>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

I Liga [Sezon 2009/2010 ]

Status
Zamknięty.
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Kursy na 4. kolejke I LIGI:

Z GKP Gorzów w tej kolejce zmierzy się zespół z Ekstraklasy, który dosyć że zachował całą kadrę to jeszcze się wzmocnił trzema zawodnikami. Górnik Zabrze, który wygrał już trzy spotkania w lidze w cuglach nie powinien mieć więc teraz problemu z zespołem, który w ubiegłym sezonie ledwo co się utrzymał w pierwszej lidze. GKP mimo zdobytych sześciu punktów nie zachwyca swoją gra, na dodatek te dwa zwycięstwa odniósł na beniaminkach. Kurs wystawiony przez Fortune na pewno warty gry. Dla mnie 10/10, ale czekam na opinie bardziej obeznanych fachowców. Z ciekawych spotkań po dobrym kursie wygląda jeszcze Dolcan Zabki, który zagrał ze słabym Motorem Lublin.
Tyle tak na pierwszy rzut oka - czekam na analizy ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Motor - Dolcan 2
Gorzów - Górnik 2
Wisła - Stal 1

Motor - Dolcan @ 2 1,90
Motor w swoim ostatnim meczu uległ beniaminkowi z Nowego Sączą 2:0. Pomimo wsparcia dopingiem kibiców z Lublina, piłkarze nie nawiązać walki o zwycięstwo z miejscową Sandecją.
Motor jest &quot;faworytem&quot; do spadku numer jeden. Ma ogromne kłopoty finansowe, większość drużyny Motoru to wychowankowie, którzy z pewnością nie pociągną swojego klubu do utrzymania. W tym klubie potrzebni są piłkarze ograni, reprezentujący jakiś poziom na których niestety klub nie ma funduszy.
Pierwszym posunięciem ekipy z Lublina to zakup porządnego bramkarza. Mioduszewski bardzo niepewny w interwencjach, ma problemy z wprowadzaniem piłki do gry. Oszust to młody bramkarz któremu brakuje jeszcze doświadczenia. Jest jeszcze Łukasz Gieresz ale z tego co mi wiadomo ma on jakieś problemy papierkowe by grać w Motorze. Z oficjalnej strony zespołu z Lublina wiadomo że testowanych było 4 nowych bramkarzy.. Generalnie nie wiadomo na którego może sobie pozwolić Motor. Na 100% w meczu z Dolcanem wystąpi Oszust albo Mioduszewski, gdzie występu w meczu pewniejszy jest ten drugi. Działacze mają również problem ze środkowym obrońcą gdyż Maciejewski jest kontuzjowany.
Na grę w Lublinie mało który piłkarz się zgadza. Wszyscy raczej wiedzą o kłopotach w Motorze. Doszło do tego stopnia że piłkarze wolą grać w niższych ligach w lepiej poukładanych drużynach niż w pierwszoligowym Motorze.
Dolcan ma wiele więcej atutów przemawiających za ich zwycięstwem. Bardzo skuteczny Maciej Tataj który na swoim koncie w tym sezonie ma już 3 gole. Po 3 kolejkach drużyna z peryferii ma 5 punktów - Motor ma ich aż 0. W ostatnim meczu Dolcan zremisował na wyjeździe z katem Motoru - Wartą Poznań (1:1) właśnie po golu Tataja i wyrównaniu nowego nabytku Warty - Piotra Reiss. Dolcan jak na razie w tym sezonie niepokonany: 2 remisy i zwycięstwo. W tym meczu Dolcan powinien zabrać cenne 3 punkty z Lublina.
Gorzów - Górnik @ 2 1,90
Górnik z aspiracjami na powrót do OE. Skład ma silny, do tej pory wygrali wszystkie mecze. Zajmują jak na razie 2 pozycję tuż za Flotą która ma lepszy bilans bramkowy. Nie dość że zespół z Zabrza ma dobrą drużynę to dalej się zbroją. Czeski napastnik Ales Besta którzy zadebiutował w meczu z GKS Katowice co więcej strzelił w nim bramkę. Bez wątpienia ten 26 letni piłkarz będzie nie lada wzmocnieniem. Widać że Górnik chce dobić jeszcze kilku transferów gdyż na ostatnim treningu testowani byli dwaj zawodnicy: obrońca Samuel Haas oraz pomocnik Dzikamai Andre Gwaze - niewątpliwie Ci zawodnicy wprowadzili by nieco abstrakcji w drużynie Górnika oraz odmieniony styl gry przez nich reprezentowany. Niewątpliwie Górnik chce wrócić do Ekstraklasy i zapewne uda się im to w tym sezonie. Konkurentem może być Widzew i może jakiś czarny koń tych zmagań którego poznamy za kilka kolejek. Na pewno Flota zadziwia formą lecz nie sądzę żeby ta dobra passa trwała bardzo długo. Możliwe że ten weekend rozwiąże wszystkie niejasności wobec Świnoujścia którzy z początku trafił na bardzo łatwych rywali. Górnik ma o co walczyć a w meczu z Gorzowem może zdobyć łatwe trzy punkty potrzebne do awansu.
Wisła Płock - Stal Stalowa Wola @ 1 1,55
Mecze między drużynami kończyły się aż 3 razy remisami, oraz każda z drużyn wygrała po razie. Tym razem gdy Wisła jest na &quot;fali&quot; - remis w Pruszkowie oraz 0:3 w Łęcznej ! Dużo osób może mi zarzucić że to mój klub i dlatego na niego stawiam lecz Wisła od kilku sezonów nie może powrócić do Ekstraklasy a tam jest jej miejsce. Czemu z takiego klubu z którego wychodzą gwiazdy polskiego footballu - Irek Jeleń czy Sławek Peszko ? W tym sezonie gdy Wisła trafiła na dobrego trenera, porządny zespół, wiekowi piłkarze Jarczyk czy Maja przeżywają drugą młodość, młodsi piłkarze bardzo dobrze się odnaleźli, nowe nabytki zostali dobrze przyjęci do zespołu - może to właśnie ten czas na powrót. Teraz będzie o to niezwykle trudno. Ten rok to niezwykle silna 1 liga: Górnik Zabrze, ŁKS, Widzew, Pogoń Szczecin.. Awansować będzie bardzo trudno lecz Wisła rękawice na pewno podejmie.
Mecz w Łęcznej pokazał że Nafciarze w piłkę potrafią kopać z niezłym skutkiem. Hat trick Koczona - strzały 3xgłowa. W zasadzie Górnik Łęczna powinna się cieszyć że jest to tylko 0:3 bo wynik mógłby być znacznie wyższy. W meczu fantastycznie zaprezentował się Mierzwa, były bramkarz Motoru uratował Wisłę przed stratą gola w sytuacji sam na sam przy stanie 0:0, a nie wiadomo jak wtedy mecz mógłby się potoczyć. Nie chce tu podawać przykładu na jednym meczu ale przecież Pruszków powinien należeć do Wisły, a z Górnikiem Nafciarze też podjęli walkę a mecz być niezłym widowiskiem na dobrym poziomie. Na meczu można się spodziewać niezłej frekwencji po tym jak Wiślacy rozgromili Łęczna dużo słyszy się od osób które z zasady nie chodzą na mecze, a na Stalówkę pragną pójść. Myślę że będzie to przyzwoity mecz. Drużyna Stalówki która kojarzy mi się z grą na remis w moim przekonaniu odniesie porażkę w tym meczu, a Wisła zdobędzie upragnione trzy punkty.
 
rubens17 0

rubens17

Użytkownik
Co do derbów pomorza myślę że padnie remis.Mecz prestiżowy, Pogoń musi się sprężyć bo głupio gubiła punkty a Flota chce utrzymać pozycje lidera.Trzeba poczekać jeszcze do piątku z typem bo dużo może się dziać i wtedy napiszę analizę.
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Taka mała informacja telefoniczna prosto z treningu GKP Gorzów. W meczu z Górnikem Zabrze nie zagrał autor wszystkich trzech bramek dla GKP - Mouhamadou Traore.
 
K 1K

keicam19888

Użytkownik
Spotkanie ŁKS ŁÓDŹ - Warta Poznań
Typ: ŁKS ŁÓDŹ
Kurs 2,20
Buk: Tobet
Analiza:
To mój pierwszy post dotyczący typów.W związku z tym że jestem z Łodzi wiem co się dzieje w Łodzkich klubach.Dlatego dla mnie dziś kurs na zaległe spotkanie z I kolejki pomiędzy drużyną zmagającą się z wielkimi problemami zarówno finansowymi jak i kadrowymi a wartą poznań która dobrze rozpoczęła sezon po bramkach niechcianego w Łodzi Marcina Klatta który nigdy nie był i nie będzie dobrym strzelcem i zamieszanego w korupcje Piotra R..
Wracając do mojego typu jakim jest zakład na Łodzki KS.Stawiam dziś na łodzian ze względu na dobre spotkanie walkę charyzmę i pełną mobilizację po meczu derbowym z odwiecznym rywalem które ŁKS przegrał nie słusznie przez błąd Arbitra.
Dziś z ŁKS kontrakt podpisał znany dobrze w Łodzi Batata a tak że pomocnik były zawodnik m.in. Szczakowianki Jaworzno i Ceramiki Opoczno.Podobno doszli do porozumienia zawodnicy stanowiący podporę drużyny czyli Tomasz Hajto i Paweł Drumlak i zapewne wystąpią w dzisiejszym spotkaniu.Będą oni na pewni siłą napędową gospodarzy.
Przewidywany skład gospodarzy
ŁKS: Wyparło - Radżius, Adamski, Hajto, Klepczarek - Ostalczyk, Kascelan, Łakomy, Kujawa - Drumlak - Djenić

Jak to mówią nazwiska nie grają ale na własnym stadionie mający wiele do udowodnienia Łodzki KS wygra dziś z Wartą Poznań.
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Spotkanie: LKS Lodz - Warta Poznan
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.53
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Dzis o godzinie 19 na stadionie miejskim przy Al. Unii 2 w Lodzi Lodzki Klub Sportowy podejmie w zaleglym meczu pierwszej kolejki I ligi poznanska Warte. Dla pilkarzy Grzegorza Wesolowskiego bedzie to pierwszy mecz przed wlasna publicznoscia, a dodatkowo dotyczasowa jednopunktowa zdobycz pozwala snuc domysly o checi zdobycia trzech punktow przez gospodarzy dzisiejszego spotkania. Dla LKS-u bedzie to takze szansa na zmazanie plamy po przegranych piatkowych derbach z Widzewem. LKS po dwoch rozegranych meczach zajmuje obecnie 12 pozycje w tabeli z jednym punktem zdobytym na boisku w Zabkach z Dolcanem. Do dzisiejszego meczu pilkarze klubu z Lodzi podeja wzmocnieni nowymi pilkarzami znanym w Lodzi Sergio Batata i Janusze Wolanskim oraz Tomaszem Hajto, ktory ostatecznie zdecydowal sie na podpisanie nowej umowy, mimo rzekomej propozycji z Zaglebia Lubin. Po &quot;aferze licencyjnej&quot; LKS mocno rozbity i z odniesieniem zwyciestwa w dzisiejszym meczu z Warta wcale nie musi miec latwo. Tym bardziej, ze Warta na poczatku sezonu pokazala sie z calkiem niezlej strony pokonujac Motor w Lublinie 4-1 i remisujac 1-1 z Dolcanem na wlasnym boisku. Na duet napastnikow Klatt - Reiss beda musieli uwazac w tym sezonie obroncy kazdej druzyny pierwszej ligi. Warta z dorobkiem 4 punktow zajmuje 7 miejsce, a przed sezonem w Poznaniu niesmialo mowilo sie o walce o awans. W dzisiejszym spotkaniu Boguslaw Baniak nie bedzie mogl skorzystac z uslug Pawla Iwanickiego, ktory w meczu z Dolcanem zszedl z boiska z powodu czerwonej kartki. W LKSie na pewno nie zagra Adrian Wozniczka, ktory z powodu zlamania reki nie zagra przez okolo miesiac. Szykuja sie duze emocje i sadze, ze jezeli lksiacy zaprezentuja sie tak jak w meczu derbowym sa w stanie wywalczyc dzisiaj 3 punkty.
 
makaveli23 320,3K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Flota - Pogon
under 2.5 @ 1.70 ✅
Flota @ 2.30 ⛔
Pogon aby osiagnac dobry wynik musi zagrac na 120 % swoich mozliwosci bynajmniej tak jak zagrali na inauguracje z GKS, gdzie byla walka, dobra obrona i zbalansowany atak. Tego nie widzialem w ostatnim meczu z Podbeskidziem, gdzie padl wynik 2-2. Obydwie druzyny graly w tym meczu rzeczywiscie bez jakiejkolwiek obrony. Blad za bledem ale tego nie bedzie w derbach, mysle ze Pogom zagra twardo i bedzie walczyc o kazdy metr boiska. To do siebie akurat maja derby - nikt nie odpuszcza. Flota jest w formie i przewiduje sie jej udany rewanz za porazke w sparingu 0-1. Pogon juz przegrala na wyjezdzie ze swoim bylym sparingpartnerem czyli GKP 1-0. Mysle ze forma Portowcow moze nie wystarczyc na Flote i stawiam na ich jednobrakowe zwyciestwo. Remisu jednak nie wykluczam dlatego na ten drugi typ mniejsza stawka.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Flota - Pogoń 2 @ 2.90 9/10

A więc tak, byłem na meczu Floty z Sandecją i ani jedna, ani druga drużyna nie grała jakoś powalająco, a można wręcz powiedzieć, że Sandecja grała tragicznie.
Flota jak na lidera również nie grała super, ale z klubem z Nowego Sącza poradzili sobie bez problemów.
Fragmenty meczu Pogoni z GKS&#39;em widziałem w TV, i grali oni dobrą piłkę, i skuteczną co ważne.
Kibice Pogoni na derby zachodnio-pomorskiego wybierają się w liczbie 1140 osób, zajmą oni jedną trybunę i napewno będą głośniejsi od młynu gospodarzy który na meczu z Sandecją liczył około 30 osób i na kolana nie powalał, a wręcz był słabo słyszalny.
A więc można powiedzieć, że Pogoń będzie grała u siebie, dodatkowo w drużynie gospodarzy nie zagra Staniszewski, który z Sandecją był najlepszy na boisku.
Kurs na Pogoń to prezent od buka, bo tak naprawdę Flota to drużyna na środek tabeli,a wygranie trzech pierwszych meczy to i tak dla nich duży sukces.
Flota grała do tej pory ze słabymi drużynami, które będą walczyć o otrzymanie.
Według mnie bukmacherzy przeceniają drużynę ze Świnoujścia, która w lidze nie mierzyła sie z drużyną walczącą o awans

Pogoń @ 2.90

Legia &amp; Pogoń &amp; Zagłębie :!:
Sandecja - MKS Kluczbork 2 @ 3.65 6/10
GKP Gorzów - Górnik Zabrze 2 @ 1.90 5/10
 
S 0

szymanski

Użytkownik
Flota - Pogoń 2 @ 2.90 9/10

A więc tak, byłem na meczu Floty z Sandecją i ani jedna, ani druga drużyna nie grała jakoś powalająco, a można wręcz powiedzieć, że Sandecja grała tragicznie.
Flota jak na lidera również nie grała super, ale z klubem z Nowego Sącza poradzili sobie bez problemów.
Fragmenty meczu Pogoni z GKS&#39;em widziałem w TV, i grali oni dobrą piłkę, i skuteczną co ważne.
Kibice Pogoni na derby zachodnio-pomorskiego wybierają się w liczbie 1140 osób, zajmą oni jedną trybunę i napewno będą głośniejsi od młynu gospodarzy który na meczu z Sandecją liczył około 30 osób i na kolana nie powalał, a wręcz był słabo słyszalny.
A więc można powiedzieć, że Pogoń będzie grała u siebie, dodatkowo w drużynie gospodarzy nie zagra Staniszewski, który z Sandecją był najlepszy na boisku.

Kurs na Pogoń to prezent od buka, bo tak naprawdę Flota to drużyna na środek tabeli,a wygranie trzech pierwszych meczy to i tak dla nich duży sukces.
Flota grała do tej pory ze słabymi drużynami, które będą walczyć o otrzymanie.

Według mnie bukmacherzy przeceniają drużynę ze Świnoujścia, która w lidze nie mierzyła sie z drużyną walczącą o awans

Pogoń @ 2.90

Legia &amp; Pogoń &amp; Zagłębie :!:

Sandecja - MKS Kluczbork 2 @ 3.65 6/10

GKP Gorzów - Górnik Zabrze 2 @ 1.90 5/10
Witam
Zgadzam sie z kolega w kilku kwestiach ????
Pierwsza, to to, ze tez gram na Pogon. Kurs jak marzenie, Pogon w koncu musi sie przelamac. W meczu sparingowym przed sezonem Pogon wygrala 1-0, po bramce Moskalewicza. I teraz uwazam, ze rowniez Olo ukluje cos, a Pogon wygra ????
Ostatni mecz z Podbeskidziem, Pogon zremisowala na wlasne zyczenie. w 45 do szatni i 90, tez do szatni. Oba z rzutow roznych :/
Kibicow Pogoni to tam bedzie grubo ponad 2 000, a i wiadomo, ze kibice Floty sympatyzuja z nami.
No i jeszcze w aspekcie kibicowskim: Pogon, Legia bez Zaglebia!!
Zaglebie, golebie - sosnowiecki psy! ????
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Flota - Pogoń 2 @ 2.90 9/10
Sandecja - MKS Kluczbork 2 @ 3.65 6/10
GKP Gorzów - Górnik Zabrze 2 @ 1.90 5/10
Rozumie tutaj wybor typow po bardzo atrakcyjnych kursach. Ale dlaczego takie stawki ? Czyli Gornik ma najmniejsze szanse ? Wg mnie to Gornik tutaj jest najpewniejszy. Typ na Pogon mi sie podoba, chociaz nie widzialem druzyn w akcji. A Kluczbork moze zremisowac z Sandecja, chyba X2 lepsze jak juz cos, dla mnie i tak to No Bet.
 
rubens17 0

rubens17

Użytkownik
Flota - Pogoń 2 @ 2.90 9/10

A więc tak, byłem na meczu Floty z Sandecją i ani jedna, ani druga drużyna nie grała jakoś powalająco, a można wręcz powiedzieć, że Sandecja grała tragicznie.
Flota jak na lidera również nie grała super, ale z klubem z Nowego Sącza poradzili sobie bez problemów.
Fragmenty meczu Pogoni z GKS&#39;em widziałem w TV, i grali oni dobrą piłkę, i skuteczną co ważne.
Kibice Pogoni na derby zachodnio-pomorskiego wybierają się w liczbie 1140 osób, zajmą oni jedną trybunę i napewno będą głośniejsi od młynu gospodarzy który na meczu z Sandecją liczył około 30 osób i na kolana nie powalał, a wręcz był słabo słyszalny.
A więc można powiedzieć, że Pogoń będzie grała u siebie, dodatkowo w drużynie gospodarzy nie zagra Staniszewski, który z Sandecją był najlepszy na boisku.

Kurs na Pogoń to prezent od buka, bo tak naprawdę Flota to drużyna na środek tabeli,a wygranie trzech pierwszych meczy to i tak dla nich duży sukces.
Flota grała do tej pory ze słabymi drużynami, które będą walczyć o otrzymanie.

Według mnie bukmacherzy przeceniają drużynę ze Świnoujścia, która w lidze nie mierzyła sie z drużyną walczącą o awans

Pogoń @ 2.90

Legia &amp; Pogoń &amp; Zagłębie :!:

Sandecja - MKS Kluczbork 2 @ 3.65 6/10

GKP Gorzów - Górnik Zabrze 2 @ 1.90 5/10
Też popieram typ na Pogoń.Patrząc z jakimi przeciwnikami grała Flota a z jakimi Pogoń to różnica mała jest.Kluczbork i Sandecja to jednak nie Podbeskidzie i GKS.Dochodzę do wniosku że liderowanie Floty to zasługa słabych rywali.Pogoń po meczu z Podbeskidziem gdzie powinna wygrać ale przez głupie błędy w obronie wywalczyła tylko remis.Dochodzi do tego wyżej wspomniani kibice i można się pokusić na Typ: Pogoń po kursie ok 2.90⛔

Pierwsza myśl jest najlepsza a miałem grać remis:-?

Motor - Dolcan Ząbki

Motor w tym sezonie utrzymuje formę przegrywa wszystko jak leci i chyba dzisiaj utrzyma tą fatalną passe.Dolcan prezentuje się solidnie dwa remisy na wyjazdach z silną Wartą i ŁKS-em to duży sukces. Dolcan grał już z podobnym klasy przeciwnikiem na wyjeździe w Stalowej woli gdzie było 1:4.Dzisiaj powinno być podobnie.

Typ: Dolcan⛔
Kurs: 1.75 w Tobet
Szansa: (10/6)


Wisła Płock – Stal Stalowa Wola


Ni ma co się długo rozpisywać dzisiejszym faworytem jest Wisła która gra w tym roku bardzo dobrze świadczą o tym wyniki:

Górnik Łęczna-Wisła Płock 0:3
Wisła Płock-Górnik Zabrze 1:2
Znicz Pruszków-Wisła Płock 1:1


Remis na wyjeździe ze Zniczem i przegrana z Górnikiem po zaciętym meczu jedną bramką mówią same za siebie Wisła w tym sezonie może zamieszać faworytom do awansu.Stalówka grać będzie swój pierwszy mecz wyjazdowy w tym sezonie i myślę że raczej nie powalczy nawet o remis jak u siebie.Bo jak podaje 1liga.info: W ubiegłą sobotę zremisowali w hutniczych derbach z KSZO 1:1, ale tylko „szczęściu i nieporadności zawodników KSZO&quot;
Więc forma nie za wysoka.

Typ: Wisła✅
Kurs: 1.45 Tobet
Szansa: (10/7)
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Rozumie tutaj wybor typow po bardzo atrakcyjnych kursach. Ale dlaczego takie stawki ? Czyli Gornik ma najmniejsze szanse ? Wg mnie to Gornik tutaj jest najpewniejszy. Typ na Pogon mi sie podoba, chociaz nie widzialem druzyn w akcji. A Kluczbork moze zremisowac z Sandecja, chyba X2 lepsze jak juz cos, dla mnie i tak to No Bet.
Stawki są takie ponieważ podobno Górnik gra bez Szczota i Madejskiego, oraz w poprzednich spotkaniach GKP grało z dobrymi rywalami i zdobyli na początku sporo punktów.

Dla mnie najpewniejsza jest Pogoń :spokodfhgfh:

Legia &amp; Pogoń &amp; Zagłębie !
Braci się nie traci !
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
Przed nami 5 kolejka spotkań I ligi:


data rozpoczecianazwa
1 X 2 1X X2 12A
28.08.2009 20:30Znicz P.-Flota S.
2.303.152.701.331.451.25
29.08.2009 17:00Stal S.W.-GKS Katowice
2.20 3.10 2.90 1.28 1.50 1.25
29.08.2009 17:00Warta P.-Ostrowiec
1.80 3.25 3.90 1.15 1.77 1.23
29.08.2009 19:00Pogon Sz.-Sandecja N.S.
1.62 3.35 4.90 1.10 2.00 1.22
29.08.2009 17:00Dolcan Z.-Widzew
3.40 3.20 1.95 1.65 1.20 1.24
30.08.2009 18:00LKS Lodz-Wisla P.
2.00 3.15 3.30 1.22 1.60 1.25
29.08.2009 17:00Kluczbork-Motor L.
1.85 3.20 3.75 1.17 1.73 1.24
30.08.2009 15:30Gornik Z.-Podbeskidzie
1.55 3.50 5.30 1.07 2.10 1.20
30.08.2009 17:00Leczna-GKP Gorzow
2.10 3.10 3.10 1.25 1.55 1.25



ZAPRASZAM DO TYPOWANIA!
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Znicz Pruszków - Flota Świnoujście
Flota strzeli

1.35
W Pruszkowie szpital: Misztal, Majkowski, Owczarek, Maciej Rybaczuk nie zagrają &quot;bo ich boli&quot;. Jędrzejczyk jeszcze dodatkowo pauzuje za kartki. Efekt tego taki że w Zniczu brak jest obrońców. Flota natomiast przywiezie na mazowsze byłego gracze gopodarzy - Nwaogu i wystawi go oczywiście w wyjściowej jedenastce na ataku.
Bo info odnośnie tego że Flota jest na gazie i gra bardzo skutecznie i pewnie wygrywa a Znicz radzi sobie w kratkę jest chyba powszechne...
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
ciekawie wygląda oferta na weekendowe spotkania, po krótkich przemyśleniach wybrałem kilka typów

Znicz Pruszków - Flota Świnoujście typ : 1 @ 2,30 ⛔ 1:2

Flota lider rozgrywek zebrała jak dotąd 10 punktów(3zw. 1rem. 0 por.). Znicz z 5 punktami znajduje sie na 10 pozycji. Znicz ma narazie tylko jedno zwycięstwo wywalczone z inną silną drużyną GKP 1:0. Znicz z meczu na mecz zaczyna się rozkręcać i myśle że dziś Flote czeka pierwsza porażka w tym sezonie. No bo w końcu kiedyś muszą przegrać.

MKS Kluczbork - Motor Lublin Typ: 1 @ 1,85 ⛔ 0:2

Zespół gospodarzy nie zaznał jeszcze smaku zwycięstwa na szczeblu pierwszoligowym. Z jednym punktem zajmują 16 pozycje. Nie tak wyobrażali sobie początek sezonu. W klubie pełna mobilizacja no bo z kim wygrają jak nie z rozbitym finansowo i sportowo zespołem z Lublina? Będzie to historyczne dla tego klubu zwycięstwo po ładnym kursie.

Stal Stalowa Wola - GKS Katowice Typ: 1 @ 2,20 ⛔ 1:2

Stalówka czeka na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie od czterech kolejek, mimo iż ich zespół gra całkiem nieźle. Poprzedni mecz u siebie zremisowali z KSZO 1:1 by potem ulec w Płocku Z tamtejszą Wisłą 0:1. GKS myślę że nie postawi wysoko poprzeczki Stalówce gdyż na wyjazdach radzą sobie bardzo kiepsko (2mecze 2porażki, bramki 0:5). W Stalowej Woli ogólnie bardzo ciężko sie gra każdej drużynie i teraz jest właśnie pora aby to gospodarze zaczęli łapać u siebie punkty.

Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz Typ: 1 @1,62 ✅ 4:0

Co tu dużo pisać, Pogoń jest drużyną dużo lepszą i w dodatku grają u siebie. Drużyna Sandecji po ponad 800 kilometrowej podróży nie będzie miała siły aby przeciwstawić się portowcom. Każdy inny wynik jak pewne zwycięstwo Pogonie będzie sporym zaskoczeniem.

Górnik Łęczna - GKP Gorzów Wlkp. Typ:1 @ 2,10 ⛔ 2:2

Najwyższa pora aby Górnicy zaczęli łapać punkty aby wspiąć sie trochę w tabeli bo ileż można przegrywać. Przed sezonem w klubie zapowiadano walkę o ekstraklasę a tu na początku sezonu &quot;bonus&quot;. Z nożem na gardle Górnicy zdobędą komplet oczek.

Warta Poznań - KSZO Ostrowiec Św. Typ: 1 @ 1,80 ✅ 6:0

Mimo iż jestem kibicem KSZO to jednak myślę że moi ulubieńcy wrócą z Poznania bez punktów. Dlaczego? Warta przegrała dwa ostatnie spotkania w Łodzi z ŁKS 0:1 i Widzewem pechowo 0:1. Teraz piłkarze Warty nie dopuszczą do 3 porażki z rzędu tego klubu, a mało tego nie zremisują lecz wygrają.

ŁKS Łódź - Wisła Płock Typ: 1 @ 2,00 ✅ 1:0

Górnik Zabrze - Podbeskidzie B-B Typ: 1 @ 1,55 ✅ 1:0

Dolcan Ząbki - Widzew Łódź Typ: 2 @ 1,95 ⛔ 1:0



co myślicie o tych typach?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Typy leciałeś po nazwie drużyn, która bardziej utytułowana i znana to na tych stawiałeś. To że drużyna z Nowego Sącza ma 800km to nie znaczy że nie będzie miała siły grać... Przecież oni nie jadą i z marszu nie grają.
Typ na Górnik Łęczna pod pretekstem &quot;muszą się wkońcu przełamać&quot; mnie nie przekonuje.
Wielu zawodników Górnika narzeka na jakieś urazy. Nakoulma miał operację wycięcia wrzodu w tym tygodniu. Wątpliwe żeby zagrał. Kontuzje w Katowicach złapali Nikotovic i P.Bronowicki. Drugi z braci Grzegorz nie jest jeszcze w formie i ledwo daje rady na 45 minut. Wątpliwy jest też występ Karwana, Kazimierczaka i Benevente. Sołdecki, Stefaniuk dopiero wznowili treningi po urazach. Zabraknie na pewno Szymanka. Mały szpital jest co? Dodajmy do tego słabą formę, 120minut meczu w środę z GKS Tychy przegrany po rzutach karnych, w lidze 1 zdobyty punkt, zero goli, presję w oczekiwaniu na pierwsze zwycięstwo, a z drugiej strony Stilonek na fali, na pewno wysokie morale Janickiego, dobra forma obrońców oraz kapitana Andruszczaka i prawdopodobny powrót Traore..
Widzew z Dolcanem będzie miał ciężko.
W meczu ŁKS z Wisłą każdy wynik może się zdarzyć. Zarówno ŁKS może ograć Nafciarzy i na odwrót. Podział punktów również nie jest wykluczony.
W Kluczborku widzę remis bo nie sądzę że Motor to chłopiec do bicia. Kibiców mają dobrych, drużyne kijową, a Kluczbork to na pewno rywal w ich zasięgu z tym składem - tutaj mam przeczucie na remis ;)
Moje typy:
Górnik Łęczna - GKP Gorzów - 2
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz (0:1) - 2
MKS Kluczbork - Motor Lublin - X
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Znicz Pruszków - Flota Świnoujście typ : 1 @ 2,30
MKS Kluczbork - Motor Lublin Typ: 1 @ 1,85
Tu sie zgodze.
Stal Stalowa Wola - GKS Katowice Typ: 1 @ 2,20
Wierze, ze wkoncu Stal, ale X a nawet 2 rowniez mozliwe. Wd mnie. 45% na 1, 35% na X i 20% na 2.
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz Typ: 1 @1,62
Sandecja odziwo mocna, ale Pogon u siebie powinna dac rade.
Górnik Zabrze - Podbeskidzie B-B Typ: 1 @ 1,55
Znicz Pruszków - Flota Świnoujście typ : 1 @ 2,30
No bet. Dla mnie X⛔ juz bardziej. Lub under 2,5⛔ lub under 1,5⛔ do polowy. (wszystko minimalnie wtopiło)
MKS Kluczbork - Motor Lublin Typ: 1 @ 1,85
Tu sie zgodze. 1x - 9/10⛔(wow)
Stal Stalowa Wola - GKS Katowice Typ: 1 @ 2,20
Wierze, ze wkoncu Stal, ale X a nawet 2 rowniez mozliwe. 1x - 7/10⛔(tragedia ciąg dalszy)
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz Typ: 1 @1,62
Sandecja odziwo mocna, ale Pogon u siebie powinna dac rade.✅
Górnik Zabrze - Podbeskidzie B-B Typ: 1 @ 1,55
Podbeskidzie troche rozczarowuje, wiec 1.
Reszty bym nie ruszal.
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
VS.

9.07.02 17:00
Typ:1
Po dotkliwej porażce z Pogonią Szczecin 0-4, Sandecja podejmie Znicz Pruszków. Jednak z Pogonią drużyna z Nowego Sącza w opinii trenerów, zarówno Pogoni jak i Sandecji, zagrała znacznie lepiej. Jednak zabrakło skuteczności, a błędy w obronie dopełniły całości. Sandecja jest drużyną, która pół swojej wartości traci na wyjazdach. Na własnym stadionie „biało-czarni” pokonali już w tym sezonie Motor Lublin (2-0) i Kluczbork (4-0). Najsłabszą formacją sądeczan zdecydowanie jest atak, grający do tej pory na szpicy Chlipała musi mieć parę okazji do zdobycia bramki, aby mógł się przełamać i piłka mogła znaleźć drogę do bramki. Lekarstwem na tą dolegliwość ma być Arkadiusz Aleksander znany z boisk ekstraklasy. Znicz gra przeciętnie na wyjazdach zanotowali już porażkę z GKS Katowice( 0-2) jak i remis z Podbeskidziem (1-1). Zawodnicy gospodarzy już na łamach prasy zapowiadają odkupienie win za mecz w Szczecinie. I myślę, że im się to uda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom