale z Dolcanem az 1-4 moze zastanawiać. W Stalowej jest nowy trener Przemek Cecherz i jak widac ma jeszcze duzo do zrobienia.
Teraz będą za wszelką cenę chcieli wygrać i tym bardziej że grają znów u siebie. Trzeci kolejny mecz!
Na przeszkodzie może im stanąć jednak presja jak i niezbyt zgrany(poza obroną) skład.
KSZO w pierwszym meczu tego sezonu przegrał w Zabrzu z tamtejszym Górnikiem 1:3. Potem przyszedł czas na pierwsze pierwszoligowe punkty i zwycięstwo bo dobrej grze z jednym z &quot;faworytów&quot; do awansu Górnikiem Łęczna 2:0.
Spodziewam sie meczu pełnego walki i remisu 0:0 lub 1:1.

Inne typy:
Widzew Łódź - ŁKS Łódź 1 @ 1.55 ✅ 2:1✅
Sandecja Nowy Sącz - Motor Lublin 1 @ 1.70 ✅2:0✅
 
S 0

szymanski

Użytkownik
Witam
A ja wam powiem, ze dzisiaj gram na zwyciestwo Pogoni w meczu z Podbeskidziem. Kurs kuszacy, a i mobilizacja w ekipie Pogoni duza. Pogon nie jest faworytem do awansu i nikt w Szczecinie nie mow tego glosno, ale wszyscy chcieliby awansowac, jak nie w tym roku to w nastepnym. Poza tym z informacji wiem, ze trener Mandrysz nie odpusci swoim pilkarzom, jakby przeszli obok tego meczu. Ostatnio Pogon na wlasnym stadionie przy 12 tysiecznej publicznosci pokonala GKS Katowice, pozniej mecz w Gorzowie przegrany 1-0, ale to Pogon byla druzyna dominujaca (szczegolnie w I polowie) i tylko bramkarzowi Gorzowianie moga zawdzieczac, ze tego meczu nie przegrali juz w I polowie! W Kolobrzegu Pogon zagrala calkiem innym skladem i dopiero po dogrywce (5-5 w reg.!) zwyciezyla w Pucharze Polski. Ale i tak ze stanu 1-4, oraz 3-5 do 90 minuty, Pogon pokazala, ze ma charakter i umiejetnosci i doprowadzila do dogrywki!
Poza tym dzisiaj znalazlem ciekawa informacje na forum: &quot;apropo jutrzejszego przeciwnika, pol godzinki temu w centrum Stargardu kilku grajkow Podbeskidzia poszlo na browarka wiec pewnie jutro beda mieli forme.&quot;
A Podbeskidzie poczatek sezonu nie ma zbyt udanego. Jakos nazwiska Rockiego, Kolodzieja nie przemawiaja do mnie.
Podsumowujac: dobra forma Pogoni, kilkunastotysieczna publika, dluga podroz Podbeskidzia - to atuty Pogoni i mysle, ze wejdzie jedyneczka smile
Expekt 2.30 placi na zwyciestwo Pogoni
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
MKS Kluczbork - Flota Świnoujście

Typ: over 2.5 goli
Kurs: 2.20
bwin​
Kolejne spotkanie beniaminka z Kluczborka, tym razem z liderem Flota Świnioujście. Podopieczni Grzegorza Kowalskiego i Ryszarda Okaja walczyć będą o pierwszą wygraną w tym sezonie. Na treningach humory dopisywaly, mowiono ze skoro w debiucie przegrali, z Podbeskidziem zremisowali to teraz wkoncu czas na pierwsza wygrana w I lidze. Goscie napewno zaskoczyli wysoko forma na poczatku sezonu. Z kompletem punktow i bez straty bramki przewodza na zapleczu Ekstraklasy.
Trener MKSu bedzie mial do dyspozycji wszystkich zawodnikow, a &quot;11&quot; ktora grala w ostatnim meczu z Podbeskidziem w meczu Pucharu Polski z Korona II Kielce odpoczywali wiec powinni byc wypoczeci. Byc moze szanse dostanie napastnik Patryk Tuszyński ktory jak narazie wystepuje od pierwszych minut w spotkaniach pucharowych w ktorych strzelil 2 gole.
Obie druzyny sa nastawione ofensywnie, mecz powinien byc ciekawy i obie druzyny powinny strzelic po jednej bramce, ale to MKS przechyli szale na swoja strone i wygra mecz. Swoj pierwszy mecz w I lidze!!!
Pogon nie jest faworytem do awansu i nikt w Szczecinie nie mow tego glosno, ale wszyscy chcieliby awansowac, jak nie w tym roku to w nastepnym
??? Pierwsze slysze. Utrzymuje kontakt z pewnym uzytkownikem tego forum ze Szczecina i wrecz przeciwnie, Pogon chce w tym sezonie awansowac. Pozyskali duzego sponsora, choc o awans bedzie ciezko sa nastawieni na sukces
 
K 0

krakk

Użytkownik
Niestety sa zle wiesci... Z Motorem zagramy bez Jano Frolicha (kontuzja kolana), Macieja Bębenka (sprawy rodzinne - brat pilkarza zginal dzis w wypadku samochodowym), Miroslava Lauko (kontuzja) i Dariusza Gawęckiego (nadal nie trenuje, kontuzja barku jest prawdopodobnie nieco powazniejsza niz przypuszczano). Byc moze pojawi sie juz Jan Cios, ale nie wiadomo w jakiej jest formie.

Z forum Sandecji.
Ci piłkarze którzy nie zagrają jutro to we wcześniejszych spotkaniach grywali? Jeśli tak to prawdopodobieństwo że Sandecja wygra o ile procent spadło?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Z Flotą z tego co pamiętam nie zagrał Piegzik – kontuzja, a z Podbeskidziem nie pamiętam. Na pewno grono tych którzy nie zagrają z Motorem jest o wiele szersza i bardziej stanowiąca o sile zespołu. Wierze jednak w starą Kmitę ze wygra ze słabiutkim Motorem. Ekipa z Lublina nie ma takiej siły rażenia by wygrać z Sandecją na wyjeździe. Jedyne co mogłoby się zdarzyć to niemiły remis :-?
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
??? Pierwsze slysze. Utrzymuje kontakt z pewnym uzytkownikem tego forum ze Szczecina i wrecz przeciwnie, Pogon chce w tym sezonie awansowac. Pozyskali duzego sponsora, choc o awans bedzie ciezko sa nastawieni na sukces
Pogoń z pewnością chce awansować, Portowcy doskonale wiedzą, że nie są głównym kandydatem do awansu. Wprawdzie personalnie skład nie wygląda źle, to jest w drużynie aż13 nowych piłkarzy. Kandydatami do awansu są przede wszystkim takie firmy jak Widzew, Górnik Zabrze, ŁKS czy Wisła Płock. Oczywiście Pogoń się podda, a dzisiaj, wspomagana kilkunastotysięcznym tłumem powinna pokonać nie najlepiej spisujące się ostatnio Podbeskidzie. Ja za parę złotych postawie na zwycięstwo Pogoni.
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Kuuba proszę daj spokój i nie pisz takich rzeczy, że Wisła Płock to jeden z kandydatów do awansu. Bo to drużyna, która będzie ledwo ledwo w środku tabeli. Prędzej Warta Poznań, Dolcan Ząbki czy dobrze grające Kszo Ostrowiec, które dziś pokazało w Stalowej Woli bardzo dobrą piłkę i w pełni zasłużyło na 3 pkt.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Damian to Ty nie gadaj głupot... Na początku Wisły nie wymieniano do faworytów. Oglądałeś przynajmniej jeden mecz Wisły ? W Pruszkowie powinni wygrać - zwycięstwo się im należało sam trener Znicza tak powiedział. Z Górnikiem nawiązali walkę było 1:2 - a przypominam Górnik ma skład przygotowany na ekstraklasę ;) Gadać o tym kto o co walczy możemy dopiero po 10 kolejkach. Na początku za takich faworytów uważano Podbeskidzie, Górnik Łęczną i jakoś nie widać nic pozytywnego w ich grze....
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Hmm ... Jak na razie typowanie 1 ligi całkiem nieźle wychodzi ...
Typ na tą kolejkę to zwycięstwo Górnika Zabrze z GKS Katowice. Wg mnie Górnik pokazuje swoimi meczami, iż jest faworytem numer jeden do awansu. Po dwóch wygranych przyszła pora na trzecie zwycięstwo z rzędu. Kurs może bez rewelacji, ale przy większej stawce da się zarobić na waciki ...
Górnik win @1,30
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Ramzesa rozumiem, że jestes z Płocka i chciałbyś jak najlepiej dla swojego klubu ale bądxmy troszkę obiektywni. Pożyjemy zobaczymy za kilka miesięcy kto miał rację. Pzdr
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
0-3 ;) Kto zagrał to wygrał ;) Nieźle się wybiłem bo sporo postawiłem na ten singelek.

Damian - ja właśnie postawiłem na ten mecz z czystej analizy a nie z miłości do klubu. Popatrzyłem obiektywnie jak to ładnie powiedziałeś ;)
 
rubens17 0

rubens17

Użytkownik
Oto wszystkie wyniki 3 kolejki I ligi:
Górnik Zabrze - GKS Katowice 2:0 (2:0)
Górnik Łęczna - Wisła Płock 0:3 (0:2)
Znicz Pruszków - GKP Gorzów 1:0 (1:0)
MKS Kluczbork - Flota Świnoujście 0:2 (0:1)&#39;
Sandecja Nowy Sącz - Motor Lublin 2:0 (1:0)
Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec 1:1 (1:1)
Warta Poznań - Dolcan Ząbki 1:1 (1:1)
Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:1)
Widzew Łódź – ŁKS Łódź 2:1 (0:0)

-Myśle że derby odbyły się bez niespodzianek i faworyci wygrali(nie wliczając Stali)
-Podbeskidzie nie ma szczęścia do beniaminków.
-Mnie osobiście zawiodła Warta spodziewałem się minimalnego zwycięstwa.
-Wisła Płock ostatnio pokazuje się z bardzo dobrej strony.
-Stal zmotywowało się na derby i chyba remis był małą niespodzianką.
-Ciekawe ile Flota utrzyma tą formę?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom