>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

I Liga [Sezon 2009/2010 ]

Status
Zamknięty.
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
w pełni popieram typ TBM&#39;a. Widzew pokazuje, że chce awansować jak najszybciej do ekstraklasy, bo skład mają na pewno na ekstraklase. Z Górnikiem wygrali pewnie 2-0, to ze Stalą też powinni sobie poradzić.
Oprócz tego meczu troche trudna kolejka, moim zdaniem można próbować grać na Warte Poznań z podpórką ( kurs około 1,35 ). W Motorze dzieje się źle pod względem finansowym, organizacyjnym co na pewno udziela się piłkarzom, w 1 lidze graja tylko dzieki temu ze wycofało się GKS Jastrzębie. Również z podpórką, a dla odważniejszych bez, grałbym na Górnik Łęczna. Skład mają dobry, klub prosperuje bez zarzutów, nic tylko grać. z Widzewem przegrali u siebie w 1wszej kolejce, i po prostu teraz zagrają na maxa, nie moga miec po 2 kolejkach 0 pkt. Tripel Widzew ✅ + Warta z X ✅ + Łęczna z X ⛔ jak najbardziej do grania, ako pewnie w granicach 2,80-3,00 ????
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
w pełni popieram typ TBM&#39;a. Widzew pokazuje, że chce awansować jak najszybciej do ekstraklasy, bo skład mają na pewno na ekstraklase. Z Górnikiem wygrali pewnie 2-0, to ze Stalą też powinni sobie poradzić.

Oprócz tego meczu troche trudna kolejka, moim zdaniem można próbować grać na Warte Poznań z podpórką ( kurs około 1,35 ). W Motorze dzieje się źle pod względem finansowym, organizacyjnym co na pewno udziela się piłkarzom, w 1 lidze graja tylko dzieki temu ze wycofało się GKS Jastrzębie. Również z podpórką, a dla odważniejszych bez, grałbym na Górnik Łęczna. Skład mają dobry, klub prosperuje bez zarzutów, nic tylko grać. z Widzewem przegrali u siebie w 1wszej kolejce, i po prostu teraz zagrają na maxa, nie moga miec po 2 kolejkach 0 pkt. Tripel Widzew + Warta z X + Łęczna z X jak najbardziej do grania, ako pewnie w granicach 2,80-3,00 ????
Ze wszystkimi twoimi typami się zgadzam. O Widzewie już napisałem wcześniej. O sytuacji w Motorze również, w poprzedniej kolejce i nie wiele się zmieniło. Klub podpisał kontrakty z 2 piłkarzami, ale w dalszym ciągu jest tylko i wyłącznie walka o utrzymanie. Warta dysponuje ciekawym składem, a w poprzednim sezonie na stadionie przy Al. Zygmuntowskich padł wynik 1:1. Co do Górnika to w pierwszym meczu nie zachwycili. Na razie jednak ciężko oceniać ich grę po pierwszym meczu, gdzie grali troszkę innym zestawieniem niż zazwyczaj. Grać powinien już Grzesiek Bronowicki i liczę, że 3 punkty trafią do Górników.
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Prawdziwa przyczyna tak wysokiej porażki Stali z Dolcanem leży gdzie indziej...Chodzi mianowicie o kwestie finansowe, a dokładniej zaległości finansowe z tamtego sezonu wobec piłkarzy. Kto był na 1 meczu widział co robili niektórzy piłkarze ze STW. Jutro ma być zgoła inaczej. Atmosfera na tym spotkaniu ma być bardzo fajna. A zagwarantować to mają zarówno kibice Stali jak i Widzewa, którzy spodziewani są przy ulicy Hutniczej w sporej liczbie. Zapowiada się prawdziwy spektakl. Odradzam stawianie tu na Widzew czystej 2. Wg mnie po strasznej walce padnie remisik. Zamiast tego polecam postawić na Resovię Rzeszów w 2 lidze piłkarskiej. Dobry kurs i pewny.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Analizując jutrzejsze mecze bardzo długo się zastanawiałem co wybrać. Wybrałem kupon z 3 zdarzeniami. Pierwszy mecz to zakład na zwycięstwo Podbeskidzia. Jeśli faktycznie myślą o awansie to muszą wygrywać z takimi klubami jak Kluczbork. Druga wpadka Góralom nie powinna się przytrafić. Z Sandencją która jest beniaminek o mało co nie przegrali, gdyby gospodarze wykorzystali rzut karny. Trener powinien wyciągnąć wnioski z poprzedniego spotkania i poprawić kilka elementów w grze, szczególnie linia obrony z którą Podbeskidzie miało problem w ostatnim meczu, krótko mówiąc ich defensywa nie wyglądała najlepiej.
Drugi mecz jaki wybrałem Stalowa Wola - Widzew. Koledzy wyżej pisali już analizy co do tego meczu więc pisanie kolejny raz byłoby nudne. Kłopoty finansowe Stałowki znowu mogą dać się we znaki jeśli piłkarze nie będą chcieli za połowę wynagrodzenia. Kibice Widzewa na ten mecz kupili 1000 biletów - więc drużyna będzie miała duże wsparcie z trybun. Bezbramkowy remis z wiosny nie powinien się więc powtórzyć. W tym meczu czysta 2.
Trzecie spotkanie to typ na Wartę z podpórką. Tu także problemy finansowe Motoru, słaba kadra. W bramce beznadziejny jak dla mnie Oszust. Budżet 1 milona złotych jaki posiada Motor to jeden z najskromniejszych w 1 lidze. Warta powinna wykorzystać złą atmosferę w ekipie z Lublina i wygrać ten mecz. Wybrałem bezpieczniejszą opcję z podpórką w razie wpadki.
Podbeskidzie - Kluczbork 1 1,40 ⛔
Motor - Warta x2 1,34 ✅
Stalówka - Widzew 2 1,62 ✅
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Analizując jutrzejsze mecze bardzo długo się zastanawiałem co wybrać. Wybrałem kupon z 3 zdarzeniami. Pierwszy mecz to zakład na zwycięstwo Podbeskidzia. Jeśli faktycznie myślą o awansie to muszą wygrywać z takimi klubami jak Kluczbork. Druga wpadka Góralom nie powinna się przytrafić. Z Sandencją która jest beniaminek o mało co nie przegrali, gdyby gospodarze wykorzystali rzut karny. Trener powinien wyciągnąć wnioski z poprzedniego spotkania i poprawić kilka elementów w grze, szczególnie linia obrony z którą Podbeskidzie miało problem w ostatnim meczu, krótko mówiąc ich defensywa nie wyglądała najlepiej.
Drugi mecz jaki wybrałem Stalowa Wola - Widzew. Koledzy wyżej pisali już analizy co do tego meczu więc pisanie kolejny raz byłoby nudne. Kłopoty finansowe Stałowki znowu mogą dać się we znaki jeśli piłkarze nie będą chcieli za połowę wynagrodzenia. Kibice Widzewa na ten mecz kupili 1000 biletów - więc drużyna będzie miała duże wsparcie z trybun. Bezbramkowy remis z wiosny nie powinien się więc powtórzyć. W tym meczu czysta 2.
Trzecie spotkanie to typ na Wartę z podpórką. Tu także problemy finansowe Motoru, słaba kadra. W bramce beznadziejny jak dla mnie Oszust. Budżet 1 milona złotych jaki posiada Motor to jeden z najskromniejszych w 1 lidze. Warta powinna wykorzystać złą atmosferę w ekipie z Lublina i wygrać ten mecz. Wybrałem bezpieczniejszą opcję z podpórką w razie wpadki.
Podbeskidzie - Kluczbork 1 1,40
Motor - Warta x2 1,34
Stalówka - Widzew 2 1,62
W bramce Oszust jutro na 90% nie stanie. W Świnoujściu było to spowodowane urazem Roberta Mioduszewskiego. Swoją drogą nie powinieneś raczej po 1 występie oceniać Mateusza jako beznadziejnego bramkarza, bo pewnie nie wiele o nim wiesz... Zdarzyła mu się wpadka w debiucie, ale każdy bramkarz puszcza takie babolce (patrz dzisiaj Pawełek czy Gikiewicz w 1. kolejce w meczu Jaga-Odra). Typ z podpórką popieram.
 
mackso 10

mackso

Użytkownik
Jestrem ze Stalówki i mam nadzieje, że dzisiaj chłopaki przegrają i dzięki temu szybciej wy*** pesudo-trenera Cecherza. Nie potrafię zrozumieć jakim cudem ktoś kto niecałkiem tak dawno zatopił Tur Turek, ma prowadzić Stalówkę.

Inna sprawa to, że jednak Widzew a Stalówka do dwa różne poziomy, jak jużktoś wcześniej napisał goście mają coś do udowodnienia, no i kilka minusowych punktów do odrobienia.
 
rubens17 0

rubens17

Użytkownik
Podbeskidzie B.B. - MKS Kluczbork​

Dzisiaj zmierza się ze sobą Podbeskidzie i beniaminek MKS Kluczbork.Co do meczu faworyt jest tylko jeden Podbeskidzie.Dlaczego? Ponieważ mierzą w awans a zważywszy na to że mają ciężkich rywali muszą takie mecze wygrywać,po nie udanym początku remis z Sandecją też beniaminkiem dzisiaj muszą pokazać że będą się liczyć w tym sezonie.Kluczbork przegrał u siebie z GKP Gorzów Wielkopolski który w zeszłym sezonie ratował się w barażach.

Typ: Podbeskidzie⛔
Kurs: 1.40 w BAH
Szansa: (10/7)



Motor Lublin - Warta Poznan​

Motor w rozsypce zbiera drużynę w trakcie sezonu a Warta prezentuję się coraz lepiej zwłaszcza pod kątem finansowym bo jak mówią sami piłkarze gdyby zrobili taki postęp piłkarski jak finansowy awans mieli by w kieszeni.Trener Motoru zrobi kilka zmian w zespole bo w meczu z Flotą zespół nie zaprezentował się dobrze.A Warta to niewiadoma, za to wiemy jaki będą mieli formacje,4-2-3-1, bo taki system ustalił trener Baniak.Wiec na grad bramek nie ma co liczyć.Podsumowując: Motor nie chce być chłopcem do bicia a Warcie nie przystoi się źle pokazać.

Typ: Remis lub wygrana Warty (x2)✅
Kurs: 1.31 W BAH
Szansa: (10/6)



Stal Stalowa Wola - Widzew Lodz

Popieram poprzednie typy.Stal prezentuje się fatalnie a Widzew to murowany pewniak do awansu, skład mają dobry na ekstraklasę a co dopiero mówić o I lidze.

Typ: Widzew✅
Kurs: 1.50 W BAH
Szansa: (10/8 )



GKP Gorzow Wielkopolski - Pogon Szczecin​

Typ dla odważnych.Pogoń po dobrych wzmocnieniach i dobrym początkiem sezonu jedzie do Gorzowa nawet nie daleko wiec nie powinni być zmęczeni, Gorzów marzy o utrzymaniu i myślę że grą raczej poza te myśli nie wyjdą.Stawiam na Pogoń.

Typ: Pogoń⛔
Kurs: 2.55 w BAH
Szansa: (10/4)
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Spotkanie: Stal Stalowa Wola - Widzew Lodz ✅
Typ: 2
Kurs: 1.60
Bukmacher: betsafe
Analiza:

Nie mam dzisiaj zbytnio weny, ale nie bylbym soba, gdybym czegos nie napisal na temat meczu Widzewa. Drugi mecz w tym sezonie i drugi na wyjezdzie. Pilkarze Widzewa dzis o godzinie 17 w Stalowej Woli zmierza sie ze Stala Stalowa Wola. Faworytem spotkania sa niewatpliwie pilkarze Pawla Janasa. W pierwszym swoim meczu z Gornikiem Leczna widzewiacy odniesli pewne zwyciestwo 2-0, po ktorym trener dzisiejszych rywali Przemyslwa Cecherz stwierdzil, ze nie jest w stanie wymienic slabych punktow w grze lodzian, natomiast jego Stalowka nie popisala sie tydzien temu przed wlasna publicznoscia przegrywajac 1-4 z Dolcanem Zabki. Widzew do dzisiejszego spotkania poza kontuzjowanymi zawodnikami podejdzie w najmocniejszym skladzie wzmocniony pozyskanym ostatnio prawym obronca reprezentacji Bulgarii Danielem Bozkowem. W 18-osobowej kadzre nie zmiescili sie natomiast tacy zawodnicy jak Lukasz Juszkiewicz, Sebastian Madera i Michal Zoltowski. Stalowka wzmocniona Cezarym Czpakiem i Dariuszem Stachowiakiem bedzie miala wielki problem z jaka kolwiek zdobycza punktowa, a pilkarze Widzewa wspierani liczna grupa swoich kibicow (oficjalnie 700 biletow) powinni odniesc drugie zwyciestwo i dolozyc kolejna, cenna cegielke na drodze do powrotu do ekstraklasy, tym bardziej, ze system premiowania w tym sezonie jest dla pilkarzy bardzo atrakcyjny o kazde zwyciestwo moze skutecznie ucieszyc ich kieszen.

Przewidywany sklad Widzewa:
Mielczarz - Bozhkov, Ukah, Bieniuk, Broź - Budka, Kuklis, Panka, Durić, Grzelczak - Robak
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Spotkanie w Płocku kończące druga kolejkę meczów pierwszej ligi zapowiada się jako mecz kolejki.Jednak zdecydowanym faworytem tego spotkania jest wg mnie Górnik. Ekipa ta ma zdecydowanie więcej argumentów przemawiających na ich korzyść niż zespół gospodarzy. Pierwszym z nich jest zdecydowanie mocniejsza piłkarsko kadra gości. Po spadku z ekstraklasy w zespole zatrzymano najlepszych zawodników. Takie nazwiska jak Szczot, Jarka, Madejski czy Pazdan, może nie rzucają na kolana, ale jak na warunki drugoligowe robią wrażenie. Drugim argumentem przemawiającym za Górnikiem jest obecna forma sportowa obu ekip. Górnik wygrał swój pierwszy mecz rundy z groźnym KSZO ( w tej kolejce ograli 2-0 Łęczną, kadnydata do awansu) grając ładnie i składnie. Nie można samego tego powiedzieć o ekipie z Płocka, która dość szczęśliwe zremisowała mecz w Pruszkowie, ze Zniczem. Sądzę, że Górnik w tym spotkaniu spokojnie sięgnie po trzy punkty i udowodni po raz kollejny, iż jest głównym kadydatem do awansu ...
Kurs na Górnik 2.45 w Expekt
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Apropos meczu w Płocku odradzam grać na Górnik. Wisła ma teraz solidny zespół przede wszystkim jeśli chodzi o defensywę którą wzmocniła trójka graczy, Pęczak z prawej strony silny obrońca który nie odpuszcza, na środku Marcin Pacan świetnie grający głową oraz z lewej strony Grzelak który wrócił z Dolcanu, naprawdę ten zawodnik ma uderzenie z lewej nogi przepotężne! Górnik wiadomo cel ma jeden zawans ale w Płocku czeka ich bardzo ciężka przeprawa

Widzew trafiony, mecz tak jak myślałem czyli walka i jeszcze raz walka, niestety boisko w Stalowej Woli jest fatalne, na szczęście w Widzewie jest niezawodny Marcin Robak który strzelił zwycięskigo gola z rzutu wolnego z blisko 30m ????

Dwa overy przepadły, jestem bardzo zaskoczony Podbeskidziem, w drugim meczu widowisko troche psuł arbiter, ale główny typ wszedł więc jest dobrz ????
 
6 1

666marcin

Użytkownik
10-08-09 19:15 - Polska 1.Liga
Spotkanie: Wisła Płock - Górnik Zabrze
Typ: 2(-1,0)
Kurs: 5,05
Bukmacher: Expekt

Dzisiaj o godzinie 19:15 w ramach 2 kolejk Polskiej 1 ligi dojdzie do spotkania pomiedzy Wisła Płock - Górnik Zabrze. Wedlug mnie zdecydowanym fawroytem tego meczu jest ekipa gosci, ktora jeszcze w tamtym sezonie graa w Ekstraklasie. Ekipa gosci posiada dzieki temu o wiele lepszy sklad, tymbardziej, ze zatrzymano najlepszych zawodnikow takich jak m.in:Szczot, Jarka, Madejski czy Pazdan. Jak na 1 lige to naprawde dobrzy zawodnicy. Drugim argumentem przemawiajacym za gosci jest forma pokazana.Gornik Zabrze w pierwszym meczu wygral z KSZO , a Wisla Plock zremisowala z Zniczem Pruszkow. Podsomowujac Gornik Zabrze chce jak najszybicej powrocic do Ekstraklasy i mysle, ze zmotywowani goscie szybko rzuca sie do akatu i obejma prowadzenie juz po 1 polowie wygrywajac ten mecz.
 
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wisła Płock - Górnik Zabrze
Typ: X
Kurs: 3.20
TOBET



W dzisiejszym meczu w Płocku, kończącym 2. kolejkę 1 ligi polskiej, tamtejsza Wisła podejmie na własnym stadionie Górnika Zabrze (początek o godz. 19:15). Trudno dokonywać analizy po zaledwie jednej rozegranej kolejce ale mimo wszystko spróbuję pokusić o jakieś przewidywania. Obie ekipy dobrze rozpoczeły rozgrywki punktując w 1. kolejce. Wisła wywiozła z Pruszkowa cenny punkt po remisie ze Zniczem 1:1 (bramka Pacana). Trzeba przy tym stwierdzić, że według obserwatorów tamtego meczu Wisła była zespołem obiektywnie lepszym i niewiele brakowało żeby zgarnęła pełną pulę. Natomiast Górnik podejmował na własnym stadionie KSZO Ostrowiec i już od pierwszego meczu zespołowi towarzyszy duża presja na natychmiastowy powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Zwłaszcza w pierwszej połowie była widoczna pewna nerwowość w szeregach zabrzan i już od 18. minuty musieli odrabiac straty po golu KSZO. Później jednak Górnik uporządkował grę i jeszcze przed przerwą wyszedł na prowadzenie po golach Jarki i Bonina. W drugiej połowie trafienie dołożył Szczot i Górnik juz nie oddał prowadzenia do końca. Krótko mówiąc: pewne zwycięstwo z przygodami w obronie.

Przy braku wielu danych z tego sezonu trzeba sięgnąć do poprzedniego sezonu, przy wyraźnym zaznaczeniu że oba zespoły grały w różnych ligach. Gospodarze w ubiegłym sezonie uplasowali się w środku tabeli (z 44 punktami zajęli 10 miejsce). U siebie grali całkiem dobrze, gdzie wygrali 8 razy, zanotowali 3 remisy, a sześc razy uznawali wyższość rywali (bilans bramkowy 24-22). Natomiast zabrzanie w ubiegłym sezonie zajęli ostatnie miejsce w Ekstraklasie z dorobkiem zaledwie 29 oczek po 30 kolejkach, tracąc do bezpiecznego miejsa 1 punkt. I trzeba powiedzieć, że utrzymanie przegrali właśnie na wyjazdach, gdzie wygrali tylko 4 z 15 konfrontacji, w tym np. w pierwszej rundzie strzelili na obcych boiskach tylko 1 gola! Historia pojedynków pomiędzy oby ma zespołami jest niemal na równi, gdyż w 18 spotkaniach sześc razy zwyciężali Zabrzanie, siedmiokrotnie padał remis, a pięć razy lepsi okazywali się &#39;&#39;Nafciarze&#39;&#39;. Biorąc powyższe fakty, lekko nadicap własnego boiska dla gospodarzy, można przewidywać że będzie to bardzo zacięty i wyrównany mecz, najpewniej zakończony remisem i to raczej nie bezbramkowym. I taki właśnie wynik typuję do czego zachęca dość wysoki kurs.

Absencje: w Górniku nie wystąpią wciąż kontuzjowani Adam Banaś i Damian Gorawski, Wisła natomiast zagra Daniela Mitury i Pawła Pęczaka, który doznał kontuzji na sobotnim treningu. Za to w meczowych kadrach znalazły miejsce nowe nabytki obu klubów, którzy powinni być wzmocnieniem obu ekip: Karol Kostrubała (Wisła) i Michał Karwan (Górnik).

Kadra Wisły na mecz z Górnikiem:
Łukasz Malec, Przemysław Mierzwa - Rafał Grzelak, Sławomir Jarczyk, Marcin Pacan, Artur Wyczałkowski, Mateusz Żytko - Robert Chwastek, Tomasz Grudzień, Karol Kostrubała, Adam Majewski, Łukasz Masłowski, Bartłomiej Sielewski, Maciej Wyszogrodzki - Kamil Gęśla, Daniel Koczon, Bartosz Wiśniewski, Krzysztof Zaremba.

Kadra Górnika na mecz z Wisłą Płock:
Sebastian Nowak, Łukasz Skorupski - Michał Pazdan, Kamil Szymura, Michał Karwan, Mariusz Magiera, Tadas Papeckys - Adam Danch, Grzegorz Bonin, Robert Szczot, Piotr Madejski, Mariusz Przybylski, Dariusz Kołodziej, Paweł Strąk, Marius Kiżys - Przemysław Pitry, Dawid Jarka, Robert Trznadel
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Nie można samego tego powiedzieć o ekipie z Płocka, która dość szczęśliwe zremisowała mecz w Pruszkowie, ze Zniczem.
Tutaj sie nie zgodze, w pierwszym meczu to Wisła była zespołem dużo lepszym, po meczu trener Znicza pan Krzysztof Chrobak powiedział że bardzo cieszy sie z tego remisu gdyż jego zespól bym dużo słabszy. Ogólnie spotkanie bardzo ciekawe, oba kluby jakiś czas temu grały przecież w Ekstraklasie. Wisła miała świetny okres kiedy to grała 2 razy w finale Pucharu Polski raz go zdobywając, wygrywając potem i Superpuchar oraz próbując sił w UEFA. Zespół stracił jednak ogromnie po odejściu Jelenia do Francji. Obecnie sporo sie zmieniło, trenerem został Dariusz Kubicki i cel jaki mu postawiono to powrót do elity w ciągu najbliższych 2 lat. Personalnie Nafciarze to już nie tak jak kiedyś kolonia bałkańska, teraz jak już wcześniej tutaj napisano stawia sie na naszych kopaczy. Górnik degradacje przetrwał dosyć dobrze, zostało sporo wartościowych piłkarzy co każe stawiac ten klub jako jednego z faworytów do awansu. Nie należy zapominac że awans ten trzeba wywalczyć na boisku a nie w statystykach itp. Gdybym miał typować to skłaniałbym sie zwycięstwu Nafciarzy ale jak wiadomo oba kluby sympatyzują ze sobą wiec po 2 letniej przerwie kiedy znowu zagrają ze soba myślę że krzywdy nie będą chcieli sobie zrobić i remis jest ciekawym rozwiązaniem.

Moje typy :
Wisła - Górnik X @3,20
DW : 1-1 @6,00
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Spotkanie: Wisła Płock - Górnik Zabrze
Typ: 2
Kurs: 2.45
Bukmacher: expekt
Analiza: Już dziś o godzienie 19-15 w Płocku rozpocznie się mecz zmaykający drugą kolejkę piłkarskiej pierwszej ligi polskiej a zagrają w nim miejscowa Wisła oraz Górnik Zabrze. W tym meczu wskazanie faworyta to trudne zadanie, ale myślę że porażniony spadkiem Górnik zapewne będzie chciał znów zainkasować 3 punkty. W pierwszej kolejce piłkarze z Zabrza pokonali przed własną publicznością Kszo Ostrowiec 3:1 ale przebieg tego meczu to nieustanne ataki gospoarzy mimo że wynik na to aż tak bardzo nie wskazuje. Sam Dawid Jarka miał kilka świetnych okazji do strzelenia gola ale zobył tylko jedną bramkę. W grze Górnika widać duże zaangażowanie i przede wszystkiem chęci szybkiego powrotu do ekstraklasy. Wisła Płock w pierwszej kolejce grała na wyjeździe w Pruszkowie z tamtejszym Zniczem, mecz ten zakończył się remisem 1:1. Obie drużyny nie grały ze sobą już dosyć długo, ostatnie potyczki miały miejsce w ekstraklasie, gdzie wówczas Górnicy byli dwukrotnie lepsi. Gra Górnika jest atrakcyjna i ciekawa a to na pewno stawia ich w lepszej sytuacji. Wisła nie ma tej klasy piłkarzy jak Bonin, Szczot czy Jarka. Myślę że dziś piłkarze ze Śląska zagrają dobre spotkanie, w którym zdobędą kolejne 3 punkty.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
A moje zdanie o meczu Wisła Płock - Górnik Zabrze jest takie, że w tym spotkaniu padnie under. Wisła jak już napisał Sutek solidnie wzmocniła obronę. Nie będę już powtarzał i wypisywał tych wzmocnień, w każdym razie stosunkowo słaba defensywa Wisły z zeszłego sezonu została wzmocniona. Górnik co prawda nie poczynił żadnych znaczących wzmocnień w kierunku obrony, zakupili Szymurę i Papeckysa, którzy raczej wiele grać nie będą. A Górnik już w zeszłym sezonie w Ekstraklasie miał niezłą defensywę, stracili 33 bramki i pod tym względem byli na 8 miejscu w lidze. Widać więc, że na formację obronną raczej mogą liczyć. No i jeszcze trzeba dodać, że w zeszłym sezonie Górnik miał ogromne problemy ze strzelaniem bramek na wyjeździe, zdobyli tylko 3 gole, więc wynik beznadziejny. Wiele się w Górniku nie zmieniło więc myślę, że i w tym sezonie mogą mieć podobne kłopoty. Tak więc już kończąc sądzę, że under 2.5 jest typem wartym zagrania, np po kursie 1.65 w bwinie.
 
macius 0

macius

Użytkownik
Zależy, co rozumiemy przez wzmocnienie defensywy. Bo kupno nowych piłkarzy to jedno, a współpraca i zrozumienie na boisku drugie. Podobnie z kiepską formą Górnika na wyjazdach - może ten stan trwać nadal, ale może właśnie dziś nastąpić przełamanie. I myślę, że jeśli miałoby ono nastąpić, to właśnie w takim (dość jednak prestiżowym) meczu z Wisłą Płock, a nie na przykład w spotkaniu z Dolcanem, czy Sandecją.
Dużo loterii jest według mnie w typowaniu w tym meczu czegokolwiek, od zwycięzcy po ilość bramek.
Jeśli już ktoś by mnie zmuszał do podania jakiegoś typu, wybrałbym: więcej goli w drugiej połowie (kurs około 2,00 w zależności od bukmachera). Bo wygrać na pewno będą chcieli jedni i drudzy. A im bliżej końca, tym bardziej mogą ryzykować, żeby ten cel osiągnąć.
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Druga kolejka I ligi przyniosła nam dosyć ciekawe wyniki. W 1 spotkaniu GKS Katowice dosyć niespodziewanie wygrał ze Zniczem Pruszków 2-0. Dziwi to troszkę gdy spojrzymy na stosunkowo średni skład Katowiczan. Ale dobrze młodość niech zwycięża. Kolejne mecz Dolcan kontra ŁKS i bezbarwne 0-0. Flota Świnoujście po niezłym meczy wygrywa aż 3-0 z beniaminkiem z Nowego Sącza. Trzeba przyznać, że Flota bardzo dobrze zaczęła ten sezon. Zobaczymy jak to dalej się potoczy. Kolejne spotkanie i przygotowujący się raczej do rozgrywek 2 ligowych Motor Lublin planowo został rozbity na własnym obiekcie 1-4 z Wartą Poznań. Według mnie Poznianiacy będą czarnym koniem tych rozgrywek. I sporo zamieszają na koniec. Następny mecz i sporego kalibru niespodzianka, gdyż 100% faworyt Podbeskidzie ledwie remisuje 1-1 z beniaminkiem z Kluczborka. Dalszy mecz to spotkanie w mojej Stalowej Woli. Niestety Stalówka przegrała mecz którego nie powinna przegrać. fatalnie dobrana przez trenera Cecherza taktyka i skład osobowy spowodował, że trzeba było przegrać 0-1. Tak jak było do przewidzenia był to mecz walki. Strzałów celnych na bramkę jedną i drugą jak na lekarstwo. Stalówka ultra defensywnie nastawiona z jednym Ukraińcem knypkiem, który nie wiedział co ma robić za bardzo na boisku. Bezsensowny faul kolejnego Ukraińca, podchodzi Robak i Bramkarz Stali puszcza strasznego szmatławca. I w sumie o tym meczu można tyle powiedzieć. Odbył się, był strasznie nudny typowo piknikowy 3 ligowy poziom z obydwu stron. Choć gdyby zawodnik Stali wykorzystał w 1 połowie sytuację sam na sam to gospodarze by tego nie przegrali. Ale cóż gdy ma się takich napastników to trudno coś ugrać. Kolejny mecz i zwycięstwo Stilonu Gorzów 1-0 na Pogonią Szczecin. Gorzowianie podobnie jak Flota ładnie weszli w ten sezon. Przedostatni mecz i planowe zwycięstwo Kszo Ostrowiec Św. nad Górnikiem Łęczna 2-0. trzeba przyznać, że beniaminek z Ostrowca gra fajną piłkę. W 1 kolejce w Zabrzu również dzielnie stawiał się w 1 połowie. Ostrowczanie mogą też sprawić psikusa faworytom tej ligi. Dziś mecz Wisły Płock z Górnikiem Zabrze. Coś mi się wydaje, że padnie tu x. Pzdr
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Bardzo dobry mecz wczoraj został rozegrany w Płocku. Górnik wygrał zasłużenie, ale gdyby gospodarze byli skuteczniejsi mogli zdobyć co najmniej punkt w tym meczu. W pierwszej połowie Górnik po pięknej bramce Pitrego objął prowadzenie. Druga połowa była jednak dużo bardziej ciekawsza. Górnik w drugiej połowie zagrał dwie dobre akcje. Pierwsza z nich zakończyła się bramką Szczota, po pięknym wyjściu z kontra i asyście Magiery. Druga kontra, to akcja Szczota, który swoim dośrodkowanie obsłużył Pitrego, a ten szczupakiem mógł wpakować piłkę do bramki, jednak na posterunku był bramkarz Wisły. Trzeba jednak oddać gospodarzom, iż od 65 minuty spotkania, to oni zdecydowanie dominowali w tym spoktaniu. Jednak nie wykorzystane sytuację się zemściły,golem Szczota. Dzięki karnemu podytkowanemu dla Wisły w końcówce mieliśmy emocje. Płock jednak nie potrafił wykorzystać swoich szans na doprowadzenie do remisu, a był chyba najbliższy po strzałe Masłowskiego ... Górnik zainkasował cenne punkty, a Szczot udowodnił, iż jest wg mnie najbardziej wartościowym graczem 1 ligi ... Warto, odmotować też dobrą, grę Magiery w defensywie, który kasował wszystkie akcje Płocka, a w dodatku zaliczył asystę ... Minus przy nazwisku Madejskiego, który znów pokazał, że nadal ma zaciąg do gry pod siebie, a także za skuteczność ekipy z Płocka ...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ocencie sami czy był to szmatławiec jak napisał Damian czy piękna strzał Robaka, moim zdaniem piękny strzał Robaka

http://www.youtube.com/watch?v=-1rEaSRXmhw

Aha c do meczu w Płocku, to dwa słowa bo byłem. Wisła miała dobre pierwsze 10 minut, później Górnik grał poukładaną piłkę i zaslużenie prowadził do przerwy 1:0, druga połowa to ogólnie desperackie, nieprzemyślane ataki Nafciarzy sporo ożywienia wprowadzili Wyszogrodzki i Masłowiski w ekipie płockiej, jednak Górnik rozegrał świetną kontrę i Szczot strzelił bramkę a czy on jest najbardziej wartościowym zawodnikiem 1 ligi? hmm chyba się jednak z tym stwierdzeniem nie zgodzę.


1,7 na Widzew w Derbach, tak popatrzyłem na skład ŁKS i tak Mordzakowski,Ostalczyk,Świątek oraz junior Salski w pierwszym składzie w Ząbkach. Jeśli ŁKS wyjdzie w podobnym składzie jak w Ząbkach to będzie jedna z największych pomyłek buków chyba w tym sezonie. Dla mnie 1 pewna! Widzew po dwóch wyjazdach wraca na swój stadion napewno wypełniony do ostatniego miejsca. Aha pragnę zaznaczyć że mój typ tym razem wogóle nie rozpatruje pod względem sympatii klubowej...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Widzew powinien lajtowo wygrać ten mecz - typuje 2:0. Jeśli zagrają tak jak z Dolcanem to przegrają w 100%. Ja skuszę się grać ten mecz nawet z handicapem. ŁKS mnie nie przekonuje słusznie nie dostali licencji bo na to nie zasłużyli. Widzew jest według mnie lepiej zbudowaną drużyna zarówno na papierze i na boisku.
Co do meczu w Płocku to według mnie było to bardzo dobre widowisko. To co Dariusz Kubicki zrobił z tą drużyną to nie da się porównać do poprzednich lat. Od chwili po spadku Wisły nigdy nie grała tak dobrze. Co prawda to dopiero 2 kolejka i są jeszcze rzeczy do dopracowania to postępy i tak są ogromne. Jak dla mnie to był mecz kolejki bez wątpienia ;)
Zobaczymy jak Nafciarze spiszą się na Łęcznej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom