>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I i II Runda eliminacji Ligi Mistrzów (2011/2012)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

Już za tydzień ruszają rozgrywki eliminacji Ligi Mistrzów. Co prawda I runda jest mało ciekawa ale jako , że bukmacherzy wystawiają kursy to temat trzeba założyć ;) Będzie to wspólny temat na I i II rundę.
Kursy na pierwsze spotkania, bukmacher bet-at-home:

W pierwszej rundzie standardowo. Amatorzy z Luksemburgu , Andory , Wysp
Owczych czy Malty. Kursy są jakie są , ale pewnie sporo osób będzie grało.
Więc zachęcam do dyskusji i podawani typów ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
To wklejam od razu kursy na II Rundę eliminacyjną (dzięki Cygeiro ????)
Bukmacher bwin:​


Od II rundy rywalizację zaczyna mistrz Polski - Wisła Kraków. Co prawda do tych meczów kawałek czasu ale dyskutować można ;)
 
N 0

nyka21

Użytkownik
Wiadomo, że na tym etapie rozgrywek dochodzi do rozmaitych wyników, ale kilku faworytów do awansu jest między innymi Rosenborg czy Partizan. Jak co roku będziemy się też emocjonować walką polskiego zespołu o fazę grupową i mimo iż jestem kibicem Lecha będę kibicował wiślakom w awansie bo przecież to polski zespół, a dawno nas w tych elitarnych rozgrywkach nie było. A kursik do wygrania pierwszego meczu całkiem przyzwoity i puszczę go z dwoma faworytami z handicapami.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Żebyś się na tej Wiśle nie przejechał, Skonto to nie jest amatorski zespól i psikusa może sprawić, ostatnio Wisła grała z jeszcze słabszym zespołem bo z Estonii, jak było chyba wszyscy pamiętamy...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ostatnio Wisła grała z jeszcze słabszym zespołem bo z Estonii, jak było chyba wszyscy pamiętamy...
na faktycznie było to ostatnio :| porównaj sobie tamtą Wisłę , a tą Wisłę.
Wisła w tym sezonie ma realne szanse na awans , ciekawe transfery , dobry trener , zobaczymy. Skonto powinni spokojnie przejść. Do 4 rundy też powinni awansować co dało by LE już. Choć wiadomo , że cel to LM i każdy jest na to priorytetowo nastawiony
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Wisła ma rozegrać dość ciekawe sparingi na obozie w Holandii zagrają z sparing z Litexem Łowcz ekipą która jest mistrzem Bułgarii i startuje tak jak Wisła od II rundy el.LM czyli z ekipą dość dobrą i o wiele lepszą od Skonto i Rot-Weiss Oberhausen (2Bundesliga). Więc w Holandii ciekawi rywale podobnym poziomem do Skonto a nawet moim zdaniem Litex jest bardzo dobrym sparingpartnerem.

Potem Wisła jedzie do Estonii na turniej gdzie zagrają z Rapidem Bukareszt 3 miejsce w lidze Rumuńskiej a jak wiemy ta liga na papierze jest o wiele lepsza od naszej, i drugi mecz zagrają z kimś z pary KRC Genk - Flora Tallin w zależności od wyników obydwu meczów. Mi marzy się mecz z Florą Tallin bo to będzie już bardzo wcześnie przed LM i KRC Genk to bardzo dobry rywal i też chętnie zobaczyłbym Wisłę z nimi ale potrzeba Wiśle ogrania takiego średniaka jak Flora..

Ważne też że Wisła skończy turniej w Estonii 9 czerwca i potem spokojnie przejedzie te 200 czy 300 km do Rygi bo to rzut beretem, więc nie będzie mowy o zmęczeniu podróżą. A pewnie już 10 czerwca będą w Rydze żeby tam potrenować..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 0

nyka21

Użytkownik
Skonto to nie jest amatorski zespól i psikusa może sprawić
Nie twierdzę, że Skonto to ogórki ale znając potencjał Wisły i ciekawe transfery sądzę, że Wisła ich przejdzie. A co los da w kolejnych rundach się zobaczy.
 
reser 2

reser

Użytkownik
Żebyś się na tej Wiśle nie przejechał, Skonto to nie jest amatorski zespól i psikusa może sprawić, ostatnio Wisła grała z jeszcze słabszym zespołem bo z Estonii, jak było chyba wszyscy pamiętamy...
Niestety kompletnie się z Tobą nie zgadzam. Levadia w tamtym okresie była zdecydowanie lepszym zespołem niż aktualnie Skonto. Skonto można porównać do litewskiego zespołu FK Szawle, z którym Wisła mierzyła się w tamtym roku. Skonto jest dopiero na 4 miejscu w półzawodowej lidze. Oglądałem już 2 mecze Skonto i planuję oglądać kolejne aż do potyczki z Wisłą. Poziom jest żenujący, a bramkarze wpuszczają wszystko jak leci, ewentualnie wybijają piłkę przed siebie. Jeżeli Wisła nie położy się na murawie, albo nie zacznie strzelać goli do własnej bramki to nie ma innej możliwości jak wysoka wygrana.
 
veridos 6

veridos

Użytkownik
Nie zapominajmy, że poziom Wisły, od czasu Levadii znacznie się podniósł, i myślę, że osobiście postawię na Wisłę. Drużyna zmieniła się diametralnie od tamtych porażek (Levadia, Karabach).Biała gwiazda ma w swoim składzie na tyle klasowych piłkarzy, że wydaje mi się, że Skonto może pomarzyć o awansie do 3 rundy el. ????
Kolejnym aspektem, który przemawia za Wisłą może być położenie rywala, w końcu bliżej nam do Łotwy niż Kazachstanu.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Widzę, że wszyscy zwracają uwagę na to, że poziom Wisły wzrósł, ale trzeba zwrócić uwagę, że ogólnie na całym świecie poziom wzrasta, nikt już nie stoi w miejscu, co rok ze szkółek wychodzą młodzi piłkarze z techniką na poziomie elity lat 90 ubiegłego wieku. Skonto to dla mnie nieznana drużyna, nie interesuje się w ogóle piłką z tamtego regionu, mimo to jest to mistrz Łotwy, kraju który niema silnej ligi, chociaż my też nie mamy to mimo wszyto polska ekstraklasa wyprzedza Łotewską o prawie 10 miejsc w rankingu, wiec rywal powinien być kilka klas gorszy. Sądzę, że tą rundę przejdziemy, ale potem zależy od szczęścia, pewnie Wisła nie będzie rozstawiona, wiec miejmy nadzieję, że bałkańscy i alpejscy rywale nas ominą i będzie dobrze.
 
reser 2

reser

Użytkownik
Wisła w III rundzie będzie rozstawiona, natomiast IV rundzie nie będzie miała rozstawienia, ale mimo wszystko nie stoi na straconej pozycji.
 
J 0

jeapish

Użytkownik
mi styknie jak chociaz jeden zespol bedzie gral w LE i zagra jeszcze na wiosne. no bo co z tego ze wisla zagra w LM a nie zdobedzie ani gola ani bramki(to po co to). Moze bedzie mniejsza kasa ale beda wieksze emocje
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
mi styknie jak chociaz jeden zespol bedzie gral w LE i zagra jeszcze na wiosne. no bo co z tego ze wisla zagra w LM a nie zdobedzie ani gola ani bramki(to po co to). Moze bedzie mniejsza kasa ale beda wieksze emocje
Artmedia Petrżałka też kiedyś awansowała &quot;cudem&quot; do LM , a potem o mało nie wyszła z grupy , ogrywając na wyjeździe Porto.
Z takim podejściem to najlepiej od razu walkowerem oddać spotkania bo po co się kompromitować.
Mmm ale miło byłoby pooglądać Wisłę w fazie grupowej LM i drugi polski zespół w fazie grupowej LE
już nie długo ????
 
veridos 6

veridos

Użytkownik
Z takim podejściem to najlepiej od walkowerem oddać spotkania bo po co się kompromitować.

już nie długo ????
Jestem tego samego zdania, że należy walczyć do końca, kto by się spodziewał, że w tamtym sezonie Lech tak daleko zajdzie w LE, w ogóle kto spodziewał się grania jak na równi z takimi drużynami jak Juve, Man City. Myślę, że tamta edycja LE ukazała nam, że Polska piłka powoli się rozpędza i ja osobiście życzę sobie i wam, żebyśmy w tym roku byli świadkami pięknej historii pisanej przez Wisłę w LM tak jak pisał ją nam Lech w LE.
 
suti 16

suti

Użytkownik
A wie ktoś czy pojawią się kursy na Handicap w II rundzie el. do LM w bukmacherach naziemnych ?
Ja na tę 2 rundę widzę : Wisła (-1), Maccabi (-1), Plzen 2X + APOEL ????
 
veridos 6

veridos

Użytkownik
Myślę, że na takie kursy będziesz musiał poczekać jeszcze ze 2 tygodnie, a do tych drużyn które wyżej wymieniłeś dodałbym jeszcze BATE Borisov
 
P 5

pih

Użytkownik
Z eLM od razu rzuciło mi się kilka ciekawych typów:
Mogren-Litex typ 2 stawka 8/10
Maccabi H.-Borac B. L. typ 1(-1,5) stawka 7/10
Partizan B.-Skendija typ 1(-1,5) stawka 9/10
Skendenbeu-Apoel typ 2 stawka 9/10 lub 2(-1) stawka 7/10
Zestafoni-Dacia typ 1 stawka 6/10
HJK-Bangor typ 1(-1,5) stawka 6/10
Slovan-Tobol typ 2(+1,5) stawka 5/10
Co do innych to pierwsza runda według mnie ciężka do grania, zwłaszcza, że kursy na gości śmiesznie niskie, najbardziej bym atakował Santa Coloma+1,5, co do Valletty to na pewno przejdzie Tre Fiori no ale kurs 1,2 na wyjeździe to lekka przesada.
W drugiej Wisła z wyjazdu dla mnie trochę ryzykowna po taki niskim kursie, Schamrock z Florą jak dla mnie nie do ruszenia, Rosenborg też kurs za niski, Dinamo Zagrzeb też łatwo z Neftchi mieć nie będzie. Malmo tak spodziewam się 2:0 no ale kurs za niski do grania, Bate z wyjazdu też pachnie mi remisem(pamiętam jak w poprzednim sezonie Linfield-Rosenborg 0:0 zawaliło mi sporo kasy) no i Pyunik też jak dla mnie w pierwszym meczu w Armenii remis 0:0 lub 1:1.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
FK Mogren - Litex Łowecz
Typ: Litex Łowecz 1.75

Linfield - BATE Borisov
Typ: BATE Borisov 1.45


Od razu rzuciły mi się w oczy te 2 typy. Wg mnie oba typy są warte grania bo kursy są spore a poziom sportowy znaczącą rózni się pomiędzy tymi klubami.

Wisła ma w tym sezonie spory potencjał, na dodatek transfery robione są z głową. Jeśli Melikson, Genkow, Kirm i Małecki będą grali na wysokim poziomie to mamy duże szanse na faze grupową czy to LM czy LE. Na dodatek mają wreście bardzo dobrego bramkarza, bo Pawełek nie był aż tak pewny.
Na dodatek wisła, nie skończyła się jeszcze zbroić i zobaczymy kogo sprowadzą. Licze na to, że owe transfery będą równie trafione co rok temu : )
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Wisła dziś rozegrała pierwszy sparing wygrałą z mistrzem Bułgarii Litexem Łowecz 2:1 po dwóch bramkach Genkova. Był to dobry mecz w wykonaniu Wisły, błąd nowego nabytku Jovanovicia w 10min dał bramkę Bułgarom. Potem Wisła już kontrolowała mecz i miałą kilka naprawde dobrych sytuacji w tym Małeckiego który minął bramkarza ale obrońcy zdązyli wybić piłke. Widać żę Iliev dobrze wszedł do drużyny tak jak i Lamey. Ogólnie występ obrony przeciętny za to przednie formacje na duży plus. Niebawem kolejny sparing z niemieckim zespołem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom