>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Na koncówce zasadniczego mozna złapac ciekawe kursy, jedni maja o co rac jedni nie, trzeba sobie zadac pytanie kto o co gra i na czym mu zalezy, czesto to widac z tabeli ale nie zawsze. Walka o Prezydenta jest interesujaca, klątwa odczarowana dwa sezony temu, presiż i kasa za to tez sa wiec warto grać. Ja jednak skupie sie na dwoć meczach
W Jarosławiu mecz wazny dla gospodarzy , bardziej ze wzgledów honorowych ale mysle tez ze Loko jest obecnie w dobrej formie, SKA nie musi sie spinac i tak wystartuja z drugiego miejsca , moga sie przygotowac do PO spokojnie. Myślę, ze Loko nie chodzi o unikniecie Jokeritu w kontekscie PO ale raczej by nie wpasc na CSKA w kolejnej rundzie , mysle ze LOkomotywe stac tutaj by pokonac SKA nawet w regulminowym czasie

Loko RT kurs 2,45

Drugi mecz to mecz w Helsinkach i tam widze win Dynama , którym lezy trzecie miejsc przed PO z wielu wzgledów, a ze Jokerit z Kalninsem a stołeczni w formie to mysle ze zadanie do wykonania

D.Moskwa RT kurs 2,15
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ufa jednak ogarnęła jakimś fartem, to spróbujemy jeszcze cos takiego:

CSKA RT i +4,5 & Loko 1x (2-1) & Spartak >1,5 gola (2-2) @4,98 ❌ (Fortuna)

Ed: A trzeba było zerknąć na składy..

Live: Ryga RT @4.65 (4-1)✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +76
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dzisiaj kiepskie mecze do grania wygranych, bo w sumie zarówno Barysowi, jak i Avto powinno zależeć, żeby nie trafić na Kazań, a pewnie każdy będzie celował w Avangard, bo wydaje mi się, że Magnitka będzie bardziej wymagającym przeciwnikiem niż Jastrzębie i zaczynają się kombinacje alpejskie. Próbujemy kanadyjkę na przełamanie liderów gospodarzy i ich gole za drobne w singlach:

Jakob Lilja powyżej 0,5 punktu w punktacji kanadyjskiej (Barys) @2.10 ❌
Alexei Makeyev powyżej 0,5 punktu w punktacji kanadyjskiej (Avto) @2.30 ✅
BETFAN

Jakob Lilja strzeli gola @3.20 ❌ anulowany gol, szkoda :(
Alexei Makeyev strzeli gola @4.50 ✅
BETFAN


Gram na zawodników, którzy są najlepszymi punktującymi swoich ekip pod względem kanadyjki. Sporo łączy tych hokeistów ze sobą. Obaj rozgrywają debiutancki sezon w nowych barwach i z miejsca stali się kluczowi dla Barysa i Avto. Kolejny aspektem, który jest ich mocną stroną to kontrataki. W ataku pozycyjnym nie błyszczą, ale gdy przechwycą krążek od przeciwnika, to rzadko kiedy mylą się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Myślę, że i Sibir i Sochi nie będą zbytnio skoncentrowani i będą popełniać błędy, więc okazje się pojawią. Nie ma co się tutaj zbyt dużo rozpisywać, warto podbudować swoje morale przed play-off i liczę na tę dwójkę. Przy kilku trafieniach szanse są na punkty i bramki, a już dawno czasu minęło odkąd cieszyli się z asysty bądź gola.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +166
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj ponownie trochę nietypowo. Zarówno Barys jak i Sibir bardzo przeciętnie radzą sobie w przewagach i co ważniejsze łapią bardzo mało karnych minut. O dwa gole w przewadze może być ciężko. Generalnie nie wyczuwam tutaj wiele bramek. Zresztą już nie pierwszy raz gram takie zdarzenie w meczu z udziałem Barysa i do tej pory za każdym razem weszło. W drugim meczu nie spodziewam się zbyt wiele bramek. Avto ostatnio gra underowo. Overy padały tylko z overowymi drużynami jak Mińsk. W przypadku Soczi podobnie. Większa liczba bramek wystąpiła ostatnio tylko w spotkaniu z Kunlunem i Mińskiem.

✅ Poniżej 1,5 bramki w przewadze w Kazachstanie & Poniżej 6,5 bramki w Jekaterynburgu @2,14 5/10 Betsson
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +144
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Tyle brakowało, żeby zaliczyć wczoraj komplet z bramką i punktem Lilja :(
Screenshot_20210221-230641_KHL.jpg

Dzisiaj niestety bez większej analizy tekstowej z mojej strony, ponieważ piszę z telefonu. Jak pokazały ostatnie dni warto grać na bramki, bo słabsze drużyny także grają na luzie, dlatego gram tak:

Kunlun vs SKA: obie 2+ ✅
Jokerit vs Vityaz: obie 2+ ❌
AKO @3.09 Fortuna ❌

Kanadyjka:
Danforth powyżej 0.5 punktu ❌
Schroeder powyżej 0.5 punktu ✅
AKO @2.67 Fortuna ❌

Danforth gol @3.10 ❌
Schroeder gol @3.30 ✅
Fortuna

Edit. rzadko kiedy "tłumaczę się" z nietrafionych typów, ale drugi dzień niefart straszny. Wczoraj Lilja, dzisiaj Justin Danforth strzela, ale jeszcze wcześniej Daniil Pylenkov, co nie było to zauważone przez sędziów. Po video uznano wcześniejszą bramkę Pylenkova a nie Danfortha :mad:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +106
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Kunlun +2,5 (handicap) & Jokerit strzeli powyżej 2,5 bramki (OT) @2,25 4/10 Betsson

Sytuacja SKA w tabeli już nie ma szans się zmienić, więc ostatnie trzy spotkania Wojskowi rozegrają dla formalności. Szkoda, że nie ma możliwości sprawdzenia składów już teraz, bo możliwe, że ekipa z Petersburga zagra takim składem jakim ostatnio wyjechało CSKA. Wtedy mozna byłoby zagrac odwazniej w kierunku gospodarzy. Kunlun w ostatnich spotkaniach stwarza problemy każdemu bez wyjątku, czy to Salavat, czy Jokerit. Myślę, że handicap w postaci dwóch bramek jest raczej bezpieczny mając do czynienia z niezbyt zmotywowaną ekipą gości w delegacji. Sztab najpewniej myśli już o playoffach, więc nie będą sobie zaprzątać głowy jedną z najsłabszych ekip w konferencji w meczu o pietruszkę. Jeśli chodzi o mecz w Finalndii to początkowo chciałem grać Podolsk, bo ekipa musi być zdesperowana, żeby zdobyć dzisiaj komplet punktów i liczyć na potknięcie Spartaka. Martwi mnie jednak ich ofensywa. W ostatnich dwóch spotkaniach tylko dwie bramki. Dzisiejszy przeciwnik na podobnym poziomie co Metallurg i CSKA, więc ograniczę się do bramek Jokeritu, który ostatnio fajnie radzi sobie ofensywnie i u siebie z pewnością strzelą co najmniej dwie.

63,11
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +219
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Kunlun vs Ska St. Petersburg
Typ: poniżej 5 goli azjan, 2.17, Unibet


Bardzo przyjemna linia do pogrania w mojej ocenie. Goście to jedna z najmocniejszych defensyw w lidze, więc Kunlun może sobie dzisiaj nie postrzelać. Z drugiej strony nie spodziewałbym się też pogromu, bo ostatnie 4 mecze obu ekip to wyniki poniżej 5 goli.
W meczach Sankt Petersburga od początku stycznia nie padło więcej niż 5 goli, to jest kilkanaście spotkań już.
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Kunlun +2,5 (handicap) & Jokerit strzeli powyżej 2,5 bramki (OT) @2,25 4/10 Betsson

Sytuacja SKA w tabeli już nie ma szans się zmienić, więc ostatnie trzy spotkania Wojskowi rozegrają dla formalności. Szkoda, że nie ma możliwości sprawdzenia składów już teraz, bo możliwe, że ekipa z Petersburga zagra takim składem jakim ostatnio wyjechało CSKA. Wtedy mozna byłoby zagrac odwazniej w kierunku gospodarzy. Kunlun w ostatnich spotkaniach stwarza problemy każdemu bez wyjątku, czy to Salavat, czy Jokerit. Myślę, że handicap w postaci dwóch bramek jest raczej bezpieczny mając do czynienia z niezbyt zmotywowaną ekipą gości w delegacji. Sztab najpewniej myśli już o playoffach, więc nie będą sobie zaprzątać głowy jedną z najsłabszych ekip w konferencji w meczu o pietruszkę. Jeśli chodzi o mecz w Finalndii to początkowo chciałem grać Podolsk, bo ekipa musi być zdesperowana, żeby zdobyć dzisiaj komplet punktów i liczyć na potknięcie Spartaka. Martwi mnie jednak ich ofensywa. W ostatnich dwóch spotkaniach tylko dwie bramki. Dzisiejszy przeciwnik na podobnym poziomie co Metallurg i CSKA, więc ograniczę się do bramek Jokeritu, który ostatnio fajnie radzi sobie ofensywnie i u siebie z pewnością strzelą co najmniej dwie.

+ 58,11
No ale mozna z gory zalozyc ze wyjda lipnym, nieprawdaz? Jesli to sie potwierdzi to kursy poleca i beda odpowiednie, nawet zanizone bo owczy ped sie zrobi. Owieczki zagraja na porazke po kazdym kursie.

Dlaczego nie zagrac jedynki juz teraz . kiedy jest cisza?

Ja juz zagralem
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
No ale mozna z gory zalozyc ze wyjda lipnym, nieprawdaz? Jesli to sie potwierdzi to kursy poleca i beda odpowiednie, nawet zanizone bo owczy ped sie zrobi. Owieczki zagraja na porazke po kazdym kursie.

Dlaczego nie zagrac jedynki juz teraz . kiedy jest cisza?

Ja juz zagralem
Skład SKA poza kilkoma wyjątkami galowy, więc łatwo z 1 nie będzie, ale powodzenia :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Skład SKA poza kilkoma wyjątkami galowy, więc łatwo z 1 nie będzie, ale powodzenia :)
Atletico tez wyszlo na galowo w sobote ale pilkarze mieli nakazane zeby sie oszczedzac, miejmy nadzieje dzis tez madrze im przykaza. A jak nie to zyczymy odpadniecia w pierwszej rundzie play off
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
SKA wprawdzie nie aż takimi rezerwami jak CSKA, ale myślę że można spróbować, biorąc pod uwagę że nie muszą się wysilać. Do tego 2 bramki Podolska, bo akurat u nich motywacji nie zabraknie, z wynikiem może być różnie, ale stać ich na to żeby 2x pokonać bramkarza Jokeritu.

Kunlun 1x @2,96 ❌

Kunlun >1,5 gola & Podolsk >1,5 gola @2,56 ❌
(No to Spartak chyba może otwierać szampana)

Za drobne,
Kunlun RT @6,40 ❌

Ed: Kunlun dał plamę, ale SKA dało ładnie zarobić live :)

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Ja do kasy przy 3-0. Nie powiem dzieki panowie bo mialem potwierdzenei z innych czynnikow, ze tak powiem ale napewno pomogliscie sie mi upewnic.

Ale nie powiem mecz sie pieknie ulozyl a nieraz juz widzialem jak u ruskich odrabiaja z 0-3 na 4-3 w ostatniej tercji. Tym niemniej 85% zysku po dwoch tercjach warto bylo brac
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
O 0

OvOj

Użytkownik
Hej czy ktoś mógłby w skrócie opisać które drużyny grają jeszcze o coś? Wiadomo, że Spartak walczy z Podolskiem o TOP8, ale może są jeszcze jakieś drużyny które chcą wygrywać? Wiadomo, że jest to ciężki czas do przewidzenia pewnych kwestii ponieważ kończy się RS i niektórzy już odpuszczają. Dzięki i zieloności $$$
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Hej czy ktoś mógłby w skrócie opisać które drużyny grają jeszcze o coś? Wiadomo, że Spartak walczy z Podolskiem o TOP8, ale może są jeszcze jakieś drużyny które chcą wygrywać? Wiadomo, że jest to ciężki czas do przewidzenia pewnych kwestii ponieważ kończy się RS i niektórzy już odpuszczają. Dzięki i zieloności $$$
Ja napisze co gdzies tam udało mi sie w szatniach zespołów podsłyszeć i jak to widze.
To ze Vitjaz ze Spartakiem to jasna sprawa widac z tabelki.
Przez chwile mozna było miec nadzieje ze Kazan z CSKA walczy o puchar Prezydenta ale CSKA sobie odpuscilo mecz z Rygą i moze sobie odpiscic pozostale chyba prócz ostatniego w Kazaniu wiec ich mecze w Cherepowcu i Jarosławiu wg mnie beda grali mocno rotacyjnie o czym po ostatnich meczach wspominał Nikitin.
W zwiazku z tym nie jestem pewny duze motywacji Kazania prócz ostatniego meczu, choc wczesniej mozna było pdsłyszec ze Prezydenta chetnie przygarną wiec jeden z dwoch meczy przed CSKA pewnie zechca wygrac i pewnie ten z Astaną.
Loko i Moskwa wg mnie chce grac z 3 miejsca by uniknąc CSKA w kolejnej rundzie ( przy załozeniu ze przejda piewsza)
dla Dynama łatwiejszym przeciwnikiem jest SKA wiec im bardziej zalezy.
Ciekawiej jest wg mnie na wschodzie. Bo wg mnie nikt nie chce grać z Kazaniem w pierwszej rundzie a moze grać Astana, NN i Avto, wiec te ekipy powinny grac o uniknecie ósmego miejsca, choc Omsk tez nie wszystkim pasuje.
dla ekip z miejsca 3-4 wschodu ( mmg-ufa) wygodniej bedzie zegrac z kims z trójki Avto, NN lub Astana niz z Traktorem ktory w tym sezonie moze namieszać.
Traktorzystom do zajecia piatego miejsca wystarczy chyba punkt bo nie sadze zeby ekipy za nimi wszystko wygrały i mysle ze jesli maja cos zagrac na powaznie to mecz z NN a dzis z Sibirem hmm wg mnie ciag dalszy przygotowań...
Niby oficialnie kazdy mowi, że chcac zdobyc Gagarina trzeba wszystkich pokonac i niewazne kto po drodze ale od kuchbi wcale to tak nie wyglada i troche jednak patrzy sie na rywali:
Niemniej jednak teraz łatwo sie wpakować na minę z niskim kursem jak i złowic cos dużego. Trzeba do konca pilnować meczy o podwyzszonym ryzyku , czytac i zagladac w sklady zanim sie ukaza na flashscore.
Stawek duzych bym jednak nigdzie nie stawiał bo mocne kluby maja swój tok przygotowań i wynik teraz jest sprawą drugorzedną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Tym razem zabrakło nieco szczęścia z Justinem Danforth, ale próbujemy dalej :) AKO Boost oraz dwa AKO na kanadyjkę odpowiednio stawkowane, aby przy jednym trafionym kuponie wyjść na plus. Strzelcy standardowo za drobne w singlach. Wyszło tego sporo, ale strzelcy dla zabawy, zobaczymy ilu z nich się zazieleni :)

Spartak Moskwa vs HC Sochi: Spartak powyżej 2.5 bramek ✅
Dynamo Mińsk vs Amur Chabarowsk: 1 ml ❌
Jokerit Helsinki vs Vityaz Podolsk: poniżej 6.5 bramek ✅
AKO @3.20 Fortuna Boost ❌

Jori Lehtera powyżej 0.5 punktu @2.00 ✅
Justin Danforth powyżej 0.5 punktu @1.83 ❌
AKO @3.66 BETFAN ❌

Jakob Lilja powyżej 0.5 punktu @2.50 ❌
Ryan Spooner powyżej 0.5 punktu @1.65
AKO @4.13 BETFAN ❌

Jori Lehtera strzeli gola @3.80 ✅
Justin Danforth strzeli gola @3.10 ❌
Ryan Spooner strzeli [email protected]
FORTUNA

Jakob Lilja strzeli gola @4.00 ❌
BETFAN


Spartak powinien wykorzystać tę szansę i pokonać Sochi, aby nie doprowadzić do niepotrzebnych nerwów. Jeżeli straciliby punkty, a Vityaz wygra dzisiaj w Helsinkach, to SKA zapewne puści wygraną dla Podolska, bo mają jakąś tam współpracę i wszystko rozstrzygnie się w ostatnim bezpośrednim pojedynku o play-off. Sochi nie broni wybitnie, widać to było w Jekaterynburgu, a powrót Jori Lehtery to spore wzmocnienie w ataku. Stołeczni wygrali wszystkie starcia z Sochi w tym sezonie i liczę na minimum 3 bramki także w tym ważnym meczu dla gospodarzy.

Ktoś powie, że Dynamo ma już play-off i może odpoczywać. W mojej opinii potrzebują jeszcze kilka meczów, aby zawodnicy, którzy byli kontuzjowani doszli do pełni formy. Craig Woodcroft wreszcie ma swoich najważniejszych hokeistów i postawi zapewne na zgranie, aby w fazie pucharowej wszystko działało jak należy. Uważam, że podejdą poważnie do tego starcia, a Amur po rozegraniu ostatniego starcia w Chabarowsku zapewne myśli już o urlopie. 1 ml do AKO Boost wydaje się dobrym rozwiązaniem.

Sporo kar, walki przy bandach widzieliśmy wczoraj w Helsinkach. To musi się odbić dzisiaj i w meczu back-to-back stawiam na underowy pojedynek. Vityaz zapewne nie będzie aż tak forsował tempa, bo co się otworzyli to dostawali bramkę z kontry. Jokerit również będzie chciał zachowywać siły i powinno to być nudniejsze starcie niż wczoraj. Linia 6.5 na under jest kusząca i pobieram.

Krótkie słowo do zawodników, Justin Danforth oraz Jakob Lilja blisko byli trafień. Nie odpuszczam wtedy takich okazji i ponownie ich próbuje na punkt i gola. Kto jak nie oni mogą poprowadzić swoje ekipy do zwycięstwa. Ryan Spooner oraz Jori Lehtera to oczywiście typowi asystujący, którzy mają mało bramek na koncie, ale ich czas z golem też nadejdzie. Do AKO kanadyjki, a strzelcy w singlach :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Jokerit - Podolsk 2 3,6 bwin

Przy okazji wczorajszego meczu SKA przyjrzalem sie tej lidze i widzialem ze ludzie grali przeiwko Jokeritowi szlo 75-80% zkladow.

Zgodnie z przewidywaniami Jokerit zatem zmiazdzil rywala (nic tam nie gralem, mialem dosc kasy na Kunlunie), wiec dzis pewnie nikt nie ruszy dwojki i Vitaz odbierze swoje.

Jak dla mnie najlepszy mecz na dzis
Post automatycznie złączony:

5. Podolsk -1,5 65,55 betsson 10j
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Jokerit - Podolsk 2 3,6 bwin

Przy okazji wczorajszego meczu SKA przyjrzalem sie tej lidze i widzialem ze ludzie grali przeiwko Jokeritowi szlo 75-80% zkladow.

Zgodnie z przewidywaniami Jokerit zatem zmiazdzil rywala (nic tam nie gralem, mialem dosc kasy na Kunlunie), wiec dzis pewnie nikt nie ruszy dwojki i Vitaz odbierze swoje.

Jak dla mnie najlepszy mecz na dzis
Z tym nie ruszaniem dwójki to jestes w błędzie :)
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
a jak sie tam punktuje bo nijak mi sie to nie zgadza

3 za wygrana w regulaminowym
2 za wygrana po dogrywce
1 za przgrana po dogrywce?

Napewn onie tak bbo ni w zab sie nie zgadza
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Wlasnie widze ze 2 za wygrana w rgulaminowym, 2 za wygrana w dogrywce 1 za przegrana po dogrywce

To bez sensu bo mozna nabijac punkty jak w NHL i umawiac sie na remisy, nikt nie traci a przegrywajacy dostaje punkt

Zgaduje ze liczba remisow wzrosla dzieki takiemu 'genialnemu' punktowaniu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom