>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Pominąłem kwestię odpowiedzi na typy bo po takiej przerwie byłem skłonny tylko do undera w Nowym Targu ale to mało ważne teraz. Natomiast co do wyników - to mnie już nigdy chyba nie zaskoczy nasz polski rodzimy hokej. Jakże ważne 1 miejsce w tabeli dla Tychów i Jastrzębia przed play off i co? Jastrzębie już z Kalaberem na czele zapowiada że specjalnie nie spina się na ostatnie dwa mecze z racji rozkładu Tychów bo w końcu - Sosnowiec i Gdańsk, co skutkuje tym że Cracovia ich walnęła. A co zrobiły Tychy? A no nic, najlepszy zespół nie może wyjaśnić Sosnowca które przez 3/4 sezonu miało wywalone a spiął się na wyżyny na ostatnie 4 mecze i robi z niektórymi co chce, ale na choćby 8 miejsce to im zabraknie meczów. A zobaczcie czym skutkuje w tej chwili 2 miejsce - 7 Cracovia, która nigdy nie szczędzi na kontrakty i zatrudniła 20 obcokrajowców. Cyrk na kółkach w skrócie.
 
H 334

hocki_klocki

Użytkownik
Pominąłem kwestię odpowiedzi na typy bo po takiej przerwie byłem skłonny tylko do undera w Nowym Targu ale to mało ważne teraz. Natomiast co do wyników - to mnie już nigdy chyba nie zaskoczy nasz polski rodzimy hokej. Jakże ważne 1 miejsce w tabeli dla Tychów i Jastrzębia przed play off i co? Jastrzębie już z Kalaberem na czele zapowiada że specjalnie nie spina się na ostatnie dwa mecze z racji rozkładu Tychów bo w końcu - Sosnowiec i Gdańsk, co skutkuje tym że Cracovia ich walnęła. A co zrobiły Tychy? A no nic, najlepszy zespół nie może wyjaśnić Sosnowca które przez 3/4 sezonu miało wywalone a spiął się na wyżyny na ostatnie 4 mecze i robi z niektórymi co chce, ale na choćby 8 miejsce to im zabraknie meczów. A zobaczcie czym skutkuje w tej chwili 2 miejsce - 7 Cracovia, która nigdy nie szczędzi na kontrakty i zatrudniła 20 obcokrajowców. Cyrk na kółkach w skrócie.
Podpisuje się rękami i nogami. To co zrobiły Tychy to jest mistrzostwo świata i naprawdę nie wiem o co tutaj chodzi. Aż żal, że w tej sytuacji nie wygrało JKH to by może komuś w tej sytuacji utarło nosa...
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Znów brama na sekundę przed końcem, tym razem mnie pogrążyła. Chociaż remis byłby sprawiedliwy bo Kazań na punkt zasłużył.
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Kto by tam sprawdzał 2 min przed meczem skład :LOL: No ale Ryga zagrana po 1 tercji.

We wtorek jest kurs 5 na Severstal.. :)

ED: Sądząc po czacie na Fortunie, to domy postawiali, ale na CSKA.. ;)
 
Ostatnia edycja:
D 12

diamentowy

Użytkownik
Ja do kasy przy 3-0. Nie powiem dzieki panowie bo mialem potwierdzenei z innych czynnikow, ze tak powiem ale napewno pomogliscie sie mi upewnic.

Ale nie powiem mecz sie pieknie ulozyl a nieraz juz widzialem jak u ruskich odrabiaja z 0-3 na 4-3 w ostatniej tercji. Tym niemniej 85% zysku po dwoch tercjach warto bylo brac
Ale jaja i 3-4
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
jak dla mnie to jedni i drudzy mogli nieźle zarobić ;)
ja poszedłem w opcję bezpieczną tj. over 1,5 gola Kunlun & over 5,5 w meczu
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Toronto. Co za drużyna. Nawet jeśli na nich nie stawiasz to potrafią uwalić kupon. Dwóch bramek u siebie nie strzelić?
 
H 334

hocki_klocki

Użytkownik
Polecicie jakąś stronkę gdzie będę mógł zobaczyć w miarę możliwości jak najszybciej skład w jakim wyjdzie drużyna w KHL ? (konkretnie Czerepowiec - CSKA) ?
 
Do góry Bottom