>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Liga - Dyskusja, Newsy, Zakłady Długoterminowe, Typy w sezonie 2021/2022

Status
Zamknięty.
P 0

pavlinho

Gość
Widzew Łódź - ŁKS Łódź # czerwona kartka # 3.80 # betfan

Fortuna i Forbet mają ten zakład po kursie 2.80. Tutaj mamy aż o 1.00 wyższy. Spodziewałem się raczej okolic 2.3 więc po takim kursie żal nie spróbować. Sędzią spotkania Szymon Marciniak więc bardzo prawdopodobny karny lub czerwona. Ja wybieram czerwoną z powodu temperatury spotkania i całej otoczki. W poprzednim sezonie w jednym meczu było czerwo, w drugim nie. Większej filozofii tu nie ma, derby to derby i ryzyko czerwonej rośnie.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Górnik - Korona 2:2 (6-3 RR)
powyżej 10,5 RR, @1,90 Fuksiarz
powyżej 11,5 RR, @2,44 Betfan
powyżej 12,5 RR, @3,20 Fortuna


W tygodniu jak zobaczyłem kurs na Koronę to wydawało mi się, że to mega promocja w starciu z ostatnią drużyną, ale Korona ostatnio również nie zachwyca, a często takie teoretycznie łatwe do wytypowania spotkania kończą się niespodzianką, dlatego postanowiłem pójść w stronę rzutów rożnych, statystyki obu ekip wyglądają przyzwoicie. Górnik u siebie wykonuje średnio 7 rożnych na mecz, a ogólnie w spotkaniach w Polkowicach pada średnio 11,73 RR/mecz, goście wykonują tam średnio 4,73 cornerów, natomiast sama Korona w delegacjach ma rożne na poziomie 4,4. Przyznam, że wstępnie myślałem o rożnych samej Korony, ale po sprawdzeniu statystyk postanowiłem jednak pójść w stronę ogólnej liczby rzutów rożnych.
 
Ostatnia edycja:
kefas85 4,5K

kefas85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Arka Gdynia – Resovia Rzeszów
Typ: Arka over 2.5 gola
Kurs: 2,81
Bukmacher: Fortuna

Arka potrzebuje jednego, impulsu. Trener Marzec odszedł, na jego miejsce przyszedł trener Tarasiewicz. Dość zaskakujący ruch ze strony panów Kołakowskich, ponieważ pan Ryszard był od półtora roku bez pracy i raczej nie był brany pod uwagę przy ewentualnych spekulacjach. Kadencja poprzedniego trenera można określić jednym słowem - bezpłciowa. Uważam, że Arka ma dobra drużynę od dłuższego czasu, Adamczyk, Czubak czy nawet Rosołek to zawodnicy, których w Gdyni nie było od momentu spadku. Problem leży w głowach. Ostatni mecz z ŁKS pokazał prawdziwą niemoc Arkowców i odnosiłem wrażenie jakby grali pod zmianę trenera. Potrzebujemy trenera z charakterem i chyba taki się nam trafił. Na dowód tego opowiem Wam jedną ciekawą anegdotę. Rok 2009 mecz Arka - Śląsk, Arka walczy o awans i do przerwy przegrywa 0:2. Na ławce trenerskiej przyjezdnych bohater opowieści, Ryszard Tarasiewicz. Na trybunach nie było spokojnie i kibice ubliżali zarówno gościom jak i swoim (zasłużenie zresztą). W pewnym momencie spotkania było tak gorąco, że trener przyjezdnych został wysłany na trybuny. Towarzystwo pana Rysia nie spodobała się za bardzo kibicom z nadmorskiego miasta i doszło do przepychanek słownych, a nawet do rękoczynów. Po meczu trener pokazał jednak charakter i nie rozdmuchał całej sprawy. Oczywiście nie był pocieszony całą sytuacją, ale powiedział, że rozumie kibiców, bo sam był piłkarzem i czuje ich emocje. Nie doniósł również do delegata PZPN, iż została naruszona jego nietykalność cielesna. Arce za to zachowanie kibiców groziłyby poważne konsekwencje, co nie pomogłoby w utrzymaniu. Za co zyskał szacunek miejscowych i dobra flaszkę 😉
Teraz trochę argumentów meczowych:
  • Goście bez filaru obrony ukaranego czerwona kartką (Aleksander Komor 13/3)
  • Wątpliwy udział Radosława Adamskeigo 12/0, którego zabrakło w poprzednim meczu
  • Goście mają 2 dni mniej na regeneracje od gospodarzy + 700 km autokarem do przejechania
  • Pogoda w Gdyni optymalna do gry
Dzisiaj Arka będzie jak Zieliński, coś przeskoczy w głowach i rozjedziemy gości, odważnie, ale kurs warty. Jeżeli wykorzystamy polowe z okazji stworzonych w meczu z ŁKS to bet będzie pokryty w pierwszej połowie.

Powodzenia TAG
 
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Arka- Podbeskidzie 1 @1.96
Odra- ŁKS x2 @1.26
Katowice- Korona Kielce 1x @1.64
Bonus bez podatku 1.14 Fortuna

Ako 4.98 stawka 5/10

W dwóch pierwszych meczach gram na faworytów, moim zdaniem obaj powinni wygrać, kursy do gry.Łks z podpórką wydaję się dość bezpiecznym zakładem, drużyna powoli powoli się rozkręca mimo zgrzytów i wpadek jak z Górnikiem.Ogólnie ŁKS lepiej sobie radzi z drużynami z topu niż ze średniakami ale na boga przegrać z ogórkami z Odry :D? Oglądałem Odrę na żywo w Kielcach ostatnio i to naprawdę licho wyglądało i mimo iż w domu do tej pory notują świetne wyniki to stawiam, że mamy duże szanse na stratę pkt u siebie dziś. Arka w skrócie jest potencjał , brakuje często skuteczności wykończenia. Po drugiej stronie szalone Podbeskidzie które Arkowcy powinni wypunktować. Korona plaga kontuzji po prostu , cieżej im się również gra z dołem tabeli ostatnio.Z Odrą wygrali ale już zwracałem wcześniej uwagę na klasę przeciwnika.Co do składu ponoć nie ma jeszcze pewności odnośnie Adama Frączczaka, Sierpiny i Błanika. Nie zagra Koj, Szymusik , Malarczyk nie wiadomo, Oliweira napewno i kilku innych.So tego Gieksa u siebie groźna, szybkie kontrataki , Szwedzik ma zazwyczaj dużo sytuacji nie wykorzystanych , stałe fargmenty gry też groźne. Uważam, że Korona tego meczu nie wygra a widzę sporę szansę , że może polec
Post automatycznie złączony:

Tak na sucho jeszcze uważam, że warto pomyśleć nad linią over 3.5 RR Podbeskidzia , over 1.5 ŻK Podbeskidzia i ogólnie bramek w tym meczu. Kursy nie wysokie do jakiejś kombinacji
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Sandecja Nowy Sącz vs Skra Częstochowa: 1
@2.40 BOOST BETFAN⛔


Nie jestem człowiekiem, który namiętnie ogląda polskie podwórka, ale szczerze zainteresował mnie ten kurs na dzisiaj. Przede wszystkim obie ekipy mają problemy z rozgrywaniem meczów na własnych stadionach. Większość odbywały się na wyjazdach, a w roli gospodarzy grywali na obiektach przeciwników. Dzisiaj Sandecja wraca po raz pierwszy na ul. Kilińskiego i po pokonaniu faworyzowanej Arki chcą pójść za ciosem. Forma jest, motywacja i ambicja także. Beniaminek z Częstochowy notuje serię trzech wygranych, ale byli to rywale z dolnej części tabeli. Uważam, że dzisiaj nadejdzie prawdziwa weryfikacja Skry, ale czy dadzą radę? Po kursie 2.40 warto zaatakować drużynę, która prezentuje się moim zdaniem lepiej i dzisiaj czeka ich wielkie wydarzenie powrotu do Nowego Sącza.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Jeszcze parę słów i przemyśleń z mojej strony. Ja tutaj nie będę szukał zwycięstwa którejś z drużyn, bo jedni i drudzy grają w kratkę. Zauważyłem od jakiegoś czasu, że Sandecja to chyba najbardziej kartkująca drużyna w całej lidze , praktycznie w każdym meczu wyłapują od 3 do 5 ŻK , czasami również i czerwoną. Skra na tle Sandecji wypada troszkę lepiej, ale i dzisiaj przy ostrej grze gospodarzy również nie powinni zostać dłużni. Ja tu widzę po raz kolejny kartki, nie wiem , kto będzie arbitrem dzisiejszego starcia, o dziwo nie jest to podane, ale mimo tego ryzykuje i gram wysoką linię.

Over 5.5 kartek @2.60 Betfan
Czerwona kartka @4.000 Betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +482
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Ja dziś proponuję zwrócić uwagę na takie bety



Sandecja wygra i poniżej 3.5 bramki @2.61

Sandecja ponad 6.5 RR @2.62

lub Sandecja więcej RR @1.42 --> na papierze bardzo pewny zakład.

A co do kartek to jestem zdania odwrotnego niż kolega wyżej. Sandecja owszem dostaje sporo ale uważam ,że dziś ze Skrą nie zobaczymy dużo kartek.

Ja zagrałem wariacje ryzykownie i niebawem się przekonamy


Rożne siadły ale to dlatego, że wynik nie siadł ;) dopóki nie gonili wyniku to jednak do nabijania RR się nie nadają. A co wyniku to cóż ... Miałem taki plan zagrać dziś na remis bo ta 1 wydawała się wręcz za pewna, a jak wiemy nie rzadko w takich przypadkach jest niespodzianka. Kolejnym argumentem za tym był już kurs po dużych spadkach. Mimo wszystko postawiłem na bardzie racjonalne argumenty i podbiłem kurs poniżej 3.5 bramki. Tak czy siak i tak byłoby w kaczą , bo w wygraną Skry było mi bardzo trudno uwierzyć.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Sandecja - Widzew

Ponawiam typy z poprzedniej kolejki. Sandecja gra w kratkę, wrócili na własny teren i niespodziewanie ulegli Skrze Częstochowa. Dziś szansa na rehabilitacje, bo Widzew przechodzi lekki kryzys, bo po znakomitym początku sezonu nie wygrali w lidze od 4 spotkań, w tym zostali rozgromieni ostatnio przez Podbeskidzie. Kto wygra, jest sprawą otwartą, ale ponownie sądzę, że zobaczymy tutaj kartki, bo Sandecja jak i Widzew potrafią łapać kartki i nawet często zdarzają się tutaj czerwa. Sędzia Jarzebak, średnia ok 4 ŻK na mecz , ale poprzedni sezon solidnie kartkował na zapleczu Ekstraklasy, więc próbujemy po raz kolejny.

Over 5.5 ŻK @2.50 ForBet
Czerwona kartka @4.00 Forbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +915
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole

Konsekwentnie próbuje w kierunku kartek. Jeśli chodzi o Sandecję to wszystko opisane jest w poprzednim poście i jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłem. Jeśli chodzi o upomnienia w ostatnich 5 kolejkach (czerwone liczę podwójnie):

Sandecja: 4, 3, 3, 4, 3
Odra: 3, 2, 2, 1, 5

Trochę może niepokoić arbiter tego spotkania, Wojciech Krzton ze średnią 3 kartek na mecz. Ale próbuje mimo wszystko, bo Odra wygrywając zbliży się do Sandecji w tabeli i miejsc barażowych. Ostatnie spotkania między nimi to sporo kartek , mam nadzieję, że dziś będzie podobnie.

Over 4.5 kartek @1.60 Totalbet (CK podwójnie)
Over 5.5 kartek @2.30 Totalbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +207
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
ŁKS Łódź otrzymał zakaz rejestrowania nowych piłkarzy z strony FIFA, ponieważ nie spłacili długu serbskiemu zawodniku Dragoljub Srnic.
Jeśli ŁKS zapłaci to będzie mógł rejestrować graczy w zimowym oknie
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 2 ✅ wynik 0-1
@2,90 betfan @2,70 forbet

W Pruszkowie covid, w czwartek było już 8 pozytywnych a kolejni czekali na wyniki. Znicz odwołał nawet drugi z dzisiejszych sparingów bo nie mają ludzi do grania. Bełchatów solidny więc żal nie spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +373
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2022-02-20 o 13.02.57.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy oraz do podawania Typów popartych analizą.

Nie masz jeszcze konta u bukmachera Betfan?. To nic straconego, wejdź w link poniżej i zarejestruj się już dziś.
1000x200.png
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Miedź - Puszcza, Miedź, @1,48 3:1
Arka - Górnik, Arka, @1,43 2:0
AKO: 2,12
Unibet

Bet na Miedź siedział mi w głowie już od zakończenia poprzedniej kolejki, zagrałem go wczoraj wraz z typem na Zagłębie, tam kierunek był dobry, jednak brakło goli, więc ponawiam Miedź, wydaje mi się, że są głównym kandydatem do awansu, u siebie od porażki z ŁKS-em we wrześniu komplet zwycięstw, Puszcza w delegacji w kratkę 3z 1r 4p, liczę, że lider pokaże swoją moc i 3 punkty zostaną w Legnicy. Drugi mecz to Arka - Polkowice i tu ponownie idę w kierunku faworyta, Arka na bezpośredni awans już raczej bez szans, ale o baraże na pewno powalczy i tą drogą spróbuje wrócić do Ekstraklasy, Polkowice po roku raczej wrócą z powrotem do II ligi, Arka u siebie 6z 2r 2p, a Górnicy na wyjeździe jeszcze nie wygrali i ciężko oczekiwać, że dzisiaj wywiozą jakąś zdobycz z Gdyni.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1223
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice
Typ: ŁKS @1,80 ✅ (2:0)
efortuna

Ostatni gwizdek dla Łódzkiego Klubu Sportowego by włączyć się w walkę o awans do ekstraklasy, zespół z ogromnym potencjałem, szeroką kadrą, ktora w jesień prześladował pech kontuzji, na wiosnę sytuacja się poprawiła, ale na ten moment nie idzie to w parze z wynikami i grą prezentowaną przez najstarszy łódzki klub. Czekałem do momentu wyrzucenia z klubu trenera Kibu Vicuni, stało się to po sobotnim remisie (0:0) z Koroną Kielce. Schedę po hiszpańskim szkoleniowcu przejmuje drugi trener i dobrze znana postać w klubie Marcin Pogorzala, który mówi, że ma pomysł jak to klocki poskładać po swojemu, co pozmieniać, jak poukładać by przełożyło się to wszystko na punkty. ŁKS jest 9. miejscu, ale ma właśnie dzisiejszy mecz zaległy, w przypadku wygranej łodzianie zrównają się punktami z szóstym Podbeskidziem, tak więc wszystko w nogach piłkarzy trenera Pogorzaly. Wydaje się, że po dwóch wiosennych remisach dzisiejszy rywal jest idealny na przełamanie, Puszcza bowiem zajmuje 14. miejsce i nie jest to zespołu który posiada tak szeroką i wyrównana kadrę jak ich dzisiejsi rywale. Do składu łodzian wraca dzisiaj Oskar Koprowski, a reszta składu jest gotowa do gry. Tacy zawodnicy jak Pirulo, Dominguez czy Trabka zrobią różnicę i myślę, że dzisiaj łodzianie odbija sobie dwa remisy w poprzednich kolejkach i pewnie pokonaja zespół z Niepołomic.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1135
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn
Typ: X (handicap 0:1) @3,40 ⛔ (0:2)
Unibet

Dlaczego tak? Powiem Wam szczerze, nie rozumiem tych spadków kursowych na gospodarzy. Łodzianie, na razie nie wygladają najlepiej, nie ma swieżości po okresie przygotowawczym w Turcji, na poczatek remis w Jastrzebiu, pozniej bardzo nieudany mecz z Korona (0:0) po beznadziejnym widowisku, no i wygrana 2:0 z Puszcza, ale ten mecz rowniez nie nalezal do "milych dla oka". Bramki strzelil Nacho czyli obronca. Bez formy jest Pirulo, Dominquez czy Trabka, do tego nie zagra co by nie mowic najlepszy na boisku w ostatnich meczach weteran - Dąbrowski. Stomil oczywiście ma swoje problemy, głównie finansowe, ale wiosnę zaczęli od remisu w Kielcach (1:1), następnie ulegli Widzewowi (0:2). Moneta, Mikita czy Straus, to są doświadczeni ligowcy, Stomil tanio skóry nie sprzeda, łodzianie są faworytem, graja u siebie, przelamali sie wygrywajac z Puszczą, oraz fakt, ze graja o inne cele niz Stomil, ale kursy poniżej 1,60 są moim zdaniem mocno zaniżone. W grze łodzian jeszcze nie ma płynności, forma nie jest optymalna, dlatego wole delikatniej spróbować, że owszem ŁKS wygra, ale nie bedzie mial latwo. To bedzie wyszaprane zwyciestwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +572
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn
Typ: X (handicap 0:1) @3,40
Unibet

Dlaczego tak? Powiem Wam szczerze, nie rozumiem tych spadków kursowych na gospodarzy. Łodzianie, na razie nie wygladają najlepiej, nie ma swieżości po okresie przygotowawczym w Turcji, na poczatek remis w Jastrzebiu, pozniej bardzo nieudany mecz z Korona (0:0) po beznadziejnym widowisku, no i wygrana 2:0 z Puszcza, ale ten mecz rowniez nie nalezal do "milych dla oka". Bramki strzelil Nacho czyli obronca. Bez formy jest Pirulo, Dominquez czy Trabka, do tego nie zagra co by nie mowic najlepszy na boisku w ostatnich meczach weteran - Dąbrowski. Stomil oczywiście ma swoje problemy, głównie finansowe, ale wiosnę zaczęli od remisu w Kielcach (1:1), następnie ulegli Widzewowi (0:2). Moneta, Mikita czy Straus, to są doświadczeni ligowcy, Stomil tanio skóry nie sprzeda, łodzianie są faworytem, graja u siebie, przelamali sie wygrywajac z Puszczą, oraz fakt, ze graja o inne cele niz Stomil, ale kursy poniżej 1,60 są moim zdaniem mocno zaniżone. W grze łodzian jeszcze nie ma płynności, forma nie jest optymalna, dlatego wole delikatniej spróbować, że owszem ŁKS wygra, ale nie bedzie mial latwo. To bedzie wyszaprane zwyciestwo.
Zgadzam się w 100% z tym, że ten ŁKS jeszcze taki nie za mocny, w wygranym meczu z Puszczą bardzo dużo strat , niedokładnych podań , gra nie była płynna ale jakoś wcisneli te 2 bramki.Kurs na LKS zdecydowanie zbyt niski biorąc pod uwagę formę tego zespołu a Stomil potrafi zaskoczyć, skontrować szybko. Ja osobiście zagrałem na kuponie handi

Stomil + 1.5 @ 1.44 .

Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +465
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Korona - Resovia

Korona nie przegra i poniżej 2.5 @1.98 1xbet

lub 3.5 @1.56
Dwie drużyny mające problemy ze strzelaniem bramek ostatnio. Korona wyjątkowo bo jednak oczekiwania większe w Kielcach. Ciagle to samo czyli głosy o braku wykończenia, napastnika w Kielcach. Resovia uległa po karnym Puszczy i skromne zwycięstwo ze słabiutkim Jastrzębiem. Obstawiam 1x ale ,że kursy nie warte gry to próbuję połączyć z bramkami to najbardziej prawdopodobne wyniki według mnie to 0-0 , 1-0 lub 2-0.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Górnik Polkowice - Widzew
Widzew @ 2.00 Matchday Boost
Betfan

Widzew dzisiaj to bierze?. Tydzień temu wygrali bardzo ważny mecz w Olsztynie 0:2. Górnik przegrał dwie pierwsze spotkania rundy wiosennej i nie strzelił nawet gola. Dodam, że gospodarze grali z zespołami z czołówki tabeli Arka i Chrobry. Teraz przyjdzie im podejmować walcząc o awans Widzew. Martwi fakt, że Widzew czasami lubi płatać figle, ale moim zdaniem po takim kursie grzech nie spróbować.
Trener Janusz Niedźwiedź w trakcie niedzielnego spotkania nie będzie mógł skorzystać z wykartkowanych Dominika Kuna i Daniela Tanżyny
 
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Górnik Polkowice - Widzew Łódź

BTTS @ 1.85 1xbet

Jak pisał kolega wyżej Górnik dwa ostatnie spotkania przegrał ale... pierwszy na bardzo trudnym terenie w Głogowie i w Gdyni z Arką , która jest w gazie obecnie. Mimo to fajnie tam się bronił do czasu. Widzew bez swojego kapitana i Kuna. Nie przez przypadek kursy tak podskoczyły. Do tego dołóżmy jak Widzew spisywał się na wyjazdach- tych punktów spokojnie mogłoby być sporo mniej ( np w Kielcach , Niepołomicach )

To wszystko składa się na to , że Górnik powinien dziś ukłuć - oby Widzew też to zrobił :) . Alternatywnie spróbowałbym remis bo w mojej statystyce gdy gram BTTS'a to remis jest bardzo częstym wynikiem. Próbuję jednak teoretycznie bezpieczniej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom