>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I Liga - Dyskusja, Newsy, Zakłady Długoterminowe, Typy w sezonie 2021/2022

Status
Zamknięty.
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Chrobry Głogów - Skra Częstochowa
Typ:
over 10,5 RR @ 2.40 fuksiarz
Skra Częstochowa over 4,5 RR @ 2.20 betclic


Analiza:
Obie drużyny mają problem ze stadionami, Skra Częstochowa nie ma licencji na grę na swoim stadionie, a w Głogowie praca nad podgrzewaną murawą. "Nietypowa godzina spotkania spowodowana jest pracami remontowymi na głównej płycie stadionu w Głogowie, przez co rozegrane zostanie ono na tzw. „płycie numer dwa”, a więc boisku bocznym." ~ https://ks-skra.pl/. Chrobry jest solidnym średniakiem I ligi i regularnie punktujący. Może w tym sezonie będą aspiracje na awans. Według bukmacherów są faworytem spotkania, jeżeli chcą liczyć się w czołówce ligi to mecze z beniaminkami muszą wygrywać. Skra natomiast gra kolejny mecz na wyjeździe, póki co uzbierała 5 punktów, ale patrząc na statystyki ich meczów oraz na stracone bramki to uważam, że ich gra nie wygląda aż tak źle. Ja zwróciłem uwagę na statystyki rożnych tej ekipy. Średnia 4,5 RR/mecz i w 4/6 meczach pojawił się over 10,5 RR. Skra jak na beniaminka ma dobre statystyki rożnych, ale też wiele rożnych daje nabić przeciwnikowi. Dziś spotkanie z Chrobrym, który wydaje mi się, że jest w zasięgu ekipy z Częstochowy. Zapowiada się wyrównane spotkanie z małą przewagą dla gospodarzy. Chrobry zagra pierwsze spotkanie u siebie i na pewno będą chcieli zapunktować. Szkoda, że grają na bocznym boisku i bez udziału publiczności.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +172
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Chrobry Głogów - Skra Częstochowa
Typ: Under 2.5 @1,68 ✅ (0:1)
UNIBET

Pierwszy mecz 8. kolejki pierwszej ligi wypadł nam w piątek o nietypowej porze bo o godzinie 15 w Głogowie na bocznym boisku Chrobrego. Faworytem tego meczu wg bukmacherów podopieczni trenera Djurdjevicia. Chrobry ma dwa razy więcej punktów niż Skra a co za tym idzie miejsce w TOP6 a Skra tuż nad strefa spadkową. Ja jednak na gospodarzy nie zagram bo podoba mi się styl Czestochowian na wyjazdach, parokrotnie pisałem, że niejeden pretendent punkty ze Skra straci i długo czekać nie trzeba było bo Skra zremisowała 1:1 w Legnicy, wygrała w Rzeszowie a w Łodzi strzeliła dwa gole ŁKSowi. Czy tak będzie dzisiaj? Możliwe, ale ja wolę pójść w zakład, że nie zobaczymy zbyt wielu goli. Chrobry nie zagra na głównej płycie i to moim zdaniem też nie będzie ich atut, Chrobry mało goli traci bo w 6. spotkaniach dali się pokonać zaledwie czterokrotnie, a z drugiej strony Skra z takim samym wynikiem ale z przodu.
Do składu Chrobrego wraca Ilkow-Golab.

W meczach Skry tylko raz w tym sezonie padł wynik overowy, zaś w meczach Chrobrego dwukrotnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +178
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Widzew Łódź - GKS Katowice
Typ: Widzew & over 1.5 @2,07 ✅ (3:1)
UNIBET

Wielkie swieto zapowiada się dzisiaj w Łodzi, komplet publiczności po jednej jak i drugiej stronie barykady, piątek, godzina 20:30, piękna pogoda, tylko pozazdrościć.
Widzew niespodziewanie drugi w tabeli, komplet zwycięstw u siebie w swojej twierdzy, GieKSa dwa mecze wyjazdowe i okrągłe zero punktów i 0:5 w bramkach.
Widzew więc sporym faworytem, ale kursy mocno zaniżone więc próbuje dobrać do tego over 1.5 bramki. Sam Widzew w każdym z meczy domowych aplikował przyjezdnym minimum dwa gole.
Widzew z trzema obrońcami wygląda bardzo dobrze, trener Niedzwiedz czeka jedynie na Tetteha, reszta graczy gotowa do gry. Beniaminek z Katowic rozegrał ostatnio sparing z Banikiem i przegrał 0:2. Rafał Górak musi poukładać te klocki, ale póki co jedynie mecze domowe jakos wyglądają.

Trudno dzisiaj spodziewać się innego wyniku niż wygrana Widzewa. Kwestia moim zdaniem jakich rozmiarów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +540
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Podbeskidzie Bielsko Biała - Korona Kielce
Typ: PBB @2,08 ⛔ (2:3)
UNIBET

Jutro jak pierwsi na boisko wybiegną zawodnicy Podbeskidzia i Korony bo już oc12:40. Ciekawe mecze w tej serii gier, taki również pod Klimczokiem, czwarte PBB podejmować będzie lidera z Kielc.
Faworytem wśród bukmacherów gospodarze, bowiem PBB rozkręca sie z meczu na mecz a Korona slabnie, stwarza sobie mało okazji strzelckich, a do tej pory podopiecznym trenera Nowaka dopisywało sporo szczęścia. Dodatkowo Korona przyjezdza bez Kiełba, Gąsiora i Malarczyka - podpory defensywy kielczan.
Ja się zgadzam z tym, że to Podbeskidzie przed własną publicznością sprawi, że Korona przegra swój pierwszy w sezonie.

Wszystkie kursy co powyżej podwojenia na gospodarzy moim zdaniem do gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Miedź Legnica - ŁKS Łódź
Typ: ŁKS over 5.5 RR @2,47 ⛔ (2 RR)
1XBET

Dzisiaj na szybko, ładna sobota, nie ma co marnować czasu na internet, ale pierwsza liga nie wybiera więc coś ode mnie.
Ależ ruscy zaszaleli z kursem na owy zakład, u naszego żółtego ziemniaka kurs 2,07 na ten sam bet. Mniejsza o to, dlaczego tak? ŁKS ma najwięcej wykonanych rzutów różnych w lidze, a najwięcej nabija ich właśnie w meczach wyjazdowych. Średnia na wyjazdach to bagatela 8.25 cornera na mecz!
Jak to wyglądało w poszczególnych meczach:
  • Stomil (8 RR)
  • Korona (13 RR)
  • Puszcza (7 RR)
  • Tychy (7 RR)
Dzisiaj łodzian czeka trudny mecz, jeśli będzie trzeba gonić wynik to będzie dużo RR, a jeśli nie to i tak ŁKS jest w stanie spokojnie nabić te 6 cornerów.

PS. Za linie 4.5 płacą @1,75 :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
pierwsze zwyćięstwo stomilu czy to jest możliwe według mnie reska to idealny mecz na przełamanie :) kurs cudowny 3.70
 
Otrzymane punkty reputacji: +101
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Też przyglądam się temu wydarzeniu. zakładam, że będzie ostra jadka. :D
jednak słabo widzę wygraną stomilu. jak ostatecznie zdecyduje się na grę to po ogłoszeniu składów w kierunku Rzeszowian.
 
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz
Typ: under 9.5 RR @2,05 ⛔ (7:4 RR)
UNIBET

Odrabiamy zaległości w pierwszej lidze, dlatego od dzisiaj do końca tygodnia nie będzie dnia bez meczów na zapleczu EX.
Dzisiaj w Niepołomicach Puszcza która zajmuje 13. miejsce podejmować będzie Saczersów którzy są na 10. miejscu ale mają jeden mecz mniej o dzisiejszego rywala. Jeśli chodzi o typowanie 1x2 to poczekam na wiadomości kadrowe, może później się podejmę typowania kto wygra, na ten moment mam pograny w/w typ.

Zobaczymy jak pod względem rzutów różnych wygląda Puszcza u siebie:
  • Miedź Legnica (3 RR)
  • ŁKS Łódź (4 RR)
Tylko dwa mecze u siebie i 7 cornerów co daje średnia 3.50 cornera na mecz.

Jak sobie radzi Sandecja która wszystkie dotychczasowe mecze rozegrała na wyjazdach:
  • GKS Jastrzębie (2 RR)
  • GKS Tychy (2 RR)
  • GKS Katowice (3 RR)
  • Odra Opole (8 RR)
  • Górnik Polkowice (1 RR)
  • Widzew Łódź (2 RR)
Średnia 3,00 cornery na mecz ale proszę zwrócić uwagę, że w meczu w Opolu nabili 8 RR i to podbiło znacznie średnia bo byłoby jeszcze gorzej.

Dobry kurs w UNI bo np Fortuna płaci za ten sam zakład 1,93
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz
Typ: BTTS @1.76 ( 1-2 )
Puszcze ponad 5.5 RR @ 2.41 (7 RR )
Ponad 3.5 ŻK w meczu @ 1.3 ( 5 ŻK )
Bonus bez podatku @ 1.14

AKO @6.29 za 400j


Więc dziś spodziewam się raczej otwartego meczu ponieważ obie drużyny raczej zagrają bardziej o pełną pulę niż asekuracyjnie.Puszcza zanotowała ostatnio drugi komplet punktów w tym sezonie, Sandecja za to pewnie ograła Jastrzębie.Dlaczego tak ryzykownie z RR Puszczy?Ostatnio jak zagrali z rywalem,który dał im więcej pola nabili ich aż 10!U siebie do tej pory mierzyli się z drużynami , które zdecydowanie więcej utrzymują się przy piłce i pozostawiają mniej miejsca na to.Moim zdaniem kurs 2.41 wart ryzyka bo rywal dziś średni i moim zdaniem to Puszcza częściej powinna dominować-mecz u siebie, ostatnio kpl pkt napewno podbudował morale.BTTS ze względu,że widzę tutaj w miarę otwarty mecz i po prostu sądzę,że wynik zakręci się koło remisu ,raczej bramkowego.Aby skorzystać z promocji Fortuny i zagrać bez podatku dorzuciłem takie minimum socjalne,że te 4 żółte kartki zobaczymy.


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +577
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
GKS Katowice - Arka Gdynia
Arka nie przegra @ 1.34 (2-4)
Arka powyżej 5.5 RR (8 RR)


+

Gks Tychy- Chrobry Głogów
Gks Tychy win @ 2.06 (1-0)

Bonus bez podatku 1.14

AKO: 5.38 za 480j ✅

Wczoraj szczęście dopisało.Arka średnia RR na mecz to 9.2.Forma nie dokońca stabilna ale strzały,sytuacje co za tym idzie RR są.Stawiam,że nie inaczej będzie dziś i wybrałem bezpieczniejszy wariant bo też rozważałem ponad 6.5 RR po kursie 2.37.Uważam,że bet też warty zagrania.Ja dziś jednak postaram się o ten jeden bezpieczniej tym bardziej,że dokładam wygraną Tyszan.Co tu dużo gadać-dla mnie te bety po prostu mają racje bytu po tych kursach, a minimum socjalnym dziś jest wywiezienie jakichkolwiek punktów przez Arkę z Katowic.Staram się kombinować i tak konstruować aby grać z bonusem i niwelować podatek.Czasem jest to złe bo te mecze na tzw dokładkę psują podstawowe typy ale sądzę,że dziś warto zaryzykować.Pozdrawiam


God dammit,rzutem na taśme ale siedzi :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +382
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Na wstępie nie sposób nie wspomnieć o wczorajszych jak i dzisiejszych typach kolegi amator7 amator7 🔥 Oby tak dalej kolego, powodzenia!

Resovia Rzeszów - Miedź Legnica
Typ: Resovia over 5.5 RR @2,60
1XBET

Nie ma jeszcze kursów u naszych bukmacherów, ale ten wystawiony przez ruskich w zupełności mnie zadowala.
Resovia w tym sezonie ze średnia 7,00 cornera na mecz. Ale, dużo lepiej wygląda to w meczach domowych gdzie ta średnia to 8.75 przy 4 meczach domowych
  • Korona (8 RR)
  • Puszcza (10 RR)
  • Skra (9 RR)
  • GKS Tychy (8 RR)
Tak więc 6 cornerów przy kursie 2,60 nie mogę przejść obojętnie. Oczywiście są także niższe linie do grania i np 4.5 po 1,77 do jakiegoś dubla dla mnie rewelacja.
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Na wstępie nie sposób nie wspomnieć o wczorajszych jak i dzisiejszych typach kolegi amator7 amator7 🔥 Oby tak dalej kolego, powodzenia!

Resovia Rzeszów - Miedź Legnica
Typ: Resovia over 5.5 RR @2,60
1XBET

Nie ma jeszcze kursów u naszych bukmacherów, ale ten wystawiony przez ruskich w zupełności mnie zadowala.
Resovia w tym sezonie ze średnia 7,00 cornera na mecz. Ale, dużo lepiej wygląda to w meczach domowych gdzie ta średnia to 8.75 przy 4 meczach domowych
  • Korona (8 RR)
  • Puszcza (10 RR)
  • Skra (9 RR)
  • GKS Tychy (8 RR)
Tak więc 6 cornerów przy kursie 2,60 nie mogę przejść obojętnie. Oczywiście są także niższe linie do grania i np 4.5 po 1,77 do jakiegoś dubla dla mnie rewelacja.
Ooo podpisuje się pod tym. Nawet nie czytałem Twojego wpisu, a juz postawiłem. Tylko, że bardziej pomyślałem o over 10,5 RR @ 2.43 w Unibet. Dlatego moge tylko zgodzić się z powyższym wpisem i dopisać, że Resovia dużo nabija rożnych ale też dużo pozwala nabić. Jej mecze są szalone tzn. bardziej otwarte, szarpane itd. Mimo, że Miedź nie nabija wiele rogów bo średnio mniej więcej wychodzi 4 RR/mecz to dziś z Resovią nie powinni mieć aż tak wielu problemów. Ostatnia drużyna Stomil Olsztyn nabiła 6 RR w ostatnim mecz z Rzeszowem, więc liczę że Miedź zrobi też swoje.

Podsumowując:
over 10,5 RR @ 2.43 Unibet
Resovia over 5,5 RR @ 2.55 Fuksiarz
 
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Na początku dziękuje za tak pozytywny feedback z Waszej strony . Będę starał się odtąd więcej udzielać i zamieszczać swoje typy- zauważyłem że, pozytywnie to działa również na moją samodyscyplinę. Nie zawszę mam dużo na pisanie tutaj , np. dziś dlatego pozwolę sobie wkleić linka do mojego kuponu przez co zaoszczędzę trochę czasu na edycję posta ;)

Pierwszy mecz na reszta rozliczona po kursie 1.


https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDExMjYwNTA4NTAwMDofFqaEDM-l0fddpwk=&source=SB


Kilka słów o meczach. Zgadzam się z kolegami wyżej ,że po takim kursie żal nie zagrać rożnych Resovi. Fortuna proponuję na ten bet sporo niższy kurs, stąd sporo zastanawiałem się czy nadal warto.Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw - zaryzykuję.Tylko Fortuna daje możliwość łączenia zdarzeń w jednym meczy, jest opcja ominąć podatek przy 3 zdarzeniach ako no i nie wymaga bawienia się z portfelami, przelewami, wypłatami etc jeśli chodzi o zagranicznych bukmacherów . Do brzegu... Jastrzębie jak i Zagłębie w moim odczuciu o pokazały mały kryminał w swoich ostatnich meczach. Mimo to większą szansę daję gospodarzom-mniej wpadek, stabilniejsza forma, atut swojego boiska.Do tego gram,że Miedź nie przegra.Większy potencjał,stabilność."Wpadka" z mocnym ŁKS'em to żadna ujma.Za to Resovia dla mnie nie równa, sporo szczęścia mieli ale te rożne nabijają ;) Próbujemy
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko Biała
Typ: REMIS @3,50 ⛔ (1:2)
Fortuna

Już o 12:40 przy Al.Unii 2 w Łodzi wybiegną jedenastki Łódzkiego Klubu Sportowego i Podbeskidzia. Bardzo wyrowany mecz, w który wielce prawdopodobny jest podział punktów. ŁKS na miejscu 4 z 14 punktami, TSP na miejscu 8 ale tylko dwa punkty mniej. Stadion w Łodzi to jest jest w tym sezonie twierdza gospodarzy, wręcz przeciwnie ŁKS lepiej radzi sobie w meczach wyjazdowych, u siebie ŁKS już stracił punkty z mocno przeciętnymi drużynami, 2:2 z Jastrzębiem a Resovia wygrala tutaj aż 3:0. Podbeskidzie jeszcze w delegacji nie przegrało. Podbeskidzie jeszcze w Łodzi nie wygralo, ale w 8 spotkaniach 4x remisowali.

Przez bukmacherów faworyzowany jest ŁKS, ale nie jestem przekonany, że łodzianie to wygrają, wysoki kurs na remis i parę złotówek na to postawiłem, chociażby dlatego, że w Łodzi szpital, niby do treningów wrocil już Dąbrowski, Dominguez, Bąkowicz ale wątpię byśmy któregoś z nich dzisiaj zobaczyli na placu, Ricardinho niby był już na ławce w ostatnim meczu ale on na ten moment nadaje się na jakieś ogony, wykluczony jest występ Bartka Szeligi który w ostatnim meczu zszedł z kontuzja, a pod znakiem zapytania stoi występ Javi Moreno. Nie wygląda to dobrze. Celuje dzisiaj w X.

edit: szpital w ŁKSie się powiększa, dzisiaj z placu przedwcześnie zszedł najlepszy piłkarz - Pirulo. Będziemy obserwować co będzie działo sie dalej. Szkoda, że nie wszedłem w X2 zawiast remisu, ale wydawało mi się, że mimo wszystko TSP kompletu nie wywiezie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDExMjYxNDEyNTMwMDp2eswcndwp4srBLUw=&source=SB

[/ICONMINUS]

Na samym początku zaznaczę, że to ryzykowny typ ale kurs wyszedł fajny na to wszystko i szkoda mi było nie zaryzykować. O ile Korona dziś wygra , to typuję ,że Sandecja dołoży bramkę. Oglądałem ich dwa ostatnie mecze i wyglądało to przyzwoicie. Fakt, że Puszcza i Gks Jastrzębie do mocarzy nie należą ale Sandecja te bramki strzela regularnie. Podsumowując Koronę stać na to by dziś wygrać u siebie i odskoczyć znów w tabeli a Sandecję na to aby ukąsić .Kartki i rożne po niskiej linii oporu bo według mojego scenariusza cięższy mecz się szykuje dla lidera więc liczę na pokrycie rożnych, co do kartek to obie drużyny raczej zbierają .Z tego wszystkiego wychodzi wysoki kurs i ryzykuję.
 
Ostatnia edycja:
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Widzew Łódź - Skra Częstochowa
Poniżej 2.5 @1.7

Górnik Polkowice - GKS Tychy
x2 @1.41

Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk
x2 @1.35

Gra bez podatku 1.14
Ako @3.69 za 700j Fortuna

Startujemy z 1 liga, zapowiada się sporo spotkań wartych zagrania. Co do pierwszego meczu-kolega

tenis_de_mesa tenis_de_mesa wspominał już kiedyś o Skrze, że spodziewa się napsucia krwi wielu wyżej notowanym rywalom. To się sprawdza.Za mniejszą stawkę próbuję ustrzelić remis w Łodzi bo po @4.55 to żal nie zaryzykować. Ciężki mecz dla Widzewa-moim zdaniem jeżeli w ogóle wygrają to w pocie czoła. Tychy i Gdańsk dla mnie faworyci na co zresztą kursy wskazują ale uważam, że akceptowalne do gry i mojej taktyki
 
Ostatnia edycja:
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
Arka Gdynia - Puszcza Niepołomice
1 drużyna l. rożnych + 7,5 @ 2.32. Fortuna

Arka Gdynia to jedna z bardziej pechowych drużyn w tym sezonie 1. Ligi. Grają ciągle ofensywnie, sytuacje są, a do sieci wpada mało. Nie mniej jednak styl gry pociąga za sobą mnóstwo kornerów. W każdym meczu u siebie w tym sezonie ta linia została pokryta (z Chrobrym aż 15 rożnych!).

Dodatkowo po ostatnim widowisku jakie zafundowali swoim kibicom w meczu ze Skrą myślę, że dzisiaj napór na rywala będzie zwiększony. Mówi się, że dziś stawką meczu jest posada trenera. Druga sprawa to na ile zależy piłkarzom na jego posadzie, ale tak czy siak różnych będzie sporo. Polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom