>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Liga - Dyskusja, Newsy, Zakłady Długoterminowe, Typy w sezonie 2021/2022

Status
Zamknięty.
StaryKuba22 2,9K

StaryKuba22

Użytkownik
ŁKS Łódź - Skra Częstochowa
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: STS

Polecam ten typ zagrać bo zakładam, że im bliżej meczu to kursy polecą w dół. ŁKS Łódź w pierwszej kolejce zremisował na wyjeździe w Tychach i niby wynik jest dobry, ale chyba każdy czuje niedosyt. Oglądając skrót z tego spotkania widać było dominację gości, szkoda, że tylko jedna bramka padła bo była szansa na większą ilość. Oczywiście nie obyło się bez błędów po których GKS mógł nawet wygrać. Skra natomiast w pierwszym meczu przegrała w Kielcach 2:0, tracąc obie bramki na sam koniec I połowy. Mimo wszystko zaprezentowali się całkiem nieźle a straconych bramek dało się uniknąć. Po obejrzeniu tego co gospodarze tego spotkania zaprezentowali w Tychach jestem mocno zbudowany tym co zobaczyłem. Powiem szczerze, że każdy inny wynik niż mocna wygrana gospodarzy będzie dla mnie mocnym zaskoczeniem i jednocześnie rozczarowaniem zważywszy, że to mój team. Na tą chwilę nie wiadomo co ze zdrowiem strzelca bramki z piątkowego meczu, czyli Antonio Dominguezem gdyż zszedł z kontuzją. Jeśli nie będzie mógł zagrać to na jego miejsce prawdopodobnie wskoczy Mikel Rygaard, który po mocno przeciętnej rundzie jesiennej ma sporo do udowodnienia. Liczę, też na przełamanie Stipe Juricia, który co najmniej jedną bramkę powinien mieć na koncie.

Spróbuję jeszcze zagrać typ ŁKS (-1,5) ale jeszcze czekam na kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +183
tresorseba 4,9K

tresorseba

Użytkownik
Resovia Rzeszów -GKS Tychy

Typ: 2

Kurs 2,52 Fortuna

Dziś swój mecz rozegra GKS Tychy na Resovii i tego mecz nie przegra moim zdaniem.
Wiem że na Resovi gra się bardzo ciężko, stan murawy to ich atut bo ciężko tam grać piłkę kombinacyjną, kartoflisko robi swoje a Resovia potrafi z przyzwyczajenia bronić na swoim boisku.
Myślę że Tychy to wygrają ze względu na potencjał który posiada i po obejrzeniu ostatniego meczu wiem że mamy czym postraszyć.Tychy nie mogą sobie pozwolić na straty punktów na początku sezonu aby później nie gonić czołówki, dlatego drugi mecz musi być na 3 punkty. Dla mniej wierzących w moje analizy / sugestie proponuje podwójną szansę że wygrają do przerwy lub w meczu po kurski 1,9.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
900x450_MK.jpg

Przed nami piłkarski weekend, więc w Betclic rusza nowa promocja – „Misja kupon” (https://www.betclic.pl/promocja/misjakupon-ch8000)! Weź udział w akcji, klikając „DOŁĄCZ” znajdujące się pod grafiką na stronie promocji i zacznij obstawiać kupony AKO na piłkę nożną z minimum 5 zdarzeniami, kursem co najmniej 4.00 i stawką 20 zł lub wyższą. Jeśli trafisz jeden kupon spełniający warunki promocji, otrzymasz 40 zł w formie bonusu!

Promocja obowiązuje od 06.08. do 08.08., a bonusy zostaną wypłacone 10 sierpnia do godz. 17:00. Każdy klient może otrzymać maksymalnie 1 bonus.


Nie masz konta w Betclic, załóż je klikając w baner i zagraj swój pierwszy kupon całkowicie bez ryzyka z naszym kodem: FORUMVIP
980x100_fbk.jpg
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
ŁKS Łódź - Skra Częstochowa
Typ: ŁKS @1,40 ✅ (3:2)
Typ: ŁKS -1.5 (handicap) @2,12 ⛔ (3:2)
Typ: ŁKS -2.5 (handicap) @3,70 ⛔ (3:2)
1XBET

Mocno wchodzę w niedzielne starcie w Łodzi, nie ukrywam, że liczę na kanonade łodzian w tym meczu, w bardzo przekonywujace zwycięstwo nad beniaminkiem pierwszej ligi. ŁKS zaczął od remisu w Tychach, pechowego remisu bo zespołem podobieczni trenera Kibu Vicuni byli lepszym, bardzo ofensywnie nastawionym, stwarzającym bardzo dużo okazji do zdobycia goli, a przecież zdominować GKS Tychy i to przy Edukacji jest niezmiernie ciężko. Wygrana była o krok, a jednak zakończyło się to wszystko przyjacielski remisem. ŁKS wraca do domu by rozegrać pierwszy mecz po feralnym meczu barazowym w ubiegłym sezonie z Górnikiem Łęczna, piłkarze maja coś do udowodnienia, sobie, ale przede wszystkim kibicom, dlatego właśnie myślę, że jest to idealny moment by rozpalić serca kibiców na nowo.
W meczu z Tyskim GKSem kontuzji nabawił się Antek (Dominquez) będący w dobrej formie, ale łodzianie maja duże zalepcze więc zepewne szansę o pierwszych minut dostanie Duńczyk Ryygard który także chce pokazać, że poprzedni sezon był niewypałem również z jego punktu widzenia i że ten sezon to nowy rozdział i można brać go pod uwagę przy wyborze składu.

Skra nie może mówić o szczęściu w ustalaniu terminarzu bowiem debiut na zapleczu ekstraklasy wypadł również z kandydatem do awansu czyli wizyta w Kielcach, Korona pewnie wygrała zgodnie z przewidywaniami 2:0.

W przerwie letniej do zespołu Skry dołączyło wielu zawodników występujących w poprzednim sezonie w niższych ligach. Lista jest długa, obejmuje kilkanaście nazwisk i znajdują się na niej zawodnicy m.in. z rezerw Legii Warszawa, Górnika Zabrze i Zagłębia Lubin, a także Marcin Stromecki, który z Górnikiem Łęczna najpierw wywalczył awans do pierwszej ligi, a ostatnio także do ekstraklasy.

Z Częstochową pożegnali się m.in. bramkarz Mikołaj Biegański (teraz Wisła Kraków), Radosław Gołębiowski (Widzew), Titas Milašius (Podbeskidzie) i Lucjan Klisiewicz (Puszcza Niepołomice), a także trener Marek Gołębiewski, który ławkę trenerską Skry zamienił na ławkę trenerską rezerw Legii.

Uważam, że ŁKS jest zespołem o wiele lepszym, grającym przed własną publicznością, mającym coś do udowodnienia, na pewno dadzą z siebie sto procent, a jeśli tak to powinniśmy zobaczyć okazałe zwycięstwo Łódzkiego Klubu Sportowego. Stawiam na wynik 3/4:0.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź
Typ: BTTS + over 2.5 @2,23 ✅ (1:2)
UNIBET

Zanim zacznie się główne danie weekend czyli mecz ŁKS - Skra, do obiadu wybiegna na murawę stadionu Ludowego w Sosnowcu piłkarze miejscowego Zagłębia i Widzewa.
Oba zespoły dobrze rozpoczęły sezon 2021/2022, Zagłębie wywiozlo cenny punkt z Gdyni (1:1) natomiast Widzew rozprawił się pewnie z Sandecja Nowy Sącz aż 3:0. Dzisiaj oba zespoly cel maja jeden - wygrana, dlatego liczę na ciekawy, otwarty mecz, z dużą ilością sytuacji podbramkowych, a oba zespoły maja argumenty by strzelać gole. Ciężko zatem wskazać wyraźnego faworyta, łatwiej moim zdaniem pójść w gole, które powinny dzisiaj paść.
Zagłębie w przygotowaniach do sezonu rozegrało sporo meczów towarzyskich w których padały wyniki nieraz mocno overowe. (Puszcza 4:0, GKS Katowice 2:2, ŁKS Łagów 4:1, Podbeskidzie 1:2, Karwina 1:3, Korona 2:3)
Moskal stworzył ciekawy skład, który w tym sezonie powinien wypaść zdecydowanie lepiej niż w poprzednim mocno nieudanym sezonie, Sobczak, Banaszewski, Bryła, Oliveira, powinni napędza ataki gospodarzy, a z drugiej strony zapewne tak jak i w pierwszym meczu Widzew wyjdzie trójka z tyłu by z przodu Danielak, Gołębiewski i Tomczyk straszyli bramkę Bielikowa.

W zeszłym sezonie Zagłębie ogralo Widzew u siebie aż 3:0, dzisiaj nie obrażę się jak również padną trzy bramki, ale będą się z nich cieszyć oba zespoły. Tak widzę ten mecz.
Stawka oczywiście dużo mniejsza niż w przypadku wieczornego meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +585
StaryKuba22 2,9K

StaryKuba22

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Widzew
Typ:1x ⛔
Kurs: 1,48
Bukmacher: Fortuna

Zagłębie Sosnowiec tydzień temu ugrało punkt na bardzo ciężkim terenie w Gdyni. Arka miała przewagę, ale ostatecznie padł remis 1:1. Drużyna Kazimierza Moskala zaprezentowała się co najmniej solidnie co powoduje, że nie są dzisiaj bez szans. Trener gospodarzy już od kilku miesięcy pracuje z tym zespołem co jest dużą przewagą w porównaniu z trenerem gości. Widzew tydzień temu pokonał u siebie Sandecję 3:0, a wynik mógłby być sporo wyższy bo sytuacje do tego były. Oglądałem pierwszą połowę i to goście prowadzili grę, ale bramki strzelali gospodarze. Sporo myślałem nad tym meczem, ale stwierdziłem, że poprzednia kolejka nie świadczy o tym że goście są tak mocni jak wskazuje wyniki oraz dodatkowo wg mnie dzisiaj będzie silniejszy rywal od Sandecji. Gram, że gospodarze nie przegrają i oby weszło.

niestety, środkowy obrońca Jończy zabija ten typ robiąc głupiego karnego a chwilę później strzelając samobója. Szkoda bo mecz na remis

Post automatycznie złączony:

Zagłębie ŁKS Łódź (-1,5) - Skra Częstochowa
Typ:1 ⛔
Kurs: 2,02
Bukmacher: Fortuna

Tak jak wspominałem w poście na górze, że czekam na kursy odnośnie handi na mecz ŁKSu. Wg mnie ta linia jest spokojnie do pokrycia, choć sporo było niespodzianek w ten weekend. Pierwszy mecz u siebie, przed własną publiką po bardzo fajnym meczu w Tychach spowoduje, że ŁKS dzisiaj dobije do czołówki pierwszej ligi. Pomimo kontuzji Domingueza są solidni zmiennicy którzy dadzą jakość. Wygrana gospodarzy minimum dwoma gola bardzo prawdopodobna.
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Spotkanie: Resovia Rzeszów - Skra Częstochowa
Typ: over 10,5 RR 12
Kurs: 2.37
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Resovia dobrze rozpoczeła sezon zdobywając 4 pkt, wygrana u siebie z GKS Tychy, który walczył w tamtym sezonie o awans do ekstraklasy może robić wrażenie. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem spotkania dzisiaj są gospodarze. Goście natomiast nie zdobyli żadnego punktu i można się spodziewać, że będą się bronili przed spadkiem. Warte zauważenia to są liczby zdobywania rzutów rożnych przez te obie ekipy. Mimo, że dopiero to druga kolejka to można już jakieś małe wnioski wyciągnąć ze statystyk z pierwszych meczy.

Korona Kielce - Skra Częstochowa 7:6
ŁKS Łódź - Skra Częstochowa 8:7
Mimo dwóch ciężkich wyjazdów drużyna z Częstochowy nabiła średnio 6,5 RR/mecz

GKS Katowice - Resovia Rzeszów 4:6
Resovia Rzeszów - GKS Tychy 8:3
Średnia rzutów rożnych drużyny z Rzeszowa wynosi 7 RR/mecz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +662
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Resovia Rzeszów - Skra Częstochowa
Typ: Skra over 4.5 RR @2,33 ⛔ (9:3 RR)
1XBET

Bardzo ciekawy zakład zaproponował kolega wyżej, wszystko wskazuje na over cornerowy w tym meczu. Ja jednak pójdę w rzuty różne zespołu z Częstochowy. Oglądałem ich mecz w Łodzi i ten zespół pomimo braku punktów po pierwszych dwóch kolejkach może się podobać i wcale dzisiaj Resovia nie musi być takim faworytem. Dobrze wyglądają w kontrach, potrafią szybko wprowadzić piłkę na połowę rywala i nieźle postraszyć, przekonał się o tym ŁKS. W pierwszym meczu w Kielcach nabili 6 rzutów różnych, natomiast w Łodzi aż 7, na pewno więc w Rzeszowie mogą nabić co najmniej 5 RR po bardzo dobrym kursie.

Pobocznie zastanawiałem się na X2 @2,04 ✅ (0:1) ale ostatecznie poszedłem w kierunku rzutów różnych.

Edit: czasem tak jest, pierwsza myśl lepsza, ostatecznie zmienione na różne i plecy. Ale proszę zwrócić uwagę, ta Skra jeszcze urwie punkty faworytom.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +367
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź
Typ: over 2.5 @1,72 ⛔ (0:2)
UNIBET

Może zacznę od drużyny gospodarzy prowadzonej przez trenera Tułacza który prowadzi zespół z Niepołomic od 6 lat! Puszcza w zeszłym sezonie zajęła 13 miejsce, a w przerwie doszło do sporych zmian kadrowych, trener Tulacz mówi, że zespół potrzebuje czasu na granie tego czego od nich oczekuje. Sparingi przedsezonowe wyglądały bardzo blado Puszcza uległa w nich Zagłębiu Sosnowiec 0:4, Sandecji 2:4, Wiśle Kraków 2:3, Górnikowi Zabrze 0:3, Stali Mielec 1:4. Dlatego też spora niespodzianka była ogranie w pierwszej kolejce GKSu Jastrzębie 2:0 na boisku rywala, tydzień temu Puszcza uległa w Kielcach Koronie 1:3. Warto zwrócić uwagę na stałe fragmenty gry, w których dzisiejsi gospodarze są niezwykle groźni bowiem mają bardzo wysoka drużynę. Na groźnych Boguskiego i Thiakane a także Mrozińskiego który ma już dwa gole.

A co tam zmieniło się w ŁKSie przez ostatnie kilka dni? Łodzianie nadal osłabieni brakiem Dominqueza moim zdaniem na ten moment lidera zespołu razem z Pirulo. Nadal gry wyłączony jest Ricardinho.
ŁKS nadal ma silna ofensywę, ale zarazem nadal traci sporo bramek, w Łodzi dwie strzeliła Skra to na pewno o co najmniej jedno trafienie pokusić się może Puszcza.

W zeszłym sezonie w Łodzi padł hokejowy wynik 4:4 zaś w Niepołomicach 3:2 wygrał ŁKS.

Dzisiaj więc liczę, że znów zobaczymy kilka bramek.
 
Ostatnia edycja:
StaryKuba22 2,9K

StaryKuba22

Użytkownik
Spotkanie: Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź
Typ: ŁKS Łódź - 1,90 ✅
Typ: ŁKS Łódź (-1,5) - 3,15 ✅
Bukmacher: fortuna
Analiza

ŁKS ze Skrą zagrał średnio, ale i tak miał przewagę i wygrał mecz. Puszcza grała w poniedziałek, a więc we wtorek trening regeneracyjny dla tych co grali + wyrównawczy dla tych co odpoczywali. W Środę odbyli na pewno normlaną jednostkę treningową, ale dzisiaj też raczej będzie lekko bo jutro mecz. Nie mieli czasu aby się przygotować. ŁKS miał jednak dzień dłużej i to dużo daje. Tyle jeśli chodzi o teorię treningową. W Niepołomicach jest dobra płyta z tego co kojarzę, a jest to kluczowe dla ŁKSu bo styl gry krótki podaniami wymaga dobrej płyty. Do kontuzjowanych zawodników nikt nowy nie doszedł, pojawiła się dodatkowa opcja na środkowym stoperze bo debiut zaliczył Monsalve i grał fajnie ze Skrą. Słabo zagrał znowu Szeliga, ale zakładam że zastąpi go mocniejszy ofensywnie Klimczak. Z cennych pomocników kontuzjowany jest Dominguez, który strzelił gola Tychom, ale jeszcze za wcześnie na pewno aby grał, nawet jak pojedzie na mecz. Z graczy, którzy mieli kontuzje już na 100% trenuje Ricardinho, ale Stipe Jurić strzelił gola więc nie wiem czy Kibu Vicunia go wymieni, tym bardziej, że są plotki że Ricardinho może odejść. Ja na pewno dam 2 w tym meczu i dodatkowo spróbuję handi z -1,5 na gości, ale po mniejszej stawce
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +686
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Korona Kielce - GKS Jastrzębie
Typ: Korona @1,74 ✅ (2:1)
EFORTUNA

zdecydowanie idę dzisiaj w kierunku kiekckiej Korony która dobrze weszła w sezon, podopiecznie trenera Nowaka mają na koncie dwa zwycięstwa, ze Skra 2:0 i 3:1 z Puszcza Niepołomice, Jastrzębie natomiast zaliczyło wpadkę na początku sezonu przegrywając u siebie z Puszcza 0:2 by w drugiej kolejce wygrać u siebie ze Stomilem 1:0.
Sytuacja kadrowa w Koronie dobra, po urazie z pierwszej kolejki wraca Szymusik a i urazy Lewandowskiego i Sierpiny nie okazały się groźne. Jeżeli chodzi o zespół ze Śląska to trener Jacek Trzeciak w dalszym ciągu nie będzie mógł skorzystać z usług trzech zawodników - Farida Alego, Dominika Kulawiaka i Łukasza Zejdlera.

Korona takie mecze musi wygrywać, szczególnie na Suzuki Arenie i słusznie są faworytami tego pojedynku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +251
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Korona Kielce - GKS Jastrzębie
Typ: Korona @1,74 ✅ (2:1)
EFORTUNA

zdecydowanie idę dzisiaj w kierunku kiekckiej Korony która dobrze weszła w sezon, podopiecznie trenera Nowaka mają na koncie dwa zwycięstwa, ze Skra 2:0 i 3:1 z Puszcza Niepołomice, Jastrzębie natomiast zaliczyło wpadkę na początku sezonu przegrywając u siebie z Puszcza 0:2 by w drugiej kolejce wygrać u siebie ze Stomilem 1:0.
Sytuacja kadrowa w Koronie dobra, po urazie z pierwszej kolejki wraca Szymusik a i urazy Lewandowskiego i Sierpiny nie okazały się groźne. Jeżeli chodzi o zespół ze Śląska to trener Jacek Trzeciak w dalszym ciągu nie będzie mógł skorzystać z usług trzech zawodników - Farida Alego, Dominika Kulawiaka i Łukasza Zejdlera.

Korona takie mecze musi wygrywać, szczególnie na Suzuki Arenie i słusznie są faworytami tego pojedynku.
Co myślisz o meczu Stomil Olsztyn vs korona Kielce?
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
To będzie ciężka przeprawa dla Korony, co prawda jeśli popatrzymy na tabele to po 3 kolejkach Korona z kompletem punktów, zaś Stomil jeszcze nie zapunktował, ale Korona wszystkie trzy mecze grała u siebie, a Stomil postawił się mocno Arce w sobotę przegrywając mecz po bramce w 91 minucie meczu nie wykorzystując karnego w 66 minucie na 1:0.

Chętnie zobaczę co Dominik Nowak ma do zaoferowania w meczach wyjazdowych, bo Korona u siebie już wiemy, że będzie groźna tak jak przewidywałem, mecz w środę, zobaczymy co z ewentualnymi kontuzjami, na ten moment pachnie mi pierwsza strata punktów przez Koronę. Ale zobaczymy bliżej środy jak spłynie więcej informacji
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
To będzie ciężka przeprawa dla Korony, co prawda jeśli popatrzymy na tabele to po 3 kolejkach Korona z kompletem punktów, zaś Stomil jeszcze nie zapunktował, ale Korona wszystkie trzy mecze grała u siebie, a Stomil postawił się mocno Arce w sobotę przegrywając mecz po bramce w 91 minucie meczu nie wykorzystując karnego w 66 minucie na 1:0.

Chętnie zobaczę co Dominik Nowak ma do zaoferowania w meczach wyjazdowych, bo Korona u siebie już wiemy, że będzie groźna tak jak przewidywałem, mecz w środę, zobaczymy co z ewentualnymi kontuzjami, na ten moment pachnie mi pierwsza strata punktów przez Koronę. Ale zobaczymy bliżej środy jak spłynie więcej informacji
Na pewno Stomil będzie zdeterminowany aby zdobyć pierwszy pkt. Widać to w ich meczach, że lepiej sobie radzą jednak z wykończeniem nie jest już tak kolorowo. Arka gra słabo od początku sezonu wiec tu było łatwiej Olsztynianom cos wyszarpnąć, jednak bez skutecznie.

Korona Kielce lubi grać ofensywnie i zaskoczyć strzałem z dystansu. Liczę , że nie zmienią taktyki na ten mecz. Bilans H2H jest na korzyść Stomilu, 2;0 jednak drużyna jest całkowicie przebudowana. Moim zdaniem kurs @2,35 na Korone Kielce warte ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Ogólnie bardzo ciekawa liga się zapowiada.Wczoraj Widzew moim zdaniem na dużym farcie plus pomoc sędziego i brak sprawdzenia var-karny.Druga bramka już po całkowitym otworzeniu się w końcówce.Skra ogrywająca na wyjeździe Resovie.Co do meczu o któym pisał kolega wyżej teoretycznie Korona w gazie, Stomil budują itd ale ostatni mecz korony u siebie z Jastrzebiem wcale nie był łatwy i Gks mógł tam zaskoczyć.Korona rozegra pierwszy meczy na wyjeżdzie po 3 u siebie.Kurs kuszący ale coś czuję remis ;) wiem,że to nie argument a Stomilu z Chrobrym nie widziałem ale widziałem z Chrobrym z Widzewem.Jeśli Stomil był blisko wyrównania z Chrobrym a nawet jak kolega pisał powinien wygrać-to uważam,że i Koronie postawią się skutecznie.Korona na razie 3 domowe spotkania + w moim odczuciu jedynie Jastrzębie wywierało większy presing i było gorzej,jeśli Stomil to zrobi a zrobi napewno to mimo braku wykończenia remis jest jaknajbardziej do rozpatrzenia
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Podbeskidzie Bielsko Biała - GKS Tychy
Typ: X2 @1,91 ✅ 0:0
UNIBET

Hola, hola, Podbeskidzie takim faworytem z tyszanami? No Way. Zgadzam się, że Tychy bardzo słabo zaczęły sezon, trzy mecze i zaledwie jeden zdobyty punkt na inaugurację z Łódzkim Klubem Sportowym, potem przyszły porażki - w Rzeszowie 0:1 i sromotna z Miedzią 0:3. Podbeskidzie raptem jeden punkt więcej, również bez wygranej w lidze, remisy z Katowicami 2:2 i Polkowicami 1:1 oraz porażka z Odrą Opole 0:3 właśnie u siebie.
Oba zespoły nie tak wyobrażały sobie początek rozgrywek, oba zespoły są podrażnione, ale nie zgadzam się, że to Górale są tak faworyzowani.
Na papierze Tyszanie nadal wyglądają dobrze, Grzeszczyk który uważam spokojnie powinien występować teraz w którymś z klubów ekstraklasowych i spółka dzisiaj powinna powalczyć o komplet punktów. Wczoraj z PBB kontrakt podpisał Michał Janota, ale w tym meczu jeszcze nie wystąpi. Strasznie zawyzone kursy na przyjezdnych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +413
S 182

szczur-89

Użytkownik
ŁKS Łódź - GKS Jastrzebie
Typ : obie strzela 2:2
Fortuna 2.03

W środę mecz aspirującego do awansu zespołu z drużyną z dolnych rejonów tabeli. Na papierze gospodarze faworyt w tym spotkaniu, który powinien zgarnąć 3 pkt na swoim stadionie. Goście jednak grają bardzo ambitnie pod wodzą nowego trener, pokazali to w sobotę walcząc jak równy z równym z Korona Kielce. Przy odrobinie szczęścia spokojnie mogli wywieść korzystny wynik z Kielc. W formie jest Rumin, solidnie zagrał na skrzydle Kamiński i po przerwie doświadczony Feruga, moim zdaniem gości stać na bramkę w Łodzi. Liczę na otwarty mecz z przewagą gospodarzy, którzy często tracą bramki z zespołami słabszymi na własnym stadionie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +73
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Ciekawy dzisiaj dzień z pierwsza liga 3 mecze i 3 remisy. O ile remis w Bielsku dał zarobić o tyle remis w Legnicy to na pewno niespodzianka, ale tak jak wcześniej pisałem, proszę zwrócić uwagę na Skre Częstochowa bo na wyjazdach będą bardzo groźni i to się na razie potwierdza.


ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie
Typ: ŁKS (handicap 0:1) @2,28 ⛔
UNIBET

ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie
Typ: over 10.5 RR @2,10 ⛔
UNIBET

Jako, że wygraną gospodarzy traktuje jako coś dla mnie oczywistego, dlatego nie podaje typu na czysty win po kursach wahających się pomiędzy 1,45-1,50 a idę w kierunku handicapu. Mam wrażenie, że pomimo swoich problemów kadrowych, brak jednego z liderów czy Domingueza, nadal pauzujacymi napastnikami Samu Corralem i Ricardinho podopiecznie hiszpańskiego trenera rozpędzają się z meczu na mecz. Może nie są to na razie fajerwerki a i z tyłu łodzianie jak mieli problemy tak mają, o tyle trener Vicuna potrafi dobierać defensywę pod rywala, np w meczu z Puszcza wiedząc, że największym zagrożeniem ze strony rywala będą stałe fragmenty gry przesunął na lewe wahadło Marciniaka a w środku podstawił dwie wieże - Dąbrowskiego i Monsalve, co dało upragnione... zero z tyłu. Problemy również w Jastrzębiu, nadal kilku graczy dochodzi do siebie co prawda Kulawiak i Zejdler wrócili do treningów tak Farid Ali nadal trenuje indywidualnie, na pewno ten zespół może być silniejszy. Jastrzębianie na te chwile dwa mecze przegrali z Korona 1:2 i Puszcza 0:2 oraz pokonali Stomil 1:0. O ile przegrana w Kielcach po walce wstydu nie przynosi, tak przegrana z Puszcza przed własną publicznością już tak. Jeśli jutro ŁKSowi uda się zagrać na zero z tyłu to myślę, że handicap ma rację bytu.

Zwracam uwagę również na rzuty różne i w tym elemwncie liczę również na gości. Oba zespoły wykonują sporo cornerów,

  • ŁKS w Tychach - 7 RR
  • ŁKS ze Skrą - 8 RR
  • ŁKS w Niepołomicach - 7 RR
  • Jastrzębie z Puszczą - 5 RR
  • Jastrzębie ze Stomilem - 6 RR
  • Jastrzębie w Kielcach - 6RR

Dlatego też idę w over rzutów różnych.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Stomil Olsztyn - Korona Kielce
Typ: 1X @1,65 ⛔
Fortuna

Podtrzymuje to co pisałem w poniedziałek, jak na moje oko Korona dzisiaj straci pierwsze punkty natomiast Stomil pierwszy raz w tym sezonie zapunktuje. Duma Warmii chyba limit nieszczęść już wyczerpała, dwa przegrane mecze w doliczonym czasie gry, jeden po karnym i dodatkowo w ostatniej kolejce zmarnowany karny na 1:0 z Arką Gdynia. Stomil pod presją która sami sobie nałożyli już po 3 kolejkach. Trener Stawski będzie miał do dyspozycji niemal pełny skład choć urazy leczą jeszcze Dempc, Pawlak i Wójcik. Korona z kompletem punktów które zdobyła u siebie na Suzuki Arenie, teraz czas na pierwszy wyjazd i pierwsze schody, trener Nowak mówił o kilku niewiadomych w składzie na ten mecz, ale do końca nie chce zdradzić o kogo może chodzić. Na pewno nie zagra jeszcze Marcel Gąsior.
Liczę dzisiaj na to co Stomil umie robić dobrze, czyli stałe fragmenty gry i szybkie przejścia z defensywy w ofensywę.
O ile Korona dała zarobić w pierwszych kolejkach swoimi wygranymi o tyle myślę, że dzisiaj tego meczu nie wygra. W zeszłym sezonie Stomil u siebie wygrał 2:0 z Koroną i kto wie czy dzisiaj nie pokusi się o podobny wynik, na pewno więcej determinacji będzie u gospodarzy którzy poniekąd mają nóż na gardle, publiczność jasno się wyraziła czego oczekuję w meczu z Koroną Kielce.
 
Ostatnia edycja:
StaryKuba22 2,9K

StaryKuba22

Użytkownik
Spotkanie: ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie
Typ: ŁKS Łódź over 1,5 bramki - 1,63 ✅
Typ: ŁKS Łódź (-1,5) - 2,38 ⛔
Bukmacher: unibet
Analiza

Konsekwentnie będę grał na Łodzian jeśli chodzi o handicapy i dodatkowo dorzucę over na bramki. W meczu z Puszczą teoretycznie szczęśliwie udało się pokryć linię dwóch bramek bo najpierw gospodarze strzelili sobie samobója oraz potem był rzut karny. Nie do końca zgodzę się z takową opinią, ponieważ obejrzałem dokładnie skrót tego spotkania i sam Stipe Jurić mógł strzelić trzy bramki a na pewno dwie. To prawda, że sytuacji było mniej niż w meczu ze Skrą, ale i tak było ich zdecydowanie więcej niż miała Puszcza. ŁKS kreuje najwięcej sytuacji z szansą na gola niż cala reszta ligi co potwierdzają statystyki z Instatu. Dodatkowo w bezpośrednich pojedynkach lepszym bilansem spotkań mogą pochwalić się Ełkaesiacy, którzy wygrali trzy pojedynki z GKS-em. Zespół z Harcerskiej pokonał łodzian tylko raz. Czterokrotnie także obie drużyny dzieliły się punktami. Myślę, że obecna forma Łodzian pozwala spokojnie pokryć linię -1,5 gola nawet przy obecnej skuteczności, dlatego gram że gospodarze wygrają minimum dwoma gola.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom